Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 1. 2011 7:24

nana14
Host

Protivná před menstruací

Dobré ráno, chtěla jsem se zeptat jestli někdo z vás neví proč bývám přibližně týden před menstruací protivná a nepříjemná? Tohle mi trvá snad od první menstruace, což je už asi 10 let. Dá se to nějak vyřešit, mě i mého přítele to docela obtěžuje. Akorát vznikají zbytečné hádky které zaviním vždy já.

 

#2 13. 1. 2011 8:05

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Protivná před menstruací

Ahoj nano smile  to je klasicky premenstruacni syndrom wink nevim sice, jak proti tomu bojovat, ale mam to jako ty. Jsem protivna, bez duvodu vyvolavam hadky nebo proste odsekavam a jsem strasne urejpana lol manzel si za ty roky uz zvykl a vzdycky jenom prohodi, aaaa blizi se nam nase dny lol snazim se si to uvedomovat a jak citim, ze zacinam prudit, vedome se brzdim dumbom ale nekdy to proste nejde vissla

Není tady

 

#3 13. 1. 2011 8:31

nana14
Host

Re: Protivná před menstruací

No a právě můj přítel si na to ještě nezvykl a asi ani nezvykne. Bojím se aby mě kvůli tomu neopustil. Občas to bývá docela drsnédumbom. Taky bych se ráda v tom krotila ale ono to opravdu někdy nejde.

 

#4 13. 1. 2011 9:45

sunshine...
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 1. 2009
Příspěvky: 653

Re: Protivná před menstruací

Nano, zkus to svemu priteli trosku vysvetlit. Manzel to taky delsi dobu nedaval, ale casem pochopil, ze to proste nejsem ja, kdyz to se mnou clouma, ze za to muzou hormony a to se tezko ovlivnuje. Zkus na to tema nekdy pri sklence vina zabrousit wink

Není tady

 

#5 13. 1. 2011 19:12

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Protivná před menstruací

Ahoj. I já s tím mývala problémy. Bylo mi doporučeno brát tablety hořčíku a hodně mi to pomohlo. Dnes piji před alespoň vody s hořčíkem.

Není tady

 

#6 13. 1. 2011 20:17

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Protivná před menstruací

Mam to take tak,jsem hadava a protivna i sama sobe.Byla doba,kdy jsem byla plactiva.Na gynde me na to dala dokrorka lexaurin.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#7 3. 3. 2011 7:48

info@bezbolesti.eu
♥------
Registrovaný: 3. 3. 2011
Příspěvky: 19

Re: Protivná před menstruací

nepovoelná reklama

Upravil(a) tina (3. 3. 2011 14:03)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů