Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 1. 2011 10:36

Teru99
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 6. 6. 2009
Příspěvky: 187

Jak se jemnuje film??

Ahoj,

jako dítě jsem viděla film (možná měl dva nebo tři díly..), moc si z něj nepamatuju, ale ráda bych se na něj znovu koukla ;o) Nepoznáte někdo podle velmi mála ze zápletky?
Mám pocit, že v názvu mohlo být něco s vlky, ale můžu se mýlit. Odehrává se to ve středověku, myslím, že se zrovna nějak šíří mor, na začátku se tam pohybují dva mladí muži, jeden z nich tvrdí, že objevil prevenci proti moru a baští nějaké bylinky, no ukáže se, že je to tak maximálně kvalitní projímadlo.
Hodně do děje vstupují jeptišky, nějaká královna vstupuje do kláštera, kde z ní hned udělají matku představenou... pak mám pocit, že nějakou novicku na její přání zazdí v takovém pidi domku, kde je pouze otvro na podávání jídla. Přeje si tam být zazděna, protože při nějakém obřadu spatřila Ježíš e a věří, že tohle je cesta, kterou by se měla vydat... já si vůbec nepamatuju děj, jen některé jednotlivé obrazy, pořád na to musím myslet a věřím, že bych to z hlavy vyhnala, kdyby se na to mohla ještě jednou podívat a zjistit, že to byla vážně hrozná blbost.. dávali to v televizi, ale před x lety... Myslím, že v tom nehráli žádní známější herci a myslím, že to bylo americké, ale .. fakt nevím.
Neříká vám to málo něco? Nepoznáváte?

Není tady

 

#2 3. 2. 2011 16:47

Vetinari
♥♥-----
Místo: Poděbrady
Registrovaný: 5. 4. 2010
Příspěvky: 45

Re: Jak se jemnuje film??

Jo, na ten film si pamatuji. Dávali to na Nově a byl to francouzský seriál. Viděla jsem jenom začátek, až po tu scénu, co tu jeptišku zazdili, dál už jsem to bohužel neviděla. Trošku jsem zapátrala a určitě mᚠna mysli Děti vlků http://www.csfd.cz/film/165845-deti-vlku/

Není tady

 

#3 3. 2. 2011 20:07

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Jak se jemnuje film??

Taky jsem kdysi měl takovou potřebu zjistit, jak se jmenuje jeden film, který mi nedal spát...
Nakonec jsem zjistil, že se jedná o Fifi Pírko... prý ho čas od času v TV dávají, ale od svého
mládí jsem stejně nikdy neměl to štěstí stolt

Na netu jsem si o něm něco přečetl, někteří ho chválí, že je pěkný, taková poetická pohádka.
Jiní ho zase setřeli, že je to blbina... gloria

Jednou se na něj stejně podívám................................   stolt storstark

Není tady

 

#4 4. 2. 2011 18:41

Teru99
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 6. 6. 2009
Příspěvky: 187

Re: Jak se jemnuje film??

Vetinari, díky moc, určitě je to ono. Bohužel se však zdá, že na DVD to niky nevyšlo a tak to ani nikdo nehodil na net.. bééé.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů