Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 2. 2011 18:34

ARTCAT
♥------
Registrovaný: 7. 3. 2009
Příspěvky: 4

VELKÉ CHLUPATÉ SOS !

VELKÉ   CHLUPATÉ  SOS  !!!

Do poslední chvíle jsem doufala, že nebudu muset tohle psát.
Bohužel, vše je jinak.

V minulém roce jsme bohužel řešili stále častěji následky lidské krutosti a nezodpovědnosti – nezapomenutelná je např. kočka s proraženým krkem Kiki
http://www.felinogrey.estranky.cz/clank … kina-.html

či postřelená kočka Salma
http://www.felinogrey.estranky.cz/clank … moc-_.html

koátka – nechtěnátka, kdy březí kočky jsou „najednou“ svým majitelům na obtíž, zvláště pak po p rázdninách a po vánocích

http://www.felinogrey.estranky.cz/clank … si-prichod

Krutá zima si též vybrala svoji daň, veškeré finance tak navíc padly na
nákup topiv, nemalé výdaje si vyžádalo rozšíření zateplených karanténních prostor.

Nyní jsme tedy v situaci, kdy nám zbývá doslova několik dnů na to, abychom uhradili poslední výzvu – fakturu za elektřinu.
Poté následuje odpojení.

Obvyklé zúčtovací období vychází na měsíc březen-duben, kdy už pomalu začínají jarní trhy a my tak máme šanci vyjet nabízet výrobky z
www.artcat.cz
a aspoň částečně tak zvýšené výdaje umořovat.

Bohužel, tentokrát poskytovatel elektrické energie zvolil tzv. mimořádnou fakturaci  se splatností v nešastném povánočním čase, kdy je mrtvo na všech frontách.

Jménem stovky chlupatých svěřenců tedy voláme SOS – ač neradi, ale jelikož jsme vystaveni bezprostřední hrozbě odpojení a provoz zařízení, které pečuje o zvířecí svěřence a pacienty, od novorozenců po seniory, si skutečně bez elektřiny představit nelze – tma, zima, zařízení bez vody, bez možnosti hygieny, bez jakéhokoliv spojení s civilizací, ani ten mobil se nedá dobít, když je potřeba volat veterináře...
Bez elektřiny se prostě fungovat nedá, elektřinu ničím nahradit nelze, což poskytovatelé energií moc dobře vědí a proto důrazně žádají, co jim náleží.

Situace se vyhrotila především proto, že úhrada bezprostřední pomoci, léčby a péče musela mít prostě vždy přednost, mezitím čas kvapil, z jistých slibů a příslibů pomoci sešlo, takže fakturace jaksi mimo plán je pro nás likvidační, zvláště když je požadována naráz jak úhrada spotřeby, tak záloha na další období.

Budeme vděčni za jakoukoliv formu pomoci, šíření a rozeslání naší prosby dále, kde by mohla najít pochopení, naděje přece jen umírá poslední.

Jakákoliv částka nám nyní pomůže odvrátit tuhle hrozbu, a jelikož včera bylo pozdě, pomohla by nám i rozumná rychlá půjčka, prostě cokoliv …

Pro všechny případy si dovolím uvést účet a variabilní symbol
1002015761/2700, var.symbol 366 (EON)

a email pro případný kontakt : majasram@seznam.cz


Děkujeme a doufáme ...

Majka Šrámková, dobrovolník FELIX GREY o.s.

Není tady

 

#2 13. 2. 2011 14:50

Cirilla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 1. 2008
Příspěvky: 314

Re: VELKÉ CHLUPATÉ SOS !

Prošla jsem si vaše stránky. Nejradši bych je všechny adoptovala, ale není to v mých silách a naše rozmazlená princezna nesnese v bytě konkurenci. Pár korun jsem vám poslala. Dejte vědět jak vám to dopadlo, zdali jste to zvládli. Moc držím palce.

Není tady

 

#3 13. 2. 2011 14:57

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: VELKÉ CHLUPATÉ SOS !

I já jsem přispěla drobnou částkou a držím Vám všem palce, abyste nelehkou situaci zvládli stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#4 13. 2. 2011 16:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: VELKÉ CHLUPATÉ SOS !

holky, dobrý skutky se dělají nezištně, nebo ne vissla

Upravil(a) PPavlaa (13. 2. 2011 16:56)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#5 13. 2. 2011 16:46

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: VELKÉ CHLUPATÉ SOS !

Já si nemůžu "nezištně" vzít ze zmíněného útulku kotě, protože už mám doma pět koček smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#6 13. 2. 2011 17:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: VELKÉ CHLUPATÉ SOS !

to jsem ale češtinářka, co lol

jinak jsem měla na mysli ten příspěvek, ne to kotě smile

o kočce jsem uvažovala, ale četla sjem tu vlákno, kde psala tuším javena, co dokáže kočka a dost mě to odradilo.
pes to asi vyhraje ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#7 13. 2. 2011 20:41

Cirilla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 1. 2008
Příspěvky: 314

Re: VELKÉ CHLUPATÉ SOS !

PPavlaa napsal(a):

holky, dobrý skutky se dělají nezištně, nebo ne vissla

Nejspíš si sedím na vedení, ale nějak jsem to nepochopila. Rozhodně netoužím po pochvalném klepání na rameno, jen bych ráda věděla zda to zvládnou. Obdivuju každého kdo se takto o zvířata dokáže starat, sama bych na to neměla.
Každý asi preferujeme jiná zvířátka. Někdo je na pejsky, já zas na kočky, můj muž zase na papoušky. Je to úplně fuk pokud se o ně dobře staráme.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů