Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 1. 2011 13:29

lucecita
♥------
Registrovaný: 5. 1. 2011
Příspěvky: 6

Nechu k sexu

Nevím jak řešit nechu k sexu. sad Nebo, neřekla bych přímo nechu, jen že někdy prostě nemám náladu, třeba že je moje vagina "unavená" z předešlého sexu, že bych se raději s partnerem třeba jen vzájemně hladili nebo líbali. Občas se mi stane, že i když spolu ležíme v posteli nazí a hladíme se po těle, tak se nemůžu jakoby dostatečně uvolnit. Nejsem tzv. "mokrá" a nedá se s tím často ani nic udělat. Ani že mě tam dole přítel hladí nebo mi to dělá jazykem. To jsem pak "mokrá" ale jen od jeho slin. sad Když mu povím, že bych nechtěla a raději se jen mazlila tak je hned nas*aný, že má pěknou přítelkyni a ta s ním ani nechce sex. Nedokáže pochopit, že prostě jen zrovna nemám chu. Nechci se do toho nutit když vím že si to neužiju nebo to bude nepříjemné, ale asi budu muset. Přítel je úžasný partner, sexuálně přitažlivý, atraktivní. Ale když mu povím, že bych teď moc nechtěla, protože bych si to neužila, překroutí si to tak, že sex s ním mě nebaví, že pro mě není dost přitažlivý a dokonce mi už nesčetněkrát řekl, že když o něho v sexu nestojím, tak si najde na sex někoho jiného, že mě s tím teda obtěžovat nebude, když je to pro mě takový problém. sad Co mám dělat? Nenamlouvám si něco? Už jsem z toho zoufalá. Přitom jsem mu to za dobu našeho sex. života pověděla možná tak 3x. sad

Není tady

 

#2 5. 1. 2011 14:39

lucecita
♥------
Registrovaný: 5. 1. 2011
Příspěvky: 6

Re: Nechu k sexu

Když mu vysvětluju, že mě přitahuje a sex s ním mě baví a mám ho ráda tak mě akorát odrazí způsobem: "Bla bla bla, taková hromada blbostí, přitahuju tě ale odmítᚠmě. Nechápu proč je pro tebe sex takový problém když tě "přitahuju" ... " Co mám dělat? Jsem fakt tak divná? Nedokážu ho pochopit když mi říká, že má pěknou přítelkyni tak s ní chce mít sex který ho baví? Nebo on mě?

Není tady

 

#3 5. 1. 2011 15:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechu k sexu

Ono, záleží aj na tom, kožko máte rokov, ako často mávate sex, ako ste od prírody stavaní... akú máte kto potrebu sexu. Je to hrozne individuálne a veža sporov sa týka práve rozličnej požadovanej frekvencie sexu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 5. 1. 2011 16:09

lucecita
♥------
Registrovaný: 5. 1. 2011
Příspěvky: 6

Re: Nechu k sexu

Přítel 20 a já 19 a vídáme se docela často. Několikrát týdně, spím u něho a on zase u mě. Když jsme spolu míváme sex třeba i 3x denně. Je to dost vyčerpávající ale je to fajn. On žije v neúplné rodině a celkově tam mají ty vztahy takové pošramocené. Já naopak žiju s rodiči i bráchou a máme naprosto fajn vztahy...Chodíme spolu od srpna ale spát jsme spolu začali téměř po 4 měsících což svedl taky na mě sad a asi to i moje vina byla. Spíme spolu bez kondomu protože jemu je to příjemnější..já bych si sice byla raději jistější i když beru HA ale přistoupila jsem na to bez větších problémů.

Není tady

 

#5 5. 1. 2011 16:38

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Nechu k sexu

Tak zkus nastavit jinou situaci. Třeba se domluvte na nějaké akci a Ty potom nebudeš mít ,,jako" čas. Pokud se hned urazí a bude vyčítat ,,ble,ble,ble", tak je to urážecí typ a radím utéci včas.

Upravil(a) Vladena (5. 1. 2011 16:39)

Není tady

 

#6 5. 1. 2011 16:56

lucecita
♥------
Registrovaný: 5. 1. 2011
Příspěvky: 6

Re: Nechu k sexu

Ano, přesně takhle by to dopadlo...vyčetl by mi, že když jsem řekla (což znamená slíbila) že někam půjdu a pak nebudu mít čas (nesplním slib) tak je konec světa a můžu se postavit na hlavu. Protože sliby se dodržují a když nechci dodržovat své slovo, tak nemusím ale pak mám brát v úvahu následky které si ponesu, tzn. nas*any přítel a probrečená minimálně jedna noc. Protože on razí heslo že "Kdyby ti na mě opravdu záleželo tak by sis ten čas udělala" a je jedno jestli mi do toho vlezlo zpoždění autobusu, že jsem zapomněla odevzdat nějakou práci do školy a musím to dodělat nebo třeba že jsem měla nehodu a přišla o ruce...řekla jsem ve 4 tak jsem tam měla být ve 4. Přes to vlak nejede. Miluju ho a nechci s tím skončit ale takhle se hádáme už přes 2 měsíce sad Je to můj první kluk a taky první sexuální parter a nechci o něho přijít...ale někdy si říkám, že by nám oběma bylo lépe...v některých situacích ='(

Není tady

 

#7 5. 1. 2011 17:12

hhanca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 2343

Re: Nechu k sexu

Kdyby mě do toho někdo takto nutil a vyčítal mi to a to...tak by mě to taky nebavilo. S takovým člověkem bych si teda budoucnost neplánovala i kdyby byl sebe krásnější a přitažlivější.
Holt každý má jiné potřeby a to nejen v sexu...a jde o to jen se sladit a chlavně pochopit, když ten druhý nemá náladu...


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

 

#8 5. 1. 2011 17:23

lucecita
♥------
Registrovaný: 5. 1. 2011
Příspěvky: 6

Re: Nechu k sexu

Mám fakt strach ja to dopadne. Už dlouho se bavíme o rozchodu. Když je to mezi námi fajn tak je strašně milý a pozorný...ale když se hádáme tak mi říká "stará" a nechce(!) nic pochopit. Na to se mi vysměje když se mu snažím něco vysvětlit nebo ujistit že to není jak si myslí sad Je to mezi námi komplikované sad Velmi ='(

Není tady

 

#9 5. 1. 2011 17:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechu k sexu

lucecita napsal(a):

Přítel 20 a já 19 a vídáme se docela často. Několikrát týdně, spím u něho a on zase u mě. Když jsme spolu míváme sex třeba i 3x denně. Je to dost vyčerpávající ale je to fajn. On žije v neúplné rodině a celkově tam mají ty vztahy takové pošramocené. Já naopak žiju s rodiči i bráchou a máme naprosto fajn vztahy...Chodíme spolu od srpna ale spát jsme spolu začali téměř po 4 měsících což svedl taky na mě sad a asi to i moje vina byla. Spíme spolu bez kondomu protože jemu je to příjemnější..já bych si sice byla raději jistější i když beru HA ale přistoupila jsem na to bez větších problémů.

big_smile Tak 3x denne by ma asi zabilo! Pravda, nemám už 20, ale ani vtedy som až takúto potrebu nemala... možno okrem prvých týždňov zamilovanosti. Lenže je možné, že on meria tvoju lásku (a svoju hodnotu) tým, kožkokrát spolu spíte. To je potom na pi...kaču.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 5. 1. 2011 17:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nechu k sexu

Podža mňa ste ešte obaja maldí a len sa hžadáte... a hžadáte spôsob, ako spolu existova, lenže on si to predstavuje, že všetko pôjde podža neho. roll


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#11 5. 1. 2011 18:16

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Nechu k sexu

lucecita napsal(a):

Mám fakt strach ja to dopadne. Už dlouho se bavíme o rozchodu. Když je to mezi námi fajn tak je strašně milý a pozorný...ale když se hádáme tak mi říká "stará" a nechce(!) nic pochopit. Na to se mi vysměje když se mu snažím něco vysvětlit nebo ujistit že to není jak si myslí sad Je to mezi námi komplikované sad Velmi ='(

Nesnáším chlapy, co ve společnosti mluví jako o "staré". A pokud Tě přímo oslovuje "Stará", nevím, co řešíš. Já bych na Tvém místě po oslovení "Stará" už neřešila nic.

Není tady

 

#12 5. 1. 2011 18:24

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: Nechu k sexu

Leila napsal(a):

lucecita napsal(a):

Mám fakt strach ja to dopadne. Už dlouho se bavíme o rozchodu. Když je to mezi námi fajn tak je strašně milý a pozorný...ale když se hádáme tak mi říká "stará" a nechce(!) nic pochopit. Na to se mi vysměje když se mu snažím něco vysvětlit nebo ujistit že to není jak si myslí sad Je to mezi námi komplikované sad Velmi ='(

Nesnáším chlapy, co ve společnosti mluví jako o "staré". A pokud Tě přímo oslovuje "Stará", nevím, co řešíš. Já bych na Tvém místě po oslovení "Stará" už neřešila nic.

Něco na té odpovědi je vissla , a navíc, když máte takové problémy na začátku vztahu, jak to bude vypadat (by vypadalo) po letech ? va

Není tady

 

#13 5. 1. 2011 19:12

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Nechu k sexu

Lucecito, píšeš, že jste spolu od srpna a už dlouho se bavíte o rozchodu a neklape vám to....to není nic dobrého. Podle toho jak na tebe tlačí to bude tak trochu sobeček. On chce, tak to tak bude.
Kdysi mi bývalý přítel při dožadování sexu řekl něco podobného "jak chceš, já se podle toho zařídím". V ten moment jsem se na něj otočila a řekla mu "tak fajn, já ti podržím když chceš" ... a lehla jsem si jako prkno big_smile
Já se bavila, ale ho to tenkrát fest sra..o a už mi tohle nikdy neřekl.

Na sex by jste měli mít chu oba a ne aby se jeden do toho nutil. Pokud to přítel nechápe, je ještě mladý a hloupý.

Není tady

 

#14 5. 1. 2011 19:25

hhanca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 31. 10. 2008
Příspěvky: 2343

Re: Nechu k sexu

Kuřátko napsal(a):

Lucecito, píšeš, že jste spolu od srpna a už dlouho se bavíte o rozchodu a neklape vám to....to není nic dobrého. Podle toho jak na tebe tlačí to bude tak trochu sobeček. On chce, tak to tak bude.
Kdysi mi bývalý přítel při dožadování sexu řekl něco podobného "jak chceš, já se podle toho zařídím". V ten moment jsem se na něj otočila a řekla mu "tak fajn, já ti podržím když chceš" ... a lehla jsem si jako prkno big_smile
Já se bavila, ale ho to tenkrát fest sra..o a už mi tohle nikdy neřekl.

Na sex by jste měli mít chu oba a ne aby se jeden do toho nutil. Pokud to přítel nechápe, je ještě mladý a hloupý.

Něco na tom bude...
Časem na to třeba příjde..


http://lb1f.lilypie.com/TikiPic.php/cW3AKDk.jpghttp://lb1f.lilypie.com/cW3Ap1.png

Není tady

 

#15 6. 1. 2011 9:19

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Nechu k sexu

lucecita napsal(a):

Přítel 20 a já 19 a vídáme se docela často. Několikrát týdně, spím u něho a on zase u mě. Když jsme spolu míváme sex třeba i 3x denně. Je to dost vyčerpávající ale je to fajn. On žije v neúplné rodině a celkově tam mají ty vztahy takové pošramocené. Já naopak žiju s rodiči i bráchou a máme naprosto fajn vztahy...Chodíme spolu od srpna ale spát jsme spolu začali téměř po 4 měsících což svedl taky na mě sad a asi to i moje vina byla. Spíme spolu bez kondomu protože jemu je to příjemnější..já bych si sice byla raději jistější i když beru HA ale přistoupila jsem na to bez větších problémů.

Me se to moc nelibi.
Pokud jses tam dole unavena po sexu, coz se stava a nemuzes....a fyzicky s etvoje telo nepripravi, tak za to nemuzes. A NAVIC pokud te pritel takhle zacne psychicky vydirat, tak se nevzrusis automatiky. pokud nejsi v #EMOCIONALNIM KLIDU A BEZPECI#, tak to proste spis nepujde. Pod vyhruzkami a tlakem  nechce nikdo. Pokud nejses vlhka bolesti se dostavi a pak to pokracuje stale dokola. Bohuzel.

A jeste ti vytyka, ze ses s nim vyspala az po 4 mesicich? Ze je to tvoje vina? A nepouziva prezervativ, protoze je mu to tak prijemnejsi?

Hele , chapu ze jsi zamilovana... ale ....tohle je maly egoista. Prezervativ s lubrigikantem by ti miozna pomohl. Zkus to navrhnout a rekni muj jasne, ze ti antikoncepce ubira chut na sex. A pak pozoruj jeho reakci...myslim, ze ti ublizuje.

Docetla jsem jeste dal.
Vidim, ze to je tvuj prvni kluk a je mi te lito. Moc  lito a chapu te. Je nezraly sobec, mysli se , ze ma pravo te ovladat. A je presvedcen !!!!, ze ho musis poslouchat. A jeste navrch ti rika *stara* (naschval pred kamarady, aby jim ukazal jak dovede yzenu ponizit !) a tobe je 19 let. To je nechutny.

Me je vic nez dvakrat tolik, ale aby me nekdo nazval *moje stara*, tak zvracim. To je takovy spravne chglapacky. Bez ucty a respektu.     

Prosim te , ten vztah se muze rozvinout jeste do horsi podoby. Ja bych ti radila aby ses  s  tak neprizpusobivym partnerem rozsesla. Za nejaky cas to na  stoprocent preboli.


PS: ze je to mezi vama jinak fajn? Ale pouze v momente kdyz mu vyhovis a poslechnes ho.
TVOJE TELO RIKA NE!

Upravil(a) sahleb (6. 1. 2011 9:35)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#16 6. 1. 2011 11:58

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Nechu k sexu

Tvoje tělo říká NE a tvůj rozum (proto tu píšeš) říká též NE. Tak poslechni......kdo jiný Ti může lépe poradit. tongue

Není tady

 

#17 7. 1. 2011 18:57

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: Nechu k sexu

Opravdu bys s takovýmhle partnerem, který Tě, podle toho, co tu píšeš, nelibě oslovuje a chce dirigovat Tvůj život, chtěla trávit svůj život?


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#18 8. 1. 2011 19:17

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Nechu k sexu

Vladena napsal(a):

Tvoje tělo říká NE a tvůj rozum (proto tu píšeš) říká též NE. Tak poslechni......kdo jiný Ti může lépe poradit. tongue

Tak, tak... Taky jsem toho názoru, že rozdílné představy o frekvenci intimního styku, nikdo ničím nepřekoná.
Trvale spokojený a šastný může být pouze takový život, kde se OBA cítí jako ryby ve vodě.
Ale aby chtěl jeden stále jen plavat a ten druhý střídat plavání s vyhříváním na sluníčku...
To bohužel asi nebude fungovat. sad

Není tady

 

#19 8. 1. 2011 20:11

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nechu k sexu

lucecita napsal(a):

Nevím jak řešit nechu k sexu. sad Nebo, neřekla bych přímo nechu, jen že někdy prostě nemám náladu, třeba že je moje vagina "unavená" z předešlého sexu, že bych se raději s partnerem třeba jen vzájemně hladili nebo líbali. Občas se mi stane, že i když spolu ležíme v posteli nazí a hladíme se po těle, tak se nemůžu jakoby dostatečně uvolnit. Nejsem tzv. "mokrá" a nedá se s tím často ani nic udělat. Ani že mě tam dole přítel hladí nebo mi to dělá jazykem. To jsem pak "mokrá" ale jen od jeho slin. sad Když mu povím, že bych nechtěla a raději se jen mazlila tak je hned nas*aný, že má pěknou přítelkyni a ta s ním ani nechce sex. Nedokáže pochopit, že prostě jen zrovna nemám chu. Nechci se do toho nutit když vím že si to neužiju nebo to bude nepříjemné, ale asi budu muset. Přítel je úžasný partner, sexuálně přitažlivý, atraktivní. Ale když mu povím, že bych teď moc nechtěla, protože bych si to neužila, překroutí si to tak, že sex s ním mě nebaví, že pro mě není dost přitažlivý a dokonce mi už nesčetněkrát řekl, že když o něho v sexu nestojím, tak si najde na sex někoho jiného, že mě s tím teda obtěžovat nebude, když je to pro mě takový problém. sad Co mám dělat? Nenamlouvám si něco? Už jsem z toho zoufalá. Přitom jsem mu to za dobu našeho sex. života pověděla možná tak 3x. sad

Lucecito to co pises jsem si zazila tak nejak taky.Nasla jsem si v 17 letech kluka,o kterym jsem vedela,ze mel dost holek a byl dost na sex.Prvni milovani nastalo po pul roce vztahu,protoze ja se strasne bala,ze s takovym zkusenym proste selzu.Milovali jsme se pak pokazde,kdyz jsme byli spolu.Po case jsme se vzali a byli spolu denne,sex vyzadoval kazdy den.Ja presne vedela co bude kazdy den nasledovat,zacala jsem mit k sexu odpor.Vyhrozoval,ze si najde milenku a taky se tak stalo a my se rozvedli.CHci te rict,ze pokud nemate stejnou potrebu sexu,ze ten vztah driv nebo pozdeji skonci.Nema sanci na preziti.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#20 8. 1. 2011 22:10

lucecita
♥------
Registrovaný: 5. 1. 2011
Příspěvky: 6

Re: Nechu k sexu

Ono, je to složité. Možná právě proto, že je to můj první přítel. Moje první vážná známost, první sexuální partner a taky pravděpodobně první kluk, který si mě za 19 let všiml. Já ho mám doopravdy ráda a chci s ním být dále. Nechci se rozejít už kvůli řádků 1 a 2 a taky protože je fakt skvělý kluk. Umí se k holce chovat a je velmi pozorný. Bohužel, když udělám něco co se mu nelíbí, a snažím se to nedělat, ale někdy to prostě nevyjde, tak je pak strašně naštvaný a uražený a sarkastický. "Stará" mi ale neříká před kamarády. To jen v koncerzaci kdy se bavíme pouze jen my dva. Když se pak oba uklidníme, vyříkáme si co bylo špatně a co dělat nebudem nebo se budem snažit to nedělat a podobně...ale stav "vrkání" většinou trvá tak 2 dny. Poté, většinou já, zase něco zkazím. Nedodržím, co jsem slíbila, dostatečně se mu nevěnuju, nechci řešit nějaký problém... sad je mi to trochu líto, pravda. Ale nechci ho opustit. Miluju ho. A s každým usmířením nebo uklidněním nebo co to je doufám, že další hádky a rozpory nastanou nejdříve za nějaký týden...ale nějak to nefunguje. sad Ohledně toho sexu...když jsem mu řekla ne, byl hodně naštvaný a vyčetl mi, že asi teda budu rozhodovat o našem sexu jen já a že to se mu nelíbí. Že jestli by mi to udělalo takový problém. Třeba by se mi zvedla nálada...ale nevím. Asi se příště zkusím přemoci a postupně se promazlit až k sexové náladě.. A děkuju za odpovědi, vážím si toho wink

Není tady

 

#21 8. 1. 2011 23:15

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: Nechu k sexu

Lu, ty se budeš nutit, jen aby by byl vztah v pořádku a tvůj přítel spokojený. Podle toho, že píšeš, že je to asi jediný kluk, který si tě všiml, nemᚠpříliš vysoké sebevědomí a tak se snažíš plnit jeho přání, abys vztah udržela.  Jak se snaží on? Že by se uměl nějak chovat k dívce, mi nepřipadá, jenom má neustále nějaké požadavky.Proboha, co kazíš? Asi chodíš do školy, tak mᚠnějaké povinnosti, nejsi snad přivázaná za nohu ke stolu?

Není tady

 

#22 9. 1. 2011 10:28

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: Nechu k sexu

lucecita napsal(a):

Ono, je to složité. Možná právě proto, že je to můj první přítel. Moje první vážná známost, první sexuální partner a taky pravděpodobně první kluk, který si mě za 19 let všiml. Já ho mám doopravdy ráda a chci s ním být dále. Nechci se rozejít už kvůli řádků 1 a 2 a taky protože je fakt skvělý kluk. Umí se k holce chovat a je velmi pozorný. Bohužel, když udělám něco co se mu nelíbí, a snažím se to nedělat, ale někdy to prostě nevyjde, tak je pak strašně naštvaný a uražený a sarkastický. "Stará" mi ale neříká před kamarády. To jen v koncerzaci kdy se bavíme pouze jen my dva. Když se pak oba uklidníme, vyříkáme si co bylo špatně a co dělat nebudem nebo se budem snažit to nedělat a podobně...ale stav "vrkání" většinou trvá tak 2 dny. Poté, většinou já, zase něco zkazím. Nedodržím, co jsem slíbila, dostatečně se mu nevěnuju, nechci řešit nějaký problém... sad je mi to trochu líto, pravda. Ale nechci ho opustit. Miluju ho. A s každým usmířením nebo uklidněním nebo co to je doufám, že další hádky a rozpory nastanou nejdříve za nějaký týden...ale nějak to nefunguje. sad Ohledně toho sexu...když jsem mu řekla ne, byl hodně naštvaný a vyčetl mi, že asi teda budu rozhodovat o našem sexu jen já a že to se mu nelíbí. Že jestli by mi to udělalo takový problém. Třeba by se mi zvedla nálada...ale nevím. Asi se příště zkusím přemoci a postupně se promazlit až k sexové náladě.. A děkuju za odpovědi, vážím si toho wink

Tak po téhle tvé odpovědi se mi chce už jen napsat: tak na co si tu proboha stěžuješ? Chceš "poslouchat, držet hubu a krok" - tak si to dělej. Za čas poznáš, jak ses mýlila, ale mládí asi fakt nestojí o rady, to si musí tu hubu rozbít samo.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#23 9. 1. 2011 15:13

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Nechu k sexu

lucecita napsal(a):

Ono, je to složité. Možná právě proto, že je to můj první přítel. Moje první vážná známost, první sexuální partner a taky pravděpodobně první kluk, který si mě za 19 let všiml. Já ho mám doopravdy ráda a chci s ním být dále. Nechci se rozejít už kvůli řádků 1 a 2 a taky protože je fakt skvělý kluk. Umí se k holce chovat a je velmi pozorný. Bohužel, když udělám něco co se mu nelíbí, a snažím se to nedělat, ale někdy to prostě nevyjde, tak je pak strašně naštvaný a uražený a sarkastický. "Stará" mi ale neříká před kamarády. To jen v koncerzaci kdy se bavíme pouze jen my dva. Když se pak oba uklidníme, vyříkáme si co bylo špatně a co dělat nebudem nebo se budem snažit to nedělat a podobně...ale stav "vrkání" většinou trvá tak 2 dny. Poté, většinou já, zase něco zkazím. Nedodržím, co jsem slíbila, dostatečně se mu nevěnuju, nechci řešit nějaký problém... sad je mi to trochu líto, pravda. Ale nechci ho opustit. Miluju ho. A s každým usmířením nebo uklidněním nebo co to je doufám, že další hádky a rozpory nastanou nejdříve za nějaký týden...ale nějak to nefunguje. sad Ohledně toho sexu...když jsem mu řekla ne, byl hodně naštvaný a vyčetl mi, že asi teda budu rozhodovat o našem sexu jen já a že to se mu nelíbí. Že jestli by mi to udělalo takový problém. Třeba by se mi zvedla nálada...ale nevím. Asi se příště zkusím přemoci a postupně se promazlit až k sexové náladě.. A děkuju za odpovědi, vážím si toho wink

holka , přečetla sis pozorně, co jsi napsala? Představ si, že by ti tohle řekla tvoje dobrá kamarádka. Co bys jí poradila?
Sbal si kufry a utííkej. Než si začne tvojí NAPROSTOU poslušnost vynucovat fyzicky. Podle mě k tomu není daleko.
Jsi svéprávný člověk a mᚠprávo dělat to, co chcšeš TY SAMA. I kdyby jsi 100* předtím slíbila něco jiného.

Není tady

 

#24 9. 1. 2011 15:29

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nechu k sexu

Jo, namlouvᚠsi něco. Že se ten kluk umí chovat.
Neumí.
A Tobě bych poradila pryč od něj, protože jeho chování bude časem zřejmě ještě horší. Jakmile by pro mě neměl pochopení a "vyhrožoval, že si najde jinou, řekla bych - tak padej a hned teď.

Není tady

 

#25 9. 1. 2011 16:22

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Nechu k sexu

lucecita napsal(a):

Ono, je to složité. Možná právě proto, že je to můj první přítel. Moje první vážná známost, první sexuální partner a taky pravděpodobně první kluk, který si mě za 19 let všiml. Já ho mám doopravdy ráda a chci s ním být dále. Nechci se rozejít už kvůli řádků 1 a 2 a taky protože je fakt skvělý kluk. Umí se k holce chovat a je velmi pozorný. Bohužel, když udělám něco co se mu nelíbí, a snažím se to nedělat, ale někdy to prostě nevyjde, tak je pak strašně naštvaný a uražený a sarkastický. "Stará" mi ale neříká před kamarády. To jen v koncerzaci kdy se bavíme pouze jen my dva. Když se pak oba uklidníme, vyříkáme si co bylo špatně a co dělat nebudem nebo se budem snažit to nedělat a podobně...ale stav "vrkání" většinou trvá tak 2 dny. Poté, většinou já, zase něco zkazím. Nedodržím, co jsem slíbila, dostatečně se mu nevěnuju, nechci řešit nějaký problém... sad je mi to trochu líto, pravda. Ale nechci ho opustit. Miluju ho. A s každým usmířením nebo uklidněním nebo co to je doufám, že další hádky a rozpory nastanou nejdříve za nějaký týden...ale nějak to nefunguje. sad Ohledně toho sexu...když jsem mu řekla ne, byl hodně naštvaný a vyčetl mi, že asi teda budu rozhodovat o našem sexu jen já a že to se mu nelíbí. Že jestli by mi to udělalo takový problém. Třeba by se mi zvedla nálada...ale nevím. Asi se příště zkusím přemoci a postupně se promazlit až k sexové náladě.. A děkuju za odpovědi, vážím si toho wink

Lucecito, jakmile se začneš příště "přemáhat" a do sexu se budeš "nutit", jen aby byl přítel spokojenej, zaručuju Ti, že tohle je pravá cesta do pekel. Ze sexu nebudeš mít nic a pomalu se propracuješ k tomu, že budeš mít odpor jak k příteli, tak k sexu s ním vůbec a nakonec se stejně rozejdete.
Já si myslím, že Tvoje "nechu k sexu" je jenom špička ledovce, která skrývá nesoulad ve vašem partnerském vztahu vůbec. Kdyby mezi vámi všechno klapalo, na sex by ses těšila a užívala si ho. Když nám tady popisuješ, jak hrubě se k Tobě přítel chová, jak naléhá, slovně si vynucuje styk, uráží se, nemluví s Tebou - a nemusí se jednat jenom o sex - tak takové jednání musí logicky každou ženskou znejistit, znechutit a otrávit a oblast sexu je právě ta oblast, kde se mizerné vztahy mezi partnery projeví nejdřív.
Tahle situace nemá řešení, Luc a po čase stejně přijdeš na to, že v tomhle vztahu nemůžeš svobodně dýchat, že je to k ničemu a že Ti takový vztah přináší místo příjemně strávených chvilek jenom žaludeční křeče. Jsi mladá, nemysli si, že se pro Tebe nenajde někdo jiný. Chce to jen si více věřit a mermomocí nezůstávat v nefunkčním vztahu, protože si zbytečně blokuješ cestu k někomu daleko lepšímu stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů