Oznámení

29. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

29. ledna : Poslední šance pro přezrálé banány? Upečte z nich lahodnou buchtu

6. prosince : Je vám čtyřicet a už řešíte menopauzu? Co je příčinou předčasného nástupu, vysvětluje gynekolog

#1 24. 2. 2006 15:50

papaya
Host

změna gynekologa

Mám takový malý dotaz. Uvažuju o změně gynekologa nebo aspoň o tom, že se nechám pro jistotu vyšetřit ještě někým jiným. Musím si přenýst kartu od stávajícího doktora k tomu novýmu?neutral
díky

 

#2 24. 2. 2006 15:55

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: změna gynekologa

Ahoj, já si myslím, že nemusíš. teda takhle jsem to měla já jak u gynekologa, tak u obvoďáka. Prostě půjdeš k někomu jinému a on se tě jen zeptá kdo tě léčil předtím a když bude potřebovat tak si tu kartu vyžádá sám.

Není tady

 

#3 24. 2. 2006 17:10

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: změna gynekologa

Nemusíš, je to tak jak píše Lucka


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů