Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 1. 2011 10:56

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Dvojí zápis - je to možné?

Syn měl odklad školní docházky ze zdravotních důvodů. Příští týden probíhá u nás opět zápis do 1.třídy, a já se chci zeptat, nevíte někdo, jak je to, je možné jít k zápisu do dvou základních škol a vybrat pak tu "výhodnější"?  Spádově patříme do místní vesnické školy - problém je v tom, že v případě, že bude málo dětí, tak neotevřou třídu a děti budou přesunuty do té vzdálenější (rovněž místní, máme tu dvě školy - tzv.horní a dolní), do které by musel dojíždět a přecházet přes frekventované silnice . Druhá škola je ve vedlejší vesnici, máme ji kousek - situace je taková, že někdy berou i "cizí" děti, někdy ne - prostě konkurenční boj už i o školáčky.

Není tady

 

#2 14. 1. 2011 22:05

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Dvojí zápis - je to možné?

J8 bych se asi zapsala v obou a  jakmile bych věděla, jaká je situace, kde třídu otevřou, tak bych v té druhé škole dítko odhlásila....


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 15. 1. 2011 20:43

Adamíra
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 9. 2006
Příspěvky: 423

Re: Dvojí zápis - je to možné?

taky půjdeme k zápisu do dvou škol-dneska je těžká situace a do září je ještě dost daleko. A v létě oznámím do jedné ze škol, že nenastoupíme. Jinak jsem se na totéž ptala o pár vláken dříve (od září nastupuje do školy)

Není tady

 

#4 15. 1. 2011 22:28

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Dvojí zápis - je to možné?

Já to tak udělala, malou vzaly do obou škol a tak jsem pak jednu s omlouvou odhlásila. Ale že jsem si zapsala do obou, to jsem před při zápisu zamlčela.

Není tady

 

#5 16. 1. 2011 14:08

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Dvojí zápis - je to možné?

Loni v naší nespádové škole rovnou paní ředitelka říkala některým maminkám, a jdou k zápisu i do spádové školy. Šla jsem jen do jedné, neb Jituška měla odklad...
Letos půjdeme do obou big_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#6 16. 1. 2011 17:02

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Dvojí zápis - je to možné?

Díky holky, půjdeme do obou a dál se uvidí dle situace big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů