Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 19. 1. 2011 14:21

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Nosítko ERGO vs. MANDUCA, popř. jiné - prosím zkušenosti

Jo, to je přímo fotka těch mých (resp. jednu má ségra).

Cukrová vata je pěkná wink Tak uvidíme uvidíme, ja budeš výbavičku ladit.... kdy už to budeš vědět? wink

Ronjo, tos mě ovšem zklamala, že nebudeš nadmatka lol (no nic, jdu si číst Biomanželku wink)

Není tady

 

#27 19. 1. 2011 14:24

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Nosítko ERGO vs. MANDUCA, popř. jiné - prosím zkušenosti

No počkej, já neříkám že nebudu, jen že to zatím neplánuju big_smile Samozřejmě tajně počítám s tím, že dnem porodu se ve mě zvedne vlna nadpřirozené síly a energie a všechno budu zvládat levou rukou jen s pomocí své vrozené mateřské intuice a hormonů big_smile Už přemýšlím jak vhodně připevnit děti na kojicí polštář, abych se u kojení jen tak neflákala a mohla u toho třeba setřít podlahu, že.

Vědět budu snad 1.2...už se vidím, že tam budu doktora na kolenou prosit a mi to řekne, protože jinak fakt nemůžu kupovat vůbec nic, jak jsem zjistila vissla


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#28 19. 1. 2011 14:40

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Nosítko ERGO vs. MANDUCA, popř. jiné - prosím zkušenosti

Ano, jednou ruku vytírat, druhou plstit, nohama cvičit kalanetiku nebo pilates a hlavou to všechno zdobit, aby ten obraz byl dokonalý a všichni vzdychali, jaká jsi nádherná reklama na multimateřství... big_smile

To naprosto chápu, i já jsem se potřebovala ujistit, že opravdu můžu nakupovat klučičí hadry big_smile Pravda je, že jsem nakupovala klučičí od začátku a omlouvala jsem si to tím, že kdbyy náhodou nastal error, tak že na klučičí hadříky půjde vždycky nažehlit nějaká ta beruška nebo kytička, něco někde prošít růžovou nití, bagr překrýt nažehlovací Hello Kitty apod. wink Což vlastně hodlám udělat v případě, že by druhátko bylo XX smile

Není tady

 

#29 15. 4. 2016 12:12

AllčaV
♥♥-----
Registrovaný: 29. 5. 2014
Příspěvky: 88

Re: Nosítko ERGO vs. MANDUCA, popř. jiné - prosím zkušenosti

Ahoj holky, kupovala jsem si manducu a vzápětí jsem narazila na slevový kód na 10% :-) Výsledná cena byla hnedka příjemnější :-D Takže se s vámi o něj podělím, ale je jen do 17.4  http://www.mamaja.cz/aktuality/poveletr … -17-4-2016

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů