Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 6. 2. 2011 14:35

Vikyy
♥------
Registrovaný: 18. 1. 2011
Příspěvky: 7

divné spineni...

Ahoj holky, chtela bych vas poprosit o radu... Nejak si nevim rady... V poslednim tydnu me pritel uspokojuje jen prsty a pokazde potom mam tak jeden den hnedy spineni... Nevim, co by to mohlo byt sad ale asi by se to dit nemelo... Nemyslim si, ze bych byla tehu, kdy se spineni muze objevit. Prasky sice neberu (prestala jsem je brat v prosinci) a tuleni taky bylo, ale podle me nebylo v prihodnej cas... Je mozny, ze po praskach mam jeste nejak pomateny hormony a proto se to deje?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů