Oznámení

21. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

21. října : Strašidelné čokoládové muffiny pro odvážné děti. Zabaví i zasytí!

21. října : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 23. 2. 2006 15:49

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha

SEX - ako casto?

Problém je jedině v tom, že řešíš, koliktát sexují jiní. To Ti snad může být jedno, nehledě na to, že někteří lidé toho víc namluv,í než nasexují.

Buď v klidu. Myslím, že jsi úplně normální

Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

#2 23. 2. 2006 15:50

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Re: SEX - ako casto?

tak 2x ...... za týden je pro mě akorát ! (po 4,5 letém vztahu) No tak to jsem asi také frigidní ?? yikes)

Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

#3 23. 2. 2006 16:34

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

2x za týden .... tak 20 letech vztahu :-)))

ale to je jedno hlavně že to vyhovuje tobě a partnerovi :-)))

Není tady

#4 23. 2. 2006 16:48

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

On jezdí jen na víkendy, takže to ani víckrát nestihnem smile smile (jó, někdy je víkend, že to je i 3x za den, ale někdy jen v sobotu .... prostě, nám to tak vyhovuje, když se nám prostě chce tak se milujeme - neberu hodnotu vztahu na počet souloží....

(samo, že do toho nepočítám uspokojení jinou formou než je soulož, že :-) někdo to musí mít každý den a někdo 1x za týden. hmm
záleží na páru jak se sehrají ...

Není tady

#5 23. 2. 2006 16:53

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Vašku skoč k vedlejšímu tématu a zjistíš, že i 4 x do roka je normální....

Není tady

#6 23. 2. 2006 18:39

Majla
♥♥♥♥---

Myslím že můžeš být klidná, protože je to individuální a rozhodně by ses neměla ohlížet na to jak často to dělají ostatní. Jde o to aby se ti to líbilo a pak už je jedno jestli to děláte 2x týdně nebo denně. Zase bych řekla že takhle je pro vás sex vzácnější a nepříjde stereotyp. JInak já s přítelem máme sex tak 4x týdně, teda jen o víkendu, ale je to individuální.

Není tady

#7 24. 2. 2006 7:14

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

no jasně jednou na jaře, jednou v letě, jednou na podzim a finále na Vánoce :-)))

nic se nesmí přehánět :-)) když to vše vyhovuje proč ne ...

tím spíš když se vidíte přes víkend bych pochopil to 3 denně, jenže problém je jinde víš ..... a sice kdyby jsi po tom svým miláčkovi toužila jako po ženáčovi ... leželi byste na tom pořád ... ale když mᚠpřítele tak na půl tak to chápu že neni kam se hnát ....

Není tady

#8 24. 2. 2006 7:20

potvurkapodivna
Host

Ahoj Vašíku, doufala jsem, že dneska nebudeš mít rejpavou smile Jak jsme se vyspinkali?

#9 24. 2. 2006 7:42

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

potvůrko :-)

vyspinkali jsme se na ... :-) nevím, co je to se pořádně vyspat ... a rejpavou mám pořád :-))

PS: do někoho je pořeba občas rejpnout protože popostrčit nestačí :-) třeba mě víš dumbom

Upravil(a) vašek (24. 2. 2006 7:43)

Není tady

#10 24. 2. 2006 8:08

potvurkapodivna
Host

Já jsem taky dneska měla nechtěný budíček ve tři ráno, vzbudily mě nějaké zdravotní problémy, tak jsem si napustila horkou vanu a relaxovala.
Vašíku, každé špatné období musí jednou skončit a potom vysvitne sluníčko i pro tebe. Záleží na tobě, jak dlouho nechᚠty mračna zastiňovat svůj život. Zase bude dobře pussa

#11 24. 2. 2006 8:32

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

omyl po špatném období příjde ještě horší :-) ale nedá se s tím nic dělat tak je zbytečný se vzrušovat :-)))

Není tady

#12 24. 2. 2006 8:35

potvurkapodivna
Host

Vašíku, víš co je absolutně po*né a slabošské? Když se lidi strašně rádi sebelitují.
Ano, žádnou budoucnost před sebou nemáš, tak nechceš to už třeba zabalit úplně?
Myslíš, že to je ta správná cesta. Je ti líp? dumbom

#13 24. 2. 2006 8:44

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

potvůrko :-)

no to bude to řešení :-))) ale ještě si musím vyrovnat učty s pár šmejdama :-)) dumbom

Není tady

#14 24. 2. 2006 9:48

potvurkapodivna
Host

Abys nestrávil zbytek svého života vyrovnáváním nějakých účtů, protože šmejdy budeš potkávat pořád sad

#15 24. 2. 2006 10:03

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Vašku, do prčajs, ale já s ženáčem nespím !!! Kolikrát to mám ještě psát ?
Milovala jsem se s ním dohromady 5x za 1,5 vztahu (jen první půl rok) takže 1x za měsíc. Bylo to v době, kdy jsem ale nespala s přítelem !!! Také mi to chybělo.

Chtěla jsem napsat, že někdy spolu spíme i  5x za den a někdy 1x za víkend... prostě každý to má jinak.
Já ani s prvním přítelem po asi 2 letech nespala vícekrát než 2 x do týdne a pak třeba 1x za měsíc a pak .... jsme se rozešli :-)

Kdyby bylo jenom na mě, stačí mi 1 x za týden a z toho někdy bych š*****la jako veverka (hormony) a zase třeba přítel nemusí mít chu.
S přítelem je sex právě ten nej, který mi vyhovuje. Neměla jsem lepšího milence než je on !

Není tady

#16 24. 2. 2006 10:06

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Feurinko, líbí se mi jak mluvíš, šukat jak veverka lol

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#17 24. 2. 2006 10:19

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

Feuria

a já už ti po 5 píšu že to vím :-)) hele ty si přečteš asi jinej příspěvek a pak jak na mě pořád myslíš :-) tak odpovídᚠmě :_))

PS: myslím že jsi někde psala že jsi s ženáčem nikdy nespala :-))

co se týče milence ... nevím nevím já si myslím že když je to opravdu super tak se může pořád a vynechat je jako obsák ...

Není tady

#18 24. 2. 2006 10:26

Don Cecilio
Host

Ahoj. Pokud to delas s pritelem  1-2x tydne, tak to je napriklad z meho pohledu pomerne casto. Je to velmi relativni pojem. Nedelal bych z toho vedu. Ja jsem se zenou skoro nespim a trapi me to, ale aspon se o tom pobavime. Vid CECILIE ? :-)

Uvazuju ze k tomu napisu neco sveho pohledu. Kazdy pohled je zatizen troskou subjektivity. Ale to je v jine diskuzi na techto strankach.

V tvem pripade myslim ze problem se sexem a jeho frekvenci nemate.

#19 24. 2. 2006 10:59

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Tak zase odpovím tobě Vašku smile nikdy jsem neřekla, že jsem s ním nikdy nespala big_smile

Spala, když jsem s ním (dle sebe) chodila a byla mooc zamilovaná. To bylo než jsem z jistila, že ženáček čeká rodinku...pak už jsem s ním nespala :-)

Vlastně kecám - jenou jo ! Ale bylo to (měla jsem z toho delší dobu - hooodně velké výčitky) :-(  né kvůli, sobě, jemu, příteli ... snad ani tak né kvůli ženě, ale proto nenarozené dítě ! Byl to hodně hnusnej pocit

Není tady

#20 24. 2. 2006 11:33

vašek
♥♥♥♥♥♥♥

Feuria

dík že na mě myslíš :-)) a odpovídᚠ:-) vím vím vím, čtu poctivě :-))

a ten poslední odstavec ... chápu :-)

škoda že nemám tolik času projet zpět příspěvky .... by se vidělo :-))

hele nejdu ti už na nervy :-)))

Není tady

#21 26. 2. 2006 21:11

Terez
♥♥-----

TŘIKRÁT ZA TŘI DNY, to je taky dobrý, ne? (No, nemluvim o tom, že pak rok nic neni... smile  No to jen pro pobavení... smile
T.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí