Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#51 24. 2. 2011 18:15

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Pěstounská péče pro single?

agewa napsal(a):

aprill napsal(a):

Selima napsal(a):


Jasné, ale tak podža tejto logiky treba zruši aj alimenty a sirotské vôbec, nie? A prípadne aj prídavky na deti, rodičovský príspevok... Keď už, tak už... Kto sa chce postara (o svoje či cuzdie), nech sa stará sám... Som 100% za rock .

Zase se mýlíš! Nevím proč by měl stát vyplácet pěstounské  dávky rodinným příslušníkům! Kdyby to tak nebylo, nebyl by případ Drahuška. Babička měla zájem o prachy nikoliv o vnučku !!!!!!
Výživné hradí rodič na své dítě a sirotčí důchod se počítá z odvedeného pojistného zemřelého rodiče . Přídavky na dítě - jejich zrušení není od věci, protože těch pár korun rodiče nevytrhne z bídy a rodičák jen tomu kdo pracoval tummenupp .

jelikož pracuji na sociálních dávkách, tak můžu říct, že znám několik rodin, které žijí z přídavků na děti, rodičáku, příspěvku na bydlení a když byl tak ještě ze sociálního přídavku . A NEJDE o pár korun, v případě některých rodin jde o tisíce. a je zajímavé , že v těchto rodinách ani otec ani matka "nemůže" najít zaměstnání ani brigádu i několik let. A to mluvím o Praze.

no právě, snaha zvýšit si příjem vlastní práci žádná . čekají jen na to co jim spadne do klína! a je docela zvláštní, že v případě když náhodu  přijdou o dávky, docela rychle si najdou práci .

Není tady

 

#52 25. 2. 2011 10:17

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Pěstounská péče pro single?

Pestounska pece a penize za ni v ramci rodiny je opravdu zvlastni. To zavani vycuranosti a ne zajmem o vnouce.. sad
A ze se asi da slusne zit ze socialnich davek o tom nepochybuju. Pred casem se se mnou bavila znama, ktera mela rodicak na 4 roky a vypadlo z ni, ze ma davky vychytane tak, ze mela jeste o dva tisice vic nez ja s rodicakem na dva roky a nedokazala pochopit, ze kdyz s pritelem nejsme svoji (jako oni), ze nemam o zadne davky pozadano a ze si myslela, ze kdyz nejsme manzele, tak kvuli tem davkam, ze to tak delaji vsichni co ona zna. Smutny. Kolik penez takhle odtece z rozpoctu snad ani nechci vedet..

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů