Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 1. 3. 2006 12:03

tiresias
Host

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Don Cecilio - pre inšpiráciu i pre zamyslenie
http://zena.centrum.cz/sex-a-vztahy/cla … ml?id=5191

 

#77 1. 3. 2006 16:37

Cecilia
♥♥-----
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 26

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Vcera mal manzel stretnutie s kolegom po praci. Tvrdil, ze sa zdrzi len chvilku, ale prisiel po 6 hodinach v noci, opity, smradlavy a v hracom automate nechal 4 tisic korun.... nie je to casto, ale  nebolo to ani prvykrat.  Strasne ma sklamal a uz mu neverim, lenze laska je slepa! Pytam sa seba co na nom este vidim? ...  ma asi 25-30 kg nadvahu, vobec sa nehybe, netuzi po mne, stale sedi za pocitacom, ...  mna a dcerku miluje, lenze naozaj? Ako je mozne, ze sa dokaze opakovane  takto bezohladne spravat!  Ked ocakavam napravu, detsky sa usmieva a slubuje co len chcem, ale "skutek utek".   Done Cecilio hnevam sa na Teba a prestavam verit, ze Tvoja laska je uprimna. Vzdalujes sa mi.

Není tady

 

#78 1. 3. 2006 16:42

potvurkapodivna
Host

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Cecelio,
je mi to líto. Je vidět, že problémy se nabalují a nabalují. Chce to otevřenou komunikaci, ale musí mít zájem obě strany.
Přeju trpělivost.

 

#79 1. 3. 2006 17:44

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Cecilie, muži jsou prostě takoví. Ono to není tak, že pod slovem CHLAP se skrývá osoba, která řeší problémy, staví se k nim čelem, apod. Muži jsou daleko zbabělejší, než ženy. On dobře ví, že má problém, jen si to neumí sám sobě přiznat. Oni totiž neumí být upřímní ani sami k sobě, aby si nepošramotili své ego.

Je dost pravděpodobné, že takhle svůj problém "řeší". VYHRÁL NAD AUTOMATEM = JE GERÓJ. Potřebuje být někdy gerój, když.....

JSOU PROSTĚ NA ZABITÍ !!!


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#80 1. 3. 2006 18:42

tiresias
Host

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

mashanka napsal(a):

Muži jsou daleko zbabělejší, než ženy. On dobře ví, že má problém, jen si to neumí sám sobě přiznat. Oni totiž neumí být upřímní ani sami k sobě, aby si nepošramotili své ego.

Mashanka, každé zovšeobecnenie je nebezpečné alebo nespravodlivé. Vždy keď povieš "všetci", vždy tým niekomu ubližujes.neutral
Otázka pre Dona Cecilia: odhliadnuc od všetkého, čo tu doposiaž bolo napísané, kožko dᚠročne na charitu / dobročinnos ? sad
Cecilia, necítim nič iné len hlboký súcit. Držím ti palce.grater

 

#81 1. 3. 2006 21:56

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

tiresias napsal(a):

mashanka napsal(a):

Muži jsou daleko zbabělejší, než ženy. On dobře ví, že má problém, jen si to neumí sám sobě přiznat. Oni totiž neumí být upřímní ani sami k sobě, aby si nepošramotili své ego.

Mashanka, každé zovšeobecnenie je nebezpečné alebo nespravodlivé. Vždy keď povieš "všetci", vždy tým niekomu ubližujes.neutral
Otázka pre Dona Cecilia: odhliadnuc od všetkého, čo tu doposiaž bolo napísané, kožko dᚠročne na charitu / dobročinnos ? sad
Cecilia, necítim nič iné len hlboký súcit. Držím ti palce.grater

To si nemyslím - chlap, který se v tom nepozná, nemá proč se cítit ublížený
Navíc jsem neřekla "všichni" Diskuse tu je snad o jednom druhu a na ten to platí

Upravil(a) mashanka (1. 3. 2006 21:57)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#82 2. 3. 2006 11:07

ka
Host

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Když si čtu názory Cecilie a Dona Cecilia nejen na jejich sexuální život, ale na jejich celkový společný život, zdá se mi, že se nemůže jednat o jedno a totéž manželství, o kterém oba mluví.
Je to zkrátka tak, žena a muž mají na jakoukoliv věc, a nedej bože problém, absolutně rozdílný pohled. Muži nám to nedělají schválně, jsou prostě z Marsu (a ten můj asi z nějaké ještě neobjevené planety).
Oba by se měli snažit podívat se problém očima opačného pohlaví.

 

#83 2. 3. 2006 21:14

tiresias
Host

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

ka napsal(a):

Oba by se měli snažit podívat se problém očima opačného pohlaví.

V tomto ste pre nami. neutral
Možno je to aj tým, že my na Marse nemáme mužského lekára. Naše fyzično nie je také krehké a zranitežné.
Vy, na Venuši, máte nielen svojich lekárov, ale aj svet, ktorý je nám mužom neprístupný, o zákutiach ktorého často nemáme celý život ani potuchy, aj keď žijeme vedža vás či spolu s vami. Život na Venuši býva plný empatie a citu.
Na Marse je to častejšie o súperení sad, na Venuši o spolupráci.smile
A tiež si myslím, že by sme ešte si ešte radi niečo prečítali od Dona Cecilia, ale neviem, či sa toho dočkáme - on totiž žije na Marse. neutral

 

#84 2. 3. 2006 21:24

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

.............cecília........ako ?..........prežila si to kapitulation

......dúfam, že ešte pri plnom psychickom zdraví..........

Není tady

 

#85 3. 3. 2006 9:38

Cecilia
♥♥-----
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 26

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Ahojte vsetci!
Vcera ma manzel prijemne prekvapil: ked dcerka zaspala, pustil CD s pomalou hudbou vybranou specialne pre mna a hladil ma a hladil.... Super! par
Co sa tyka dalsich zmien: kreditku nechal gloria preventivne doma a uz druhy den fajci iba v praci smile

Není tady

 

#86 3. 3. 2006 9:59

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

No super !


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#87 3. 3. 2006 10:33

Don Cecilio
Host

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Ahojte. Musim rict ze nekoureni cigaret ma opravdu blahodarny vliv na zdravotni stav. Citim se velmi dobre a pri sile.

Mam jeden technicky problem, ktery resime s manzelkou. Dalsi mimonko zatim nechceme cili potrebujeme spolehlivou antikoncepci. Manzelka nechce brat hormonalni antikoncepci cili zbyvaji kondomy (asi). Ale mame problem ze vzhledem k mojemu objemu mi nepasuje zadny kondom. S tim jsem mel vzdycky problem, proto jsem kondomy nepouzival a nakonec mame i dcerku diky tomu....

Chci se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti , stranky nebo podobne co s tim ? Kondomy jsou mi male (na sirku) a manzelka antikoncepci nechce (s cimz souhlasim i ja)......mate nejake jine reseni ??

 

#88 3. 3. 2006 13:15

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Vždycky jsem si byla jistá, že se vyrábějí i kondomy větších velikostí, nebo to tak není? Samozřejmě to nebude běžné drogistické zboží, ale např. ve větší lékárně by Ti určitě měli poradit. Jinak jako spolehlivá antikoncepce se nám s manželem osvědčilo používání tzv. hlenové metody a kondomu. Hlenová metoda spolehlivě určí plodné a neplodné dny podle konzistence poševního sekretu (není to vůbec složité, jen to chce předem trošku nastudovat, aby to spolehlivě fungovalo.) Na snadné určení plodných a neplodných dnů se dá použít i tzv. mini-mikroskop, ale s tím zkušenost nemám. V plodných dnech používáme kondom a v neplodných máme sex bez ochrany, aniž bych se bála.

Není tady

 

#89 3. 3. 2006 14:45

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Don Cecilio napsal(a):

Ahojte. Musim rict ze nekoureni cigaret ma opravdu blahodarny vliv na zdravotni stav. Citim se velmi dobre a pri sile.

Mam jeden technicky problem, ktery resime s manzelkou. Dalsi mimonko zatim nechceme cili potrebujeme spolehlivou antikoncepci. Manzelka nechce brat hormonalni antikoncepci cili zbyvaji kondomy (asi). Ale mame problem ze vzhledem k mojemu objemu mi nepasuje zadny kondom. S tim jsem mel vzdycky problem, proto jsem kondomy nepouzival a nakonec mame i dcerku diky tomu....

Chci se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti , stranky nebo podobne co s tim ? Kondomy jsou mi male (na sirku) a manzelka antikoncepci nechce (s cimz souhlasim i ja)......mate nejake jine reseni ??

Můj osobní názor na kondomy - myslím, že to není problém velikosti, ale manuální zručnosti - vlastně nezručnosti big_smile

Upravil(a) mashanka (3. 3. 2006 14:46)


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#90 3. 3. 2006 15:13

Don Cecilio
Host

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Ver mi neni to o zrucnosti/nezrucnosti.... Holt mam od prirody urcitou nevyhodu. Psychologicky to sice uklidnuje , ale prakticky je to casto nevyhoda......

To potvrdi kazdy podobne "postizeny" muz.


mashanka napsal(a):

Don Cecilio napsal(a):

Ahojte. Musim rict ze nekoureni cigaret ma opravdu blahodarny vliv na zdravotni stav. Citim se velmi dobre a pri sile.

Mam jeden technicky problem, ktery resime s manzelkou. Dalsi mimonko zatim nechceme cili potrebujeme spolehlivou antikoncepci. Manzelka nechce brat hormonalni antikoncepci cili zbyvaji kondomy (asi). Ale mame problem ze vzhledem k mojemu objemu mi nepasuje zadny kondom. S tim jsem mel vzdycky problem, proto jsem kondomy nepouzival a nakonec mame i dcerku diky tomu....

Chci se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti , stranky nebo podobne co s tim ? Kondomy jsou mi male (na sirku) a manzelka antikoncepci nechce (s cimz souhlasim i ja)......mate nejake jine reseni ??

Můj osobní názor na kondomy - myslím, že to není problém velikosti, ale manuální zručnosti - vlastně nezručnosti big_smile

 

#91 3. 3. 2006 17:33

tiresias
Host

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Don Cecilio napsal(a):

Ale mame problem ze vzhledem k mojemu objemu mi nepasuje zadny kondom. S tim jsem mel vzdycky problem, proto jsem kondomy nepouzival a nakonec mame i dcerku diky tomu....

Chci se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti , stranky nebo podobne co s tim ? Kondomy jsou mi male (na sirku) a manzelka antikoncepci nechce (s cimz souhlasim i ja)......mate nejake jine reseni ??

Hžadaj na nasledujúcich stránkach:
http://www.sexus.cz/tema/18-vyhledavani.html
Zapíš - hledaný řetězec: = "kondom" a vyber vožbu "v článcích".
Tam by si mohol májs odpoveď na tvoj problém

 

#92 5. 3. 2006 13:53

nereknu
Host

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

Cecilia napsal(a):

Cudzie ho vzrusuju a ja nie?!!!

Vis jake? Treba ho lakaji praktiky, ktere by se ti ani neodvazil navrhnout. wink

 

#93 5. 3. 2006 18:37

tiresias
Host

Re: manzel vo mne vidi kamaratku a nie zenu!

mashanka napsal(a):

chlap, který se v tom nepozná, nemá proč se cítit ublížený
Navíc jsem neřekla "všichni"

sad neutral smile lol

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů