Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 19. 3. 2011 18:37

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Horečky !!!

A tak koukám, že horečky dost řádí - u nás začaly ve středu a skončily včera k večeru. Samé 39 -39,5, srazit to prakticky nešlo, malá byla apatická, totálně skleněný očíčka, nechtěla jíst ani pít. Ještě že jsem nezačala s plánovaným odstavením, takhle aspoň něco vysosla...

U Mudry jsme byly 2x, podruhé zkoumala moč, CRP a nikde nic. Takže fakt asi nějaká viróza,

Není tady

 

#27 19. 3. 2011 23:35

romca999
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 94

Re: Horečky !!!

Gabrielle napsal(a):

A tak koukám, že horečky dost řádí - u nás začaly ve středu a skončily včera k večeru. Samé 39 -39,5, srazit to prakticky nešlo, malá byla apatická, totálně skleněný očíčka, nechtěla jíst ani pít. Ještě že jsem nezačala s plánovaným odstavením, takhle aspoň něco vysosla...

U Mudry jsme byly 2x, podruhé zkoumala moč, CRP a nikde nic. Takže fakt asi nějaká viróza,

Úplně stejný případ u nás. Tři dny horečky, naštěstí kolem 38,3-39. Minulou noc už nebyly, v 5 ráno teda 37,9, ale to už je krásné a za celý dnešní den nic. Teď večer se probudil, tak jsem za ním šla a trošku horký byl, ale zase usnul, tak jsem to ani nezkontrolovala. Ale u nás skutečně to samé, pít nechce, jíst nechce, večer si dal na chu 60ml kaše a tím skončil :-( Už jsem taky uvažovala, že skončím s kojením, ale momentálně jsem za to ráda, protože čaj nechce, nic nechce, jen to prso si dá - ještě že tak.

Není tady

 

#28 21. 3. 2011 17:20

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Horečky !!!

Romčo, tak jak jste na tom? u nás se z toho nakonec fakt vyklubala šestá nemoc.

Není tady

 

#29 21. 3. 2011 22:30

romca999
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 94

Re: Horečky !!!

Gabrielle napsal(a):

Romčo, tak jak jste na tom? u nás se z toho nakonec fakt vyklubala šestá nemoc.

Já jsem z toho všeho nějaká rozčarovaná :-) Mimo ty horečky, od kterých už je 3dny klid se nám rozjela trošíčku ta rýmečka (ale jen trošku), pak si občas zakašle, jídlo mi furt moc nejí, ale co mě hodně už znepokojuje je to, že přes den mi hoooodně spí - hodně u nás znamená 5 a půl hodin.Já vím, že někdo si asi teď klepe na čelo, proč blázním a jsem z toho znepokojená, ale on už je na takové spaní velkej. Je pravda, že když měl ty horečky, tak se mu špatně spinkalo, ale jak přestaly, tak první den mi takhle moc spal, to jsem si myslela, že dospává noc, druhý den spal taky hodně a odůvodnění bylo, že stále dospává ty noci, ale když už mi tak moc spinkal i dnes, tak jsem z toho trošku na trní. Nevím, co si o tom mám myslet. A to mi už v noci spí docela dobře, tak že se budí v 6. To, že se budí několikrát za noc na kojení beru pořád jako samozřejmost. Ale ten spánek přes den?????? Moc tomu nerozumím :-(

Není tady

 

#30 21. 3. 2011 22:32

romca999
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 94

Re: Horečky !!!

romca999 napsal(a):

Gabrielle napsal(a):

Romčo, tak jak jste na tom? u nás se z toho nakonec fakt vyklubala šestá nemoc.

Já jsem z toho všeho nějaká rozčarovaná :-) Mimo ty horečky, od kterých už je 3dny klid se nám rozjela trošíčku ta rýmečka (ale jen trošku), pak si občas zakašle, jídlo mi furt moc nejí, ale co mě hodně už znepokojuje je to, že přes den mi hoooodně spí - hodně u nás znamená 5 a půl hodin.Já vím, že někdo si asi teď klepe na čelo, proč blázním a jsem z toho znepokojená, ale on už je na takové spaní velkej. Je pravda, že když měl ty horečky, tak se mu špatně spinkalo, ale jak přestaly, tak první den mi takhle moc spal, to jsem si myslela, že dospává noc, druhý den spal taky hodně a odůvodnění bylo, že stále dospává ty noci, ale když už mi tak moc spinkal i dnes, tak jsem z toho trošku na trní. Nevím, co si o tom mám myslet. A to mi už v noci spí docela dobře, tak že se budí v 6. To, že se budí několikrát za noc na kojení beru pořád jako samozřejmost. Ale ten spánek přes den?????? Moc tomu nerozumím :-(

A po jak dlouhé době od horeček jsi zjistila, že to je ta šestá nemoc?

Není tady

 

#31 21. 3. 2011 23:17

martina33
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kladno
Registrovaný: 10. 8. 2008
Příspěvky: 3026
Web

Re: Horečky !!!

Romčo, a byli jste u dr., to spaní se mi moc nezdá. Nejsem tedy doktor, ale napadla mě mononukleoza, nebo spálová angína. Fakt bych asi prudila u dr.  Já jsem takhle prudila s průjmem u Vojtíka a nakonec jsem ho naložila a odvezla do nemocnice, a byl z toho rotavir jako pra..... MOc držím palce, a je to jen dospávání probdělých nocí .


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MjaztFSyBlwwFZgC2w,,26.png


18.3.2009 v 14:05 h 3540g a 50cm, 18.3.2010 váha 9.5kg a 75 cm, 18.3.2011 váha 12kg a 87cm

Není tady

 

#32 22. 3. 2011 9:17

romca999
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 94

Re: Horečky !!!

martina33 napsal(a):

Romčo, a byli jste u dr., to spaní se mi moc nezdá. Nejsem tedy doktor, ale napadla mě mononukleoza, nebo spálová angína. Fakt bych asi prudila u dr.  Já jsem takhle prudila s průjmem u Vojtíka a nakonec jsem ho naložila a odvezla do nemocnice, a byl z toho rotavir jako pra..... MOc držím palce, a je to jen dospávání probdělých nocí .

ježiši, tak to jsem ani slyšet nechtěla. ne, zitra jedu s malym na preventivni prohlidku, tak se na to zeptam. ale na něm by člověk nepoznal, že mu něco je. Jen víceméně spí, občas si zakašle a občas utřu sopílek, jinak nic :-o ty jo, tak teď jsem z toho trošku v šoku. Jdu googlit ty nemoci!!! Uf....

Není tady

 

#33 22. 3. 2011 9:19

romca999
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 94

Re: Horečky !!!

romca999 napsal(a):

martina33 napsal(a):

Romčo, a byli jste u dr., to spaní se mi moc nezdá. Nejsem tedy doktor, ale napadla mě mononukleoza, nebo spálová angína. Fakt bych asi prudila u dr.  Já jsem takhle prudila s průjmem u Vojtíka a nakonec jsem ho naložila a odvezla do nemocnice, a byl z toho rotavir jako pra..... MOc držím palce, a je to jen dospávání probdělých nocí .

ježiši, tak to jsem ani slyšet nechtěla. ne, zitra jedu s malym na preventivni prohlidku, tak se na to zeptam. ale na něm by člověk nepoznal, že mu něco je. Jen víceméně spí, občas si zakašle a občas utřu sopílek, jinak nic :-o ty jo, tak teď jsem z toho trošku v šoku. Jdu googlit ty nemoci!!! Uf....

A mimo to ještě moc nechce papat! :-((((((

Není tady

 

#34 22. 3. 2011 11:30

A-N-Y 1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 9. 2009
Příspěvky: 4967
Web

Re: Horečky !!!

Romco,šestka je poznat,hned jak přestanou teploty,to se ti mimčo osype na hrudníčku a zádech-ne na hlavičce! a jak je vyrážka ven,tak je ihned po teplotách.U nás to bylo během pár hodin,teploty spadly neskutečně rychle a že byly vysoké! a za pár hodin byla vyrážka.


http://alscan.ic.cz/data/any.jpghttp://lbyf.lilypie.com/UbYIp2.png

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/3/3960/3960685_587b6a5b1158fb0bd42f2ea5a2d0c98d/images/Kopie_-_0212201011780.jpghttp://lb2f.lilypie.com/6T9cp2.png

Není tady

 

#35 22. 3. 2011 16:34

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Horečky !!!

Romčo, u nás horečky ustaly v sobotu ráno a v neděli byla osypaná... Jo a flekatá byla na zádech, hrudi, trošku na rukou a trošku i na hlavě.

Není tady

 

#36 22. 3. 2011 16:35

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Horečky !!!

...

Upravil(a) Gabrielle (6. 2. 2020 12:51)

Není tady

 

#37 22. 3. 2011 21:41

martina33
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kladno
Registrovaný: 10. 8. 2008
Příspěvky: 3026
Web

Re: Horečky !!!

Romčo, jak to dopadlo, už je líp???


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MjaztFSyBlwwFZgC2w,,26.png


18.3.2009 v 14:05 h 3540g a 50cm, 18.3.2010 váha 9.5kg a 75 cm, 18.3.2011 váha 12kg a 87cm

Není tady

 

#38 22. 3. 2011 21:56

romca999
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 94

Re: Horečky !!!

martina33 napsal(a):

Romčo, jak to dopadlo, už je líp???

K doktorce jdu až zítra, určitě se na to zeptám, ale pravdou je, že dnes už spal méně gloria Já vždycky začnu plašit a pak se to zlepší. Sice spal za celý den tři a půl hodiny, ale stále lepší než šest ;-))

Není tady

 

#39 23. 3. 2011 8:30

martina33
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Kladno
Registrovaný: 10. 8. 2008
Příspěvky: 3026
Web

Re: Horečky !!!

Tak to už bude dobrý, asi se fakt potřeboval dochrupnout:lol:


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjI0MjaztFSyBlwwFZgC2w,,26.png


18.3.2009 v 14:05 h 3540g a 50cm, 18.3.2010 váha 9.5kg a 75 cm, 18.3.2011 váha 12kg a 87cm

Není tady

 

#40 23. 3. 2011 11:49

hrozinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 24. 6. 2008
Příspěvky: 1474
Web

Re: Horečky !!!

Ahojky pokud trvají teploty 3 dny je to o.k. tělo bojuje s nemocí, pokud je to více než 3 je potřeba zajít k dr. a hledat příčinu, u nás 6. nemoc probíhala tak že 3 dny teploty a 4. den pokles a večer se malý osypal. Romčo udělala jsi všechno správně tummenupp jinak tělo je oslabené po boji, jíst a pít může prcek míň i 14 dní než se to zase srovná, a celkově bude unavený tak a se prospí smile
P.S. při teplotách se u nás taky skoro nejedlo a nepilo sad nebyla chu  a jinak je dobrá ta vlažná koupel/sprcha dětem to moc uleví


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/g/gi7kanebc.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/i/idw9zhrcg.png

Není tady

 

#41 23. 3. 2011 21:32

romca999
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 94

Re: Horečky !!!

hrozinka napsal(a):

Ahojky pokud trvají teploty 3 dny je to o.k. tělo bojuje s nemocí, pokud je to více než 3 je potřeba zajít k dr. a hledat příčinu, u nás 6. nemoc probíhala tak že 3 dny teploty a 4. den pokles a večer se malý osypal. Romčo udělala jsi všechno správně tummenupp jinak tělo je oslabené po boji, jíst a pít může prcek míň i 14 dní než se to zase srovná, a celkově bude unavený tak a se prospí smile
P.S. při teplotách se u nás taky skoro nejedlo a nepilo sad nebyla chu  a jinak je dobrá ta vlažná koupel/sprcha dětem to moc uleví

Zítra to bude už týden a s jídlem je to stále všelijaké, nebo jinak - něco sní, ale rozhodně to není tolik, kolik jedl dřív. Tak budu počítat ještě s jedním dalším týdnem nervů, jestli nemá náhodou hlad a pak doufám, že bude líp. Dnešní denní spánek skončil na třech hodinách, což už se blíží k našemu normálu. Uf...;-)

Není tady

 

#42 23. 3. 2011 21:35

romca999
♥♥-----
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 94

Re: Horečky !!!

Tak dnes jsem byla u doktorky. Doktorka mi řekla, že ten spánek je normální, že to musí dospat, když mu nebylo dobře. Dokonce se mu dívala do krčku a má tam červené flíčky, takže říkala, že to před těma pěti dnama musel mít hooodně a mohlo ho to i bolet,a proto i nemusel dobře spát. Vyžádala jsem si, aby mi předepsala nějaké ty tablety proti těm křečím, když jsou horečky. To mi bez problémů napsala, takže jsem ráda, že mám něco doma a mám jistotu, že když bude nejhůř, tak mu to můžu podat.
No, nejdůležitější je to, že je zase v rámci možností dobře, a že nás už nic vážného netrápí. Moc všem děkuji za příspěvky, hodně mi to pomáhalo. DÍKY

Není tady

 

#43 24. 3. 2011 8:17

hrozinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 24. 6. 2008
Příspěvky: 1474
Web

Re: Horečky !!!

romca999 napsal(a):

hrozinka napsal(a):

Ahojky pokud trvají teploty 3 dny je to o.k. tělo bojuje s nemocí, pokud je to více než 3 je potřeba zajít k dr. a hledat příčinu, u nás 6. nemoc probíhala tak že 3 dny teploty a 4. den pokles a večer se malý osypal. Romčo udělala jsi všechno správně tummenupp jinak tělo je oslabené po boji, jíst a pít může prcek míň i 14 dní než se to zase srovná, a celkově bude unavený tak a se prospí smile
P.S. při teplotách se u nás taky skoro nejedlo a nepilo sad nebyla chu  a jinak je dobrá ta vlažná koupel/sprcha dětem to moc uleví

Zítra to bude už týden a s jídlem je to stále všelijaké, nebo jinak - něco sní, ale rozhodně to není tolik, kolik jedl dřív. Tak budu počítat ještě s jedním dalším týdnem nervů, jestli nemá náhodou hlad a pak doufám, že bude líp. Dnešní denní spánek skončil na třech hodinách, což už se blíží k našemu normálu. Uf...;-)

Ahojky to je dobře že už je v rámci možností dobře smile Tak u nás se po posledním blinkání (Vojtíšek měl střevní virozu, která se u nás vždy projevuje blinkáním) taky moc nejí, ale uvidíš že až dostane chu k jídlu tak se sám přihlásí stolt my s jídlem bojovali od porodnice je to boj, až budou větší tak si sami řeknou, že jim není moc dobře. P.S. můj dr. mi sdělil že takové to jedení - nejedení chodí ve vlnách - prostě buď jsou rozežraní nebo mají období nechutenství, což se zesílí při každé nemoci.


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/g/gi7kanebc.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/i/idw9zhrcg.png

Není tady

 

#44 30. 3. 2011 9:00

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Horečky !!!

No, u nás je to 10 dní a malá pořád drží dietu. Prostě skoro nic nejí. Jenže taky k tomu všemu má rýmu jak bič, kašel, takže asi nemá chu k jídlu...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů