Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 2. 2006 18:07

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Nerez a Dlažba

Ahoj potřebovala bych poradit kapitulation -čím mám vyčistit nerezové spotřebiče? Vyzkoušela jsem už řadu přípravku, ale vždycky mi tam zůstávají čmouhy.
Samý problém mám taky s dlažbou, Máme ji po celém bytě, ale ještě jsem nenašla vhodný čistič, který by na ni nezanechával čmouhy. Je v provedení svělého dřeva takže každá čmouha tam je vidět.
Ještě bych rádA něčím příjemně provonila byt. Máme pejska a teď v zimě mám pocit, že je cítit všude.
Díky za rady tongue

Není tady

 

#2 23. 2. 2006 18:13

Pešta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 490

Re: Nerez a Dlažba

Na nerez i dlaždičky (né na zemi) používám NOVA PEN od Amway už léta a jsem spokojená.  Na zem si kupuju Mr.propr. nebo Ajax a jiné.

Není tady

 

#3 23. 2. 2006 21:30

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Nerez a Dlažba

Na nerez tekutý Real, beru s ním i varnou desku a pevné plasty, jako monitor a klávesnici a tak... Dlažbu vytírám Jarem nebo co na nádobí právě použávám...(ne moc, jinak se to "táhne za pometlem" a dělá to šmouhy...) A když chceš mít dlažbu super lesk (aby se v ní linka hezky odrážela smile), tak ji setři vodou s octem, ale také jen cvrnknout...rodna) Ocet bere i "pach" po čumáčcích, ale na to je už dneska spousta jiných přípravků... Fajn je taky na provonění bytu kápnout voňavý olejík do odpařovačů na radiátorech. Zkoušela jsem už hezkých pár extra nových a zaručeně nejúčinějších přípravků, ale za ty peníze na víc, efekt nevalný. Ještě jako těžkou záložní zbraň Savo a na bílé prádlo (a zvl᚝ dědkova tílka, protože chce být fešák a na starý kolena honí vodu big_smile) Monteráček.  Když to zkloubíš s  fajnovým máchadlem, nebo usušíš venku, můžou ti míň informovaný hospodyňky jen závidět a blednout. No a jde to i bez Vaniše....

Upravil(a) Hellga (23. 2. 2006 21:38)

Není tady

 

#4 24. 2. 2006 6:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nerez a Dlažba

Na nerez zkus obyčejnou citrónovou šávu. Normálně to vyčisti přípravkem, který mᚠdoma, pak nastříkej šávou a rozetři čistou houbičkou. Já takhle čistím dřez a pouští i vodní kámen.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#5 24. 2. 2006 7:45

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Nerez a Dlažba

Ahoj, mám také dlažbu v celém bytě a to bílou, takže šmouhy jsou dobře vidět. Mám mop, který je placatý s výměnným návlekem, který se sundá, vymáchá v kbelíku a pak zase nasadí a stírá se s ním. To si myslím, že je důležité, protože ten nedělá díky své ploše ( na rozdíl od mopu s cancourkama tkaniny) šmouhy. Do kbelíku dávám roztok vody, Mr.Proper a pár kapek Sava.

Není tady

 

#6 24. 2. 2006 11:56

Lucka 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 22. 1. 2006
Příspěvky: 8634

Re: Nerez a Dlažba

helena napsal(a):

Na nerez zkus obyčejnou citrónovou šávu. Normálně to vyčisti přípravkem, který mᚠdoma, pak nastříkej šávou a rozetři čistou houbičkou. Já takhle čistím dřez a pouští i vodní kámen.

Helenko myslíš čerstvě vymačkanou šávu?

Není tady

 

#7 24. 2. 2006 12:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nerez a Dlažba

To mᚠjedno - já používám i "citronek", nebo trošku kyseliny citrónové (dá se běžně koupit v potravinách) na houbičku.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů