Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 8. 2. 2011 7:34

Beta El
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2011
Příspěvky: 98

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

o

Upravil(a) Beta El (30. 4. 2012 9:17)

Není tady

 

#102 8. 2. 2011 7:42

Beta El
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2011
Příspěvky: 98

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

o

Upravil(a) Beta El (30. 4. 2012 9:15)

Není tady

 

#103 8. 2. 2011 7:49

majkafa
Host

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Hepina155 napsal(a):

Tercila napsal(a):

Sama jsi teď potvrdila, že na blahu jeho dcer Ti absolutně nezáleží. To jsem ráda.
Ale krev je krev a žádný vztah ženy a muže není bez mráčků.
Beto, jestli ten chlap Tě teď upřednostní před svými dětmi, věř, že za pár let Ti nasadí psí hlavu ON sám.

Myslím si, že ak je ten chlap taký super , so zásadami a s láskou v srdci , nielen k Bete El ,100 % bude riešenie v prospech dcér. Bez ohžadu na to, ako z toho bude profitova bejvalka. Mám dojem, že partenr Bety El nechce nič rieši a ani nebude. Tercila mᚠpravdu, krv je krv.

Tercila nemá pravdu. To jsou takové povídačky, které nemají univerzální platnost.
Tercilo, tvá nenávist k přítelkyni tvého tatínka ti zaslepuje mozek. Proč? Kdyby ti bylo 15, ale žena, co se blíží k padesátce?

Beto, držím vám oběma palce.

 

#104 8. 2. 2011 8:33

Alyssa
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2008
Příspěvky: 373

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Tercila napsal(a):

Beta El: Je to první chlap v mém životě, který mě opravdu miluje a kterého mohu milovat já bez toho, abych byla trestaná za lásku. A takovýho člověka já neopustím.
Myslím, že příčinu všeho znám velmi dobře. Bejvalka se chtěla vrátit a nemá kam, protože v srdci jejího bývalého manžela je již jiná žena. To je jediná příčina toho všeho. Proto mně nasadila psí hlavu, proto já jsem teď ta nejhorší. Nic víc za tím není.


Sama jsi teď potvrdila, že na blahu jeho dcer Ti absolutně nezáleží. To jsem ráda.
Ale krev je krev a žádný vztah ženy a muže není bez mráčků.
Beto, jestli ten chlap Tě teď upřednostní před svými dětmi, věř, že za pár let Ti nasadí psí hlavu ON sám.

Moc dobře si pamatuju z hodin psychologie, že na žebříčku nejbližších lidí podle důležitosti stojí na prvním místě partner. Pak děti a na třetím rodiče.. Protože děti jednou vylétnou z hnízda, založí svojí rodinu a budou žít svůj život. Kdo zůstává je partner..
Určitě je to jiné, když jsou děti malé, ale dcery přítele Bety jsou už dospělé a očividně mají i své partnery a jeden z nich dokonce žije s nimi v domě. Právě proto by měly dcery naprosto respektovat Betu, pokud chtějí, aby byly respektovány ony a jejich partneři.

Není tady

 

#105 8. 2. 2011 9:04

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Trochu mi to pripomina pribeh myho strejdy. Vdovec, po hodne letech si nasel pritelkyni, dcera davno z baraku - vdana, s detma. Pritelkyne byla o dost mladsi rozvedena, strejda mel barak sice nic moc stav, ale obrovskej, s hodne velikym pozemkem. Dcera pritomnost pritelkyne nesla velmi nelibe (protoze ji slo urcite o barak a ne o strejdu), takze se ji casem podarilo ji ze strejdova zivota vystipat. Nemuze pry strejdu navstevovat, kdyz je tam, neciti s tam dobre ani ona ani vnoucata. No, jeste predtim se ji povedlo primet strejdu, aby na ni barak prepsal (aspon si tam nechal zridit vecne bremeno), protoze co kdyby si nahodou pritelkyni vzal. Vzdyt on se takovy baracek prece hodi, ze? A konec byl ten, ze po case strejda dostal rakovinu, ke konci lezel na LDN a dcera ho navstila jednou a prvidelne za nim jezdila, krome nekterych dalsich pribuznych, jeho by byvala pritelkyne.. Ale hlavne, ze krev je krev.. hmm

Není tady

 

#106 8. 2. 2011 9:12

majkafa
Host

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Někteří touhu po majetku rádi zamaskují okřídleným - krev je krev. Dokonce i sami před sebou.

 

#107 8. 2. 2011 9:24

Hepina155
♥♥-----
Registrovaný: 15. 9. 2010
Příspěvky: 86

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

majkafa napsal(a):

Někteří touhu po majetku rádi zamaskují okřídleným - krev je krev. Dokonce i sami před sebou.

Svojim deom som dávala, dám a viem , že budem dáva vždy prednos pred akýmkožvek partnerom, nech má aj srdce zo zlata.

Že sa diskusia o vzahoch zvrháva na "vzahy k baráčkom", je škoda.


"Najodvážnejším činom je myslie sama za seba. A nahlas!"

Není tady

 

#108 8. 2. 2011 9:41

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Mozna to je tim, ze tem detickam o ne (v nekterych pripadech!) jde. Mysleno o ty baracky. A nekdy o ne muze jit prozmenu partnerum, at uz prvnim nebo patym, zakonnym ci nezakonnym.
A ano, souhlasim, ze je to skoda. Akorat to asi myslim jinak nez ty.

Není tady

 

#109 8. 2. 2011 9:55

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Hepino, takze pokud te tvoje dospele deti budou tlacit do rozchodu s partnerem, tak jim vyhovis, prestoze to nebude mit zadny logicky duvod? Budete s jejich otcem rozvedeni nebo by treba uz nezil, jen jim proste nebude vonet a tak budou davat najevo, ze s timhle panem teda matinko nebudes a kdyz jo, tak ztratis nas. Pan te bude mit rad, ty jeho, po nejakem case budete spolu chtit zit..Ja svoje deti miluju, nicmene pevne verim, ze si zachovam logicky usudek a pokud by me coby dospele holky tlacily nekam timhle zpusobem, tak si jasne vysvetlime, ze tudy cesta nevede. To me klidne kamenujte. A doufam, ze je vychovam tak, abychom se do takove situace ani nedostaly.

Není tady

 

#110 8. 2. 2011 10:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Ono asi záleží na tom, co v které rodině znamená "dávat přednost". Jestli dětem (mluvím o dospělých) na rodičích záleží, pak pravděpodobně nezačnou vyhazovat v okamžiku, kdy si někoho najdou. V lepším případě to přivítají, v horším pak aspoň najdou nějaký model kdy, jak a kde se neústýkat. Ale stejně, jako by rodiče neměli dětem mluvit do jejich vztahů, rodin, majetku a pod., mělo by totéž platit opačně.
Samozřejmě, že když moje dítě bude například nutně potřebovat hlídání, pravděpodobně zruším jiné plány - a partner by to měl pochopit, ne remcat, jde-li skutečně o nutnou výjimku. Stejně tak, když bude potřebovat jinou pomoc, pomůžu přednostně. Ale podtrhuju, že se jedná o výjimky, nikoli o pravidlo "my a vnoučata máme ve všem přednost a máma a dělá, co umí". To v žádném případě.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#111 8. 2. 2011 10:14

pecule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 1175

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Ano heleno, taky to tak citim.

Není tady

 

#112 8. 2. 2011 10:48

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Asi jsem matka-bestie, ale vztah s mym partnerem povazuji za ten nejdulezitejsi a verim, ze cim mam lepsi vztah se svym partnerem, tim je to lepsi i pro dite.
A tez bych nechtela skoncit, jako lidi, kteri po vyletnuti decek z hnizda nevedi, co se sebou delat, protoze vsechno jejich snazeni smerovalo k detem a svuj vztah upozadnili a zanedbali natolik,ze si musi na sebe znovu zvykat. Kdyz se to nepovede, ziji vedle sebe ze setrvacnosti dva otraveni stari lide nebo se rozejdou.

No a predstava, ze by me decko rozhodovalo o mych partnerskych vztazich, je pro mne nestravitelna. Uz ted davam jasne najevo, ze hrotit veci stylem: matko, bud on nebo ja, by nikam nevedlo.

Upravil(a) elena007 (8. 2. 2011 11:26)

Není tady

 

#113 8. 2. 2011 10:49

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Ahoj Babinetky. Jsem v pulce vlakna (uf) a chci taky prohodit par slov...

Muj prvni dojem je ten, ze je zde spojeno mnoho "zatim neresenych a neresitelnych" problemu.
- dospele dcery s prislusenstvim v "papapeci"
- hloupa nevernice, opustivsi vzorneho manzela, co se prave zacla prat o hracku, zahozenou v koute
- touha noveho paru zit spolu v jedne domacnosti

To je podle mne jen to neokatejsi... A myslim, ze to fakt nejde "srovnat" ze dne na den

Vase nazory se ruzni, coz je vporadku a zakladatelce vlakna to urcite pomuze. Az to doctu do konce, taky pridam ten svuj, mozna aj s nejakym konstruktivnim resenim dle me rezie, zatim mi bije do oci pouze jedno: Proc se nektere z vas opirate do toho, co pise Tercila, a napadate ji prej: "... tvuj nazor je blbej, pac mas cosi nedoreseneho z minulosti... " To by se mohlo prece rict o kterekoliv z vas, z nas...

Jinak pro Betku: Jj, klobouk dolu godlike , opravdu prekerni situace, drzis se statecne. Preju ti, abyste slozitou fazi vaseho vztahu vyresili v co nejvetsim klidu, a hlavne bok po boku VY DVA. Kdyz pujde do tuheho, a to myslim, ze jeste pujde, uvidis sama, ze vpodstate na nikom jinem az tak nezalezi, pac jestli jsem spravne pochopila, vsichni akteri jsou jiz dospeli a Ty, ani Tvuj partner nejste zodpovedni za to, jestli oni se chovaji rozumne a jsou spokojeni. Drzim palce


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#114 8. 2. 2011 10:51

Hepina155
♥♥-----
Registrovaný: 15. 9. 2010
Příspěvky: 86

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

pecule napsal(a):

Hepino, takze pokud te tvoje dospele deti budou tlacit do rozchodu s partnerem, tak jim vyhovis, prestoze to nebude mit zadny logicky duvod? Budete s jejich otcem rozvedeni nebo by treba uz nezil, jen jim proste nebude vonet a tak budou davat najevo, ze s timhle panem teda matinko nebudes a kdyz jo, tak ztratis nas. Pan te bude mit rad, ty jeho, po nejakem case budete spolu chtit zit..Ja svoje deti miluju, nicmene pevne verim, ze si zachovam logicky usudek a pokud by me coby dospele holky tlacily nekam timhle zpusobem, tak si jasne vysvetlime, ze tudy cesta nevede. To me klidne kamenujte. A doufam, ze je vychovam tak, abychom se do takove situace ani nedostaly.

Už som písala, že moje deti môjho partnera akceptujú. Nikdy ma do ničoho netlačili a neodhovárali. Ich slová - keď si ty šastná, maminka, tak je všetko v poriadku. Možno je to umňa jednoduchšie tým, že zatiaž neplánujem ži s priatežom v spoločnej domácnosti. A ak by k tomu v budúcnosti malo dôjs, budem to rieši potom. To už môže by úplne iná situácia, veď syn má už svoj byt v inom meste a dcéra po štúdiách tiež neplánuje pobýva v rodnom meste. Ja som im partnerov nevyberala a akceptujem tých čo majú (sú fajn), to oni dobre vedia , a vedia i to, že to musí fungova aj opačne. No a funguje . Je to asi tou výchovou - odmalička.

Upravil(a) Hepina155 (8. 2. 2011 10:52)


"Najodvážnejším činom je myslie sama za seba. A nahlas!"

Není tady

 

#115 8. 2. 2011 12:02

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Alyssa napsal(a):

....A jaká žena by se vůbec do bezdomovce nebo někoho dlouhodobě bez práce vůbec zamilovala?? A proč?

Jee, tech je... stolt Treba proto, ze dnes stat se ze dne na den bezdomovcem bez prace neni zadny problem ani pro slusneho cloveka, ktery treba zil cely zivot sporadane, ... a pak nejak "klopytl"..., chyba v podnikani, spatny obchod, nekdy dokonce staci i mocnejsi soused, partner...
A proc? Treba proto, ze ten osumtely nestatnik ma obrovske srdce a potrebuje pouze malinko popostrcit a podporit... (Pretty woman?)...

Upravil(a) ViktorkaM (8. 2. 2011 12:03)


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#116 8. 2. 2011 12:21

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

amba001 napsal(a):

Tercila:      . . .
Ty by sis přála, aby každý rozvedený muž  za trest  až  do konce života trpěl v osamění a depresích a byl pro jinou ženu nedotknutelný. Naštěstí to tak nefunguje.  . . .

Muzu se zeptat, jak jsi na tohle u Terc prisla? va kapitulation


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#117 8. 2. 2011 12:48

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Beta El napsal(a):

... někdy se to prostě nepovede. Lidi k sobě ztratí cestu, každý chce jiným směrem, jeden trápí druhého, nedej bože ho týrá...
A jaký by mělo smysl v tomto manželství setrvat, pokud si chceš zachovat sama sebe?
A proč by jeden, nebo druhý po rozvodu měl zůstat sám, když má před sebou ještě celou polovinu života kvůli tomu, že se to nelíbí jednomu nebo druhému BM, popř. jeho dospělým dětem? Přej a bude ti přáno...

Ja myslim, ze o tomhle rec nebyla.
Lidi se schazi, miluji, vezmou, pak rozejdou... a prirozene je, ze po rozchodu vetsina z nas uvazuje zpusobem
- vsecko je jeho/jeji vina. Pozdeji nastoupi faze
- zrejme jsme se na tom podileli tak pul napul, a pak nasleduje dalsi, ta nejdulezitejsi:
- toto jsem rozhodne zvoral/zvorala ja+ nasledna opatreni (neublizovat, omluvit se a pod., kazdy si dosad, co chces)
Jak v onech obdobich nazyvame a popisujeme sveho ex-partnera se da velmi lehce vyvodit:
- je to nejhorsi bestie na svete
- jak jsem mohl byt tak slepy a vzit si nekoho nevhodneho?
- vlastne neni az tak spatnej/spatna (a priste si musim veci daleko lepe zvazit)
Ja myslim, ze situace, jak ji Betka tady popisuje, je teprve v te prvni fazi. Proto ta "teplakovka" a jeji intriky... pac vsecko opravdu muze byt jinak. Tim nechci rict, ze Beta lze, nebo situaci zkresluje... Mozna, kdyby se dokazala v duchu "promyslet" pres ty dalsi dve faze, o tom, kdo kde co a komu o co jde, by se jí uvazovalo lehceji...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#118 8. 2. 2011 13:07

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Hepina155 napsal(a):

...Myslím si, že ak je ten chlap taký super , so zásadami a s láskou v srdci , nielen k Bete El ,100 % bude riešenie v prospech dcér. Bez ohžadu na to, ako z toho bude profitova bejvalka. Mám dojem, že partenr Bety El nechce nič rieši a ani nebude. Tercila mᚠpravdu, krv je krv.

tummenupp godlike stolt


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#119 8. 2. 2011 13:11

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Viktorko, myslim, ze ani muj muz, ani ja jsme nikdy neprosli prvni fazi, ale ze jsme si vybrali nevhodneho partnera, si myslime dosud a spatny z nasich ex nebyl a neni ani jeden. Je to fakt ruzne. smile No a Beta ma taky jakousi zkusenost se svym rozvodem. smile

Upravil(a) elena007 (8. 2. 2011 13:13)

Není tady

 

#120 8. 2. 2011 13:15

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

ViktorkaM napsal(a):

Hepina155 napsal(a):

...Myslím si, že ak je ten chlap taký super , so zásadami a s láskou v srdci , nielen k Bete El ,100 % bude riešenie v prospech dcér. Bez ohžadu na to, ako z toho bude profitova bejvalka. Mám dojem, že partenr Bety El nechce nič rieši a ani nebude. Tercila mᚠpravdu, krv je krv.

tummenupp godlike stolt

Je jen otazka, co je skutecne pro dcery prospesne.

Upravil(a) elena007 (8. 2. 2011 13:15)

Není tady

 

#121 8. 2. 2011 13:20

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Hepina155 napsal(a):

...Myslím si, že ak je ten chlap taký super , so zásadami a s láskou v srdci , nielen k Bete El ,100 % bude riešenie v prospech dcér. Bez ohžadu na to, ako z toho bude profitova bejvalka. Mám dojem, že partenr Bety El nechce nič rieši a ani nebude. Tercila mᚠpravdu, krv je krv.

Hepino, to si nemyslím.
"Řešení ve prospěch dcer" znamená "vpustit si BM znova do baráku". Ten pán svoji BM vyplatil , tedy stálo ho to nemalý peníz, aby ta žena definitivně zmizela z jeho života a aby ho bejvalka stála ještě rozpad nového vztahu, to si nemyslím, že by dopustil.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#122 8. 2. 2011 13:22

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Beta El napsal(a):

... že bych naopak byla velmi ráda, kdyby se vztahy otce a dětí zlepšily a že vztahy byly dobré do jisté doby... Nezdá se ti, že ony si prosazují své zájmy na úkor otce?  . . . Jsem ráda, že jsi si potvrdila, jak strašně jsem špatná, když mám někoho ráda a chci s ním být. Jsem ráda, že víš možná líp než já, na čem mi záleží. A jsem ráda, že víš, koho má chlap s dospělými dětmi upřednostnit, ale o tom to celý není, víš.
A děkuji ti, Tercilo. Ráda jsem tě poznala.

Betko, promin, ale tady kricis jako male dite... Jo, chtela bys, aby se vztahy zlepsily, a dcerusky zrejme opravdu parazituji na tatinkove laskavosti... ovsem neni v tve moci to zmenit. To musi on sam. Dokonce mam dojem, ze v tomhle smeru tva pritomnost ani nehraje roli. Ze se ex-manzelka mozna chce vratit (?) by mu melo vadit i v pripade, kdyby nikoho nemel, kdyz se s ni teda rozvedl a financne vyporadal. To same plati aj o dceruskach - pokud najednou maji potrebu zvysovat frekvenci styku s matkou (rikas, ze "predtim" to tak nebylo) a nekde za rohem ciha jejich snaha "vystipat te" z otcovy blizkosti, je to JEHO problem a to dooost velky. Myslim, ze tva slova o pomoci zlepsit rodinne vztahy nejsou namiste, to by prichazelo do uvahy v dobe, kdyby tem "divcinam" bylo o polovinu mene. Ale na zadek, pevnou otcovskou rukou, by zaslouzily aj ted, to je fakt! Drzim palec.


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#123 8. 2. 2011 13:25

ViktorkaM
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 7. 2. 2011
Příspěvky: 3948

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

elena007 napsal(a):

ViktorkaM napsal(a):

Hepina155 napsal(a):

...Myslím si, že ak je ten chlap taký super , so zásadami a s láskou v srdci , nielen k Bete El ,100 % bude riešenie v prospech dcér. Bez ohžadu na to, ako z toho bude profitova bejvalka. Mám dojem, že partenr Bety El nechce nič rieši a ani nebude. Tercila mᚠpravdu, krv je krv.

tummenupp godlike stolt

Je jen otazka, co je skutecne pro dcery prospesne.

No, jak jsem napsala pred chvilou, evidentne potrebujou na zadek, a jak vyplyva z podtextu vlakna, taticek to zatim nevi, ale uz tusim zacina zvedat ruku...


Michelangelo prý odpověděl na otázku, jak to dě­lá, že je schopen vytvořit tak dokonalou sochu lva, která vypadá jako živá: „Odstraňuji prostě všechno, co nevy­padá jako lev."

Není tady

 

#124 8. 2. 2011 14:03

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

Tercila napsal(a):

Beta El: Je to první chlap v mém životě, který mě opravdu miluje a kterého mohu milovat já bez toho, abych byla trestaná za lásku. A takovýho člověka já neopustím.
Myslím, že příčinu všeho znám velmi dobře. Bejvalka se chtěla vrátit a nemá kam, protože v srdci jejího bývalého manžela je již jiná žena. To je jediná příčina toho všeho. Proto mně nasadila psí hlavu, proto já jsem teď ta nejhorší. Nic víc za tím není.


Sama jsi teď potvrdila, že na blahu jeho dcer Ti absolutně nezáleží. To jsem ráda.
Ale krev je krev a žádný vztah ženy a muže není bez mráčků.
Beto, jestli ten chlap Tě teď upřednostní před svými dětmi, věř, že za pár let Ti nasadí psí hlavu ON sám.

Jezisi, Tercilo, to jsou ale speky. big_smile

Doufam, ze to mas zas od nejakeho kolegy. Tatinek snad probuh nenasazuje psi hlavu sve zene a nezrika se sveho dilu odpovednosti jen proto, ze se kde-tu vyskytl ten prirozeny mracek. big_smile Nevim ani proc, ale tak nejak jsem ho mela za sympataka. vissla

Není tady

 

#125 8. 2. 2011 14:09

Beta El
♥♥-----
Registrovaný: 31. 1. 2011
Příspěvky: 98

Re: Dospělé partnerovy děti žíjící ve společné domácnosti

o

Upravil(a) Beta El (30. 4. 2012 9:11)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů