Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 26. 1. 2011 15:32

majkafa
Host

Re: Vibrátor při souloži

Ronja napsal(a):

Když to tvoje partnerka chce, proč se ptáš, jestli je to "přijatelné" pro ostatní ženské? Tak snad jdi do toho, co vyhovuje vám oběma a ostatní a si trhnou nohou wink

Přesně tak. Nechápu otázku.
Každý jsme individuální. stolt

 

#27 26. 1. 2011 15:45

carlos
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 7. 2010
Příspěvky: 332

Re: Vibrátor při souloži

Ronja napsal(a):

carlos napsal(a):

Chtěl bych se zeptat zde přítomných žen , jestli je pro ně přijatelné, aby když po mužově orgasmu jestě chtějí, je ten poté tedy dráždil vibrátorem (i uvnitř)? MOjí partnerku totiž bez ohledu na to jesli už byla nebo ne, rozdráždí hodně můj orgasmus a chce pak vždy pokračovat...

Když to tvoje partnerka chce, proč se ptáš, jestli je to "přijatelné" pro ostatní ženské? Tak snad jdi do toho, co vyhovuje vám oběma a ostatní a si trhnou nohou wink

Já právě nevím, jestli to chce tím vibrátorem třeba, musím se jí zeptat. prostě nepomůže když jí udělám předtím třeba orálně, protože po mém orgasmu do ní, je hrozně vzrušená a chce dál.

Není tady

 

#28 26. 1. 2011 16:20

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Vibrátor při souloži

Carlosi já myslím že je hezký, že ti na tom záleží, ale i když ti tady všechny napíšeme, že rozhodně vibrátor ano nebo rozhodně nikdy ne, stejně si budeš muset promluvit se svou partnerkou, co by chtěla ona smile V tomhle opravdu žádné normy nejsou. Takže rozhovor nebo experiment a uvidíš, když mají zájem o řešení oba, polovina úspěchu je zaručena tummenupp


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů