Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 3. 2011 18:19

Giiirl
♥------
Registrovaný: 27. 3. 2011
Příspěvky: 1

Melír nebo blond barva

Ahojky,

moc se nevyznám v barvení vlasů, proto si říkám, že byste mi někdo mohli poradit ...

Jako malá jsem byla blondýnka, cca od 14 let mi vlasy postupně tmavnou, teď mám takovou světle . hnědou barvuOd 15 let si nechávám od kadeřnice dělat melír (peroxidem) - v alobalu. Nejdříve mi stačilo pár pramínků a chodila jsem tak 1x za půl roku. Jak mi ale vlasy tmavnou, tak si ho nechávám dělat hustší a hustší - spíše tenčí pramínky, ale hodně nahusto. Aby nebyly vidět odrosty, tak chodím 1x za 2 - 3 měsíce.

Holička mi pokaždé dělá melír znovu. Mám strašně husté vlasy a ten hustý melír by asi ani nešel nějak dodělat pouze u kořínků. Mám vlasy kousek pod ramena, ale mám dojem, že jsou z toho peroxidu dost zničené (hlavně dolní část).  Ne že by to byl nějaký hrozný krepák, ale rozhodně to nejsou pružné lesklé vlasy a konečky mám takové otřepané. A to používám při každém mytí oplachovací kondicionér, po umytí si tam ještě nastříkám něco pro uhlazení a snadné rozčesávání, 1x - 2x týdně si dávám působit vlasovou masku.

Nevíte o nějakém šetrnějším řešení, jak dosáhnout hustého blond melíru bez takového ničení vlasů, jako to dělá peroxid? Na netu jsem četla, že někdo přešel z melíru na blond barvu a nemá vlasy tolik zničené. Já se ale úplně celé blonďaté hlavy docela bojím. Nešlo by třeba do toho alobalu dávat místo odbarovače blond barvu na vlasy? Nebo co třeba dát do alobalu pár hnědých pramínků a na zbytek hlavy dát blond barvu? Nemáte s ním někdo zkušenosti?

Děkuji.

Není tady

 

#2 28. 3. 2011 21:47

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Melír nebo blond barva

Giiirl napsal(a):

Ahojky,

moc se nevyznám v barvení vlasů, proto si říkám, že byste mi někdo mohli poradit ...

Jako malá jsem byla blondýnka, cca od 14 let mi vlasy postupně tmavnou, teď mám takovou světle . hnědou barvuOd 15 let si nechávám od kadeřnice dělat melír (peroxidem) - v alobalu. Nejdříve mi stačilo pár pramínků a chodila jsem tak 1x za půl roku. Jak mi ale vlasy tmavnou, tak si ho nechávám dělat hustší a hustší - spíše tenčí pramínky, ale hodně nahusto. Aby nebyly vidět odrosty, tak chodím 1x za 2 - 3 měsíce.

Holička mi pokaždé dělá melír znovu. Mám strašně husté vlasy a ten hustý melír by asi ani nešel nějak dodělat pouze u kořínků. Mám vlasy kousek pod ramena, ale mám dojem, že jsou z toho peroxidu dost zničené (hlavně dolní část).  Ne že by to byl nějaký hrozný krepák, ale rozhodně to nejsou pružné lesklé vlasy a konečky mám takové otřepané. A to používám při každém mytí oplachovací kondicionér, po umytí si tam ještě nastříkám něco pro uhlazení a snadné rozčesávání, 1x - 2x týdně si dávám působit vlasovou masku.

Nevíte o nějakém šetrnějším řešení, jak dosáhnout hustého blond melíru bez takového ničení vlasů, jako to dělá peroxid? Na netu jsem četla, že někdo přešel z melíru na blond barvu a nemá vlasy tolik zničené. Já se ale úplně celé blonďaté hlavy docela bojím. Nešlo by třeba do toho alobalu dávat místo odbarovače blond barvu na vlasy? Nebo co třeba dát do alobalu pár hnědých pramínků a na zbytek hlavy dát blond barvu? Nemáte s ním někdo zkušenosti?

Děkuji.

Ahoj, proč se neporadíš se svojí kadeřnicí?

Není tady

 

#3 30. 3. 2011 19:47

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Melír nebo blond barva

Do alobalu se dá dát místo melíru barva. Nejen blond... i tmavá, červená... plavá... wink Jo a není třeba přetírat pramen celý. Stačí odrosty. Já to tak dělám.

Není tady

 

#4 30. 3. 2011 20:30

Isabel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 5. 2008
Příspěvky: 2522
Web

Re: Melír nebo blond barva

Presne jak pise Javena. Mam mamku kadernici a taky mi vzdycky melirovala jen odrosty. Kor kdyz je dela pres alobal, tak se pekne trefi, treba pres cepici by to asi neslo dobarvovat.  Vlasy se tim peroxidem opravdu strasne nici. A jeste na me pouzivala vzdycky ten nejslabsi peroxid aby se mi vlasy tolik neznicily, protoze ja mam jen takovy "jemny chmyri" smile
A jestli Ti dela meliry pokazde, tak uz stejne musis mit vlasy skoro cely blond ne?


http://lagf.lilypie.com/oWpsp2.png
http://lb2f.lilypie.com/sS4Ip2.png
http://lmtf.lilypie.com/xmqep1.png

Není tady

 

#5 15. 7. 2011 17:08

Františka Škutová
♥♥-----
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 35

Re: Melír nebo blond barva

Já bych šla do melíru.

Není tady

 

#6 18. 9. 2011 9:47

Kandys
♥------
Registrovaný: 2. 9. 2011
Příspěvky: 6

Re: Melír nebo blond barva

Já si teda dávám pouze přeliv. Ale melíry jsem také používala.Hodně zatěžují a vysušují vlasy. Ono u těch melírů, když se to dá ale pouze na odrosty, tak ta barva nemusí být shodná s tou, co ti odrůstá.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů