Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 2. 2011 22:58

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Morphe, tento avatar tě vystihuje naprosto dokonale. stolt

 

#27 18. 2. 2011 23:40

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Majkafa : Dekuji moje mila smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#28 19. 2. 2011 8:49

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

Ne Sel, to bylo obecne, Ty jsi jedna z tech co pisou malo a k veci ( teda podle poctu prispevku, malo zrovna ne-e ) a ze to bylo ve slovencine, to ja tak mluvim tehdy, kdy jsem ve stresu a to nebyvam casto, jak vite efsicky podle me ryzi cestiny smile A jako furt mi prijde do majlu psanicko z Babi, prectu, ze je to napriklad od Majkafy, ctu pozorneji a ona tam zas na me neco zkousi ( asi nevi jak mi rict o pozvani na kavu tongue ) taxe prihlasim a uz jsem ztraceny - kvakam a kvakam a kvakam a pak tu budu sedet do pulnoci tongue

....Morfe sakra v poslední době mám z tvého psaní pocit, že mᚠnějakou skrytou obsedanci. big_smile Začínᚠmi připomínat jednoho týpka co tu dřív denně perlil, jen on psal v každé větě deset hrubek big_smile


dum spiro spero

Není tady

 

#29 19. 2. 2011 10:14

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Ten avatar je naprosto super tummenupp


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#30 19. 2. 2011 11:17

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

hm. Jsi taky navenek tak umělý jako ten avatar. Ale uvnitř... Ten nesoulad bolí. Pamatuji.

 

#31 19. 2. 2011 11:34

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Tam nade mnou - predchozi prispevky - romantika jak prase hjarta Uáááá!!!
Vite, co sokovalo mne? Jak se behem peti dnu da z naprosteho zasvineneho kutlochu udelat vonave zarici sladoucke hnizdecko lasky... rodna rodna rodna hjarta


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#32 19. 2. 2011 11:59

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Viktoria : Tak toto me neprekvapuje. Muj zasvineny kutkoch je schopna moje pritelka uklidit za sobotni dopoledne tak, ze neverim, ze je to muj kutloch a to jen proto, ze "to dela rada" a ceka za to sladkou odmenu tongue ( sex )


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#33 19. 2. 2011 12:07

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Zajimavy rozhovor s moji pritelkou :
( opet nejezdi vytah a beru schody po dvou, predstavuju si, ze jsem Aladar Miazga, ona zadychana nestiha )
Ona : Mohol by si sa aspon raz nehrat na Aladara Miazgu ?
Ja : Mohol. Ak mi kupis konecne to puzdro na husle, tak budem a ozajstny Aladar a nebudem sa musiet na neho hrat s nakupom v ruke.
Ona : ( ticho )
Ja : A vies co sa v takom puzdre na husle obvykle nosi ?
Ona : ticho )
Ja : Tak vies ? Mas len jednu moznost, je velmi jednoduche  a ked uhadnes, prihlasimta do hadankarskej sutaze.
Ona : ( ticho )
Ja : Ty mi vobec neodpovedas, ja ti to teda prezradim. Nosi sa tam obvykle samopal.
Ona : ( nasrata )Viem to aj bez Teba Morfisko !!!
Ja : No vidis aka si inteligentna, urcite si to videla vo filme Desperado. Tam tiez mali tie puzdra na husle...
Ona : Akurat ze to boli puzdra na gitary ...vissla

Tak ja vam nevim pratele...

Upravil(a) morpheus (19. 2. 2011 12:22)


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#34 19. 2. 2011 12:16

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Ba nie, Morfisko, v púzdre na husle sa nosí gužomet! dumbom


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#35 19. 2. 2011 13:09

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

xxxx napsal(a):

....Morfe sakra v poslední době mám z tvého psaní pocit, že mᚠnějakou skrytou obsedanci. big_smile Začínᚠmi připomínat jednoho týpka co tu dřív denně perlil, jen on psal v každé větě deset hrubek big_smile

Tak za prve, nevim co to je a za druhe, me to urazi tongue Ba ne, netrpim, teda kdyz se nad tim zamyslim, nejsis tim netrpim, i kdyz mozna nejak odbornik - lekar, by byl jineho nazoru tongue Nevim cim vyvolavam v Tobe tento pocit ?  Ma nekolik forem, kterou formu mas na mysli ? Bo me ted tak sfleku napada jen prehnana komunikace, ale kuwa mam doma dve kocky a ty jsou ticho no... Exa ta je vecne zalezena a cte si detektivky a kdyz necte, tak ma "svoje dny" a je ji blbe, kamarady nemam grater bo co jsem mel, me tahali na pyfko a to ja nemuzu a do kostela ted moc nechodim, bo tam je zima a su nachcipany jak...ti blbeckove z televizni reklamy na jeden ( pry, haha ) lecivy preparat, tak co mam teda delat XXXX ?


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#36 19. 2. 2011 13:23

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

... tak co mam teda delat XXXX ?

..."delejte to klidne dal"... /Osobni strazce/


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#37 19. 2. 2011 16:07

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Sokovala me nova verze Windows 8 zatim snad jeste v Alfa, nebo Beta verzi. Kuwa, nastesti to nebudu muset pouzivat, cele to postaveno na tomto principu sledujte me pozorne smile Pocitac ( hardware ) -> Virtualni stroj ( jakysi meziclanek ) -> Vlastni OS, kterych je ale nekolik ( Zakladni OS, Prehravani filmu, Prehravani muziky, dalsi a dalsi.. ) By me zajimalo, kolik si to sezere na disku a take pameti, bo ja i kdyz to hodne prezenu a spustim par instanci Java aplikaci, nikdy mi nezacne PC swapovat a to mam prosim pekne pouze 2 GB RAM a cela instalace meho systemu mi zabere cca 4 GB na disku s tim, ze je to pripraveno pro praci komplet se vsim.


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#38 19. 2. 2011 16:21

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

Tak za prve, nevim co to je a za druhe, me to urazi tongue Ba ne, netrpim, teda kdyz se nad tim zamyslim, nejsis tim netrpim, i kdyz mozna nejak odbornik - lekar, by byl jineho nazoru tongue Nevim cim vyvolavam v Tobe tento pocit ?  Ma nekolik forem, kterou formu mas na mysli ? Bo me ted tak sfleku napada jen prehnana komunikace, ale kuwa mam doma dve kocky a ty jsou ticho no... Exa ta je vecne zalezena a cte si detektivky a kdyz necte, tak ma "svoje dny" a je ji blbe, kamarady nemam grater bo co jsem mel, me tahali na pyfko a to ja nemuzu a do kostela ted moc nechodim, bo tam je zima a su nachcipany jak...ti blbeckove z televizni reklamy na jeden ( pry, haha ) lecivy preparat, tak co mam teda delat XXXX ?

Hm. Ale xxxx je myslím ten odborník.

 

#39 19. 2. 2011 16:43

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Morpheus napsal(a):

Lvice : tys me sokovala na "Co vás vedlo k rozvodu a jaké to bylo potom?" ze jsi se tak trochu zastala muzskeho pokoleni, resp. te lepsi casti tummenupp

Já  nemám ráda paušalizování, je třeba hodnotit kus od kusu wink big_smile


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#40 19. 2. 2011 16:51

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Majkafa napsal(a):

hm. Jsi taky navenek tak umělý jako ten avatar. Ale uvnitř... Ten nesoulad bolí. Pamatuji.

Majko, mám dotaz. Proč pořád řešíš Morpha a jeho nesoulad? Myslím, že všem dal jednoznačně najevo proč sem chodí, není mi jasné, proč mᚠpořád tendence ho rozebírat va. Co ho takhle pro změnu nechat žít tak, jak si to tady vybral on? hmm To se přece nevylučuje s tím, co si o něm v duchu můžeš myslet a třeba nejsi daleko od pravdy wink

Upravil(a) Lvice (19. 2. 2011 16:54)


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#41 19. 2. 2011 17:07

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Lvice : Musim se polepsit. Budu se snazit nepausalizovat, vidis kdyby ne Tebe, ani se nad tim nezamyslim smile Co se tyce Majkafy...mnoo, kdyby me prestala resit, tak me to tu prestane bavit a to myslim zcela vazne hmm Takze Majkafa prestane resit Morfa, Morf si to vsimne, zjisti, ze uz neni stredem vesmiru milovane bytosti a nestastny umre - teda ne uplne, jen jeho Nick, ale neni to skoda ? roll


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#42 19. 2. 2011 17:12

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

Lvice : Musim se polepsit. Budu se snazit nepausalizovat, vidis kdyby ne Tebe, ani se nad tim nezamyslim smile Co se tyce Majkafy...mnoo, kdyby me prestala resit, tak me to tu prestane bavit a to myslim zcela vazne hmm Takze Majkafa prestane resit Morfa, Morf si to vsimne, zjisti, ze uz neni stredem vesmiru milovane bytosti a nestastny umre - teda ne uplne, jen jeho Nick, ale neni to skoda ? roll

Až přestaneš být středem vesmíru své partnerky, uleví se ti, uvidíš. Zmizí koule na noze.

 

#43 19. 2. 2011 17:20

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Morphe, tak to jo. To by fakt byla škoda big_smile. Nic jsem neřekla big_smile vissla.


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#44 19. 2. 2011 18:06

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Majkafa : Takze otazka na telo : Pokud kopnu byvalku do zadku, budes jen moje ?


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#45 19. 2. 2011 18:19

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

Majkafa : Takze otazka na telo : Pokud kopnu byvalku do zadku, budes jen moje ?

Láska takhle "nefunguje". S tou se nekupčí. Je. Nebo není.
Ale jestli mluvíš o vlastnictví, jenom tvoje nebudu nikdy. Jsem totiž svoje.
Až dospěješ, můžeme spolu možná zajít na kafe. To už jsem ti psala.

Výraz - kopnu bývalku do zadku - napovídá, že mᚠještě dlouhou cestu před sebou. Ne kvůli mně. Kvůli sobě po ní vykroč.

Upravil(a) majkafa (19. 2. 2011 18:23)

 

#46 19. 2. 2011 18:59

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Majkafa : Vis o cem denne premyslim kdyz se tady dohadujeme na pikacovinach uz mnoho let ? Podle nejakeho zakona vesmiru, nevim podle ktereho se lide takto hadaji kdyz maji neco nevyreseneho z minuleho zivota. Premyslim, kdy to vyresime...wink Patek 25.2. 2011 ?
---
Jinak vesela historka z odpoledne. Panicka rika, Morfik mozes mi uvarit kavicku ? A ja jako ze no problemos, tak davam vodu do konvice a celou jsem ji oblil ( ne oblinkal, ale polil kolem dokola i spodek ) Ted si rikam, kuwa...mam ji dat do stojanu ? Co kdyz to vyrazi jistice ? Koukam, uterka daleko ( jsem liny jako prase ) na topeni lezi kocour, tak aby panicka nevidela, utrel jsem konvici do jeho kozisku, kocour nechapave koukal, ale nerikal nic.
Panicka na me :
Ona : Mysli si ze som to nevidela ? Preco utieras mokru konvicu do kocura ?" A uz byl ohen na strese.
Ja : Taxa necerti nie ? A bud rada, ze som to vytrel do kocura, urobil som to pre jeho dobro ! lol
Ona : To by ma zaujimalo, pre AKE jeho dobro ...
Ja : Tak sleduj tongue Dam konvicu na na stojan, zabije ma elektrina, Ty si zavisla na mne, takze moju smrt nezvladnes a pojdes za mnou do par minut, alebo skocis z okna, kocur zdrhne a prejde ho auto, alebo tu ostane sam a za tyzden zdochne lebo mu nikto nenasype granule. Takze totok by si chcela ?
Ona : Morfisko !!! Ja niesom zavisla, vlastne ano, som, ale ja s tym nic neurobim, lebo ja ta strasne milujem !
Ja : Taxa rychlo odmiluj, bo na mna caka niekde moja princezna tongue
Se vztekem odchazi po chvili do kramu pro koberec a s vycitkou, ze nejdu s ni a ze musi jet opet jako ( ... ) pres cele mesto sama. Kuwa, ze ta zenska si neumi najit chlapa, nebo par kamaradek lol


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#47 19. 2. 2011 19:01

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

majkafa napsal(a):

Až dospěješ, můžeme spolu možná zajít na kafe. To už jsem ti psala.

Premyslej. To Ti uz muze byt klido 70, myslis ze Morfidlo pak pujde s Tebou na kavu, kdyz bude mit moznost jit s dobre vypadajici padesatkou ? roll


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#48 19. 2. 2011 19:18

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

majkafa napsal(a):

Až dospěješ, můžeme spolu možná zajít na kafe. To už jsem ti psala.

Premyslej. To Ti uz muze byt klido 70, myslis ze Morfidlo pak pujde s Tebou na kavu, kdyz bude mit moznost jit s dobre vypadajici padesatkou ? roll

Možná ti uniklo slovo - možná. big_smile

25.2.2011 mě akorát tak napadá, že je DPH. big_smile

 

#49 19. 2. 2011 20:02

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

majkafa : To byl celou dobu samozrejme vtip. Pokud budu chtit na kavu, tak nebudu jak los dementos skemrat u zeny, ktera se do me imrvere navazi, ale poohlednu se nejake ktera bude na me milejsi a nebude zatizena minulosti pussa


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#50 19. 2. 2011 20:11

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Morphe, vážně si myslíš, že tě beru vážně? smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů