Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1101 12. 9. 2017 19:32

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Víte, já bydlím v části města, kde žije už dost starých lidí - hodně vdov. A řeknu vám, že dost velké procento z nich po smrti manžela a době smutku vypadá daleko líp, než před tím, mnohé z nich docela ožijí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1102 12. 9. 2017 19:49

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Kiara napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

helena napsal(a):


Ty pořád věříš, že se změní, viď? pussa
Jenže... ani potom už to nikdy nebude jako dřív... právě proto, že se změní = nevrátí do "původního nastavení". Nakonec ty už jsi taky jiná...

Doufám, že se vzpamatuje a pak pokud budeme ještě v kontaktu, co člověk ví, bylo by na co navazovat. Samozřejmě že nebude jako kdysi, já taky ne, ale dalo by se možná pokračovat.
Barčo, já vím, že už se to nevrátí, ale pomáhá mi, že ten stav třeba není definitivní, i když je to jen berlička abych přežila. Časem ji zahodím wink

Ros, ty tu terapii potřebuješ opravdu jako sůl a zajdi tam pokud možno ihned. Já nevěřím vlastním očím, co to sem zase píšeš - opět ta samá píseň o falešných nadějích, růžových brýlích a naprosto nereálných představách grater Začni na sobě už konečně pracovat ve smyslu uvědomění si, že vypisování se na internetových serverech Tě táhne k zemi, protože si opět prostřednictvím písmenek stavíš vzdušné zámky a představuješ si nereálnou budoucnost. Ty potřebuješ terapii jako sůl, kdy budeš "mezi svými" a Ti ti pomůžou pojmenovat věci pravými jmény a popostrčit Tě na cestu, kterou bys měla vykročit.

Bohužel mi to připadá, že tak, jako se Munďák odmítá léčit ze své zničující závislosti na alkoholu a lécích, Ty se tvrdošíjně odmítᚠléčit ze své zničující spoluzávislosti na Munďákovi. Psaní příspěvků na Babinetu není léčba, pro Tebe je jediná léčba buď návštěva skupiny spoluzávislých (kam ses ještě neuráčila dorazit, jenom o tom mluvíš) nebo ještě lépe systematická a cílená léčba u odborníka.

K odborníkům samozřejmě chodím, jak jinak myslíš, že bych to tak dlouho zvládla. Holt mi to jde pomalu. Sem si chodím spíš postěžovat nebo pro řadu a názory jiných.


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#1103 12. 9. 2017 20:00

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Selima napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

helena napsal(a):


Ty pořád věříš, že se změní, viď? pussa
Jenže... ani potom už to nikdy nebude jako dřív... právě proto, že se změní = nevrátí do "původního nastavení". Nakonec ty už jsi taky jiná...

Doufám, že se vzpamatuje a pak pokud budeme ještě v kontaktu, co člověk ví, bylo by na co navazovat. Samozřejmě že nebude jako kdysi, já taky ne, ale dalo by se možná pokračovat.
Barčo, já vím, že už se to nevrátí, ale pomáhá mi, že ten stav třeba není definitivní, i když je to jen berlička abych přežila. Časem ji zahodím wink

Nič nie je definitívne (z môjho pohžadu ani smr), ale myslím, že je dobré ži tu a teraz - a neupína sa na niečo, čo možno raz príde a možno nepríde. Aby si o desa rokov nezistila, že si ich strávila len prázdnym čakaním na Munďákovo vyliečenie.

Já se na to neupínám, i když to tak možná vypadá. Někdo si holt nabouchne "převozníka", já takové štěstí a um nemám, tak si pomáhám tím, že možná někdy a nebo taky ne, co člověk ví. Rozhodně na to nehodlám 10 let čekat.


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#1104 12. 9. 2017 20:12

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

No, víš, Ros. převozníka si "nabouchávají" ženy, kterým byl manžel nevěrný a opustil je.
Ty jsi jiný případ. Ty toho svého manžela ne a ne hodit přes palubu, i kdyby tebe i děti měl zničit.
A ještě si nalháváš, že se neupínáš.
Btw už čekᚠ8 let... Chjo, ty jsi neskutečná.

Upravil(a) Eva. (12. 9. 2017 20:13)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1105 12. 9. 2017 21:20

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Eva. napsal(a):

No, víš, Ros. převozníka si "nabouchávají" ženy, kterým byl manžel nevěrný a opustil je.

A jaký je v tom rozdíl? Jsme stejně opuštěné, já i ony. Pokud bych byla našla někoho jiného, tak bych se nejspíš s Munďákem rozešla dřív, měla bych totiž ke komu nebo s kým jít.


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#1106 12. 9. 2017 21:26

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Rosamunda napsal(a):

Já se na to neupínám, i když to tak možná vypadá. Někdo si holt nabouchne "převozníka", já takové štěstí a um nemám, tak si pomáhám tím, že možná někdy a nebo taky ne, co člověk ví. Rozhodně na to nehodlám 10 let čekat.

Kam chceš převážet? Na duhou stranu od Munďáka?
Oba už jste ve vodě, on chce za svým, tobě proud podráží nohy, ale ty ho držíš a ne a ne ho pustit. Už nikdy se ti nevrátí tak, jaks ho znala, a buď ráda! Pokud bys se s ním měla dát "zase dohromady", musel by to být jiný člověk. Úplně jiný člověk. A místo litování a přání stejnosti bys měla VYŽADOVAT naprostou jinakost.

Není tady

 

#1107 12. 9. 2017 22:51

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Rosamunda napsal(a):

Eva. napsal(a):

No, víš, Ros. převozníka si "nabouchávají" ženy, kterým byl manžel nevěrný a opustil je.

A jaký je v tom rozdíl? Jsme stejně opuštěné, já i ony. Pokud bych byla našla někoho jiného, tak bych se nejspíš s Munďákem rozešla dřív, měla bych totiž ke komu nebo s kým jít.

Ros, problém je v tom, že Ty ses léta upnula na Munďáka tak silně, že pro Tebe jiní muži prostě neexistovali a obávám se, že už ani neexistují hmm Já chápu, že jsi musela řešit i brutální existenční starosti včetně ztráty střechy nad hlavou a exekucí a rozumím tomu, že na hledání životního partnera v takové situaci není zrovna dvakrát pomyšlení, ale měla jsi zkusit alespoň nezávazně vyrazit s nějakým pánem na kávu nebo tak. Prostě udělat alespoň nějaký malý krůček k tomu, abys alespoň na chvíli přišla na jiné myšlenky a poznala, že po světě chodí i jiní pánové nežli to, co mᚠdoma wink

Jenomže to bys musela uvažovat jinak, než uvažuješ dosud, protože pro Tebe je stále Munďák středobodem světa stolt a troufám si tvrdit, že pro Tebe je představa kontaktu s jiným mužem naprosto nepředstavitelná grater


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#1108 13. 9. 2017 8:39

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Kiara napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Eva. napsal(a):

No, víš, Ros. převozníka si "nabouchávají" ženy, kterým byl manžel nevěrný a opustil je.

A jaký je v tom rozdíl? Jsme stejně opuštěné, já i ony. Pokud bych byla našla někoho jiného, tak bych se nejspíš s Munďákem rozešla dřív, měla bych totiž ke komu nebo s kým jít.

Ros, problém je v tom, že Ty ses léta upnula na Munďáka tak silně, že pro Tebe jiní muži prostě neexistovali a obávám se, že už ani neexistují hmm Já chápu, že jsi musela řešit i brutální existenční starosti včetně ztráty střechy nad hlavou a exekucí a rozumím tomu, že na hledání životního partnera v takové situaci není zrovna dvakrát pomyšlení, ale měla jsi zkusit alespoň nezávazně vyrazit s nějakým pánem na kávu nebo tak. Prostě udělat alespoň nějaký malý krůček k tomu, abys alespoň na chvíli přišla na jiné myšlenky a poznala, že po světě chodí i jiní pánové nežli to, co mᚠdoma wink

Jenomže to bys musela uvažovat jinak, než uvažuješ dosud, protože pro Tebe je stále Munďák středobodem světa stolt a troufám si tvrdit, že pro Tebe je představa kontaktu s jiným mužem naprosto nepředstavitelná grater

Představa kontaktu s jinými muži pro mě není tabu, problém je v tom, že každý se kterým jsem se mezitím seznámila, mě chtěl akorát do postele butter


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#1109 13. 9. 2017 9:04

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Rosamunda napsal(a):

Představa kontaktu s jinými muži pro mě není tabu, problém je v tom, že každý se kterým jsem se mezitím seznámila, mě chtěl akorát do postele butter

A na co si myslíš, že převozníci jsou? lol
Ros, upřímně, který normální muž k něčemu by chtěl mít vztah se ženou, která je vdaná, má exekuce a žije s manželem alkoholikem ve stejné domácnosti? va Buď trochu soudná.

Upravil(a) Eva. (13. 9. 2017 9:06)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1110 13. 9. 2017 9:05

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Rosamunda napsal(a):

Eva. napsal(a):

No, víš, Ros. převozníka si "nabouchávají" ženy, kterým byl manžel nevěrný a opustil je.

A jaký je v tom rozdíl? Jsme stejně opuštěné, já i ony. Pokud bych byla našla někoho jiného, tak bych se nejspíš s Munďákem rozešla dřív, měla bych totiž ke komu nebo s kým jít.

Dovolím si říct, že jsem nebyla stejně opuštěná... No a jestli k tomu, aby ses rozešla se svým manželem, potřebuješ nejdříve nějakého chlapa, tak chudák ten chlap. Neuvědomuješ si, že bys mu byla koulí na noze?

Upravil(a) Eva. (13. 9. 2017 9:10)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1111 13. 9. 2017 10:08

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Eva. má pravdu, že převozníci jsou na sex big_smile, na endorfíny proti lítosti a mindrákům a na případný převoz do nové reality. A pokud bys chtěla chlapa opravdu partnerského, ten u tebe nemá místo. Je obsazené. 
Bylo by fajn, kdyby ses vydala k těm spoluzávislým anonymním co nejdříve. stolt

Není tady

 

#1112 13. 9. 2017 10:18

Rosamunda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 7. 2009
Příspěvky: 2369

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Eva. napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Představa kontaktu s jinými muži pro mě není tabu, problém je v tom, že každý se kterým jsem se mezitím seznámila, mě chtěl akorát do postele butter

A na co si myslíš, že převozníci jsou? lol
Ros, upřímně, který normální muž k něčemu by chtěl mít vztah se ženou, která je vdaná, má exekuce a žije s manželem alkoholikem ve stejné domácnosti? va Buď trochu soudná.

No asi jsem moc mladá, ale myslela jsem, že na to, aby si s ním člověk vyšel, popovídal  a pak možná..... Ale rozhodně ne hned  na prvním rande a ne že když postel odmítnu, tak už se neukáže

Upravil(a) Rosamunda (13. 9. 2017 10:19)


Out from the dark into the light !

Není tady

 

#1113 13. 9. 2017 11:00

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Rosamunda napsal(a):

Eva. napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Představa kontaktu s jinými muži pro mě není tabu, problém je v tom, že každý se kterým jsem se mezitím seznámila, mě chtěl akorát do postele butter

A na co si myslíš, že převozníci jsou? lol
Ros, upřímně, který normální muž k něčemu by chtěl mít vztah se ženou, která je vdaná, má exekuce a žije s manželem alkoholikem ve stejné domácnosti? va Buď trochu soudná.

No asi jsem moc mladá, ale myslela jsem, že na to, aby si s ním člověk vyšel, popovídal  a pak možná..... Ale rozhodně ne hned  na prvním rande a ne že když postel odmítnu, tak už se neukáže

To nemá s mládím či věkem nic společného retabig_smile
Ty si vážně myslíš, že ve tvém věku a s tím, co (koho) si sebou táhneš, si pro tebe přijede princ na bílém koni? va


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1114 13. 9. 2017 12:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Rosamunda napsal(a):

Kiara napsal(a):

Rosamunda napsal(a):


A jaký je v tom rozdíl? Jsme stejně opuštěné, já i ony. Pokud bych byla našla někoho jiného, tak bych se nejspíš s Munďákem rozešla dřív, měla bych totiž ke komu nebo s kým jít.

Ros, problém je v tom, že Ty ses léta upnula na Munďáka tak silně, že pro Tebe jiní muži prostě neexistovali a obávám se, že už ani neexistují hmm Já chápu, že jsi musela řešit i brutální existenční starosti včetně ztráty střechy nad hlavou a exekucí a rozumím tomu, že na hledání životního partnera v takové situaci není zrovna dvakrát pomyšlení, ale měla jsi zkusit alespoň nezávazně vyrazit s nějakým pánem na kávu nebo tak. Prostě udělat alespoň nějaký malý krůček k tomu, abys alespoň na chvíli přišla na jiné myšlenky a poznala, že po světě chodí i jiní pánové nežli to, co mᚠdoma wink

Jenomže to bys musela uvažovat jinak, než uvažuješ dosud, protože pro Tebe je stále Munďák středobodem světa stolt a troufám si tvrdit, že pro Tebe je představa kontaktu s jiným mužem naprosto nepředstavitelná grater

Představa kontaktu s jinými muži pro mě není tabu, problém je v tom, že každý se kterým jsem se mezitím seznámila, mě chtěl akorát do postele butter

No, niekde zača treba... a úprimne povedané - ani Ty mi nepripadáš, že by si sa hneď chcela viaza inde a prípadne vydáva wink . Odhliadnuc teda od toho, že si zrejme dos dlho bola ešte vydatá a až donedávna si Munďákom žila - myslíš, že by si nejaký normálny chlap dovolil zača s Tebou vážny vzah? Asi len masochista. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1115 13. 9. 2017 12:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Rosamunda napsal(a):

Eva. napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Představa kontaktu s jinými muži pro mě není tabu, problém je v tom, že každý se kterým jsem se mezitím seznámila, mě chtěl akorát do postele butter

A na co si myslíš, že převozníci jsou? lol
Ros, upřímně, který normální muž k něčemu by chtěl mít vztah se ženou, která je vdaná, má exekuce a žije s manželem alkoholikem ve stejné domácnosti? va Buď trochu soudná.

No asi jsem moc mladá, ale myslela jsem, že na to, aby si s ním člověk vyšel, popovídal  a pak možná..... Ale rozhodně ne hned  na prvním rande a ne že když postel odmítnu, tak už se neukáže

Otočme to: Keby som šla na rande s chlapom, kde zistím, že je ženatý - prípadne že býva s manželkou, ktorá pije, má finančné starosti a najviac ho zaujíma, ako sa darí žene... tak buď zdrhnem hneď, alebo teda si poviem, že tá postež dobre... ale s jednou nohou vo dverách, keby sa objavili problémy.   
Ruku na srdce! O čom, okrem Munďáka, dlhov a spoluzávislosti by ste sa asi tak bavili? Ja by som na Tvojom mieste začala tým, že sa budem zaujíma o dianie naokolo, kultúru, šport, oprášim koníčky - a potom možno budme pozera, či sa niekto nepridá.

Upravil(a) Selima (13. 9. 2017 16:12)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1116 13. 9. 2017 12:37

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Rosamunda napsal(a):

Eva. napsal(a):

Rosamunda napsal(a):

Představa kontaktu s jinými muži pro mě není tabu, problém je v tom, že každý se kterým jsem se mezitím seznámila, mě chtěl akorát do postele butter

A na co si myslíš, že převozníci jsou? lol
Ros, upřímně, který normální muž k něčemu by chtěl mít vztah se ženou, která je vdaná, má exekuce a žije s manželem alkoholikem ve stejné domácnosti? va Buď trochu soudná.

No asi jsem moc mladá, ale myslela jsem, že na to, aby si s ním člověk vyšel, popovídal  a pak možná..... Ale rozhodně ne hned  na prvním rande a ne že když postel odmítnu, tak už se neukáže

Nedivím se ti, vidím to stejně.
Barča níže píše, že převozníci jsou na "na endorfíny proti lítosti a mindrákům" .... asi jsme každý jiný, ale mít někoho jen na sex a skočit s ním hned do postele, tak mám ty mindráky ještě větší než předtím big_smile  Tím neříkám, že to je špatné, jen to každý má asi jinak. Proto se Rosamundě nedivím.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#1117 13. 9. 2017 12:57

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Ros..........když mi bylo nejhůř, byla jsem sama, zjistila jsem, že jsem nemožná............mamina v teplákách, co ráda zavařuje

šla jsem do sebe ???!!! a začala se měnit......to stále trvá, našla si kamarádky-i přes Babinet, oprášila staré přátelství a začala se starat o SEBE. Zhubla jsem, cvičím.......a hlavně v zimě chodím, v létě jezdím na kole - je to boj.....překonat lenost, ale moc to funguje
Hodně cestuji......jo a ten převozník je teď pro mě někdo úplně jiný.........parák na cesty a zjistila jsem, že je už taky hodně nemožný, začíná se bát a není s ním sranda, tak ho často nebereme a necháváme doma
BM nepije víc než 7 let.............ale to jsem ho musela pustit, nechat padnout na samé dno, kdy mu šlo o život.........to jsem Ti ale už psala

Mysli na sebe,měj se ráda a nenech se zničit...........

Není tady

 

#1118 13. 9. 2017 13:09

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

LENNNA napsal(a):

Nedivím se ti, vidím to stejně.
Barča níže píše, že převozníci jsou na "na endorfíny proti lítosti a mindrákům" .... asi jsme každý jiný, ale mít někoho jen na sex a skočit s ním hned do postele, tak mám ty mindráky ještě větší než předtím big_smile  Tím neříkám, že to je špatné, jen to každý má asi jinak. Proto se Rosamundě nedivím.

Jak už jsem psala. Převozníci jsou pro podvedené ženy, od kterých manžel nebo partner odešel.
Nebo pro ženy, co zůstaly samy z důvodu, jako vera. Rozvedly se a pustily manžela alkoholika. Nechaly ho být, aby se zachránily.
Tys to, Lenno, nezažila, tak si to nedovedeš představit.
Ale kdybys to zažila, (stačí si přečíst na netu), věděla bys, že to opravdu pomáhá. Že o tebe vůbec někdo stojí, že tě obejme, chybí ti sex... na vztah nemᚠpomyšlení, ale obejmutí a sex chybí, tělo si žádá své.

Převoznící nejsou pro ženy typu Rosamunda, která stále vleče na svých zádech svého manžela. Není sama tak, jako jsou samy podvedené ženy. Ani  se ještě nerozvedla, natož aby svého manžela nechala padnout na dno, nechala ho žít svůj vlastní život a ona si žila svůj vlastní. Pak by byla připravená na převozníka.

Upravil(a) Eva. (13. 9. 2017 13:12)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1119 13. 9. 2017 13:17

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Rosamundo, za ty roky, co tě čtu, mi přijde, že si dělᚠvzdušné zámky. něco chceš, ale nic pro to neuděláš.
A taky - svět není takový, jako ho chceš ty. Takové zázraky, že se tvůj manžel zbaví alkoholizmu po tolika letech a budete žít šastně až do smrti, anebo že si ve tvém srabu pro tebe přijede Princ na bílém koni, jsou většinou jenom v pohádkách.
Už by ses konečně měla podívat do očí realitě.
V našem věku už je na čase být realistou a nebýt naivní.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1120 13. 9. 2017 13:58

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

... asi jsme každý jiný, ale mít někoho jen na sex a skočit s ním hned do postele, tak mám ty mindráky ještě větší než předtím. Tím neříkám, že to je špatné, jen to každý má asi jinak.

Já to mám taky tak. A mám to i na sobě vyzkoušené. Výsledkem byl můj daleko horší pocit.

A Evo, nemysli si, jsou i jiné druhy pekla než alkohol. Spíš se kloním k tomu, co napsala Lenna - každý to má jinak.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1121 13. 9. 2017 14:04

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Ros, Eva Ti to možná píše tvrdě, ale pravdivě. Bohužel. Uvědom si, že se (zatím) nalézᚠv situaci, kdy na vážný vztah vůbec nejsi ani připravena, ani pro něj nemᚠpředpoklady. Jsi stále vdaná a od problémového manžela stále nejsi schopna se odstřihnout ani právně, ani fyzicky a ani psychicky. A neuraž se, že to říkám, ale za Tebou se stále vleče - a ještě dlouho povleče - dluhová minulost, exekuce a z toho vyplývající život na hranici existenčního minima.

Pokud si dnešní muži středního věku vybírají partnerku pro vážný vztah, jsou to většinou muži, poučeni minulostí a novou partnerku si před případným sestěhováním patřičně prolustrují a prověří, protože už si většina z nich leccos nepěkného zažila. Nebuď naivní, Ros a uvědom si, že výběr partnerů mᚠvzhledem ke své situaci velmi ztížen a to, že by ses k nějakému pánovi nastěhovala považuji za velmi nereálné. Spíš bych pro Tebe viděla přátelsko-milenecký vztah typu "každý ve svém" formou občasných schůzek - ale než se k něčemu takovému propracuješ, musíš na sobě zapracovat a ještě ujít pořádný kus cesty ... pussa


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#1122 13. 9. 2017 14:08

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Judyna napsal(a):

... asi jsme každý jiný, ale mít někoho jen na sex a skočit s ním hned do postele, tak mám ty mindráky ještě větší než předtím. Tím neříkám, že to je špatné, jen to každý má asi jinak.

Já to mám taky tak. A mám to i na sobě vyzkoušené. Výsledkem byl můj daleko horší pocit.

A Evo, nemysli si, jsou i jiné druhy pekla než alkohol. Spíš se kloním k tomu, co napsala Lenna - každý to má jinak.

Judyno, já vím, že jsou i jiné druhy pekla než alkohol.
Souhlasím s Lennou, že každý to má jinak.
Já mám na sobě vyzkoušené, že mě převozníci, no spíš hlavně opakovaný sex na jednu noc v určitém období ne-li zachránil, tak určitě mi pomohl najít v sobě alespoň kousíček pozitivního sebe-vědomí. Mohla jsem se odpíchnout a jít dál.
Ale Rosamunda je naprosto nereálná. Píše o převozníkovi, ale ve skutečnosti chce prince na bílém koni.
V našem věku se věru nikdo do vztahu s někým, kdo má na krku spoustu dluhů, exekuce a manžela alkoholika, hrnut nebude. Maximálně tak tu postel, které se Rosamunda tak podivila. Já se vůbec nedivím, že pánové se po kafi už neozvou, když jim naleje čistého vína, jak to s ní doopravdy je. A do důchodu blízko...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1123 13. 9. 2017 14:09

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Judyna napsal(a):

... asi jsme každý jiný, ale mít někoho jen na sex a skočit s ním hned do postele, tak mám ty mindráky ještě větší než předtím. Tím neříkám, že to je špatné, jen to každý má asi jinak.

Já to mám taky tak. A mám to i na sobě vyzkoušené. Výsledkem byl můj daleko horší pocit.

A Evo, nemysli si, jsou i jiné druhy pekla než alkohol. Spíš se kloním k tomu, co napsala Lenna - každý to má jinak.

Muži už jsou takoví, že očekávají od ženy sex big_smile a je na každé ženě, zda přivolí na sex hned na první schůzce (což bych já osobně neudělala), nebo ta žena hledá dál a nenechá se odradit.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#1124 13. 9. 2017 14:14

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

Eva. napsal(a):

Souhlasím s Lennou, že každý to má jinak.
Já mám na sobě vyzkoušené, že mě převozníci, no spíš hlavně opakovaný sex na jednu noc v určitém období ne-li zachránil, tak určitě mi pomohl najít v sobě alespoň kousíček pozitivního sebe-vědomí. Mohla jsem se odpíchnout a jít dál.
Ale Rosamunda je naprosto nereálná. Píše o převozníkovi, ale ve skutečnosti chce prince na bílém koni.
V našem věku se věru nikdo do vztahu s někým, kdo má na krku spoustu dluhů, exekuce a manžela alkoholika, hrnut nebude. Maximálně tak tu postel, které se Rosamunda tak podivila. Já se vůbec nedivím, že pánové se po kafi už neozvou, když jim naleje čistého vína, jak to s ní doopravdy je. A do důchodu blízko...

No, v našem věku 50+ máme do důchodu ještě poměrně dost daleko vissla ale jinak s Tebou musím souhlasit ...kapitulation


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#1125 13. 9. 2017 14:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Alkoholici a jejich partneři 6

No, daleko i blízko smile
Určitě si už teď musíme na důchod intenzivně šetřit, abychom v důchodu trošku důstojně žili, a ne splácet exekuce a snít o napraveném alkoholikovi.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů