Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 2. 2011 15:15

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Mě bohužel pohled na váhu, ehm ehm...ale to bych tady raději nerozebírala big_smile


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#2 18. 2. 2011 15:53

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

Zadne manzelstvi nebylo a tudiz ani nemohla byt zadna nevera.

Zkopírovala jsem tohle z jiného vlákna, abych nic neplevelila.

Téhle věty jsem si všimla u tebe už několikrát. Ty to mᚠopravdu Morphe takhle? Jako že o nevěru jde jenom když jsou ti dva sezdáni?
O nevěru jde přece vždy, když dva tvoží pár a jeden toho druhého podvede.

Není tady

 

#3 18. 2. 2011 15:53

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Me dneska nesokovalo kupodivu NIC tongue Teda to, co by se zdalo byt sokujici jsem presel s nadhledem a pripijim na mouchy, protoze ty se*** na vsechno tongue Juuu, holki a klucy. Malem jsem zapomel zajit dole do cukrarny, je tam moje favoritka, ale jmeno neprozradim smile Ma pro me zakusek, mnam, piskotovo - tvarohovy, ona vi ze to mam rad.


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#4 18. 2. 2011 15:57

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Morfe, ja se smeji. Ty jsi vazne jedinecny a jsi uplne vsude! Kde na to beres cas, kdyz jsi porad jak pises s tema milenkama? dumbom

Není tady

 

#5 18. 2. 2011 16:02

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Kuřátko napsal(a):

morpheus napsal(a):

Zadne manzelstvi nebylo a tudiz ani nemohla byt zadna nevera.

Zkopírovala jsem tohle z jiného vlákna, abych nic neplevelila.

Téhle věty jsem si všimla u tebe už několikrát. Ty to mᚠopravdu Morphe takhle? Jako že o nevěru jde jenom když jsou ti dva sezdáni?
O nevěru jde přece vždy, když dva tvoží pár a jeden toho druhého podvede.

Moje mile Kuratko. Z moralniho hlediska samozrejme o neveru jde a pokud na to ma nekso zaludek, at si to dela, ja byl te moji celou dobu verny a nebyli jsme oddani. Z cirkevniho vsak nikoli. Az budu nekdy oddany s nejakou zenou v kostele a pred Bohem a ja hovado se vyspim s jinou, budu ten nejvetsi padouch na svete. To je presne to, o cem jsem psal, ale spousta lidi si mysli svoje, dela svoje zavery.

Pokud zenu miluji, neexistuje pro me zadna jina zena. Pokud se mi stane, ze skoncim v posteli s jinou ( nedokazu se v ten moment rozhodnout pro partnerku ) znamena to, ze partnerku nemiluji a je potreba to nejak rozetnout, nebo se domluvit na dalsim spoluziti. ja to mam doma zarizeno presne, jak jsem psal. Ona mi smi varit a starat se o me, pokud ma tu potrebu, az ji bude mizerne, ja se postaram o ni, ac mi to tu bylo vycitano a ji tez, ze je nesamostatna pipka. Muj zivot je velmi jednoduchy smile Nekdy se nestacim divit, co tu vsichni resi, nebudu jmenovat, ale mam tu par lidicek, kterych prispevky mi vyvolavaji usmev na tvari, protoze toto ja osobne nepovazuju ani na 5 proispevku, natoz na 50 stran smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#6 18. 2. 2011 16:03

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Marcia111 napsal(a):

Morfe, ja se smeji. Ty jsi vazne jedinecny a jsi uplne vsude! Kde na to beres cas, kdyz jsi porad jak pises s tema milenkama? dumbom

Marcia. Pokud mi slibis, ze uz na me budes hodna a nebudes si ze me tropit legraci, prozradim Ti to, chces ? tongue


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#7 18. 2. 2011 16:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Morphe, ale Boh vidí všetko, takže aj keď si so ženou poviete, že ste svoji - a že si budete verní, pomáha, atď. - hoci aj na lúke alebo v komôrke sami dvaja, má to pred Bohom rovnakú váhu ako keď to kričíte na celú farnos. big_smile Cirkev by som s Bohom nespájala... aspoň tie v tomto kontexte. Boh predsa vidí všetko wink a cirkev naopak rada všeličo nevidí, napr. zneužívanie detí duchovnými apod., aby som menovala len naj-doočí-bijúcejšie.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 18. 2. 2011 16:21

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Viete co je prca vy babinetky jedny ??? dumbom
... Ze kvoli VAM, ano aj kvoli Tebe co to teraz citas, niesom schopny konecne dopisat projektovu dokumentaciu a chcem ist KUWA domov pred polnocou !!! ... dumbom


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#9 18. 2. 2011 16:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

big_smile Ja som tu týždeň nebola, ja som z obliga! (Ak to bolo na mňa... tongue ): A už zasa idem do... preč. rock


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 18. 2. 2011 17:28

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Ne Sel, to bylo obecne, Ty jsi jedna z tech co pisou malo a k veci ( teda podle poctu prispevku, malo zrovna ne-e ) a ze to bylo ve slovencine, to ja tak mluvim tehdy, kdy jsem ve stresu a to nebyvam casto, jak vite efsicky podle me ryzi cestiny smile A jako furt mi prijde do majlu psanicko z Babi, prectu, ze je to napriklad od Majkafy, ctu pozorneji a ona tam zas na me neco zkousi ( asi nevi jak mi rict o pozvani na kavu tongue ) taxe prihlasim a uz jsem ztraceny - kvakam a kvakam a kvakam a pak tu budu sedet do pulnoci tongue


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#11 18. 2. 2011 17:44

majkafa
Host

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

Ne Sel, to bylo obecne, Ty jsi jedna z tech co pisou malo a k veci ( teda podle poctu prispevku, malo zrovna ne-e ) a ze to bylo ve slovencine, to ja tak mluvim tehdy, kdy jsem ve stresu a to nebyvam casto, jak vite efsicky podle me ryzi cestiny smile A jako furt mi prijde do majlu psanicko z Babi, prectu, ze je to napriklad od Majkafy, ctu pozorneji a ona tam zas na me neco zkousi ( asi nevi jak mi rict o pozvani na kavu tongue ) taxe prihlasim a uz jsem ztraceny - kvakam a kvakam a kvakam a pak tu budu sedet do pulnoci tongue

lollollol
Teď jsi mě prokoukl. Už jsem vážně v koncích, vůbec netuším, jak tě dostat ........ na kafe. Už jsem zkusila úplně všechno a jsem zoufalá. gratergraterlol

 

#12 18. 2. 2011 18:30

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

Pokud zenu miluji, neexistuje pro me zadna jina zena. Pokud se mi stane, ze skoncim v posteli s jinou ( nedokazu se v ten moment rozhodnout pro partnerku ) znamena to, ze partnerku nemiluji a je potreba to nejak rozetnout, nebo se domluvit na dalsim spoluziti.

Tak přesně tohle jsem už slyšela. "No já je podváděl, protože jsem je nemiloval. Vždycky mi něco začalo vadit a tak jsem hold hledal dál." A teď zírám, že to má takhle víc chlapů...konkrétně 2 big_smile

Není tady

 

#13 18. 2. 2011 18:50

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Kuratko : Kuře, kuře, kuře smile A co jako s tim chces delat ? Pokud jedna nebo druha strana porusi pravidla, je duvera v prcicich a nema cenu dal v duveryhodnem vztahu setrvavat, protoze by byl neduveryhodny, resp. duvera by byla umele vykonstruovana smile K nevere by proste dochazet nemelo.
PS : Kuwa. Momentalne premyslim o male zlutem kuratku, jak beha po dvorecku, dela pipi, pip, pip a zobe mi z ruky zrnicka psenice tongue Bombasticka predstava, aj bych si nejake poridil, ale moje dve selmy by ho hnedka rozthly vejpul a sluply jak malinu grater


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#14 18. 2. 2011 18:53

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Kuratko : Ted to ctu po Tobe jeste jednou a Ty jsi cely ten muj odstavec nepochnapala smile Precti si ho prosim jeste jednou a oprav si svou odpoved. Je to do nebe volajici hloupost totiz tongue
Toto jsem psal ? : Tak přesně tohle jsem už slyšela. "No já je podváděl, protože jsem je nemiloval. Vždycky mi něco začalo vadit a tak jsem hold hledal dál."


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#15 18. 2. 2011 19:01

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

PS : Kuwa. Momentalne premyslim o male zlutem kuratku, jak beha po dvorecku, dela pipi, pip, pip a zobe mi z ruky zrnicka psenice tongue Bombasticka predstava, aj bych si nejake poridil, ale moje dve selmy by ho hnedka rozthly vejpul a sluply jak malinu grater

big_smile big_smile big_smile

Není tady

 

#16 18. 2. 2011 19:02

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

Kuratko : Ted to ctu po Tobe jeste jednou a Ty jsi cely ten muj odstavec nepochnapala smile Precti si ho prosim jeste jednou a oprav si svou odpoved. Je to do nebe volajici hloupost totiz tongue
Toto jsem psal ? : Tak přesně tohle jsem už slyšela. "No já je podváděl, protože jsem je nemiloval. Vždycky mi něco začalo vadit a tak jsem hold hledal dál."

No jo, když já si to všechno překroutím podle svého cool

Není tady

 

#17 18. 2. 2011 19:11

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Kuratko : Tak to nevadi smile kazdopadne to neni o tom, ze jdu do postele jine zeny, protoze uz nemiluju. Moje pravidlo zni : Nejdrive ukonci stavajici vztah, pokud ti ta holka leze na nervy a potom jdi do postele jine zeny. A tim jsem se ridil dlouha leta ve vztahu, nikdy jsem nemel potrebu si vrznout jinde, protoze doma na me cekala dracice. Ale situace po jeji nevere se zmenila. Ona nechce odejit, me nechce pustit ze vztahu, takze ja jen vyuzivam toho, co mi nabizi a drzim pusinku. At me oznacuje kdokoli za co chce, ale treba i rad bych odesel, kdyby ona mi nevisela kolem krku, ze me miluje a nebrecela pokazde, kdyz se zaseknu v praci. Proto jsem jeste do prosince zkousel ruzne vztahy a nakonec jsem zjistil, ze to k nicemu nevede, ona je nejlepsi ( zatim ! :-) ). No a diky Zenue ( Hirondel ) jsem prisel na to, ze i exka je jen clovek, ktery chybuje a vzpomel jsem si na to hazeni kameny pred 2000 lety do te holciny - kdo jsi bez viny, hod prvni kamenem - a nehodil nikdo. Ta zena se jmenovala Myrai z Magdaly. JJ borci smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#18 18. 2. 2011 20:26

Lvice
♥♥♥♥♥--
Místo: Vesmír
Registrovaný: 19. 1. 2011
Příspěvky: 747

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Šokovalo mě, že v obchodním domě jsou záchody pouze na klíč a ten je k dispozici jen u prodavačů jednotlivých obchodů va. Můj synek se kvůli tomu málem počural rock. V dnešní době fakt neuvěřitelné rock


Člověk musí mít vždycky cíl, ale nemusí se vždycky trefit.

Není tady

 

#19 18. 2. 2011 21:04

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

Lvice : tys me sokovala na "Co vás vedlo k rozvodu a jaké to bylo potom?" ze jsi se tak trochu zastala muzskeho pokoleni, resp. te lepsi casti tummenupp


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#20 18. 2. 2011 21:50

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

jsem v soku z toho, ze me vubec uz nesokuje ze chteji sjednotit DPH sad


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#21 18. 2. 2011 21:51

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

5. Element ! No ahooooj smile Jak se mas kočko ? pussa


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#22 18. 2. 2011 21:58

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

5. Element ! No ahooooj smile Jak se mas kočko ? pussa

Ahoj Morphe wink
mám se pracovne, vcera jsem prijela z Prahy a pristi tyden smer Milano...Mam hlavu jak balon a jsem utahana jak kote a trochu mam strach, ze me poslani bude tezsi nez vypada... roll


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#23 18. 2. 2011 22:06

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

5. Element - Myslim, ze to zvladnes. Hlavne si o vikendu odpocin smile Ja si rikal, proc tu nejsi, ale stejne si o nic neprisla, pac se tu nic nedelo smile
Ja cely tyden ani nepsal, pracoval jsem opet na jednom programku a dneska dokumentace. Na po a ut si chci vzit home-opice smile Jsem zvedaf lol ( jak to dopadne, ale psssst exa o tom nesmi vedet a doufam, ze sem nezavita, tak to Morfe nepis, kdyz nechces aby to kdokoli vedel tongue ) Ty jo, je super si na moji pritroublou poznamku hned odpovedet smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#24 18. 2. 2011 22:27

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

morpheus napsal(a):

5. Element - Myslim, ze to zvladnes. Hlavne si o vikendu odpocin smile Ja si rikal, proc tu nejsi, ale stejne si o nic neprisla, pac se tu nic nedelo smile
Ja cely tyden ani nepsal, pracoval jsem opet na jednom programku a dneska dokumentace. Na po a ut si chci vzit home-opice smile Jsem zvedaf lol ( jak to dopadne, ale psssst exa o tom nesmi vedet a doufam, ze sem nezavita, tak to Morfe nepis, kdyz nechces aby to kdokoli vedel tongue ) Ty jo, je super si na moji pritroublou poznamku hned odpovedet smile

Musim, ta moje sluzebka stoji firmu dost penez a je potreba pak videt vysledky!!Ja mela home office dnes,ale nic jsem neudelala... vissla
No tak snad sem nenakoukne:)


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#25 18. 2. 2011 22:40

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: CHAT: Co vás dnes nejvíc šokovalo V

5. Element : smile Musim se Ti s necim sverit. zacal jsem na Novem Babinetu blogovat. Ale jelikoz to neumim, tak pisu dopisy Hirondel ( Zenue ) Je to mnohem snazsi, protoze napisu to, co ji jakoby chci sdelit. tady neco placnu, jsou to jednorazove veci, ktere rad zapomenu, ale nekdy me neco oslovi, nebo mi hloda cervicek a chce to na povrch. mam svuj blog na blogspot.com, ale tam si pisu svoje vlastni poznamky k systemum, co spravuji a nikdo tam pristup nema, na Babi je to lepsi, mohu psat opravdu co me napadne a neurazi to nikoho, kdo si to precte, nikoho v clancich nenapadam a pisu spis o spolecnosti, nez o vztazich, protoze resit vztahy, kdo jaky je a proc,  je pod moji uroven smile ( vyjma moje ptakoviny k spolubydle ! tongue ty musi byt, jinak by nebyla legrace  )


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů