Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 9. 6. 2006 9:38

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Proš svatba ?

maarta napsal(a):

S přítelem se známe tři roky, dva spolu chodíme a rok žijeme ve společné domácnosti Veškeré věci kupujeme a hradíme napůl, výhledově uvažujeme o založení rodiny a já se najednou ptám: bude nám k něčemu svatba ? ani jeden ani druhý se do svatby moc nehrneme, je to pro nás zbytečná formalita, ale naše rodiny se na nás dívají skrz prsty. Zvl᚝ když moje sestra se stihla vdát už 2x. Co si o tom myslíte ? Je svatba přežitek nebo plní ještě nějaký účel ? Marta

Ja vim, ze kdyz je svatba, tak to je slib, ze patrite jeden druhemu.  par  Neni to jenom papir. Kdyz jsem byla svobodna{  jeste nedavno }, tak jsem si taky myslela, ze je to jenom papir, protoze moje mamka se rozvedla, tak
jsem si to taky myslela, ale neni to tak. Svatba je zavazek a  je to vetsi zodpovednost. gloria

Upravil(a) misa1234 (9. 6. 2006 9:41)

Není tady

 

#52 9. 6. 2006 10:11

Angie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 916

Re: Proš svatba ?

Proč svatba?

Protože proto :-)
A taky proto, aby se z přítele a muže snů stal manža (brrrrrrrrrr blééééé tohle slovo je tak slepičí, až to bolí).

Není tady

 

#53 9. 6. 2006 10:19

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Proš svatba ?

"manža"   mad - nezbývá mi než souhlasit, nemohla jsem pořád přijít na to jak to nazvat.


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů