Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 25. 2. 2011 23:38

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

platili jste za IUI?

Holky platila jste náká za IUI?Jdu do Iscare a prej je drahej.Nemám za tím o tom info,Díky

Není tady

 

#2 25. 2. 2011 23:42

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: platili jste za IUI?

Bubli, ano ve Zlíně se platilo (nevím jak teď ) 1500,- Menopur + 1500,- zákrok (nějaké jednorázové nástroje a už nevím co mi to říkali že v tom je)


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#3 26. 2. 2011 8:03

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: platili jste za IUI?

.

Upravil(a) misha88 (14. 3. 2011 19:44)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#4 26. 2. 2011 10:39

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: platili jste za IUI?

V Heliousu Brno jsme platili 700,- za zákrok, bez stimulace, platilo se jen použití jednorázového katetru nebo co...


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#5 26. 2. 2011 12:13

Kaťulka 33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 4007

Re: platili jste za IUI?

Ve Fertimedu se IUI neplatí-6 x do roka je zdarma....pouze pokud se vyčerpá UTZ tak 200,- za něj...

Není tady

 

#6 26. 2. 2011 17:13

annie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 2920

Re: platili jste za IUI?

Měli jsme to stejně jako popelka - taky ve Zlíně...

Není tady

 

#7 28. 2. 2011 10:51

medulka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha-vých.
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 2950
Web

Re: platili jste za IUI?

My byli v Podolí. Neplatili jsme vůbec nic.


http://www.tickerclub.com/cache/1d3c15d34a.png  http://www.tickerclub.com/cache/05e6aff4ba.png

Není tady

 

#8 1. 3. 2011 7:40

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: platili jste za IUI?

Sanus Jihlava - bez stimulace 500,- - pouze za použití katetru.

Není tady

 

#9 1. 3. 2011 18:19

Bublina
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 672

Re: platili jste za IUI?

TAk sem platila jen 30Kč :-)Praha Iscare

Není tady

 

#10 1. 3. 2011 19:07

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: platili jste za IUI?

Reprofit Brno 1500 Kč reta

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů