Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#1 27. 2. 2011 14:44

Romana.P
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 6. 2007
Příspěvky: 2090

Průjem u miminka

Nᚠčtyřměsíční chlapeček má poslední dobou řídkou a hodně častou stolici, kaká okamžitě po kojení i mezi ním. Je to klasická stolička kojených dětí, ale řidší a většinou dozelena, nijak nezapáchá, tedy ne jinak než obvykle. Nepřibral nijak závratně(280g/17dní), ale naní to tak strašný. Jinak je úplně v pohodě, veselej, nepláče, nic. Byla jsem u doktorky a když viděla plenku, tak řekla, že je to v pořádku, že to průjem není. Dneska jsem si ale všimla, že jednak malýmu ze zadečku vyložene vytekla tekutina, ale hlavně, když jsem se podívala na podložku, byly v tom takové krvavé nitky. Samozřejmě zítra poběžím zase za doktorkou, ale nevíte náhodou, co by to mohlo být? Jsem jako na jehlách sad Díky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů