Oznámení

1. prosince : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

1. prosince : Maraton pečení cukroví začíná. Finty, jak jednoduše upéct to nejlahodnější cukroví!

1. prosince : Začínají adventní svátky. Připomeňme si je všechny a také tradice s nimi spojené.

#476 22. 3. 2011 7:23

majkafa
Host

Re: jsem sobecka?

dusička napsal(a):

Třeba se i já někdy dopracuju k myšlence - sex jen tak. Já jsem prostě divná, já mít sex nebudu třeba rok, ale když už mám, tak jdu přes mrtvoly a chci patřit k mužovi se vším rodna

Však ano. Určitě tam musí být nějaké vzájemné sympatie. Aspoň pro mě a potřebuji cítit, že i pro něj. V tu krásnou chvíli pak nelze, než patřit k mužovi se vším, plně se odevzdat, vzájemně...
:-)
Díky tobě, Faf, jsem pochopila. stolt Co znamená plně se odevzdat. Ne vždy. To bych zmizela ze světa. Ale ve chvílích splynutí. stolt
Děkuji, i když už tu možná ani nečteš. Dostala jsem od tebe velký dar. stolt

Btw dusičko, to není - sex jen tak. stolt

Pro mě je to hezčí sexomilování, než když bych s někým měla sex z rozumu, že bych s ním byla z rozumu. Že by mě nijak sexuálně nepřitahoval. Protože sex bez vášně je pro mě pouhá mechanická činnost, po takové netoužím.
Nebo sex z vděčnosti či povinnosti. Když on "odevzdá" výplatu (nebo jiný důvod), tak já mu "podržím".

Pro rejpaly - tím neříkám, že to teď tak mám, a taky tím nemyslím nikoho konkrétního, že by to tak měl a nijak ho nehodnotím. Píšu POUZE o sobě. big_smile

Upravil(a) majkafa (22. 3. 2011 7:39)

#477 22. 3. 2011 12:05

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

offtopic
Sex se nemusí dělat jen z lásky, ale třeba "jen" z momentální přitažlivosti. No a nebo taky z potřeby, jak tady někdo psal, je to normální lidská potřeba.
Erem, a zase uznej, že někdy se může stát, že někdo prostě jen "ujede". Ani neplánovaný, jednorázový sex přece nebudu dělat s někým, kdo mě nepřitahuje a není mi fyzicky "po chuti". A se sexem z potřeby je to stejný, s někým, kdo by mě nepřitahoval, bych to prostě dělat nemohla.
Jedině v případě, že bych byla sexuální pracovnice a dělala to za peníze. Jenže na to holt musí být povaha a žaludek lollollol Ale některé ty pracovnice, co jsme potkali cestou z Německa na E55, ty ani snad žaludek neměly, spíš bych řekla, že silný žaludek musel mít ten, kdo si je zaplatil.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#478 22. 3. 2011 12:29

venuše
♥♥♥♥♥♥-

Pro me je nejhorsi sex, kdyz musim z povinnosti "podrzet", aby byl doma klid.
Nastesti mi to uz nehrozi....

Není tady

#479 22. 3. 2011 12:43

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

venuše napsal(a):

No, tak to je, myslím, snad nejhorší pro každou ženskou. Taky to znám. Mně kdysi sex nebavil, ale manžela jsem měla ráda, takže jsem to brala tak, že to prostě vydržím, že ani žehlení mě nebaví a musím žehlit.
Dnes už tohle "milování" provádět nemusím. Sex si užívám, baví mě, ale když nechci, nesexuju wink Naštěstí mě partner nenutí, když vidí, že nemám náladu.
Jo a ani nežehlím, nebaví mě to, umím dobře věšet a ještě líp sbírat tummenupp

Není tady

#480 22. 3. 2011 13:10

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

No ,ja jen ze, jak ty pises,ze to mas v zivote dobre srovnane.Zijes ukazkove,tak me toto docela zajima,jestli clovek ,ktery ma vse OK se snizi k nezavaznemu sexu.

Proč píšeš, že ten kdo má nezávazný sex se nějak snižuje? Já kdysi měla nezávazný sex a vůbec to jako nějaké své snižování, ponižování ani nic jiného neberu. Prostě jsem nechtěla mít po rozvodu žádný vztah, ale měla jsem své určité potřeby.

Každý má potřeby jiné a jinak je uspokojuje....to je třeba si uvědomit. A ne hned na někoho pohlížet, jako by dělal něco špatného.

Není tady

#481 22. 3. 2011 14:00

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

A co je nezávazný sex? A co závazný?
Nezávazný je, že ho dělám, když chci, za nic, bez nějakého závazku
Závazný, že ho dělám za něco.
A já mám se svým partnerem nezávazný sex, protože ho chci, ne proto, že musím, za něco.

Ale to je jen taková moje veselá definice, to mě totiž napadlo teď, když tak přemítám, jak se dá chápat nezávazný a závazný sex.

Není tady

#482 22. 3. 2011 16:46

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

offtopic
Sex se nemusí dělat jen z lásky, ale třeba "jen" z momentální přitažlivosti. No a nebo taky z potřeby, jak tady někdo psal, je to normální lidská potřeba.
Erem, a zase uznej, že někdy se může stát, že někdo prostě jen "ujede". Ani neplánovaný, jednorázový sex přece nebudu dělat s někým, kdo mě nepřitahuje a není mi fyzicky "po chuti". A se sexem z potřeby je to stejný, s někým, kdo by mě nepřitahoval, bych to prostě dělat nemohla.
Jedině v případě, že bych byla sexuální pracovnice a dělala to za peníze. Jenže na to holt musí být povaha a žaludek lollollol Ale některé ty pracovnice, co jsme potkali cestou z Německa na E55, ty ani snad žaludek neměly, spíš bych řekla, že silný žaludek musel mít ten, kdo si je zaplatil.

Ano to chapu,ze nekdo ujede,ale musi tam byt ty sympatie,ale,abych nekoho hledala za ucelem sexu,ze zrovna ten sex nemam tak to rozhodne ne,to je to co me prijde ponizujici.Kdyz ty dva se po domluve sejdou za ucelem sexu a pak zbohem.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#483 22. 3. 2011 16:48

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

venuše napsal(a):

Me to take nehrozi.V tomto smeru mame stejnou potrebu.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#484 22. 3. 2011 16:55

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

venuše napsal(a):

Co je spatneho na nezavaznem sexu? Je to rozhodne lepsi nez sexovat s nekym, s kym mam vztah "z rozumu". Hm, zkusila jsem oboji a musim rict, ze radeji ten nezavazny sex.... hlavne kdyz mam na to chut, coz se u vztahu "z rozumu" rict neda, tam je to spis povinnost. usch

Erem, jak to mas ty? Nepripada ti, ze se vlastne prodavas? Za nejakou tu financni pomoc a pomoc v domacnosti?

Nevim proc bych se prodavala,sveho pritele mam rada a milovani s nim me vyhovuje.Nevyhovovalo me to s BM ,ktery sex vyzadoval kazdy den a presto to bylo malo.Sex me po rozvodu nic nerikal.Krasu v sexu me ukazal,az zenac a ten me da se rict v tomto smeru probudil.wink

Není tady

#485 22. 3. 2011 17:59

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

eremuruss napsal(a):

...Krasu v sexu me ukazal,az zenac a ten me da se rict v tomto smeru probudil.wink

Se Ti divím roll Tohle Ti ponižující nepřijde, ale nezávazný sex ano ...va

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#486 22. 3. 2011 19:01

elena007
♥♥♥♥♥♥-

Rekla bych, ze vetsina lidi, ktere znam provozuje nezavazny sex. smile Malokdo ma asi pocit, ze ze samotneho faktu, ze maji s nekym sex, maji k teto osobe nejake zavazky. Mimo komercni bazi samozrejme.

No a sex jen pro sex. Mne je lehko, protoze mne se sex presunul ze zakladny Maslowovy pyramidy potreb az nekam do tretiho levelu a nemam ho mezi uplne zakladnimi potrebami jako treba jidlo a vodu. Proto mi je predstava, ze bych odpovedela na inzerat a sesla se s neznamym clovekem za timto ucelem, jako bych si skocila do mekace, jeste min appetitlich nez ten mekacsky hamburgr. Abych pravdu rekla, neumim si predstavit, az takovou vyhladovelost po sexu, abych musela az takto. Ale sex s nekym pritazlivym,s nekym, s kym si mam co rict i mimo fyzicna,  i kdyz s nim neplanuji prozit zbytek zivota a mit pul tuctu deti, si sex predstavit umim. Ponizujici mi to neprijde.

Upravil(a) elena007 (22. 3. 2011 19:03)

Není tady

#487 22. 3. 2011 19:33

majkafa
Host

eleno, ony se věkem a taky situacemi některé ty pozice důležitosti mění. stolt
Taky je pro mě představa, že bych odpověděla na inzerát za účelem (jednorázového) sexu divná. Přijde mi to takové - nacvičené, umělé. Mám raději přirozené plynutí.
Ale chápu, že někdo to může mít v určitých životních etapách i "inzerátově".

#488 22. 3. 2011 20:15

elena007
♥♥♥♥♥♥-

majkafa napsal(a):

eleno, ony se věkem a taky situacemi některé ty pozice důležitosti mění. stoltTaky je pro mě představa, že bych odpověděla na inzerát za účelem (jednorázového) sexu divná. Přijde mi to takové - nacvičené, umělé. Mám raději přirozené plynutí.
Ale chápu, že někdo to může mít v určitých životních etapách i "inzerátově".

To neni ubyvajicim hormonem smile, tak jsem to mela vzdy. Telo si svoje nikdy tak vyrazne nezadalo, abych zrovna toto musela nejak resit, kdyz jsem byla single.
Proto rikam, ze mi je hej.

Mne zas jednorazovka na inzerat prijde jaksi prijatelnejsi, nez pravidelna akce kazde utery a ctvrtek od 16:00 do 16:45 (?) big_smile Autoerotika se mi jevi fakt pritazlivejsi, tam muze aspon dojit ke spontanimu sexu big_smile.

Upravil(a) elena007 (22. 3. 2011 20:18)

Není tady

#489 22. 3. 2011 20:19

majkafa
Host

eleno, neměla jsem na mysli hormony, ani mě to nenapadlo. big_smile Ale díky za doplnění.

#490 22. 3. 2011 20:35

elena007
♥♥♥♥♥♥-

majkafa napsal(a):

eleno, neměla jsem na mysli hormony, ani mě to nenapadlo. big_smile Ale díky za doplnění.

To me uz asi dvakrat napadlo, ze mozna neni daleko doba, kdy mi bude milejsi, kdyz mi chlap namaze bolava zada konskou masti, nez sexualni radovanky uschbig_smile Nuz co, to je zivot.

Není tady

#491 22. 3. 2011 21:00

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Jo, to pak bude to namazání zad větší orgasmus, než sebelepší sex

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí