Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 27. 1. 2011 10:21

lenkabl63
♥------

PROLUX.cz-reality

Kdo máte zkušenosti s touto agenturou?Napište a všechny zdravím.

Není tady

#2 27. 1. 2011 10:34

šarik
Host

Re: PROLUX.cz-reality

V televizi tvrdí, že je to pochybná firma. Jinak právní dotaz zní jak?

#3 27. 1. 2011 10:40

taxonia
♥♥-----

Nebrat,stačí zadat na netu PROLUX a uvidíte kolik negativních příspěvků najdete.
Já chtěla přes ně prodat garáž,třikrát jsem se s nimi ( po jejich zavolání) domlouvala na schůzce ohledně prohlídky garáže.Dvakrát jsem tam letěla zbytečně a ještě jsem si musela brát volno z práce.Na potřetí jsem jim řekla,že už nechci.
Takže bych byla opatrná!

Není tady

#4 27. 1. 2011 10:47

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Minulý týden mi od této firmy jen tak z ničeho nic začaly denně chodit SMS, že mi děkují za nabídku. Samozřejmě jsem nikam žádnou svoji nabídku neumístila. Tento týden už je klid.

Není tady

#5 27. 1. 2011 15:52

klementýna
♥♥-----

Osobně ne. Kamarádka se s nimi soudila 3 roky o provizi 190 tisíc, kterou požadovali za to, že si dům prodala sama bez nich, když oni ani po 8mi měsících nesehnali kupce.  Pryč od nich !!!! Ve smlouvách mají dodatky bleším písmem, šalamounsky napsané. Určitě jsou serioznější realitky.

Není tady

#6 18. 8. 2011 9:44

motolol
♥------

Také jsme s manželkou naletěli Proluxu! Hledali jsme různé varianty, jak z toho ven. Nakonec nám pomohlo srdužení práv podvedených HELP. Jsme z toho venku a máme klid. Naši nemovitost už prodala jiná realitka. Přikládám kus práce sdružení z jejich práce a to rozsudek soudu http://www.facebook.com/media/set/?set= … amp;type=1
Dá se nad nimi vyhrát. Doporučuji se rychle bránit!

Není tady

#7 9. 9. 2011 22:44

Miroslav Doležal
♥♥-----
Místo: Praha

bohužel jsem měl možnost se seznámit blíže s touto pochybnou společností a nedoporučuji s nima jakkoliv začít spolupracovat uvážete se smlouvou která je napsaná čajovým jazykem který ani nepřečtete a když to uděláte tak tím jejich práce končí poté když si to prodáte sami tak ještě po Vás budou vymáhat tuto provizi to je celý jejich byznys jen podepsat a čekat! ale jak se říká na každou svini se vaří voda...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí