Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 1. 2011 21:14

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

známkování v první třídě

Nevím jestli tohle téma patří sem, ale budiž...
Chtěla jsem se zeptat na názory ostatních...jak vnímáte známkování prvňáčků?
Můj syn chodí první pololetí do školy a řekla bych, že je celkem šikovný.Čte téměř plynule a matematika mu nedělá problém.Psaní občas lajdačí, ale když píšeme úkoly má to krasopisně napsané.Nicméně chybka se občas vyskytne a odrazí se to na známkách.Abych přešla k věci...známkování jejich učitelky mi přijde přísné.Z diktátu nebo pětiminutovky dostává za jednu chybu dvojku(třeby mu v diktátu slov chybí tečka nad písmenkem i )a za dvě chyby trojku dumbom. A to ještě nemluvím o dvojkách z výtvarné výchovy...
Co si o tom myslíte?Chci znát názory jiných abych si to mohla srovnat v hlavě, popřípadě pochopit taktiku přísné učitelky...
BTW po dvojkách z VV mi syn nechce malovat, protože to prý neumí...hmm


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#2 7. 1. 2011 21:42

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: známkování v první třídě

To mě přijde hodně zlý va Kam se podělo jedna mínus? To přece vždycky vypadá líp... My tuším dokonce dostávali jedničku s puntíkem, což byl ještě předstupeň jedna mínus...
Mě se to zdá teda hodně přísný hmm


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#3 7. 1. 2011 21:45

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: známkování v první třídě

elementgirl napsal(a):

Nevím jestli tohle téma patří sem, ale budiž...
Chtěla jsem se zeptat na názory ostatních...jak vnímáte známkování prvňáčků?
Můj syn chodí první pololetí do školy a řekla bych, že je celkem šikovný.Čte téměř plynule a matematika mu nedělá problém.Psaní občas lajdačí, ale když píšeme úkoly má to krasopisně napsané.Nicméně chybka se občas vyskytne a odrazí se to na známkách.Abych přešla k věci...známkování jejich učitelky mi přijde přísné.Z diktátu nebo pětiminutovky dostává za jednu chybu dvojku(třeby mu v diktátu slov chybí tečka nad písmenkem i )a za dvě chyby trojku dumbom. A to ještě nemluvím o dvojkách z výtvarné výchovy...
Co si o tom myslíte?Chci znát názory jiných abych si to mohla srovnat v hlavě, popřípadě pochopit taktiku přísné učitelky...
BTW po dvojkách z VV mi syn nechce malovat, protože to prý neumí...hmm

Tohle jsem řešila kdysi taky.Myslím,že jednoznačně se nedá říct,jestli je známkování dobré či nikoliv,protože názor by se případ od případu lišil.Mám dva syny.Stejná matka;)stejný otec,každý úplně jiný,takže i výchova jiná. Jeden potřeboval přísnost,je tvrdý,druhý je citlivka,tady stačí udělat smutný obličej. První potřebuje(a potřeboval) známky jako sůl,protože ho to motivovalo a nutilo stále k lepším a lepším výsledkům,druhý "se vzdal" při horší známce než jednička a přestal pracovat,že to nemá smysl a hotovo. Známkuje se úplně stejně jako u vás,pouze děti,které mají potvrzenou nějakou formu poruchy učení mají mírnější režim. Dnes už je ve čtvrté,je to velký kluk a urazil kus cesty,ale v té první třídě by potřeboval pouze písemné vyjádření-písmenka by pro něj neměly takovou váhu jako známky.....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#4 7. 1. 2011 21:49

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: známkování v první třídě

Minusy už přes deset let neexistují.  Paní učitelka je opravdu přísná, ale na škole nebo u ní by měla fungovat nějaká kriteria podle kterých opravuje.

Já mám takovou orientační tabulku, kterou používám:

100% - 91% ....1
90% - 71% ......2
70% - 41% .......3
40% - 21% ......4
20% - 0% ......5

Podle obtížnosti diktátu - 0, 1, 2 chyby ....1
3, 4, 5 chyb ....2
6, 7, 8, 9 chyb...... 3
10, 11, 12, 13 ....... 4
14, 15, 16, 17 ... 5

Výtvarka, pracovka tělák - jsou výchovy kde by se mělo v úvahu brát také nadání a hodnotit podle indi vindi výsledků.

Já bych opravdu žádala vysvětlení od učitelky a nebo vedení.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#5 7. 1. 2011 21:52

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: známkování v první třídě

Má mamka je právě také učitelka na prvním stupni a je z toho v šoku...
Mám strach, že když to budu řešit, že si na něj učitelka ještě zasedne...hmm

Upravil(a) elementgirl (7. 1. 2011 21:53)


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#6 7. 1. 2011 21:57

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: známkování v první třídě

Za optání nic nedáš, a dítko můžeš dycky vést stylem že známky nejsou důležité pro tebe, ale tebe zajímá, co se naučil a co dělal, jako ve školce, známky jsou jen pomůcka pro dospělý a my si jimi přece nebudem kazit náladu....

Jenže ta soutěživost někdy moc nepřidá, já vím....


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#7 7. 1. 2011 22:22

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: známkování v první třídě

PavlaH napsal(a):

Za optání nic nedáš, a dítko můžeš dycky vést stylem že známky nejsou důležité pro tebe, ale tebe zajímá, co se naučil a co dělal, jako ve školce, známky jsou jen pomůcka pro dospělý a my si jimi přece nebudem kazit náladu....

Jenže ta soutěživost někdy moc nepřidá, já vím....

Tak nějak se to snažím dělat, ale trochu mám strach co bude mít na vysvědčení....Mě osobně známky moc neříkají, ale mám strach aby ho to ještě víc nedemotivovalo..


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#8 8. 1. 2011 8:21

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: známkování v první třídě

mít sebevědomí.....ale nějak v rozumné míře.....a to udržovat...podporovat dítě.....je to těžké

učila jsem x let na prvním stupni.........a teď 20 let na gymplu....srovnávám

na prvním stupni se udělá nejvíc chyb.......bohužel za to můžou dost často učitelé

neprožívat tak toto období....myslím ve škole.....spíš komunikaci, koníčky, různé aktivity

absolutně nekoukat co holčička od sousedů....že má samé.....a ten náš

dítě to vycítí.....trápí se vnitřně, že zklame.....není to dobré

a moje zkušenost ? ta holčička od sousedů....která mělá samé....odmaturovala za 4 a šlus.....pasivní, bojácná....pořád


a ten kluk, co měl 2 a 3 a někdy i 4.....má 2 VŠ....osobnost a když ho potkávám.....prostě chla s CH

samozřejmě je to velice individuální.......nic nehrotit....nechat plynout...lehce postrkávat

Není tady

 

#9 8. 1. 2011 14:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: známkování v první třídě

Diktát - to je na diskusiu, ale nechápem známkovanie výchov... hmm To môže by podža mňa skôr demotivujúce a na celý život odradi od koníčkov... roll Vysvetli dieau, aby sa nestresovalo, že známky sú dobré na sledovanie toho, ako sa on sám/a zlepšuje... a ako sa snaží. O známkovaní výchov by som ale chcela hovori s učitežkou alebo riaditežkou.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 8. 1. 2011 17:11

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: známkování v první třídě

elementgirl napsal(a):

PavlaH napsal(a):

Za optání nic nedáš, a dítko můžeš dycky vést stylem že známky nejsou důležité pro tebe, ale tebe zajímá, co se naučil a co dělal, jako ve školce, známky jsou jen pomůcka pro dospělý a my si jimi přece nebudem kazit náladu....

Jenže ta soutěživost někdy moc nepřidá, já vím....

Tak nějak se to snažím dělat, ale trochu mám strach co bude mít na vysvědčení....Mě osobně známky moc neříkají, ale mám strach aby ho to ještě víc nedemotivovalo..

Tohle jsme si jako rodiče asi museli přetrpět všichni; a i jako děti předtím.Můj starší syn měl v první třídě na pololetí 2,dnes studuje techniku na VŠ.Ale pozor: tenkrát nás ten jeho slabší prospěch štval,asi jsme na něho dost tlačili a tak se stalo,že se jednoho dne spakoval (vzal sebou spacák,foák)a tajně,když jsme byli vpráci, sedl na své malé kolečko a chtěl tak jet za babičkou do města vzdáleného od nás cca 70 km.Naštěstí po několika málo km asi uvážil,že je to nad jeho síli a sám se vrátil.Velice nás tímto jako rodiče do budoucna poučil a zároveň i vystrašil a hned byl změněn nᚠpřístup k jeho výsledkům ve škole.

Není tady

 

#11 8. 1. 2011 18:23

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: známkování v první třídě

PavliH, nic ve zlém, taky beru babinet jen jako oddychovku a ani se nechci vyjadřovat úplně dle gramatických pravidel, ale jestli jsi učitelka, mrkni na svoji interpunkci. Přece jen je dosud zvykem, že se souvětí oddělují smile :

kriteria podle kterých
jsou výchovy kde by se mělo


K dotazu Elementgirl: naše učitelka češtiny na ZŠ taktéž hodnotila jednu chybu dvojkou a dvě chyby trojkou; jedničku z ČJ na vysvědčení jsem měla jen já, což ale není žádná moje zásluha. Mám pravopis a podobné hlouposti nějak v krvi po tátovi smile, nikdy jsem se do češtiny nic neučila. Na rozdíl od pracného zdolávání předmětů kybernetika a inženýrství na VŠ big_smile.
Výchovy (hudebku, výtvarku a tělocvik) - tak nad tím už se ministerstvo dávno mělo aspoň zamyslet a skutečně pak prosadit neznámkování. Zabývají se ptákovinami a podstatné věci neřeší.

Elementgirl - jen tak pro útěchu: opravdu si podobnými problémy, jako teď řešíš Ty, prošly tisíce rodičů, takže nezoufej. Zkus se synkem víc mluvit, situace rozebrat, povzbudit ho. A určitě při nějaké příležitosti promluvit s učitelkou a klidně i s ředitelem(kou).
Jo, výchova vůbec není lehká záležitost neutral. Držím vám palce!

Není tady

 

#12 8. 1. 2011 18:42

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: známkování v první třídě

elementgirl napsal(a):

Mám strach, že když to budu řešit, že si na něj učitelka ještě zasedne...hmm

To se ti nedivim,loni jsem učitelce řekla,že si nepřeju,aby mého syna tahala za vlasy,když má dojem,že je nepozorný,a mu raději uloží nějaký trest na počítání či psaní a vezla se po něm,že kluk mi doma brečel.Takže jsem tam naklusala a řekla jí,že to chci řešit za přítomnosti ředitelky.Omluvila se,že se rozvádí a má nervy na dranc,já jí řekla,že za to ale můj syn nemůže,tak a si raději vezme neschopenku a nechladí si žáhu na něm....Druhý den už do školy nepřišla a nebyla tam do konce šk.roku. No stejně byl začátek června.Letošní šk.rok už má učitelku jinou,páč je na jiné škole..plánovaně,ne kvůli ní....;)nepřeju si,aby mi cizí lidé fyzicky trestali mé děti....to teda ne


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#13 8. 1. 2011 18:46

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: známkování v první třídě

elementgirl: Mám strach, že když to budu řešit, že si na něj učitelka ještě zasedne...hmm

Záleží taky na tom, JAK to budeš řešit.
Ale rozhodně za svého syna "bojuj".

Není tady

 

#14 8. 1. 2011 19:28

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: známkování v první třídě

U nás oba kluci nosili v první třídě razítka - hvězdičky, panáčky. Ve druhém pololetí už jedničky, trojku snad nikdy a to nejsou žádní zázraci smile


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#15 8. 1. 2011 19:43

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: známkování v první třídě

Pro mě je ZŠ mého syna dodneška noční můrou. Syn je levák, tak jsme pořád dokola řešili ohnuté rohy v sešitech, zapomínání barevných tužek na podtrhávání apod. Když si syn vybral poměrně prestižní SŠ, tak mi paní učitelka řekla, a syna dám na učiliště, že na té SŠ neuspěl dokonce syn jiné paní učitelky a to byl úplně jiný žák než můj syn. To už jsem opravdu měla co dělat, abych nemluvila sprostě. Na SŠ se syn dostal. Když skončila první třídní schůzka na SŠ, tak jsem se pořád otáčela, kdo mě bude volat a ono nic. Maturoval s vyznamenáním, dnes je ve 2. ročníku na VŠ.

Není tady

 

#16 8. 1. 2011 19:54

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: známkování v první třídě

lea64 napsal(a):

Pro mě je ZŠ mého syna dodneška noční můrou. Syn je levák, tak jsme pořád dokola řešili ohnuté rohy v sešitech, zapomínání barevných tužek na podtrhávání apod. Když si syn vybral poměrně prestižní SŠ, tak mi paní učitelka řekla, a syna dám na učiliště, že na té SŠ neuspěl dokonce syn jiné paní učitelky a to byl úplně jiný žák než můj syn. To už jsem opravdu měla co dělat, abych nemluvila sprostě. Na SŠ se syn dostal. Když skončila první třídní schůzka na SŠ, tak jsem se pořád otáčela, kdo mě bude volat a ono nic. Maturoval s vyznamenáním, dnes je ve 2. ročníku na VŠ.

...jj mám podobnou zkušenost, učitelka nás tak prudila, že jsme změnili školu, od třetí třídy v jiné šikole byl kluk nejhodnější a měl i výborný známky, v první třídě učitělka snad z osobní zášti dělala klukovi i nám peklo,dokonce nám doporučovala zvláštní školu za to že jí kluk zlobí a vyrušuje výuku. Byli jsme z toho uplně zničení. Kluk maturoval a studoval střední v úplné pohodě, ted je taky na vejšce,ale na první tři roky vzpomínáme ještě dneska se staženým žaludkem. Ta paní učitelka byla psychicky nemocná, nakonec jí ze školy propustili, ale zkazila dětství spoustě chlapců. Holčičky měla ráda preferovala je, umřela jí bohužel dcerka takhle se to v ní zvrtlo. Nesnášela kluky. Vzpomínám  na jednu scénu, s klukem chodila do třídy cikánská holčička, jej máma každý den číhala na kluky v šatně /zatím co ostatní rodiče pracovali/ a vyhrožovala jim že je zabije jestli na tu její holku budou zlí. Učitelka se zastávala té holky a kluky zastrašovala, místo co by zavolala policii a šetřilo se to vyhrožování zabitím maličkým prvnákům. Děti pak nechtěli do školy, ráno mi kluk doma strachy zvracel. Nakonec se to vyšetřovalo až na popud rodičů. Holka šla stejně do zvláštní,ale to peklo než se to začalo řešit.


dum spiro spero

Není tady

 

#17 8. 1. 2011 20:55

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: známkování v první třídě

Tak to máme dobré vyhlídky do dalších let dumbom


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#18 8. 1. 2011 23:21

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: známkování v první třídě

No pane jo, to je situace....ohledně těch výchov bych se asi ozvala, tam je to známkování opravdu ošemetné, měla by se hodnotit spíš snaha. To známkování v ostatních předmětech - no, píšeš, že syn je v počítání i psaní šikovný, tak to má štěstí.
Můj syn měl první tři roky bezvadnou učitelku, byla jsem za ni moc ráda. Dokázala v děckách podníti touhu po něčem novém. Učitelé na prvním stupni jsou totiž velice důležití - aspoň myslím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#19 9. 1. 2011 7:00

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: známkování v první třídě

U nás ve škole bylo, že se za bezchybný diktát dala 1 napsaná zlatým perem, s chybou červeným a pak už to šlo o známku dolů. Ale v první třídě to nebylo tak přísné. Paní učitelka vždycky říkala, že to pro děti musí udělat volnější, aby je právě neodradila. Proto i dopředu bylo dané, že všechny děti dostanou na pololetí jedničky....bez rozdílu.

Máte docela přísnou učitelku, ale co s tím neporadím. Ta naše byla přístupná i kritice a brala ji jako námět na zlepšení wink . Nebavila ses o tom s ostatními rodiči? Třeba, kdyby vás mělo stejný problém a domluvili by jste se, dalo by se s učitelkou promluvit.

Není tady

 

#20 9. 1. 2011 19:05

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: známkování v první třídě

Tercilo,  jsi off-topic, ale mě to nedá, co mají společného moje chyby s povoláním učitele? Chyba je prostě chyba a je tam, a už ji napsal kdokoli big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#21 10. 1. 2011 8:03

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: známkování v první třídě

Také jsem si užila hlavně s mladším synem svý. On už i pak rezignoval a bylo mu jedno, co dostane za známku. dumbom Jeho přístup se zlepšil až přechodem na druhý stupen, není jedničkář, ale s výměnou učitelek má i touhu mít lepší známku.
Ale co mě ted přivádí k úsměvu: V první lavici nelítaj mouchy, ale v poslední ano (to když jsem žádala uč. aby ho přesadila z posl.lavice).
Při diktátu si představoval,že je pes, že pes se má nejlíp.
Když nemohl vypočítat doma úkol. babička měla 10 slepic, 7 slepic dala tetě. Ptal se - a proč jich dala tolik? To prostě nechápal dumbom


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#22 10. 1. 2011 13:38

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: známkování v první třídě

dušička napsal(a):

Když nemohl vypočítat doma úkol. babička měla 10 slepic, 7 slepic dala tetě. Ptal se - a proč jich dala tolik? To prostě nechápal

Tak to mě by se ten můj zeptal,jestli ty slepice byly bílý nebo hnědý,jestli je tý tetě dala,protože měla doma málo místa a nevešly se jí tam,jestli je teda šoupla na pekáč a nakonec by řekl,že je to všechno volovina,protože naše babička žádný slepice nemá....big_smile


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#23 10. 1. 2011 13:58

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: známkování v první třídě

Rejko - dobrý lol


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#24 20. 1. 2011 16:28

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: známkování v první třídě

Syn dnes donesl domů ze školy z diktátu 4. Měl tam 5 chyb.Z toho tři jsou tečky nad písmenky(i,j) a jedna tečka za větou.....jedna chyba je špatné písmenko....


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#25 20. 1. 2011 16:47

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: známkování v první třídě

Chudátko malý, to je krutý, ..
zajdi za pí učitelkou....oč jako jde. V klidu, slušně se  (jakože) zeptat , poradit (roll )se s ní.. atd...
Asi mu fakt vysvětli, že známka znamená spočítání chyb, že si to tak paní učitelka prostě počítá, aby z toho nebyl špatnej.
Motivační to moc není.

Chápu, že se třeba zrovna učej tu tečku za větou..., ale zdá semi to přesto krutý.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů