Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 2. 2006 12:39

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Realizujme své Vyšší já

MK říká:
V první řadě jste učedníci. Když si jako Ježíš uvědomíte, že "Otec a Já jsou jedno" stáváte se Mistrem. Mistr je ve vás. Všemocný je uvnitř vás. Světlo samé je Mistrem.
Zažívejte Mne v sobě.
Nechci po vás, abyste ve mně věřili. Mou přítomnost v sobě s uvědomíte tehdy, když Mne zažijete. Není to pouhou otázkou víry.
Když jsem s vámi, nemáte se čeho bát. Když jste vědomí, pak víte, že jsem s vámi a vy se mnou.
Vědomí není nic jiného, pouze odraz vašeho pravého Já. Když se sloučíte se svým pravým Já, způsobí to vaši transmigraci, transmutaci, transformaci.
Pán považuje každého za důležitého.
(Creme, Maitreya's teachings - The Laws of Life)


Fascinuje mne, jak Mistři respektují tradice. Zejména se to projevuje v Mariánských zjeveních. Nedávno bylo v televizních novinách další na Slovensku v Mezilaborcích. Tento Mistr pracuje s křesany a neustále je oslovuje různou formou. Tentokrát formou svého obazu ve dřevě. Celkem je tam z toho pozdvižení. Viděli jste to někdo na Nově ve zprávách?


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#2 24. 2. 2006 12:54

Marek_
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1244

Re: Realizujme své Vyšší já


Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

 

#3 24. 2. 2006 13:09

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Realizujme své Vyšší já

Není to víc než týden


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#4 24. 2. 2006 13:37

tora
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 2. 2006
Příspěvky: 290

Re: Realizujme své Vyšší já

Také jsem to viděla, bylo to úžasný. Každopádně nám to zase někdo vysvětlí, že je to náhoda a že rozhodně vidíme to co vidět chceme. Osobně si myslím, že o tom to právě je. Je to jako jablko, na které se každý dívá z jiné strany a někdo vidí červenou, jiný žlutou a někdo ten roztomilý lehce žíhaný přechod.

Není tady

 

#5 25. 2. 2006 20:58

balkama
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Realizujme své Vyšší já

Salvator napsal(a):

Není to víc než týden

..ANO VIDĚLA JSEM TO VE ZPRÁVÁCH....bylo to zajímavé, ale myslím, že 80% populace to mu nevěří...dumbom


Vždycky čiň dobro. Některé lidi to potěší a zbytek ohromí.

Není tady

 

#6 27. 2. 2006 10:11

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Realizujme své Vyšší já

Vidím jako důležité abychom každý z nás věděli, do které skupiny (80? 20?) se řadíme my sami... Někdy mi to připomíná Kocourkov: Lidi vidí a nevěří. Vrážíme do důkazů nosem a otáčíme se na druhou stranu. Pak přijde nějaký ideolog a lidé se za ním táhnou, jako hejno much za vůní medu. Vše jenom proto, že "je tak kouzelný"...


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#7 28. 2. 2006 9:51

balkama
♥♥-----
Registrovaný: 12. 2. 2006
Příspěvky: 48

Re: Realizujme své Vyšší já

Salvator napsal(a):

Vidím jako důležité abychom každý z nás věděli, do které skupiny (80? 20?) se řadíme my sami... Někdy mi to připomíná Kocourkov: Lidi vidí a nevěří. Vrážíme do důkazů nosem a otáčíme se na druhou stranu. Pak přijde nějaký ideolog a lidé se za ním táhnou, jako hejno much za vůní medu. Vše jenom proto, že "je tak kouzelný"...

ano, pro mě je důležité,že vim kam patřim:)......Salvatore....víš, že jsi někdy tak  "kouzelný"..big_smile


Vždycky čiň dobro. Některé lidi to potěší a zbytek ohromí.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů