Oznámení

5.října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

5.října : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 24. 2. 2006 11:33

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Rozvod

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně rozvodu. Kamarád zjistil, že ho manželka podvádí. Nakonec se to provalilo samo a jeho manželka si sbalila věci a že s dětma, mají dvě, odchází zpátky k rodičům, že se nechce sice rozvádět, ale s ním že taky už nechce žít, takže se přestěhuje s tím , že když se bude chtít někdy vrátit, že se vrátí. Mají postavený dům. Kamarád ji přemluvil ať neodchází a nakoupil jí co jí na očích uviděl. Takhle se to táhne už asi rok a lidé, kteří ho mají rádi už pochopili , že ho jenom využívá a teď ho přemlouváme ať se rozvede. Jenže on je hrozně fiksovaný na ten jejich barák, protože ho stavil spolu se svojí rodinou, jeho manželka  v té době byla již na mateřské a její rodina finančně nijak nepřispěla.Zajímalo by mě jak to je kdyby se opravdu odstěhovala, měla by pak stejná práva na společný dům jako on, co by bylo po rozvodu s půjčkami, které mají, jeho manželka nepracuje.Přihlížel by soud na to, že ona rozbila rodinu. Moc vám děkuju za vaše odpovědi

Není tady

 

#2 24. 2. 2006 12:07

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Rozvod

Taky ho nechápeme, protože on ji teď ještě podlézá. Amant je v jeho vlastním domě s jeho ženou, když on je v práci a on ji potom donese ještě dárek. Problém je v tom že kamarád nemá na to aby ji vyplatil a dům prostě nechce prodat.

Není tady

 

#3 24. 2. 2006 14:20

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Rozvod

Kamarád by hlavně měl pochopit, že nic není věčné a na ničem se nemá lpět. A taky, že každý by měl mít svou hrdost...Jinak myslím, že ohledně společného domu se musejí spolu vypořádat, stejně tak půjčky jdou "napůl", ať byl někdo na mateřské nebo vydělával miliony v práci....Jestli je manželka fakt hyena, tak po něm to majetkové vyrovnání chtít bude, i když nepřidala korunu..znám jednu, která počkala, až tchyně (hodná ženská) umře, tchán věnuje jejich byt synovi a jí (tedy snaše), no a pak se rozhodla dát se s mužem rozvést. Teď po něm vyžaduje vyplacení z poloviny bytu....ale boží mlýny melou, i když pomalu..

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů