Oznámení

4.března : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.března : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

4.března : Krásná velikonoční dekorace. Stačí stará dřevěná krabička

#1 23. 2. 2006 13:52

tes1
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Co to znamená

Dobrý den,

předevčírem se mi zdál hodně divný sen. Nikdy jsem snům zvláštní znamení nepřikládala, ale tenhle se mi stále vybavuje v mysli a nějak mě pořád nutí o něm přemýšlet.
Takže:
Jsem v koncentračním táboře, lidé kolem mě jsou v podstatě chodící kostry obalené kůží a pojídají bahno , aby se udržely na životě. Vidím před s sebou své ruce v hrsti svírám bahno... najednou se ocitnu v nějakém sklepení, kde na zemi opřený o zeď leží malý kluk. Leží a má otevřenou hruď. Vidím mu srdce, které je jakoby průhledné, svrnknu do něj a srdce se roztluče a začne se pomalu plnit krví.Klučina ožívá... Najednou se k nám po schodech blíží muž v uniformě, sálá z něj zlo a najednou se vše kolem zaplní ohněm..
Nic víc, nic míň, ale nechává to ve mě strašně zvláštní a divný pocit - nemůžu to ani nijak popsat, ale je mi ze snu hrozně úzko. Proč?

http://lilypie.com/pic/2009/11/04/XKso.jpghttp://lbyf.lilypie.com/CUegp1.png
http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Qa8frKc.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Qa8fp1.png

Není tady

#2 23. 2. 2006 14:08

Marek_
♥♥♥♥♥♥-

Re: Co to znamená

Tak to je dosť husté... neviem, čo by to mohlo znamenať, to by si asi mala vedieť najskôr Ty sama. Snom sa neprávom neprikladá veľká dôležitosť. Počas spánku však býva spojenie s našou dušou mnohokrát najnerušenejšie a snami nám dáva duša častokrát niečo do pozornosti. Skús porozmýšľať, čo Ti chcela duša prostredníctvom tohoto sna povedať.

Sadni si do kresla, uvoľni sa, na nič nemysli a skús si predstaviť tých ľudí, ktorý v sne vystupovali... opýtaj sa ich, o čo ide... skús s nimi "pokecať"... dávaj otázky, nevkladaj im však odpovede do úst... možno sa Ti na prvý krát nepodarí naladiť tak, aby to fungovalo, ale ide to...

Moudrý jedná, aniž zasahuje a učí beze slov. Takto věci povstávají, uvedeny do pohybu a on se od nich neodvrací. Dává jim život, ale nepřivlastňuje si je. Koná, avšak nevytváří závislost. Završuje dílo, aniž si činí nárok na zásluhy.
Poněvadž na ničem neulpívá, nikdo mu nic nemůže vzít.

Není tady

#3 23. 2. 2006 20:30

Ka
Host

tes1 napsal(a):

Na tento test, by  nikdo nemě dát vysvětlení, to hledej v sobě. Radši bych Ti řekla, co znamená sen o krásné krajině, plné pohody, míru,  a slunce.hjarta

#4 23. 2. 2006 21:39

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory

Stavy mysli. Důležité jsou, Tes, stavy mysli. Jestli nejsi takový ten typ: Cokoli ve snu viděti, hledati v Snáři, pak na Snář zapomeň, je pouze matoucí. Jsou to objektivně přijímané představy na základě empirie, avšak kde je řečeno, že Universum k nám hodlá hovořit řečí upravenou podle našich vědomostí, ať již sebelepších Snářů.

V Tvém snu je několik důležitých rovin. Především varovná rovina Zla: Koncentrační tábor, hlad, chodící kostry, bahno. Ty sama do této úrovně vstupuješ - v hrsti bahno. Může to být promítnutí bídy, kterou jsi zažila v předchozím životě, nějaká vásana v Tobě zarezonovala a Ty vidíš. Může to být paralela mysli, něco podmíněného, co vyvěrá z Tvého podvědomí. Jestliže se stane cosi, pak... Zrovna tak to ale může být vize budoucnosti, která se ovšem nemusí naplnit za všech okolností! Rozpoznat postupem času, o který projev zde jde, již je jen na Tobě.

Další rovina pokračuje zmateným putováním skrze sklepení, kde nalezneš onoho respektive mrtvého (rozpáraného) kluka. Povšimni si, že společná scenerie přechází do ryze osobní, zatímco tlak na Tebe se zesiluje. V takto kuriosním světě už jako by Tě opouštěl cit, takže do srdce, které vidíš před sebou, prostě cvrnkneš.

Nyní ovšem dochází ke kvalitativní změně, neboť jsi za to odměněna vzkříšením života. (Tady se dostáváme do mysterií.)

Což ovšem vyprovokovalo temné síly, do hry vstupuje koncentrované Zlo, které Tě mnohokrát převyšuje. Prostor se zaplní ohněm. Výjev nepokračuje.., končí!

Takže celkově čtyři úrovně, čtyři sféry vlivu. Pokusil jsem se Ti je alespoň definovat, otevřít je mohu pouze náznakově. Protože Ty si tam nejprve musíš dosadit svoje pocity, své stavy mysli, které v Tobě každá tato rovina probudila. Teprve pak můžeš pokročit dál.

Crabat

Není tady

#5 24. 2. 2006 9:08

tes1
♥♥♥♥♥♥-

V noci jsem seděla na posteli a zas o snu přemýšlela. Jak povídal XXX , snažila jsem se projít znovu tím snem, abych zjistila, co mi to vlastně mělo říci, co mi to mělo připomenout nebo nastínit. Osoby v onom táboře jsem jem míjela, nijak zvlášťní vztah k nim jsem necítila, neměla jsem ani potřebu se jim vnucovat, bahno bylo čistě oranžové, hladké - jako by keramické... S lidmi , kteří byly na konci sil , jsem se jen míjela. Pak jsem vstoupila do sklepení a opět jsem narazila na chlapce. Necítila jsem nic zvláštního , jen to nutkání cvrnknout do srdce, pak jsem opět viděla jak se naplňuje a v tu chvíli se mi chlapec podíval do očí, neotevřel ústa, ale slyšela jeho  jsem pronikavý křik  - Jsem nevinný!!!. V tu chvíli mi přejel mráz po celém těle a začaly mi téct slzy. Hrozný pocit - cítila jsem lítost, bezradnost, beznaděj, hroznou bolest... Jako bych k tomu chlapci měla mít nějaký vztah.. dnes je mi z toho úzko ještě víc. Dál jsem to už nezkoušela, neměla jsem sílu pokračovat ... takže ani nevím, co znamenal muž v uniformě...

http://lb5f.lilypie.com/TikiPic.php/Qa8frKc.jpghttp://lb5f.lilypie.com/Qa8fp1.png

Není tady

#6 24. 2. 2006 9:27

Salvator
♥♥♥♥♥♥-

tes1 napsal(a):

Dobrý den,

předevčírem se mi zdál hodně divný sen. Nikdy jsem snům zvláštní znamení nepřikládala, ale tenhle se mi stále vybavuje v mysli a nějak mě pořád nutí o něm přemýšlet.
Takže:
Jsem v koncentračním táboře, lidé kolem mě jsou v podstatě chodící kostry obalené kůží a pojídají bahno , aby se udržely na životě. Vidím před s sebou své ruce v hrsti svírám bahno... najednou se ocitnu v nějakém sklepení, kde na zemi opřený o zeď leží malý kluk. Leží a má otevřenou hruď. Vidím mu srdce, které je jakoby průhledné, svrnknu do něj a srdce se roztluče a začne se pomalu plnit krví.Klučina ožívá... Najednou se k nám po schodech blíží muž v uniformě, sálá z něj zlo a najednou se vše kolem zaplní ohněm..
Nic víc, nic míň, ale nechává to ve mě strašně zvláštní a divný pocit - nemůžu to ani nijak popsat, ale je mi ze snu hrozně úzko. Proč?

Milá tesy,
já tady v jiném fóru mluvím o regresích a tady máme dokonalou ukázku regresního snu!
Ano, dost často jde o regresi ve snu. Sny řídí duše a proto podobné živé sny jsou její prací. Je potřeba je brát vážně.
Je pravděpodobné, že jsi prožila v minulém životě ohromné trauma z koncentračního tábora. Vidět někoho trpět a nemoct poskytnout pomoc je někdy stejně traumatizující, jako trpět vlastní bolestí.
Chtělo by to alfa psychoregresi a přijít na to, kdo je ten kluk. Také by bylo dobré udělat regresi i jemu tam a tehdy aby pochopil, proč se octl v té situaci. On si myslel, že je nevinen, ale nebyl. Možná bys mu mohla pomoct pochopit, kde udělal ve kterém životě chybu. Indicie je ten otevřený hrudník - je možné, že sám nechal v jiném životě takto umírat jiné dítě, pravděpodobně jako voják. Může to být někdo ve tvém okolí, koho nyní dobře znáš.

Kdo máš uši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

#7 24. 2. 2006 10:04

tes1
♥♥♥♥♥♥-

Salvator:

Jsem podruhé vdaná. S bývalým manželem jsem byla 10 let, nyní jsme 3 roky od sebe. A představte si, je voják a pracuje už 14 rokem na ministerstvu. Už 2x byl ve válce v Iráku, stal se z něj agresivní člověk... Nyní je pod psychiatrickým dohledem. nevím, zda to může mít nějakou spojitost se snem, ale tak nějak mi to vyvstalo. Hrozně mi ubližoval, vydíral, ponižoval a taky zmlátil.. V noci opilý budil dceru. Ta potom ze snu na mě volala, že jí tatínek visí nad postelí a zvrací, měla otevřená očička  a ukazovala před sebe, jako by to stále před sebou viděla.(bylo jí teprve 4) Nevím, zda to zlo, co jsem  viděla ve snu, mohlo znamenat ta nešťastná léta, co jsme s ním prožili, nebo něco z předešlých období, životů - je možné, aby se vztahy opakovaly? Nebo to může být tak, že tenkrát jsem já někomu nepomohla, pak jsem toho litovala a dnes se mi to pomocí manžela (vojáka) vrátilo?? Je asi hodně důvodů, jak si to zdůvodnit, regrese by asi pomohla zodpovědět mnoho otázek, ale jak a kam se dostat, aby mi někdo pomohl tyhle otazníky vyřešit..

Není tady

#8 24. 2. 2006 10:24

Salvator
♥♥♥♥♥♥-

Tak bych nedal ruku do ohně za to, že ten bývalý manžel není tím dítětem z toho koncentráku! Tam, v tom koncentráku je potřeba vyřešit ten problém, kdy umřel a narodil se s tím, že bude vojákem mírové mise. Ovšem nedošlo k pochopení, že voják má také pouze omezené možnosti, pokud zradí sám sebe. Že plnění rozkazů může být konstruktivní, anebo také destruktivní.
V Praze jsou také lidé, kteří umí regrese - například Jirka Mašek (www.osud.cz) to také dělá celkem dobře. Kdo hledá, určitě najde...

Kdo máš uši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

#9 24. 2. 2006 12:35

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

U pana Maska jsem byla, mohu doporucit smile

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#10 24. 2. 2006 13:02

Crabat
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krušné hory

Ano, souhlasím se Salvatorem. Už proto, že říkáš: Vlastně žádný vztah k osobám (prvá rovina), jakési míjení, kolorit, dokreslení situace, stavu, v němž se ocitáš. Jak správně Salve vyvozuje, všechno je nacílené k tomu chlapci. I Ty to v dodatku upřesňuješ. Pro Tebe je důležitá rovina třetí, že jsi mu pomohla. Čtvrtá rovina už je jen uzavření, pravděpodobný konec vás obou anebo zamlžení, jelikož pokračování přijde až později, neboť rozhodující bude Tvé jednání teď tady.

Salve nám tu velmi přesně ukazuje na onu indicii, která je klíčová. A teď se rozhlédni ve svém okolí. Není někde poblíž Tebe nějaký jedinec, který se hluboce trápí právě onou otázkou "Proč?", když přeci nikomu nic neudělal?., tudíž ve své představě je nevinný a přitom trpí jak zvíře?! V tom snu jsi mu dokázala pomoci už pouhou svou přítomností, intuitivně Tě napadlo, co máš dělat. Tohle by mohl znamenat onen sen. Že máš v rukou moc toho člověka vysvobodit.

Navíc jsi s ním karmicky propojená. Už jednou jsi mu pomohla. Myslím, že se nemusíš obávat o sebe, čtvrtá úroveň byla milosrdně zastřená, proto hovořím i o tom, jak by mohla být rozkryta později. Kdyby ne, pořád je tu vysvětlení, že tohle Tě tenkrát potkalo, tudíž to již máš za sebou.

Co tím chci říci?.. - Nemáš co ztratit. I kdyby v Tobě byly obavy sebevětší! Takže na Tvém místě bych se začal velmi soustředěně rozhlížet po svém okolí. Koho hledáš, víš.

... ... ...

Tak tohle jsme napsal dopoledne, ale nestačil odeslat, protože mne volali. Vy jste se mezitím dostali dál, ale i tak to posílám.

Crabat

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí