Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 2. 2011 14:45

Betulka
♥------
Registrovaný: 11. 8. 2010
Příspěvky: 3

poradce pro výživu

Máte někdo zkušenosti s rekvalifikačním kurzem poradce pro výživu (či podobným), zajímá mě především kurz v Brně ale může být i jinde. A dá se na základě tohoto získat zaměstnání nebo jsou znalosti spíš použitelné jen pro vlastní potřeby?

Není tady

 

#2 15. 8. 2011 18:18

CherryAnn
♥♥-----
Registrovaný: 13. 4. 2011
Příspěvky: 41

Re: poradce pro výživu

Betulko, já nevím, snad je to můj dojem, ale s poradci pro výživu se doslova "roztrhl pytel" - a bohužel dnes pro většinu lidí poradce pro výživu=herbalife a pod. Na seriózní práci v tomto oboru je podle mně potřeba normální VŠ, pak se můžeš věnovat třeba tomu, co dr. Cajthamlová. Jestli jsi z Brna, tady dělají zajímavé vzdělávací kurzy pro Brno, ale je to spíš ekonomie, marketing, management...S tou výživou ti bohužel neporadím, napsala jsem jen svůj nezainteresovaný pohled, tak snad to nikoho neurazí smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů