Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 24. 2. 2006 21:46

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

přihlášení

Angelika napsal(a):

Do včerejšího dne jsem byla přihlášená na babinetu pod uživ.jménem Michaela.43, heslo si taky pamatuju(mám ho i zapsané. Najednou dnes ráno příjdu k počítači, nejsem přihlášená, chce to po mně , abych se přihlásila, OK, tak to udělám, a nic, že je něco špatně.. co je špatně, když jsem vše zadala dobře, neb to mám zapsané? Ato to už zkouším na druhém Pc ( práce a domov). a jsem odhlášena odevšad...tak jsem se přihlásila pod tímto nickem, abych mohla napsat a optat se....a chci zase svůj starý nick...pomozte, prosímkapitulation

Napsal jsem Ti mail...

Otázky na moderátorky a admina pokládejte ve fóru Poradny a diskuse.
Dodržujte prosím Pravidla diskusí na Babinet.cz.

Není tady

#2 25. 2. 2006 19:34

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

Re: přihlášení

Angelika napsal(a):

Taky jsem ti napsala mailík, že to nejde....nechápu proč...asi kapacita mého mozku na to nestačí....
ale  přihlásit se jako Angelika mi jde...

Zkus to znova, v mailu mᚠinstrukce.

Není tady

#3 25. 2. 2006 22:23

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

zkusila a funguje, díky...už mě to nebavilo být tu in cognito...alias Angelika....

Není tady

#4 25. 2. 2006 23:08

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

To je dobře... smile

Není tady

#5 15. 3. 2006 7:57

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Jirko,
   prosím moc o radu,  nevím jak nastavit správný čas. Už jsem to různě zkoušela  u nastavení, zadávala jsem různé položky, ale vůbec se mi to nedaří.  Taky se mi v poslední době stává, že  se mi tady stránky neaktualizují. Musím pak  na počítači - zadat možnosti internetu - vymazat všechny nastavené internetové stránky a zadat znovu a  pak vidím i nové příspěvky. To se mi zdá ale dost složité, protože si pak vymažu všechny adresy z adresáře. Nemohl by jsi mi poradit?

"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

#6 15. 3. 2006 9:36

Jirka
♥♥♥♥♥♥-

Nela napsal(a):

Jirko,
   prosím moc o radu,  nevím jak nastavit správný čas. Už jsem to různě zkoušela  u nastavení, zadávala jsem různé položky, ale vůbec se mi to nedaří.  Taky se mi v poslední době stává, že  se mi tady stránky neaktualizují. Musím pak  na počítači - zadat možnosti internetu - vymazat všechny nastavené internetové stránky a zadat znovu a  pak vidím i nové příspěvky. To se mi zdá ale dost složité, protože si pak vymažu všechny adresy z adresáře. Nemohl by jsi mi poradit?

Nelo, mᚠna mysli tvar času, nebo že ukazuje špatnou hodnotu? Jinak stránku obnovuj stisknutím F5, to by mělo zabrat.

Není tady

#7 15. 3. 2006 12:25

anel
Host

Jirko, díky za radu, zkusím to. Ohledně času - ukazuje špatnou hodnotu. Na počítači mám jiný čas a na stránkách taky.
    Abych si přečetla Tvou odpověď, musela jsem jít na jiný počítač, protože na mém, kde jsem přihlášena, se vůbec  tato odpověď nezobrazila. Dokonce ani mé dnešní odpovědi  na jiné téma. Opravdu nevím, co se děje.  Nela

Jirka napsal(a):

Nela napsal(a):

Jirko,

Nelo, mᚠna mysli tvar času, nebo že ukazuje špatnou hodnotu? Jinak stránku obnovuj stisknutím F5, to by mělo zabrat.

NÁŠ TIP:

Zápatí