Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 2. 3. 2011 7:58

nitra
♥------

kolega me naprosto ignoruje

Pracuji asi rok v malé firmě, která ma 8 lidí. Jsem tam sama ženská, se všemi vycházím v pohode az na jednoho kolegu. Ten o me mel z počátku zájem ale nikdy jsme spolu nic neměli. Pravděpodobně je do me zamilovaný a provádí me samé naschváli které se zhoršují. Málokdy me pozdraví, kdyz projdu okolo prohlašuje ze tam neco smradi a otvírá okno, vubec se se mnou nebavi a kdyz se přidám ke kolegům a jdeme na oběd, tak demonstrativně nejde. Firemní akce taky nenavštěvuje nejspíš kvůli me. Snažím se ho ignorovat a neprovokovat ale uz se to neda moc vydrzet. Co s nim mam delat, promluva s nim asi nema smysl aby se to jeste nezhorsilo. Ostatní kolegové se mnou souhlasí a jeho divné chování vidí, ale taky s nim těžko vychází takze radsi mu vyhoví nez se s nim hádat. Je to v chování taková napůl ženská.

Není tady

#2 2. 3. 2011 12:25

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

Re: kolega me naprosto ignoruje

Připadá mi to jako hysterie.. oni i chlapi mohou být hysteričtí (by název tohoto stavu pochází z latinského názvu pro dělohu :-) )
prostě jsi se ho dotkla na velmi citlivém místě - na jeho egu.. ale že to trvá z jeho strany už tak dlouho.. to je divné.
Naštěstí to vidí i ostatní, takže já radím zatnout zuby, pokusit se ho nevnímat, a vydržet. Vykašlat se na něj. Přece kvůli blb..i nepřijdeš o práci.. a možná, než mít zaaté zuby, by bylo lepší být uvolněná, a na všechny strany se usmívat.. ono sice na něj nijak nereaguješ, ale i drobné mimické projevy mu stačí, aby byl spokojen, jak ti "zavařil"..

Ach jo, jsou chlapi vůbec někdy skutečně dospělí?? dumbom

Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

#3 2. 3. 2011 14:04

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-

já bych to také neřešila, pokud ostatní kolegové jsou na tvé straně a sami s ním moc nevycházejí

Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

#4 2. 3. 2011 16:39

TerezaH
♥------

Ahoj, myslim, ze je super, ze tvoji kolegove jsou na tve strane! Takovymto chovanim bude izolovat sam sebe a nakonec se oni prestavou bavit s nim. Proste to zkus ignorovat, popr. si z toho delat srandu. Casem ho to prejde, protoze pochopi, ze tim ublizuje sam sobe....

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí