Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 1. 2011 18:09

Sirael
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2009
Příspěvky: 107

Holení - jsem uz zoufala...:(((

muj problem od sestnacti let, kdy jsem si zacala holit nohy, se vlece az dodnes...protoze se mi nepostestivalo mit casto partnera, tak jsem byla vetsinuasu spis sama a 'sidila' to..

jenze ted mam pritele, zamilovala jsem se, hrozne ho miluju a chci byt pro nej krasna..a zcinam si uvedomovat, ze takhle to dal nejde, ze se sebou MUSIM neco delat...

jsem brunetka a chloupky mam uplne vsude...sad

neberu ha...mozna ze je to treba i tim, nevim.

chloupky mam sude mozne, mam je na rukou, na zadech, kolem zadecku, kde to je tedy nehezke, nohy samozrejme, ale mam i chlupata prsa sad (strasne se stydim)
oblicej samozrejme taky.

strasne me to trapi... vytrhavat si chloupky na brade je pro me jednoumesicne utrpeni, brecim u toho a rikam si jestli to mam za potrebi... holit ziletkou si je nemuzu, vysvetlim pozdeji proc a veet a peny na me chloupky nefunguji, jsou silne a nic je nerozezere..

blbe je to na tech prsou sad( tam to beru opatrne ziletkou..na kazdem prsu mam tak ctyricet chloupku, kdyz je spocitam..takze neni to malo..tak jako okolo bradavky..

a nohy a klin je kapitola sama o sobe. ted vam nastinim problem - ziletku si je oholim a prisaham!!! ze do vecerapristiho dne mam na nich struhadlo 1mm dlouhych chloupku !!!!

znamena to, ze pokud si nebudu nohy holit DENNE, budu skrabat..sad

mozna by to spravily hormony, ne? mozna ha..?

nicmene - smirila jsem se tedy s tim, ze si nohy budu holit denne(ne,na pinzetu nemam nervy ani slzy, jsem sice zena, ale too me neurcuje k tomu trpet...neumim si zvyknout, mam citlive nervy) epilator zas nevyskube vubec nic..

takze ziletku a denne. jenze - po oholeni mi vetsinou naskacou pupinky a ja se druhy den naraz nemohu znovu oholit!!

zkousela jsem ruzne masi, detske olejicky, pudry a nic nefungovalo, naopak mi prislo, ze me to jeste vice skrabe....


pomozte...prosim..tohle je opravdu zoufale volani o pomoc...reim to roky, vyzkousela jsem co se dalo a uz proste nemuzu... vcera jsem se holila v koupelne, za spotrebu ziletek dam desny penize, a ted si sahnu na stehno a mam pocit jako kdyz prejizdim po struhadle.....

ja jsem z toho opravdu hrozne nestastna..kapitulation

Není tady

 

#2 30. 1. 2011 19:44

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

neuvažovala jsi o laserové epilaci..
mrkni třeba na tohle, jinak na netu najdeš kontakt i poblíž bydliště

http://www.plasticka-chirurgie.info/dis … ace-i65398


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#3 30. 1. 2011 20:01

hhanca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 2343

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

AHojky, já teda jsem taky bruneta a chlupy mám taky všude smile Souhlasím, že veet a různé pěny jsou na nic. Ty ty tvrdé chlupy opravdu nezničí. Já na nohy používala žiletku rok a fakt stačilo. Přesně jak píšeš, do druhého dne struhadlo! Takže nohy jedině epilátorem!!! Jsem spokojená, vydrží to týden!!!! Podpaží holím tak každý druhý den. njn je to boj, ale krása něco stojí. Na rukách mám chloupky taky, ale můj přítel nesouhlasí s tím, abych si ruce holila smile


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

 

#4 31. 1. 2011 0:42

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Ahoj Sirael, pokud mᚠchloupky všude tam, kde popisuješ, tak být tebou, nechám si udělat hormonální profil /odběr krve/. Zašla bych k obvoďákovi a řekla mu problém. Bud by tě měl odeslat nebo rovnou nabrat krve on. V každém případě vím, tyhle krve  bere i ochotný gynekolog. Protože ty se můžeš holit ostošest, ale příčina je někde v hormonální dysbalanci, snad by třeba fakt pomohla antiko, co já vím. Podle mě je to hormonální nerovnováha v těle.
Držím Ti palce, vím, že ses ptala na holení, s tím nepomůžu, ale za zkoušku nic nedáš...

Není tady

 

#5 31. 1. 2011 7:51

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Ahoj Sirael, cítím s Tebou, věř mi... Nebylo by od věco zajít k doktorovi na radu, stojí to za to, nebo ne? Nápad s laserem se mi zdá taky jako perfektní varianta, jdi do to, stojí to za to! V první řadě bych ale určitě chtěla vědět, jestli není problém vevnitř, v těle...
Držím Ti moc palce!


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#6 31. 1. 2011 8:43

Sirael
♥♥♥----
Registrovaný: 31. 5. 2009
Příspěvky: 107

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

jezismarja, hormonalni disbalanc? muze to mit nejake dusledky??

no disbalance to urcite bude, neni normalni, abych mela chlupata i prsa sad( no o rukou ani nemluvim, tz holit ale nehodlam, to uz by bylo fakt moc..

ok, zkusim se na tozeptat gynekologa...
a je nejaka zkusenost, nebo mate tu zkusenost, ze by se to s HA spravilo?

je fakt, ze jsem sice bez chemickych prasku, ale tim, ze neberu HA mam: velmi dlouhou a bolestivou menstruaci, pupinky  a bedary, jsem dost hubena,tak by mi neskodilo se trochu zakulatit... a navic mi rostou chlupy jak chlapovi.. kdyby ta HA vyresila chloupky, hned bych pro ni bezela, ackoliv jsem odpurcem chemie a bojim se,ze bych neotehotnela...

o laseru jsem uvazovala, ale je drahy a taky vydrzi jen mesic, tak nevim..

co myslite s tou HA?

Není tady

 

#7 31. 1. 2011 9:09

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Kdysi jsem na koleji bydlela s kočkou, která měla ty problémy jako ty: chlupy všude, pupínky, asi akné a dlouhou a bolestivou menstruaci. Doktor jí tenkrát předepsal HA a dost se to zlepšilo. A to tenkrát byla HA šílený dryák a navíc dost nedostupná. S dnešní HA se to nedá srovnat.smile

Není tady

 

#8 31. 1. 2011 9:51

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Sirael napsal(a):

jezismarja, hormonalni disbalanc? muze to mit nejake dusledky??

no disbalance to urcite bude, neni normalni, abych mela chlupata i prsa sad( no o rukou ani nemluvim, tz holit ale nehodlam, to uz by bylo fakt moc..

ok, zkusim se na tozeptat gynekologa...
a je nejaka zkusenost, nebo mate tu zkusenost, ze by se to s HA spravilo?

je fakt, ze jsem sice bez chemickych prasku, ale tim, ze neberu HA mam: velmi dlouhou a bolestivou menstruaci, pupinky  a bedary, jsem dost hubena,tak by mi neskodilo se trochu zakulatit... a navic mi rostou chlupy jak chlapovi.. kdyby ta HA vyresila chloupky, hned bych pro ni bezela, ackoliv jsem odpurcem chemie a bojim se,ze bych neotehotnela...

o laseru jsem uvazovala, ale je drahy a taky vydrzi jen mesic, tak nevim..

co myslite s tou HA?

Ta hormonální antiko by asi pomohla, ale chtělo by to fakt před nasazením vyšetření hormonů z krve a mělo by to být nasazeno cíleně tak, aby se ti ty hormony srovnaly. Snad mᚠfajn gynekologa, který ti yjde vstříc, ahoj. smile

Není tady

 

#9 31. 1. 2011 16:37

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Leila napsal(a):

Ahoj Sirael, pokud mᚠchloupky všude tam, kde popisuješ, tak být tebou, nechám si udělat hormonální profil /odběr krve/. Zašla bych k obvoďákovi a řekla mu problém. Bud by tě měl odeslat nebo rovnou nabrat krve on. V každém případě vím, tyhle krve  bere i ochotný gynekolog. Protože ty se můžeš holit ostošest, ale příčina je někde v hormonální dysbalanci, snad by třeba fakt pomohla antiko, co já vím. Podle mě je to hormonální nerovnováha v těle.
Držím Ti palce, vím, že ses ptala na holení, s tím nepomůžu, ale za zkoušku nic nedáš...

Mam taky problem s chloupky, taky je mam vsude,ale asi ne v takovem mnozstvi jako ty.Nechala jsem si udelat hormonalni profil na gynekologii a vse v poradku,takze nevim,kde je chyba.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#10 31. 1. 2011 17:02

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

eremuruss napsal(a):

Leila napsal(a):

Ahoj Sirael, pokud mᚠchloupky všude tam, kde popisuješ, tak být tebou, nechám si udělat hormonální profil /odběr krve/. Zašla bych k obvoďákovi a řekla mu problém. Bud by tě měl odeslat nebo rovnou nabrat krve on. V každém případě vím, tyhle krve  bere i ochotný gynekolog. Protože ty se můžeš holit ostošest, ale příčina je někde v hormonální dysbalanci, snad by třeba fakt pomohla antiko, co já vím. Podle mě je to hormonální nerovnováha v těle.
Držím Ti palce, vím, že ses ptala na holení, s tím nepomůžu, ale za zkoušku nic nedáš...

Mam taky problem s chloupky, taky je mam vsude,ale asi ne v takovem mnozstvi jako ty.Nechala jsem si udelat hormonalni profil na gynekologii a vse v poradku,takze nevim,kde je chyba.

Já taky netvrdím, že to bude tím, ale může být to tak být.

Není tady

 

#11 5. 2. 2011 11:25

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Když budeš znát výsledky rozboru krve atd., napíšou Ti HA přesně na míru a můžou tak líp zacílit na problém, který potřebuješ řešit...
Hodně štěstí a trpělivost!


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#12 2. 5. 2011 17:49

nina111
♥------
Registrovaný: 2. 5. 2011
Příspěvky: 1

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Ahoj, ja ted narazila na dobry strojek, ale nevyresi to teda tvuj problem s celym telem, je to spis doplnujici smile Hledala jsem odkaz anasla tohle, maji tam i vtipny video, tak ti to i zvedne naladu smile http://www.rostimusipryc.cz/

Není tady

 

#13 13. 5. 2011 12:49

KacenkaSlunicko
♥------
Registrovaný: 13. 5. 2011
Příspěvky: 4

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

:-) haha tak teď jsem si pustila to video a hodně jsem se nasmála, vtipný!

Není tady

 

#14 13. 5. 2011 17:58

Lazurka
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 10. 4. 2006
Příspěvky: 665

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Já se obávám, že problém je mnohem složitější, velkou roli tam hraje genetika, taky se mi zdá, že problém je se štítnou žlázou, a vysoké množství testosteronu.. takže tvůj boj by měl probíhat na dvou frontách - jednak vyšetření hormonů, štítné žlázy, a tam pak nějaká hormonální léčba, neptej se jen na AH, protože to může být o dost složitější, AH pomůže asi jen při lehčí disbalanci.. ale souvisí to i s tím otěhotněním, ty tvoje hormony, takže bych po tom šla, dokud jsi mladá, já to řešila až před 30kou a bylo to pozdě, v těle už rozjeté škody..
No a pak je tu odstranění stávajícího - holení je na nic, jen si dráždíš kůži, pupínky, strniště, jen větší a větší depka.. ale bude to dražší, bohužel.. a každá část těla se musí trochu jinak řešit.. nejspíš bych zkusila ten laser, ale pokud možno u doktora, bacha na pofidérní provozovny.. ségra takhle "levně" řešila bradu a má takové vousy a k tomu jizvy, kterých se už nikdy nezbaví (nemá prachy na plastiku).. nohy se dají řešit depilátorem, zkus si ho půjčit od někoho, ono to totiž bolí na začátku, ale pak, když to nenechᚠrozrůst, už je těch chloupků míň, jsou jemnější, a ani to tolik nebolí, nervy si zvyknou :-) já mám taky chlupy tvrdé, tak holt se s těma nohama trápím dlouho, každé místečko púřejet několikrát, až je čisté.. stehna teda bolí pekelně, naštěstí mi to stačí jen občas..
prsa a dekolt a obličej bych teda svěřila odborníkům, a i kdyby ne, rozhodně bych na prsa nešla se žiletkou, těch 40 chloupků pinzetou zvládneš..

Přeju hodně štěstí, ale něco s tím dělej, protože tohle se může jen zhoršovat, s věkem se tohle u žen horší, právě v souvislosti s hormonálním profilem..


Naše Anička:
http://www.tickerclub.com/cache/d2e4438dfe.png

Není tady

 

#15 5. 8. 2019 19:36

Nespesnaa
♥------
Registrovaný: 13. 4. 2014
Příspěvky: 23

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Holky a co holeni voskem, delate si doma nebo nekam chodite?

Není tady

 

#16 5. 8. 2019 21:35

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Nespesnaa napsal(a):

Holky a co holeni voskem, delate si doma nebo nekam chodite?

Chodím do lesa a nechávám si okusovat přebytečné chlupy dinosaurům a jiným mravencům.dudlik


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#17 10. 8. 2019 19:59

Celerka88
♥------
Registrovaný: 28. 12. 2015
Příspěvky: 10

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Doma si anto netroufnu, vysledek nebyl nikdy extra. K odbornikum si ale rada zajdu, clovek si tak trochu i tim krasne odpocine od deti.

Není tady

 

#18 11. 8. 2019 1:06

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Celerka88 napsal(a):

Doma si anto netroufnu, vysledek nebyl nikdy extra. K odbornikum si ale rada zajdu, clovek si tak trochu i tim krasne odpocine od deti.

Umím si představit jakoukoliv činnost, u které si odpočinu, ale holení voskem to teda fakt není dumbom

Není tady

 

#19 11. 8. 2019 9:51

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Děvče je asi masochistka. Kdoví, do jakého salonu to vlastně chodí vissla


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#20 11. 8. 2019 11:14

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Celerka88 napsal(a):

Doma si anto netroufnu, vysledek nebyl nikdy extra. K odbornikum si ale rada zajdu, clovek si tak trochu i tim krasne odpocine od deti.

To je dobře, děti mají taky určitě radost, že si odpočinou a nemají chlupatou mámu.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#21 14. 8. 2019 21:31

Celerka88
♥------
Registrovaný: 28. 12. 2015
Příspěvky: 10

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Kazdeho nazor! :-) Pro krasu se musi trpet!

Není tady

 

#22 15. 8. 2019 11:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Holení - jsem uz zoufala...:(((

Jak trpět? Vždy píšeš, jak si přitom krásně odpočineš. Proto jsem taky přemýšlela o Tvé orientaci - masochismus by odpovídal.
Tak si to ujasni.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů