Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 2. 2011 19:45

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

kyretហdásní

byla jsem na zubní hygieně, kde mi odstranili zubní kámen, prý je ale potřeba odtranit i ten pod dásněmi.
Dělá se v lokálním umrtvení, kyretami. Jak se to blíží, začínám mít strach..
Byli jste někdo na tomto ošetření, bolí to?


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#2 20. 2. 2011 21:32

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: kyretហdásní

jo byla, kvůli paradontoze mám za sebou kde co. Na druhý den jsem mohla fungovat. Trhání osmiček bylo horší. Důleiá byla po tom antibiotika, aby se vybily ty nedobré baílky. (PS nevybily, zápasím dodnes).


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 20. 2. 2011 22:14

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: kyretហdásní

Kyretហdásní není moc příjemná záležitost, ale dá se vydržet. Neměla by se dělat horní i dolní čelist najednou jsem slyšela. A mojí mámě ji udělala dr. tak "poctivě", že jí zuby vylezly dopředu jak hejkalovi. To nechci strašit, bylo to spíš, že jí to dělala bývalá dětská zubařka, která opomněla, že když jsou ty dásně u staršího člověka v blbém stavu, mělo by se opatrně. Navíc měla máma už věk, kdy jiní mají klapací...

Není tady

 

#4 20. 2. 2011 23:55

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: kyretហdásní

Judinka napsal(a):

Kyretហdásní není moc příjemná záležitost, ale dá se vydržet. Neměla by se dělat horní i dolní čelist najednou jsem slyšela. A mojí mámě ji udělala dr. tak "poctivě", že jí zuby vylezly dopředu jak hejkalovi. To nechci strašit, bylo to spíš, že jí to dělala bývalá dětská zubařka, která opomněla, že když jsou ty dásně u staršího člověka v blbém stavu, mělo by se opatrně. Navíc měla máma už věk, kdy jiní mají klapací...

objednaná jsem na dva termíny..prý dostanu 3 injekce do dásně, jak říkala sestra, což je tedy dost...


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů