Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 2. 2011 9:21

nancy
♥♥-----
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 76

PUPINKY NA DEKOLTU

Ahojky holky, má někdo nějaký dobrý typ, anebo radu, jak se zbavit pupínků v dekoltu? Nějak se mi začly dělat, a né malinký, ale velký, nejdřív jeden, najednou tři, když se jeden zahojí, hnedka se objeví další...nevim co s tím :-( prosím o radu...

Není tady

 

#2 24. 2. 2011 9:57

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: PUPINKY NA DEKOLTU

nancy, já na tohle trpívám v létě. Od kožní jsem kdysi dostala nějakou vodičku s alkoholem, ale už nevím jak se jmenuje. Sama jsem ale časem zjistila, že to mám z toho, že se v dekoltu zpotím. Řešení jsem tedy našla v nošení výstřihů.

Není tady

 

#3 16. 3. 2011 15:51

Veronika Kremzová
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 10. 2007
Příspěvky: 99
Web

Re: PUPINKY NA DEKOLTU

Dobrý den,

zkuste kosmetiku Biologique Recherche, opravdu zabírá a funguje.

Já sama mám díky této řadě svou ple, která poměrně brutálně zreagovala po chemickém peelingu, zase v pořádku.

Doporučuji.
VVV.


„Největším ze všech majetků je krása ženy…“  Autor: Johann Christoph Friedrich Schiller
Klinika Esthesia - estetika, relaxace, krása

Není tady

 

#4 3. 4. 2011 10:54

mikapika
♥------
Registrovaný: 11. 2. 2011
Příspěvky: 2

Re: PUPINKY NA DEKOLTU

Já mám dekolt velmi citlivý, pupínky se mi občas taky dělají. hlavně nevystavuj slunci, to je nejhorší. Objevila jsem skvělou věc - Liftingová křišálová maska na krk od Victoria Beauty. Krásně dekolt zvláčňuje a hydratuje. Pak používám také krém od stejné značky - denní a noční krém s hyaluronem, který je určen jak na obličej tak i na krk a dekolt.

Není tady

 

#5 16. 5. 2011 16:44

KacenkaSlunicko
♥------
Registrovaný: 13. 5. 2011
Příspěvky: 4

Re: PUPINKY NA DEKOLTU

Ahoj, vyzkouším tu Victorii, jsem zvědává, mám stejný problém...sad

Upravil(a) KacenkaSlunicko (16. 5. 2011 16:45)

Není tady

 

#6 2. 2. 2012 16:00

Veronika Kremzová
Partner Babinet.cz
Místo: Praha
Registrovaný: 25. 10. 2007
Příspěvky: 99
Web

Re: PUPINKY NA DEKOLTU

A pomáhá to?


„Největším ze všech majetků je krása ženy…“  Autor: Johann Christoph Friedrich Schiller
Klinika Esthesia - estetika, relaxace, krása

Není tady

 

#7 15. 6. 2012 22:15

Jitousek
♥------
Registrovaný: 15. 6. 2012
Příspěvky: 2

Re: PUPINKY NA DEKOLTU

Ahoj holky. Měla jsem až do třiceti akné jako puberačka, nejen na obličeji, ale také v dekoltu a na zádech. Nepomáhaly ani různé přípravky na čištění pleti z reklam, ani léky od kožní. Před dvěma roky jsem objevila sadu, která mi konečně pomohla a kupodivu finančně za ni dám méně, než jsem dala dříve za všechny ty čističe a krémy, které vůbec nezabíraly. Nechci dělat reklamu, ale pokud budete mít někdo zájem, ráda Vám napíši konkrétní info.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů