Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 17. 2. 2011 9:08

Jarmila2010
♥------

Darování vajíček v Ostravě

Ahoj dámy, prosím Vás máte někdo zkušenosti s darováním vajíček v Gyncentru v Ostravě? V poslední době nad tím hodně přemýšlím, upřímně řečeno hlavně kvůli finanční tísni, která mě teď doprovází grater a když jsem zaslechla tuhle možnost, dost mě to nadchlo, hlavně kvůli tomu, že bych tím mohla pomoci některé z žen, která by děti chtěla hrozně moc, ale nedaří se... Já osobně nemám ani jasno v tom, jestli bych já děti chtěla, každou chvíli se to u mě mění, ale co vím jistě, že v dluzích se o dítě nedokážu postarat tak, jak bych opravdu chtěla. A proto bych ráda využila této možnosti. Jednak pomoci někomu jinému a taky pomoci i sobě, abych pak už mohla s klidem mít i vlastní dítě. Prosím, pokud někdo máte zkušenost s darováním přímo v Ostravě, ozvěte se mi.

Není tady

#2 17. 2. 2011 9:12

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí

Re: Darování vajíček v Ostravě

Jarmilo, např. v Reprofitu mají následující podmínky:

Kritéria pro možnost darování vajíček:
■Věk 18 až 33 let
■Nepřenášet žádné geneticky podmíněné onemocnění
■Normální karyotyp (vyšetření chromozomů)
■Negativní testy na sexuálně přenosné nemoci:
■AIDS (HIV)
■Hepatitis B and C
■Chlamydie
■Cytomegalovirus
■Syphilis
■Normální  reprodukční  systém
■Mentální a psychické zdraví

"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

#3 17. 2. 2011 9:25

Jarmila2010
♥------

Děkuji za reakci, možná jsem to mohla napsat hnedka, já už mám pročtených několik diskuzí na tohle téma, i ty podmínky už jsem viděla tolikrát, že je znám skoro nazpamět smile ale potřebovala bych slyšet přímo zkušenosti od někoho, kdo tam už tenhle zákrok podstoupil, jak se chovají k dárkyním, jestli všechno proběhlo v pořádku, co doktoři a sestry, jestli by tam se mnou nejednali jako s "masem, ze kterého si můžou kousek uříznout". Jo a taky bych chtěla vědět, jestli nevadí to, že ještě nemám žádné vlastní dítě...Prostě konkrétní zkušenosti přímo z tohohle Gyncentra.

Není tady

#4 17. 2. 2011 12:26

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava

Ahoj,proč píšeš sem?Napiš přímo do centra, sdělí ti i kolik peněz za to dostaneš, tady si myslím, že těžko někoho najdeš, tady je to spíše o tom, že žena dítě chce. |V Ostravě jsou centra tři Gyncentrum, tam bych ja osobně nešla a Eurofertil(uplně nové),Fertimed Polanka nad Odrou. Můžeš zjistit, co každé centrum nabídne.Uvidíš sama, co ti napíšou,oni mají přesná kritéria, co chtěji, aspoň budeš mít info z první ruky, né co jedna pani povídala.Zkus to.Držím pěsti.

Není tady

#5 17. 2. 2011 12:44

Jarmila2010
♥------

Ahoj, do Gyncentra jsem psala včera a zatím se mi neozvali. Ale píšu sem právě proto, že je mi jasné, že mi nenapíšou něco ve stylu: "Ano, přijďte k nám, sestřičky jsou šikovné, ale doktoři nic moc, jsou arogantní a nic vám nevysvětlí" reta. Chtěla jsem se pobavit s někým, kdo s tím má osobní zkušenost, nejlépe jako dárkyně. Můžu se zeptat proč ty by jsi nešla do Gyncentra?

Není tady

#6 17. 2. 2011 18:52

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava

Špatně zkušenosti známých, co odtud utekli, problem hlavne v jednani s pacientem a do oci bijici hamiznost po penezich, na snazilkach jen tezko najdes darkyne, tady holky po diteti spise touzi a snazi se o ne.Darkyni zase tolik neni.Chlapi to maj lehci.Pro darkyni neni proces darovani tak tezky a psychicky narocny jako lecba neplodnosti metodami IVF.Je to napor na telo,hormonalni stimulace a odber vajicek, tim to pro tebe konci.Uvidis, zkus i jine centra, oni te vysetri na vse a pokud budes splnovat podminky, zaradi te do registru, az te budou potrebovat, oslovi te,aby ses dostavila,ale jen kdyz ty sama budes souhlasit.Lekarska pece o darkyni je stejna jako o pacientku pred IVF, jen asi nebude tak psychicky narocna.Drzim pesti.

Není tady

#7 17. 2. 2011 19:00

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Web

Jarmil doporučuji obrátit se s tímto dotazem na www.emimino.cz nebo www.modrykonik.cz wink určitě se někdo ozve.

Moje švagrová je zrovna v procesu-čeká na výsledky genetických testů a pokud dobře dopadnou, čeká jí darování vajíček někdy na konci března/zač. dubna smile

1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí