Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 3. 2011 20:03

Terka26
♥------
Místo: Vyškov
Registrovaný: 25. 3. 2011
Příspěvky: 13

ICSI s PICSI

Ahojky chtěla bych se zeptat jestli některá z vás nená zkušenosti s ICSI s PICSI.Mě to za chvilku čeká a nevím co mám od toho očekávat. hmm


Krásně je na světě,když mᚠpro koho žít :-)

Není tady

 

#2 25. 3. 2011 22:10

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: ICSI s PICSI

Terko, ICSI jsem měla při obou pokusech IVF, zvyšuje to šanci, že se vajíčka oplodní

ale PICSI ? to slyším poprvé va můžeš mi přiblížit, o co se jedná ?


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#3 26. 3. 2011 0:32

Berberka
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 5. 2008
Příspěvky: 174

Re: ICSI s PICSI

mala.popelka napsal(a):

Terko, ICSI jsem měla při obou pokusech IVF, zvyšuje to šanci, že se vajíčka oplodní
ale PICSI ? to slyším poprvé va můžeš mi přiblížit, o co se jedná ?

Akorát jsem si to vygooglovala, zní to docela povzbudivě:

PICSI - k oplodnění jsou použity pouze zralé spermie
PICSI je modifikace mikromanipulačního ICSI oplodnění, při kterém se k oplodnění používají pouze spermie, které jsou specificky selektovány (vybrány) vazbou na gel hyaluronanu. Hyaluronan je látka, která obklopuje vajíčko a podílí se na vazbě vajíčko-spermie. To znamená, že k oplodnění se používají pouze spermie se schopností specifické vazby na oocytární komplex. Tuto vazbu vykazují pouze zralé spermie, u kterých byl prokázán výrazně nižší výskyt chromozomálních anomálií.


Imperare sibi maximum imperium est.

Není tady

 

#4 26. 3. 2011 21:45

Terka26
♥------
Místo: Vyškov
Registrovaný: 25. 3. 2011
Příspěvky: 13

Re: ICSI s PICSI

mala.popelka napsal(a):

Terko, ICSI jsem měla při obou pokusech IVF, zvyšuje to šanci, že se vajíčka oplodní

ale PICSI ? to slyším poprvé va můžeš mi přiblížit, o co se jedná ?

Je to co napsala Berberka.Každopádně je to zatím to nejlepší co dnešní medicína ohledně umělého oplodnění nabízí.Mě jen zajímalo jestli stím nemá někdo zkušenosti.


Krásně je na světě,když mᚠpro koho žít :-)

Není tady

 

#5 28. 3. 2011 11:21

Berberka
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 5. 2008
Příspěvky: 174

Re: ICSI s PICSI

Terko, koukala jsem na jiné diskuse na netu, ale zdá se, že moc holek s tím zkušenost nemá. Asi taky kvůli té ceně. Kolik za to platíš Ty?

http://www.emimino.cz/diskuse/picsi-51356/
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/z … lastref=il
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/m … i-s-picsi/


Imperare sibi maximum imperium est.

Není tady

 

#6 28. 3. 2011 17:54

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: ICSI s PICSI

Terko tak jako ostatní o PICSI slyším poprvé. Co tě čeká bude stejná zkušenost jako u všech holek, které mají za sebou IVF - stimulace, odběr, telefonáty, přenos a pak dlouhé čekání na výsledek. To jestli v laboratoři nakonec vajíčko oplodní přirozeně, ICSI nebo PICSI už nepoznáš, samořejmě pro tvoje dobro doufám že se to odrazí na výsledku a budeš mít dost oplodněných embryí na transfer i případné mražení. Já mám za sebou IVF s ICSI a výsledek vidíš v metříku :-) Kdyby tě cokoli zajímalo tak se ptej, jsou tu holky které mají zkušeností spoustu.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#7 29. 3. 2011 17:14

Terka26
♥------
Místo: Vyškov
Registrovaný: 25. 3. 2011
Příspěvky: 13

Re: ICSI s PICSI

No za všechno bysme měli platit kolem 30.000.- Chtěly jsme pro to udělat maximum tak uvidíme jestli to bude mít nějaký výsledek.


Krásně je na světě,když mᚠpro koho žít :-)

Není tady

 

#8 29. 3. 2011 17:20

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: ICSI s PICSI

Terko a vy za sebou máte neúspěšné ICSI, nebo máte něaký opravdu velký problém se spermatem? Co jsem četla, tak se PICSI doporučuje spíš párům, u kterých ICSI nestačilo. Jako první pokus je to možná zbytečné, ale záleží samozřejmě na vás...


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#9 29. 3. 2011 19:35

Terka26
♥------
Místo: Vyškov
Registrovaný: 25. 3. 2011
Příspěvky: 13

Re: ICSI s PICSI

Ne ne jdeme na to poprvé.No přítel má 4 mil/ml,má je pomalé a deformované,ale my jsme si tohle vybrali sami.Chceme proto udělat maximum když na to ty peníze máme.


Krásně je na světě,když mᚠpro koho žít :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů