Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 1. 2011 20:41

barysek
♥♥♥----
Místo: Karlovy Vary Dvory
Registrovaný: 24. 6. 2009
Příspěvky: 190

jak jednat nejen s důchodci v mhd

mám takový problém začíná mě nepředstavitelně štvát bezohlednost lidí největší experti jsou v tomto důchodci.
viz dnešní situace nastupují s kočárkem do autobusu slušně je poprosin že tam kde stojí je místo vyhrazené pro kočárek a že tam potřebují jedna paní uhnula druhá vaz pasivně stojí dál takže kočár a já stojíme na půl pořádně se nemám čeho držet. no nic vystupujeme zazvoním si v čas aby řidič věděl půlka lidí vystoupí paní mě pustí další se už rve dovnitř a z boku jsem dostala krásné do břicha od nějakého dedy holí do mého těhotného bříška. na čez jsem si vyslechla že jsem měla počkat že jsme všichni líní že si celý den valíme šunky doma a jsme líní vzít dítě na procházku a raději překážímé v mhd. no bylo toho dost. a už jsem to nerozdýchala a spustila jsem že mi přijde normální že se nejdřív vystupuje a potom se nastupuje že pokud vím oni jsou doma taky celý den a kromě buzerace lidí a sledování letáků nemají nic na práci


Amélie:
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hpotos-ak-snc6/hs059.snc6/168920_1503936850227_1588419438_31030352_5159667_s.jpg
Madlen v porodnici: http://87.245.195.53/161/5/5/7/146375527/402254/t1262824613/402255_192.jpg

http://metriky.eu/img-m.php?barbuchacha=597&id=597

Není tady

 

#2 24. 1. 2011 20:50

barysek
♥♥♥----
Místo: Karlovy Vary Dvory
Registrovaný: 24. 6. 2009
Příspěvky: 190

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

takže by se podle jejich slov taky mohli projít. nehledě na to že v přepravním řadu konkrétně tady v k v mají napsáno že v prostoru pro přepravu kočárku a invalidního vozíku nemá nikdo jiný co dělat a tam kočár je nebo není a že mají oba přednost před cestujícími. no dozvěděla jsem se že jsem se plno pěkných věci a hlavně prostáren a končilo to slovy že mi taky může dat pár facek.
zajímalo by mě jak takové situace řešite vy?
autem když opomenu fakt že ho nemáme by se za a nevyplatilo za b časově by to bylo náročnější za c není ani kde zaparkovat a pěšky přes celé město s dítětem s horečkou se mi vážně nechce kromě toho že momentálně nechodím spíš se valím.
a když poznámky spolknu tak se stejně dozvím co vše jsem a nejsem já už nevím..asi žádná rada moc není že?


Amélie:
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hpotos-ak-snc6/hs059.snc6/168920_1503936850227_1588419438_31030352_5159667_s.jpg
Madlen v porodnici: http://87.245.195.53/161/5/5/7/146375527/402254/t1262824613/402255_192.jpg

http://metriky.eu/img-m.php?barbuchacha=597&id=597

Není tady

 

#3 24. 1. 2011 20:51

barysek
♥♥♥----
Místo: Karlovy Vary Dvory
Registrovaný: 24. 6. 2009
Příspěvky: 190

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

.

Upravil(a) barysek (24. 1. 2011 20:52)


Amélie:
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hpotos-ak-snc6/hs059.snc6/168920_1503936850227_1588419438_31030352_5159667_s.jpg
Madlen v porodnici: http://87.245.195.53/161/5/5/7/146375527/402254/t1262824613/402255_192.jpg

http://metriky.eu/img-m.php?barbuchacha=597&id=597

Není tady

 

#4 27. 1. 2011 8:13

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Nenech se a řekni si své. Jseš těhotná, jdeš s kočárkem, nosíš v sobě nový život, tak žádný důchodce nemůže mít navrch!
Někteří jezdí s MHD schválně, aby se mohli plánovaně hádat. Já se jim v MHD vyhýbám, tedy i místům, kde sedávají. Taky se mne stalo, že bylo poloprázdno, já si sedla někam a důchodkyně přišla, že toto místo je její. A já říkám, není, je kolem plno volného místa, a si sedne jinam (zásadně nesedím na vyhrazených místech) a ani mne nehlo jít si sednou jinam. A bába si jen jela svou.
Nejraději mám, když se hádají mezi sebou, kdo je starší a kdo koho má pustit. Zajímavé, že na zastávce umírá a opírá se o holi a v busu utíká jak srnka na volné místo. Bez hole.
Ve vlaku se mne tady stalo, že ve vagonu, vyhrazeném pro maminky seděli jak jinak, důchodci. Šla jsem za průvodkyní, že co mám dělat a ona, vyhodte je! Tak jsme tam šly spolu a důchodci hezky mazali. Od té doby jsem kupovala místenku i na tyto místa! A to už je vůbec bez debaty.
Ještě záleží na typů důchodce, nelze generalizovat. Ale na drzé napadání už ode mne následuje pouze drzá odpověď nebo mlčení, abych utla nadávací monolog, pak vypadá za blba důchodce a okolí stejně stojí při mne (tedy napadené), protože asi není člověka, koho by důchodci takto nenapadli.
Ty se ve vyjímečné situaci a mᚠsvá vyhrazená místa, tak není s nima o čem mluvit.
Řidič, kdyby chtěl, nepojede dál se spojem, protože by se vám mohla v busu přihodit nehoda a to je jeho zodpovědnost a důchodce by musel prostě jít jinam. Můžeš jít i za řidičem, prostě se nenech.

Není tady

 

#5 27. 1. 2011 9:34

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Barýsku a kam jsi jela sdítětem s horečkou přes celé město?Pokud bydlíš ve městě,tak většinou je velmi prozřetelné právě z těchto důvodů mít lékaře co nejblíž a ne na druhé straně města?

Ptám se proto,protože několikrát jsem zas zažila já,jak nastupující mamina s kočárkem jela jednu či 2 zastávky a pokaždé někoho otravovala s tím,a ji pomůže-ven a potom zas dovnitř.Takovou babu bych já osobně fakt přetrhla a v takových případech - klidně totady napišu,radši dělám,že nikoho nevidím,když je dotyčná líná na krok-mě se zas nechce vstávat a natahovat s kočárem.

Tím se důchodců ale  vůbec nechci zastávat,nejsou to žádní bozi,za které je mnozí mají a při jednání s nimi je nelépe se řídit heslem: na hrubý pytel hrubá záplata.Je ale fakt,že to pak na určitou dobu to na náladě nepřidá.

Není tady

 

#6 27. 1. 2011 10:15

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

No, já jen koukám.
Proč asi mají lidé se sníženou pohyblivostí vyhrazená místa k sezení u dveří vozu? Aby šli přes celou tramvaj, protože někdo na místě vyhrazeném pro tyto lidi sedí a vzadu je přeci volno - a si dojde?
No, to se pak nedivte maminky, že ač těhotné, stojíte nepovšimnuty (nebo povšimnuty, ale koho zajímá, že vy čekáte dítě)... a že lidé, kteří stojí na místě pro kočártek vyhrazeném se nehnou... to není jejich problém, že vy máte s sebou kočár, ne?

Není tady

 

#7 27. 1. 2011 10:33

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Jo, mezi lidmi je čím dál tím větší bezohlednost. Ještě že se v poslední době hodně rozmohla nízkopodlažní MHD (protože by ti s kočárkem nikdo nepomohl.

Já nedávno zažila jak nejezdily šaliny, protože po trase byla bouračka. Zima, lidi mrzli a já stála v hloučku kde byla maminka s kočárkem. Jakmile se přiřítila tramvaj, paní s kočárkem nastoupila s ostatními cestujícími. V tom vyletela "baba" z kabinky řidiče a začala po mamince hulákat a si vystoupí, že jí s kočárkem nevezme. Že teď pojede spousta lidí a na další zastávkách se nevejdou, tak a si ona počká na další.
Naštěstí se maminka nedala a spustila na ní. Takže paní řidička nakonec zalezla a jela. Ale ta drzost co si řidiči dovolují je taky brutální.

Upravil(a) Kuřátko (27. 1. 2011 11:07)

Není tady

 

#8 27. 1. 2011 10:40

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Kuty napsal(a):

Barýsku a kam jsi jela sdítětem s horečkou přes celé město?Pokud bydlíš ve městě,tak většinou je velmi prozřetelné právě z těchto důvodů mít lékaře co nejblíž a ne na druhé straně města?

Ptám se proto,protože několikrát jsem zas zažila já,jak nastupující mamina s kočárkem jela jednu či 2 zastávky a pokaždé někoho otravovala s tím,a ji pomůže-ven a potom zas dovnitř.Takovou babu bych já osobně fakt přetrhla a v takových případech - klidně totady napišu,radši dělám,že nikoho nevidím,když je dotyčná líná na krok-mě se zas nechce vstávat a natahovat s kočárem.

Tím se důchodců ale  vůbec nechci zastávat,nejsou to žádní bozi,za které je mnozí mají a při jednání s nimi je nelépe se řídit heslem: na hrubý pytel hrubá záplata.Je ale fakt,že to pak na určitou dobu to na náladě nepřidá.

Kuty sory, ale jestli je mráz a vánice nebo d隝, tak se klidně s tím kočárem 2 zastávky svezu. A myslím, že lidem když pomůžou, ty ruky neupadnou.

Není tady

 

#9 27. 1. 2011 10:51

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Kuty napsal(a):

Barýsku a kam jsi jela sdítětem s horečkou přes celé město?Pokud bydlíš ve městě,tak většinou je velmi prozřetelné právě z těchto důvodů mít lékaře co nejblíž a ne na druhé straně města?

Ptám se proto,protože několikrát jsem zas zažila já,jak nastupující mamina s kočárkem jela jednu či 2 zastávky a pokaždé někoho otravovala s tím,a ji pomůže-ven a potom zas dovnitř.Takovou babu bych já osobně fakt přetrhla a v takových případech - klidně totady napišu,radši dělám,že nikoho nevidím,když je dotyčná líná na krok-mě se zas nechce vstávat a natahovat s kočárem.

Tím se důchodců ale  vůbec nechci zastávat,nejsou to žádní bozi,za které je mnozí mají a při jednání s nimi je nelépe se řídit heslem: na hrubý pytel hrubá záplata.Je ale fakt,že to pak na určitou dobu to na náladě nepřidá.

Volně přeloženo : Jediný, kdo má právo na klidnou a nerušenou cestu MHD, je Kuty.

Není tady

 

#10 27. 1. 2011 12:01

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Naštěstí tento způsob přepravy využívám jen málokdy,u nás a v širokém dalekém okolí naštěstí mhd neni a stejně jezdím většinou autem.Ale když musím,sedám si pokud možno z dosahu různých dotěrů a dotěrek,které si myslí,že nikomu nic neupadne:lol:

Není tady

 

#11 27. 1. 2011 12:11

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Hele Kuty....a když se někomu na ulici udělá nevolno, tak ty budeš asi taky jedna z těch co ho obejdou a dělají že nevidí, že  dumbom

Víš, já už dávno učím svého syna, že by měl být ohleduplý ke svému okolí....starším lidem, maminkám s kočárkem, postiženým, atd. Ale jak je vidět, tobě to nikdo nevysvětlil. A když jsi měla kočárek ty, tak jsi lítala wink . Ne promiň, tys měla svoje auto a nikoho jsi neobtěžovala svou dotěrností. Tak doufej, že to auto budeš mít i až budeš stará babička o hůlce a nebudeš muset být dotěrná, aby tě někdo pustil třeba sednout.

Není tady

 

#12 27. 1. 2011 12:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Hele, Kuty, co bys dělala, kdybys nemohla z nějakýho důvodu tím autem jezdit?

Jinak ono je to takový dvojsečný - obě strany mají pocit, že "mají právo", které jim ti druzí upírají a navíc se ohánějí buď svým stářím nebo svým mateřstvím jako klackem. Taky mě dokáže namíchnout babka (dědek), co v MHD téměř kolabuje, aby urvala místo a v tržnici je nejčipernější v podrážení nohou taškou na kolečkách cestou k zlevněnýmu tvarohu... a stejně tak mi pijou krev maminy, který si stoupnou s dvěma kočárama vedle sebe a krafou bez ohledu na to, že se kolem nich nedá projít ani z jedný strany.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 27. 1. 2011 12:40

majkafa
Host

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Kuty napsal(a):

Barýsku a kam jsi jela sdítětem s horečkou přes celé město?Pokud bydlíš ve městě,tak většinou je velmi prozřetelné právě z těchto důvodů mít lékaře co nejblíž a ne na druhé straně města?

Ptám se proto,protože několikrát jsem zas zažila já,jak nastupující mamina s kočárkem jela jednu či 2 zastávky a pokaždé někoho otravovala s tím,a ji pomůže-ven a potom zas dovnitř.Takovou babu bych já osobně fakt přetrhla a v takových případech - klidně totady napišu,radši dělám,že nikoho nevidím,když je dotyčná líná na krok-mě se zas nechce vstávat a natahovat s kočárem.

Tím se důchodců ale  vůbec nechci zastávat,nejsou to žádní bozi,za které je mnozí mají a při jednání s nimi je nelépe se řídit heslem: na hrubý pytel hrubá záplata.Je ale fakt,že to pak na určitou dobu to na náladě nepřidá.

Tý jofka dumbom
To já bych teda přetrhla tebe, Kuty, jak jsi "úžasně" ochotná. By mi byla hanba něco takového napsat, natož udělat, že dělám, že nikoho nevidím.
I na tebe dojde. stolt Pak si vzpomeneš.

Má dcerka v Praze říká, jaká neochota panuje. Jak třeba s kočárkem neodjede několik tramvají, dokud nepřijede nějaká nízkopodlažní, protože nenajde nikoho ochotného, kdo by jí pomohl s kočárkem dovnitř. grater
Tyhle mizery - s klidným svědomím to napíšu, opravdu nechápu. I oni jednou budou potřebovat pomoc. stolt

 

#14 27. 1. 2011 13:03

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

majkafa napsal(a):

Kuty napsal(a):

Barýsku a kam jsi jela sdítětem s horečkou přes celé město?Pokud bydlíš ve městě,tak většinou je velmi prozřetelné právě z těchto důvodů mít lékaře co nejblíž a ne na druhé straně města?

Ptám se proto,protože několikrát jsem zas zažila já,jak nastupující mamina s kočárkem jela jednu či 2 zastávky a pokaždé někoho otravovala s tím,a ji pomůže-ven a potom zas dovnitř.Takovou babu bych já osobně fakt přetrhla a v takových případech - klidně totady napišu,radši dělám,že nikoho nevidím,když je dotyčná líná na krok-mě se zas nechce vstávat a natahovat s kočárem.

Tím se důchodců ale  vůbec nechci zastávat,nejsou to žádní bozi,za které je mnozí mají a při jednání s nimi je nelépe se řídit heslem: na hrubý pytel hrubá záplata.Je ale fakt,že to pak na určitou dobu to na náladě nepřidá.

Tý jofka dumbom
To já bych teda přetrhla tebe, Kuty, jak jsi "úžasně" ochotná. By mi byla hanba něco takového napsat, natož udělat, že dělám, že nikoho nevidím.
I na tebe dojde. stolt Pak si vzpomeneš.

Má dcerka v Praze říká, jaká neochota panuje. Jak třeba s kočárkem neodjede několik tramvají, dokud nepřijede nějaká nízkopodlažní, protože nenajde nikoho ochotného, kdo by jí pomohl s kočárkem dovnitř. grater
Tyhle mizery - s klidným svědomím to napíšu, opravdu nechápu. I oni jednou budou potřebovat pomoc. stolt

No vidíš,takových je nás skoro většina,akorát já se totady nebojím napsattak jak to je a nedělám ze sebe svatou.big_smilebig_smile
A ještě něco napíšu pro ty teoretiky-slušňáky:vzhledem ke vzrůstající agresivitě některých jedinců varuji i svoje děti před tím,aby se v zájmu svého zdraví radši nikoho nikde nezastávaly a nepletli se tak do šarvátky,ze které by mohli vyjít (nebo taky padnout) s kudlou v zádech.
Slušnost odsáď pocáď,ale ne za cenu života či vl.zdravítongue

Upravil(a) Kuty (27. 1. 2011 13:04)

Není tady

 

#15 27. 1. 2011 13:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

No vidíš,takových je nás skoro většina,akorát já se totady nebojím napsattak jak to je a nedělám ze sebe svatou.
Ty holubičko... bych ti přála mít hlubokej kočár s dvojčatama, batole za ruku a nutnost dojet MHD v ranní špičce přes celý město - ne za zábavou, ale třeba do špitálu na vyšetření, kam jsi objednaná na 7.30...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 27. 1. 2011 13:14

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Kuty napsal(a):

A ještě něco napíšu pro ty teoretiky-slušňáky:vzhledem ke vzrůstající agresivitě některých jedinců varuji i svoje děti před tím,aby se v zájmu svého zdraví radši nikoho nikde nezastávaly a nepletli se tak do šarvátky,ze které by mohli vyjít (nebo taky padnout) s kudlou v zádech.
Slušnost odsáď pocáď,ale ne za cenu života či vl.zdravítongue

Kuty...tohle nemůžeš srovnávat s pomocí mamince s kočárem. Ta ti tu kudlu do zad nedá kapitulation


Jinak tvůj přístup k šarvátkám je pochopitelný. Ovšem smutné je to, že tady ten přístup jsem viděla i u člověka jenž má "Pomáhat a chránit". Ale to už je kapitola sama o sobě mad

Není tady

 

#17 27. 1. 2011 13:16

majkafa
Host

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Kuty napsal(a):

No vidíš,takových je nás skoro většina,akorát já se totady nebojím napsattak jak to je a nedělám ze sebe svatou.big_smilebig_smile
A ještě něco napíšu pro ty teoretiky-slušňáky:vzhledem ke vzrůstající agresivitě některých jedinců varuji i svoje děti před tím,aby se v zájmu svého zdraví radši nikoho nikde nezastávaly a nepletli se tak do šarvátky,ze které by mohli vyjít (nebo taky padnout) s kudlou v zádech.
Slušnost odsáď pocáď,ale ne za cenu života či vl.zdravítongue

Díkybohu potkávám jiný druh lidí. Nejenom teoretiky ale dokonce i praktiky slušňáky. stolt
A díkybohu mizerů je menšina. stolt

Upravil(a) majkafa (27. 1. 2011 13:18)

 

#18 27. 1. 2011 13:17

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Kuty napsal(a):

No vidíš,takových je nás skoro většina,akorát já se totady nebojím napsattak jak to je a nedělám ze sebe svatou.big_smilebig_smile

A víš proč je takových bezohledných lidí většina? Protože to vidí u druhých, u svých rodičů a lidí co je mají vychovávat. Stydět by ses měla....a ne se tím chlubit.

Není tady

 

#19 27. 1. 2011 13:24

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Kuřátko napsal(a):

Kuty napsal(a):

No vidíš,takových je nás skoro většina,akorát já se totady nebojím napsattak jak to je a nedělám ze sebe svatou.big_smilebig_smile

A víš proč je takových bezohledných lidí většina? Protože to vidí u druhých, u svých rodičů a lidí co je mají vychovávat. Stydět by ses měla....a ne se tím chlubit.

Já se nechlubím,pouze tady prezentuji svůj názor milé Kuře.tongue

Heleno,předpokládám,že žena s dvojčaty v kočáru a batoletem na ruce má k témto dětem taky odpovědného otce,se kterým je možno se domluvit na záskoku u dětí,popř.jiné příbuzné.Jestli tohle není možné je úplně bezprecedentní se tady bavit dál o slušnosti lidí v mhd.Ale spíš o inteligenci takové ženy a její odpovědnosti jakého otce to pořídila svým dětem,ale o tomhle jsem už psala na jiném vlákně,žejo.

Není tady

 

#20 27. 1. 2011 13:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

,předpokládám,že žena s dvojčaty v kočáru a batoletem na ruce má k témto dětem taky odpovědného otce,se kterým je možno se domluvit na záskoku u dětí,popř.jiné příbuzné...
... spíš o inteligenci takové ženy a její odpovědnosti jakého otce to pořídila svým dětem

Tak si představ (nebo to aspoň zkus), že příbuzní nejsou v dosahu a manžel chodí do práce - i takoví jsou - a čas od času prostě s tou smečkou vyrazit musíš...
Nějak nechápu, co má společného inteligence matky s burany v MHD...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#21 27. 1. 2011 13:54

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Kuty napsal(a):

No vidíš,takových je nás skoro většina,akorát já se totady nebojím napsattak jak to je a nedělám ze sebe svatou.big_smilebig_smile

Jak to víš,
když MHD nejezdíš?


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#22 27. 1. 2011 13:56

majkafa
Host

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Kuty, nevěděla jsem, že je nějaká zákonná povinnost vlastnit auto před tím, než se mi narodí dítě. Ani zákonná "povinnost" nebo jak to nazvat, aby můj lékař a lékař mých dětí byl do určeného okruhu vzdálenosti od mého bydliště.

Netušila jsem, že jsi tak rychle zapomněla, jak se žije mladým rodinám s malými dětmi. Jedině že bys měla všechno dokonalé. V tom případě tě obdivuji, žes měla dostatek všeho, děti s "vhodným" odstupem od sebe a manžela případně jiné členy rodiny nebo známé vždy v pohotovosti. Šastná to žena. stolt

Proč jsi ale potom tak jedovatá? A nejenom na tomto vlákně.

 

#23 27. 1. 2011 13:59

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

barysku - tebe to asi hodně sebralo. Nezbude ti než nebýt agresivní, ale být asertivní. tedy opakovat svoji žádost sebevědomě a jasně několikrát a nebrat si osobně výpady.

Braň sebe a své děti, nikdo jiný to za tebe neudělá.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#24 27. 1. 2011 14:13

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

majkafa napsal(a):

Kuty, nevěděla jsem, že je nějaká zákonná povinnost vlastnit auto před tím, než se mi narodí dítě. Ani zákonná "povinnost" nebo jak to nazvat, aby můj lékař a lékař mých dětí byl do určeného okruhu vzdálenosti od mého bydliště.

Netušila jsem, že jsi tak rychle zapomněla, jak se žije mladým rodinám s malými dětmi. Jedině že bys měla všechno dokonalé. V tom případě tě obdivuji, žes měla dostatek všeho, děti s "vhodným" odstupem od sebe a manžela případně jiné členy rodiny nebo známé vždy v pohotovosti. Šastná to žena. stolt

Proč jsi ale potom tak jedovatá? A nejenom na tomto vlákně.

Ano,cítím se tak a jsem vlastně šastná žena.Takže DÍKY ZA OBDIV!!tongueMám to přesně tak,jak si to napsala.Až na ty jiné členy rodiny - ti byli 80 km a jsou od nás.A naštěstí jsem nebyla nemocná a když bylo třeba,dostalmanžel volno z práce na hlídání člena rodiny,což ale bylo málokdy.To dnes neexistuje?Všechno jde když s chce.
A když jsem byla s jedním dítětem v nemocnici,měla jsem tam druhé sebou.

A jedovatá nejsem,píšu jen,jak to cítím já,jedovaté ste vy ostatní,podle nichž jsem mizera:D

Upravil(a) Kuty (27. 1. 2011 14:13)

Není tady

 

#25 27. 1. 2011 14:20

majkafa
Host

Re: jak jednat nejen s důchodci v mhd

Kuty, že jsi mizera, sis z toho vyvodila TY sama. Proč?
Já jsem nikde nenapsala - Kuty je mizera. smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů