|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Stránky: 1 2
Jo, to je přímo fotka těch mých (resp. jednu má ségra).
Cukrová vata je pěkná
Tak uvidíme uvidíme, ja budeš výbavičku ladit.... kdy už to budeš vědět? 
Ronjo, tos mě ovšem zklamala, že nebudeš nadmatka
(no nic, jdu si číst Biomanželku
)
Není tady
No počkej, já neříkám že nebudu, jen že to zatím neplánuju
Samozřejmě tajně počítám s tím, že dnem porodu se ve mě zvedne vlna nadpřirozené síly a energie a všechno budu zvládat levou rukou jen s pomocí své vrozené mateřské intuice a hormonů
Už přemýšlím jak vhodně připevnit děti na kojicí polštář, abych se u kojení jen tak neflákala a mohla u toho třeba setřít podlahu, že.
Vědět budu snad 1.2...už se vidím, že tam budu doktora na kolenou prosit ať mi to řekne, protože jinak fakt nemůžu kupovat vůbec nic, jak jsem zjistila 
Není tady
Ano, jednou ruku vytírat, druhou plstit, nohama cvičit kalanetiku nebo pilates a hlavou to všechno zdobit, aby ten obraz byl dokonalý a všichni vzdychali, jaká jsi nádherná reklama na multimateřství... 
To naprosto chápu, i já jsem se potřebovala ujistit, že opravdu můžu nakupovat klučičí hadry
Pravda je, že jsem nakupovala klučičí od začátku a omlouvala jsem si to tím, že kdbyy náhodou nastal error, tak že na klučičí hadříky půjde vždycky nažehlit nějaká ta beruška nebo kytička, něco někde prošít růžovou nití, bagr překrýt nažehlovací Hello Kitty apod.
Což vlastně hodlám udělat v případě, že by druhátko bylo XX 
Není tady

Ahoj holky, kupovala jsem si manducu a vzápětí jsem narazila na slevový kód na 10% :-) Výsledná cena byla hnedka příjemnější :-D Takže se s vámi o něj podělím, ale je jen do 17.4 http://www.mamaja.cz/aktuality/poveletr … -17-4-2016
Není tady
Stránky: 1 2