Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 24. 1. 2011 20:24

barysek
♥♥♥----
Místo: Karlovy Vary Dvory
Registrovaný: 24. 6. 2009
Příspěvky: 190

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

jenže to je téměř ve všem.
ono ani nejde o ty psy ale kompletně o vše jak je možné že v cizině si nikdo nedovolí tu žvýkačku vyplivnout na chodník protože se jim to sakra prodraží to samé kouření dneska stala holka na zastávce přímo pod nápisem zákaz kouření okolo šli dva policajti a co s tím udělali nic.prostě naše mentalita je jiná a tímhle tempem se v těch s a vajglech utopime já tím ženu to do extrému ale co plivani na ulicích když jsem byla těhotná s m byla jsem na to citlivá stala jsem na zastávce podívala jsem se pod nohy a chtělo se mi ztrácet napliváno žvýkačky v nejhorším případě na blito. takže si člověk musí uvědomit plno dalších věci. prostě jsem prasata a respektovat nějaká pravidla se nam nechce.


Amélie:
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hpotos-ak-snc6/hs059.snc6/168920_1503936850227_1588419438_31030352_5159667_s.jpg
Madlen v porodnici: http://87.245.195.53/161/5/5/7/146375527/402254/t1262824613/402255_192.jpg

http://metriky.eu/img-m.php?barbuchacha=597&id=597

Není tady

 

#27 24. 1. 2011 22:11

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Sakura:  Jak nemam Nemce rada, tak musim rict, ze u nich bordel nenajdete,

To sice jo, ale já jsem se při jedné procházce naším upraveným zámeckým parkem nestačila divit, jak hbitě jedna německá rodinka odhazovala papírky a vůbec veškerý obsah kapes do krásně posekané trávy. Tehdy mě to fakt naštvalo - doma by si to neudělali.
Ony ty pokuty jsou dobrým prostředkem k zamezení něčeho, ale výchovné v podstatě nejsou. Lidi potom hledí na pořádek jen tam, kde by je to něco stálo - ale v sobě to nemají.
Víc té osvěty by to chtělo, možná pořád a hlasitěji o tom všem mluvit...

A s tím pliváním máš, barýsku, pravdu. To se mi vždycky zvedne žaludek, když někdo, kdo jde předee mnou, odplivne na chodník. Tohle nikdy nepochopím. Ono je to hlavně výchovou, co si budeme povídat. To si vždycky představím, že jsem dvoumetrovej a dvoumetrákovej chlap a ti plivající by teda ode mě dostali nakládačku big_smile big_smile.

Upravil(a) Tercila (24. 1. 2011 22:13)

Není tady

 

#28 25. 1. 2011 3:26

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

barysku, ziju v cizine a tady opravdu hodne lidi dodrzuje predpisy (i kdyz opravdu vsichni taky ne, ale velka vetsina ano) a opravdu si myslim, ze to je vychovou a ne pokutama. Celkove se tu lidi k sobe snazi chovat slusne a ohledplne, aby se jim spolu zilo dobre, kdyz je jich tu tolik. Ale vse neni jen ruzove. O Japoncich je znamo, jak jsou slusni atd., ale treba v mestskych dopravnich prostredcich se chovaji hrozne. Na sedackach sedi vetsinou vyrostci, nad nima se klepaji o holi dedecci s babickama a tehotne zeny (sama jsem tu prozila dve tehotenstvi a nikdy me nikdo nepustil ani s velkym brichem, dvakrat jsem ve vlaku pri stani omdlela), pri otevreni dveri do vlaku nebo vytahu na nadrazi s enahrnou nejdriv dovnitr, aniz by nechali nejdriv lidi vystoupit. To me taky dohani k silenstvi. Ze by se tu ze zeme dalo jist, to ne. Je tu hodne odhozenych cigaret, zvykacek a nekdy i dalsi odpadky a obcas i hovna od psu. Ale mnohem min nez u nas. Je to podle me nejen vychovou, ale i tim, ze tu maji hodne uklizecu. Treba v Parizi, kde zije taky hodne individui a v noci jsem se bala sama ven na ulici, jsem tolik spiny nevidela. Zato jsem tam videla spoustu uklizecu v neoprenovych bundach, kteri kmitali snad od rana do vecera. Kdyz uz si ten bordel delame, meli bysme s nim aspon zatocit a odklizet ho (vidim to jako dobry trest pro lehci zlocince ve vezenich - verejneprospesne prace).

Není tady

 

#29 25. 1. 2011 8:37

barysek
♥♥♥----
Místo: Karlovy Vary Dvory
Registrovaný: 24. 6. 2009
Příspěvky: 190

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

sakuro přesně tak mᚠpravdu.
na druhou stranv kolik znás vidělo řešit takovou situaci policii. to samé proč lidí mají auto na to aby odvezli a vyhodili sedačku do potoka či lesa ale o km dál kde je sběrná kde nezaplatí ani korunu nemají..všude akorát vysi cedule a nic z toho. můj malý brácha na to že máma po psech sbírá že kdykolil viděl hromádku stal tam ukazoval a říkal éé a očekával že to máma uklidi nějak mu hláva nebrala proč tohle ne.


Amélie:
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hpotos-ak-snc6/hs059.snc6/168920_1503936850227_1588419438_31030352_5159667_s.jpg
Madlen v porodnici: http://87.245.195.53/161/5/5/7/146375527/402254/t1262824613/402255_192.jpg

http://metriky.eu/img-m.php?barbuchacha=597&id=597

Není tady

 

#30 25. 1. 2011 14:49

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Holky, já bych to tady v ČR zas tak tragicky neviděla - přesně jak (hezky) popsala Sakura, každá země má svoje bolístky. Tady by to chtělo (zřejmě už ze strany těch takzvaných vyšších míst) trochu zapracovat. Pro začátek by fakt asi stačilo víc té osvěty. (Když už teda na nic v této zemi nejsou peníze).

Není tady

 

#31 25. 1. 2011 16:20

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Tercilo,platili jsme 1500Kč. Co jsme se přestěhovali,tak dokud jsme měli trvalé bydliště na starém místě v Praze,platili jsme stejnou výši. Letos už budeme platit pouze 300Kč,což mi přijde velmi málo,ale stále vlastně nevím za CO to vlastně platíme. Jak píše dost lidí...je to v lidech a o lidech. My tu sice nemáme ty koše a pytlíky na ulici a nosíme si pejsčí hovínka celou procházku venku,ale každý v našem okolí má jednoho až dva psy na barák a 90% lidí to prostě po psovi uklidí...My naučili našeho psa "vydržet" až k poli neoranému,kde ho vypustíme a on tam taky vypustí...big_smile Samozřejmě,že to není jistota,takže pytlíky nosíme stále po kapsách.
Kamoška má dva psy.Bydlí v Praze a platí za prvního 1500kč a za toho druhého 2250Kč. Suma sumárum 3750Kč. A to už mi přijde fakt hodně.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#32 25. 1. 2011 16:36

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Popisu vam jeste japonsky zpusob sbirani hovinek. smile Tady nosi pejskari s sebou igelitovy pytlik ze supermarketu, strci do nej ruku, naberou tim hovinko, obrati pytlik naruby, zavazi a pak s timhle pokladem v ranecku chodi po ulici a prinesou si ho domu a tam uz nevim, co s nim delaji. Asi otevrou a hovinko hodi do zachodu a pytlik vyhodi. Obcas se mi zveda zaludek, kdyz vidim peskare s pytlikem, ve kterem nesou ho :-) sveho milacka, ale zase si rikam, ze lepsi, nez pak do toho pokladu nekde slapnout. smile

Není tady

 

#33 25. 1. 2011 18:08

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

big_smile Sakuro, až domů??? Fakt? big_smile To neodhodí před barákem do popelnice?
Rejko, ty poplatky jsou fakt vysoké. My jsme malé městečko a platíme 1000. Platbu za druhého psa jsem to nikdy nezkoumala, i když jsem chvílemi uvažovala, že bych tomu našemu pořídila kamaráda.
Ještě k tomu sbírání. Dodnes nemůžu pochopit, jaktože se mi kdysi z ho.ínek  našeho báječného miminka zvedával žaludek (to prostě musel obstarávat manžel) a naopak při sbírání po našem psovi nic big_smile, tak nevím, jestli to ovlivnil ten čerstvý venkovní vzduch..... big_smile

Upravil(a) Tercila (25. 1. 2011 18:11)

Není tady

 

#34 25. 1. 2011 20:16

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Tercila napsal(a):

big_smile Sakuro, až domů??? Fakt? big_smile To neodhodí před barákem do popelnice?
Rejko, ty poplatky jsou fakt vysoké. My jsme malé městečko a platíme 1000. Platbu za druhého psa jsem to nikdy nezkoumala, i když jsem chvílemi uvažovala, že bych tomu našemu pořídila kamaráda.
Ještě k tomu sbírání. Dodnes nemůžu pochopit, jaktože se mi kdysi z ho.ínek  našeho báječného miminka zvedával žaludek (to prostě musel obstarávat manžel) a naopak při sbírání po našem psovi nic big_smile, tak nevím, jestli to ovlivnil ten čerstvý venkovní vzduch..... big_smile

Tak mě ty díátkovký nikdy nevadily,ale psí do pytlíčku neseberu.Nemůžu,už je z toho pocitu,sebrat to ještě teplý....uschuschusch....nosím si pytlíky s lopatičkama. A i tak mám husinu....roll


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#35 26. 1. 2011 9:53

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Souhlasím s Fidorkou.

I mě psí výkaly hrozně rozčilují. A o to více, když jsou na dětském hřišti sad. To je fakt hnus. S golfkami musím skoro lítat, abych nevjela do psího lejna (hnus). A Most je výkaly skoro zamořený. Naštěstí policie už dává tu nejvyšší sazbu pokuty. Protože domluva na ně neplatila.

Tady jsou někteří pejskaři dokonce, tak drzí, že jich asi deset podepsalo petici proti dětskému hřišti, že jejich psům bude vadit dětské hřiště, naštěstí u radních nepochodili.

Mnoho pejskařům také vadí, že musí platit poplatky. A jejich platby jsou na úklid, na útulky. A hlavně se platí poplatky i z jednoho důvodu. Abych tě psů nebylo moc. Protože kdyby se neplatily poplatky, tak by třeba někdo mohl mít i dvacet psů. A kdyby je pak nechtěl, tak by se jich zbavil. A kdo jiný by se musel o ně postarat?? Zase město.

Nemám nic proti psům. Aby si někdo nemyslel, že nemám ráda psy.

U nás v Mostě mají i psi své místo kde mohou běhat i na volno. Minulý rok jsem se dost pohádala s jedním chlapem, který nechal běhat a kálet psa na dětském hřišti. A on mi řekl, že si jeho pes může kálet kde chce i na dětském hřišti. Tak jsem na něj zavolala MP.

A ještě něco napíši čeho jsem byla svědkem. A co mi přijde hodně nechutné. Šla jsem se synem do Mcdonaldu (chodím tam jen někdy). Byla jsem svědkem jak obsluha vyhazovala paní z Mcdonaldu, která si tam vzala psa. Přitom zvířata tam nesmí. A ta paní tam začala křičet, že její pes má chu na hranolky a jak si jí dovoluje obsluha vyhazovat. A obsluha jí řekla, že nikdo není zvědavý na chlupy v jídle, a jestli je zvyklá stolovat se psem, tak si může stolovat se psem doma. Že psy do restaurací a fast foodů nepatří. A řekla jí, že jestli neodejde, že na ní zavolá MP.

Upravil(a) topazio (26. 1. 2011 9:54)

Není tady

 

#36 26. 1. 2011 10:15

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

topazio napsal(a):

U nás v Mostě mají i psi své místo kde mohou běhat i na volno. Minulý rok jsem se dost pohádala s jedním chlapem, který nechal běhat a kálet psa na dětském hřišti. A on mi řekl, že si jeho pes může kálet kde chce i na dětském hřišti. Tak jsem na něj zavolala MP.

To bych toho pána asi něčím přetáhla dumbom

U nás je to tak, že u dětských hř횝 a pískoviš jsou cedule se zákazem venčení psů....aby tam od nic nebylo ani načůráno. Přece jenom se ty děti po trávě i válejí.

Není tady

 

#37 26. 1. 2011 10:23

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Jsem si teď vzpomněla na to, jak jsem učila syna, že musí hovínka po našem hafíkovi sbírat. Měla jsem na to takové barevné pytlíky (protože i u nás jsou poplenice na toto jen někde sad ) Házeli jsme to vždycky do normálního popeláku...chudáci bezdomovci, co se v nich chodí přehrabovat.
Jednou jsem šla domů z práce a viděla v trávě takový pytlík co my máme na hovínka. No nevěnovala jsem tomu moc pozornost. Ale když o kus dál druhý den přibyl další a třetí den další nedalo mi to a šla jsem se prcka zeptat kam hází ty posbírané hovínka. No s klidnou tváří mi řekl, že jak to posbírá, ten sáček tam na to místo položí a nechá big_smile Málem mě omylo.

Není tady

 

#38 26. 1. 2011 10:44

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

topazio napsal(a):

A obsluha jí řekla, že nikdo není zvědavý na chlupy v jídle, a jestli je zvyklá stolovat se psem, tak si může stolovat se psem doma. Že psy do restaurací a fast foodů nepatří. A řekla jí, že jestli neodejde, že na ní zavolá MP.

Zajímal by mě vᚠnázor právě na problematiku braní psa do restaurace.

Mámetaky psa a respektuji přání majitele restaurace,když tam psy nechce.Do takového podniku ale už z principu nepřijdeme ani my sami majitelé,kteří bychom tam jinak mohli utratit nemalou sumičku několikrát do roka.
Přijde mi to zvl᚝ v dnešní době trochu padlé na hlavu,kdy by měl být každý majitel restaurace rád,že tam má hosty.Nᚠpes si v restauraci lehne pod stůl (středně velký,hlakosrstý) a nikoho ničím neobtěžuje a jak jsem psala,většinou v restauracích necháváme nemalé peníze.Dokonce nás jednou vykázali zrestaurace někde na bruntálsku,kde jsme přes poledne byli jedinými hosty - o kousek dál s tím neměli žádný problém a dobře udělali.

Chápu,že někteří majitelé udělali špatnou zkušenost a nebo se jen preventivně bojí neukázněných psů,že by jim z toho udělali kůlničku na dříví,ale v tom případě to lze ošetřit také cedulku,kde by ovšem bylo něco v tom smyslu,že při nevhodném chování je personál oprávněn psy i s jejich majiteli z restaurace vykázat.

Ale striktní nařízení o zákazu vstupu psů do takových zařízení mi dnes,v době psího boomu,přijde fakt mimo mísu a padlé na hlavu.A to o padání chlupů je taky pěkná blbost - kolikrát jsme v jídle našli vlas - asi kuchařův či číšníkův?Hmm.

Není tady

 

#39 26. 1. 2011 10:54

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Kuřátko napsal(a):

topazio napsal(a):

U nás v Mostě mají i psi své místo kde mohou běhat i na volno. Minulý rok jsem se dost pohádala s jedním chlapem, který nechal běhat a kálet psa na dětském hřišti. A on mi řekl, že si jeho pes může kálet kde chce i na dětském hřišti. Tak jsem na něj zavolala MP.

To bych toho pána asi něčím přetáhla dumbom

U nás je to tak, že u dětských hř횝 a pískoviš jsou cedule se zákazem venčení psů....aby tam od nic nebylo ani načůráno. Přece jenom se ty děti po trávě i válejí.

No, to u nás jsou cedule taky, ale dost mamin na to kašle a když sedí u pískoviště, aby měla dítě na dohled, tak si s sebou vezme i pejsánka. Hodně mi to vadilo a vždycky jsem se ozvala. Slavila jsem s tím úspěch zejména mezi maminami, co jsme se spolu bavily a který nebyly tak výřečný, takže jsem to řešila já. Dospělo to do stadia, že jsem jednou přišla s dětmi do parku a v oploceném prostoru určeném pro děti na lavičce se válel takovej bezdomáč, igelitky s věcma z popelnice potahaný kolem a já jim říkám -  co to proboha je? A prej, to je dost, že jdeš - čekáme na tebe, že ho vyhodíš... big_smiledumbom

Není tady

 

#40 26. 1. 2011 11:25

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Kuty, mě je boom psů ukradený.

Psi prostě do restaurací nepatří. Kde to žijeme. Za chvilku s prominutím, že to musím napsat, ale bude normální se psy souložit.

Lidi už ze psů dějí lidi. A psi by měli zůstat psy. Já nejsem na psa v restauraci zvědavá i když leží pod stolem. Ne každý je na psa v restauraci zvědavý.

Češi jsou holt Češi. Ty musí mít psa prostě všude a je jim  jedno, že to někoho obtěžuje. Minule jsem byla u dr. a chlap si do čekárny vzal psa, a sestřička ho vyhodila. A chlap se rozčiloval, že to jeho pejsánek doma sám nevydží. A koho to zajímá. Lidi se ze psů mohou zbláznit a je jim jedno, že jejich pes obtěžuje druhé.

Není tady

 

#41 26. 1. 2011 11:31

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

A kam se taky poděla hygiena. Jenom prase může jíst se psem u stolu. A jestli chce jíst se psem u stolu, tak a si jí doma se psem u stolu a ne v restauraci. Já třeba na tuto nechutnost nejsem zvědavá. V restauraci se chci najíst a ne najít chlup na stole nebo v talíři.

Tak kuchařův vlas jsem nikdy v jídle neměla. Dnes pejskař čeká, že z nich každej padne na hlavu. A bude se jejich pejsánkům málem klanět až k zemi. Jedna baba od nás na mě vylítla, že malej brečí, tak jsem jí seřvala, že jejich čokl taky pořád štěká a to i v noci, a že kvůli jejich blbýmu čoklovi půlka baráku v noci nespí. Koukala jak puk a od tý doby už nic neříká.

Není tady

 

#42 26. 1. 2011 11:36

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

A ještě něco, teď čekám jak se tu pejskaři do mě pustí reta godlike .

Upravil(a) topazio (26. 1. 2011 11:37)

Není tady

 

#43 26. 1. 2011 11:49

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Pejskaři možná, Topazio, ale já bych do restaurace, kde polehávají psi na podlaze pod stolama teda nešla, takže je to asi na majiteli té rastaurace... někdo nechodí tam, kde se kouří, někdo tam, kde vřeští v dětském koutku děti... Ještěže máme na výběr. wink Já chodím utrácet nemalé sumičky tam, kde nejsou psi a moc dětí a není tam moc nahuleno.

Není tady

 

#44 26. 1. 2011 11:57

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Matýsek v restauraci naštěstí nevřeští. Zaleze si do dětského kouta a hraje si smile. A do kuřácké hospody nechodíme. A naštěstí už i v těch kuřáckých už jsou i nekuřácké části smile.

Není tady

 

#45 26. 1. 2011 12:02

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Kuty nezlob se, ale psi v restauraci nemaji co delat. To uz je vazne drzost, co si pejskari dovoluji...sad To uz rovnou muzes vzit psa do kina nebo do supermarketu.

Topazio, v tom s tebou souhlasim, ja jsem vzdycky trpela na navsteve u tety, kde meli velkeho psa, bohuzel absolutne neposlusneho, a to chodil na cvicak. Daval predni tlapy na stul a cekal na chvilku nasi nepozornoti, kdy by mohl neco z taliru sliznout. Nebo nam daval pri jidle hlavu do klina a slintal. Kradl nam sladkosti primo z ruky, nekdy me i kousl, jak byl uplne dychtivy po tom. Nejvic jsem nemohla z toho, kdyz se sestrenice nechaly od psa "libat" neboli olizovat. Pritom ten pes si v jednom kuse olizoval intimni partie.

Ja proti psum nic nemam, ale s laskou k nim odsad pocad. Treba svoji holcicce klidne pusinkuju zadecek, ale libat psa na zadek ani jinam bych se stitila.

Topazio, Japonci psy miluji, ale nikoho s nimi neobtezuji, maji je doma. Proto chovaji hlavne male psiky. Sousedka dokonce psa ve vytahu drzi v naruci, aby vytah nezaspinil.

Upravil(a) Sakura (26. 1. 2011 12:39)

Není tady

 

#46 26. 1. 2011 13:09

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Sakuro v Čechách je moda, čím mají lidé menší byt tím většího psa si pořídí. Hned vedle mají doma rotvajlera. A ten vždycky štěká na celou ulici. A v dalším domě má ženská doma až šest psů. Lidi už proti ní prý sepisují petici, protože ona si po psem neuklízí. Všude jsou chlupy. V baráku je obrovský smrad. Lidi radší chodí po schodech, aby nemuseli jezdit výtahem. A maminky s kočárkem bohužel výtahem jezdit musí. A z toho smradu se vždycky málem pozvracej. Moč od psů mají na kolech kočárků (další nechutnost).


Já mám taky psy ráda, pocházím z vesnice. A psa jsme doma měli (byl venku a nic mu tam nechybělo, domu jsme ho nikdy nebrali).

Upravil(a) topazio (26. 1. 2011 13:10)

Není tady

 

#47 26. 1. 2011 13:11

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Sakuro byla jsem svědkem i toho, že si tu někteří lidé berou psy i do supermarketů, ale ochranka je vždy vyhodí.

Není tady

 

#48 26. 1. 2011 13:17

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

No mi zase psi v restauracích nevadí. A to i když jsem žádného neměla. A trošku mě překvapují lidi, kterým tam ten pes vadí i když leží hezky v klidu pod páničkovým stolem. Jednak tedy neleží pod jejich a jednak, když sedí v restauraci s botama (třeba od bahna), proč je tak moc žere to, že na té zemi leží ten hafík.

Jako samozřejmě že se psem od ca po ca.....jít se psem do Mcdonaldu, k lékaři nebo se s ním líbat (brrr, z toho mě taky třepe) mi přijde docela brutální.

Já měla psa vždycky vychovaného. Doma klidně vydržel sám, takže pokud jsme se rozhodli jít do restaurace, nechali jsme ho doma. Ale jestliže jsme na dovolené nebo celodenním výletě na horách, pročbychom ho do té restaurace nemohli vzít. Vždy potichu ležel pod stolem a jen pozoroval dění v okolí.

A řeši typu, že nechce mít někdo psí chlupy na stole....no sory, ale to ty chlupy jako na ten stůl z podlahy skáčou?

Není tady

 

#49 26. 1. 2011 13:39

topazio
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 6. 2008
Příspěvky: 21872
Web

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Psi do restaurace prostě nepatří, to už si tam rovnou můžu vzít krávu.

Není tady

 

#50 26. 1. 2011 13:40

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Proč pejskaři nechtějí uklízet po svých miláčcích?

Tak to se dostala diskuse trochu někam jinam. Jsou restaurace a "restaurace". Ve městě bych se psem do restaurace nešla, nejdu tam na půl dne a pes to doma v klidu vydrží.
Pak jsou hospody na vesnici, kam se psem klidně jdu. V létě na chatě funguje hospoda, kam psi rozhodně můžou a pobíhají tam i psi majitelů. Nelezou po židlích a na stoly, ale psa s sebou můžu mít, když se od rybníka stavím na limču nebo na pivo.
A je opravdu na majiteli hospody, jak si to udělá - u nás je hospoda (záměrně nepíšu restaurace, do té to má daleko) u hřiště, kam většina lidí přijde se psem na fotbal a pak proudí dovnitř. Buď jen pro pití nebo pak i posedět. Prostě psi tam můžou pokud nědělají cirkus.
A topazio - někoho nazývat prasetem dumbom  smile Nᚠpes s námi taky nejí u stolu, ale každý to má nastavené jinak a pokud někdo se psem obědvá, tak si určitě nepřipadá jako prase, přestože tobě se to tak jeví. smile


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů