Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 5. 2018 18:29

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Robotický vysavač

Ja taky!!!
I kdyz o nem silne uvazuju, ale reklamam typu v Babi bych neverila, ani z pulky jako tem z recenzi...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#27 18. 9. 2018 18:16

SilviN
♥------
Registrovaný: 16. 3. 2017
Příspěvky: 2

Re: Robotický vysavač

Adamíra napsal(a):

Moc bych poprosila o vaše vlastní názory - zkušenosti s robotickými vysavačemi. Odchází nám nᚠstandardní vysavač a velmi uvažuji o robotickém vysavači. Máme jak plovoucí podlahu, tak dlažbu a koberce. Taktéž máme 1patrový dům (je mi jasné, že do prvního patra ho budu muset nosit sama big_smile ). Zajímají mě vaše zkušenosti s různými značkami (a cenami). Počítám s cenou cca desettisíc korun (samozřejmě bych raději méně, ale bohužel už jsem ztratila iluzi, že "za málo peněz hodně muziky").

Já mám doma iRobot Roomba 980 https://www.arecenze.cz/test-robotickyc … oomba-980/ je sice dost drahý ale zato moc šikovný. Podle toho co jsem četla tak jako jediný umí zvýšit výkon když dojede na koberec. A ten zvládne perfektně vysát i od kočičích chlupů.  Ovládá se aplikací, dá se načasovat a tak, ale to umí asi ty novější už skoro všechny. kupovali jsme ho v sadě s takovým malým vytíracím robotem a ten teda zas tak super není.

Není tady

 

#28 18. 9. 2018 19:08

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Robotický vysavač

Hele babizny, ted ho maji v lidlu za nejakych osm stovek, kupte si ho a nemusite debilni reklamou vydelavat na ten drahej...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#29 5. 10. 2018 11:02

Anezkap
♥------
Registrovaný: 6. 9. 2018
Příspěvky: 22

Re: Robotický vysavač

My ho doma taky měli, ale je fakt důležitý si to nejdřív zjistit a urovnat.. my ho koupili bez rozmyslu. Dopadlo to tak,  že se nám neustále zasekával pod gauči a televizním stolkem, takže když nikdo nebyl doma tak nemohl pracovat, což postrádá smysl. Takže je důležité podchytit tyhle nedostatky big_smile

Není tady

 

#30 4. 7. 2021 19:41

Rouge
♥------
Registrovaný: 4. 7. 2021
Příspěvky: 12

Re: Robotický vysavač

Adamíra napsal(a):

Moc bych poprosila o vaše vlastní názory - zkušenosti s robotickými vysavačemi. Odchází nám nᚠstandardní vysavač a velmi uvažuji o robotickém vysavači. Máme jak plovoucí podlahu, tak dlažbu a koberce. Taktéž máme 1patrový dům (je mi jasné, že do prvního patra ho budu muset nosit sama big_smile ). Zajímají mě vaše zkušenosti s různými značkami (a cenami). Počítám s cenou cca desettisíc korun (samozřejmě bych raději méně, ale bohužel už jsem ztratila iluzi, že "za málo peněz hodně muziky").

Určitě doporučuji Xiaomi Mi Robot Vacuum. Má skvělý poměr ceny a výkonu a není asi náhoda, že se jedná o nejlépe hodnocdené robotické vysavače jak u nás tak v zahraničí - https://www.vyber-si.cz/nejlepsi-roboti … e-recenze/ a nebo třeba tady - https://www.testy-spotrebicu.cz/testy-r … -vysavacu/.
Doufám, že vydrží dlouho, ale prozatím max.spokojenost.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů