Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 5. 1. 2011 15:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Kuřátko napsal(a):

Kiara napsal(a):

Druhá věc je ta, že otec dopředu ví, že v jednom z víkendových dnů se nebude moci věnovat dítěti v plném rozsahu, jde na brigádu a o dítě by měla v jeho nepřítomnosti pečovat jiná osoba. Tam bych viděla určitou oprávněnost toho, že matka dítěte se "šprajcne", protože o dítě by se měl dle rozsudku starat a pečovat výlučně otec a matka není povinna strpět, aby bylo její dítě - by jen na jeden den - v péči jiné osoby. Jediné řešení - požadovat po matce, aby při příštím návštěvě byla chybějící sobota nahrazena dnem "navíc", tedy další víkend by měl být v rozsahu pátek-sobota-neděle.
S cestováním dítěte do zahraničí je bohužel matka jako dceřin zákonný zástupce oprávněna cestu nedovolit, v tomto případě ale máte možnost obrátit se na soud.

Ale i tak si podle mne může otec vzít dceru ve stanovený víkend. Pohlídat dítě může babička nebo třeba paní na hlídání....když by otec neměl zrovna třeba přítelkyni. To je alespoň můj názor.
Víš Kiaro, doteď v tom nebyl problém a najednou (po "aférce" s pohovorem) jsem nazývána jako cizí osoba a BM se to nelíbí.

Môc môže, ale otázka znie: NAČO je to dobré? (Aby decko nebolo s matkou? roll ) A komu to prospeje? Niežeby to bola tragédia a môže sa také vyskytnú aj nečakane; ale ak otec VIE, že nebude ma na diea čas, načo si ho berie? To je akoby matka zažiadala o starostlivos o diea a vzápätí po priklepnutí ho odviedla k starým rodičom alebo do DD. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#27 5. 1. 2011 15:26

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

PetrHl napsal(a):

Dita.L napsal(a):

PetrHl napsal(a):

U nás se jednalo o to, že BM nehodlala pustit dceru se mnou na dovolenou dokud nebude mít přesné údaje o místě pobytu.
i.

Tak v takovem pripade bych nepustila dite ani ja.

ale do toho ti nic není. V době kdy je s tatínkem je za díte zodpovědný on. Jestli jede s otcem k babičce, k tetičce, ke kamaríádovi na chatu nebo na dovolenou k moři, do toho tobě nic není. Sděluješ snad otci kam přesně s jeho ratolestí jedeš na dovolenou ty?
V době kdy se kupují dovolené na uplně poslední chvíli to lze docela těžko

Vidíš,Petře a já si myslím,že nemᚠtak docela pravdu.Jestliže je dítě soudem svěřeno výhradně do mé péče,mám pravo vědět,kde se otec s dítětem bude zdržovat,jestliže si ho vezme. Nehledě na to,že mi to přijde i slušné od otce dítěte,když se předem domluví. Protože někdy může mít matka opravdu důvod,proč s tím nesouhlasit.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#28 5. 1. 2011 15:28

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Selima napsal(a):

PetrHl napsal(a):

Dita.L napsal(a):


Tak v takovem pripade bych nepustila dite ani ja.

ale do toho ti nic není. V době kdy je s tatínkem je za díte zodpovědný on. Jestli jede s otcem k babičce, k tetičce, ke kamaríádovi na chatu nebo na dovolenou k moři, do toho tobě nic není. Sděluješ snad otci kam přesně s jeho ratolestí jedeš na dovolenou ty?
V době kdy se kupují dovolené na uplně poslední chvíli to lze docela těžko

Myslím si, že diea je niekomu zverené do výchovy(v prípade rozvodu a nedohody určuje toto súd) a ten/tá je za diea zodpovedný/á a má teda isté práva, pokiaž ide o informácie. Ja to v praxi vidím hlavne podža toho, aké staré je to diea a aké sú okolnosti tých "návštev". Ak ocko berie dvojročné diea so sebou do zahulenej krčmy alebo na raft Niagary, asi k tomu mám čo poveda ako matka... wink Inak je to o dohode, samozrejme.
Mmch, mne by sa asi tiež nepáčilo, keby ocko diea vyzdvihol a potom bolo celý čas s niekým iným - hlavne ak tú osobu nepoznám a nič o nej neviem. Keby som aspoň ako-tak vedela o koho ide, bola by som kžudnejšia. (Ale aj tak by mi bolo asi milšie, keby s dieaom trávil čas jeho rodič než prarodičia, kamaráti alebo cudzí žudia...).

Čteme si myšlenky.....wink


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#29 5. 1. 2011 15:45

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Hm,jak to tady čtu,tak je tu najednou plno slov o slušnosti,právech,ohleduplnosti,soudech  povinnostech.Ale už bohužel s křížekm po funuse!Škoda,že si dospělí,kterých se to týká nesundali ty růžové brýle dřív,než ty dítka splodili a ještě před jejich početím se měli především zajímat o to,co je to za člověka,se kterým chtějí mít dítě.

Není tady

 

#30 5. 1. 2011 15:57

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Kuty napsal(a):

Hm,jak to tady čtu,tak je tu najednou plno slov o slušnosti,právech,ohleduplnosti,soudech  povinnostech.Ale už bohužel s křížekm po funuse!Škoda,že si dospělí,kterých se to týká nesundali ty růžové brýle dřív,než ty dítka splodili a ještě před jejich početím se měli především zajímat o to,co je to za člověka,se kterým chtějí mít dítě.

Kuty,on je každý chytrý až PO. Každý pak ví co měl a mohl,ale úplně nejlíp to víme u těch druhých. Navíc,on se člověk taky může povahově změnit vlivem událostí co ho potkaly,nemocemi apod. Takže se může stát,že člověk,se kterým plodíme dítko je o pár let někým "jiným".......


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#31 5. 1. 2011 15:58

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Kuty, takovéhle úvahy jsou zakladatelce vlákna asi tak platný, jako mrtvému zimník.
Kdyby byly v klobouku ryby, nemusely by bejt v rybníce wink


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#32 5. 1. 2011 16:20

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

rejka napsal(a):

PetrHl napsal(a):

Dita.L napsal(a):

Tak v takovem pripade bych nepustila dite ani ja.

ale do toho ti nic není. V době kdy je s tatínkem je za díte zodpovědný on. Jestli jede s otcem k babičce, k tetičce, ke kamaríádovi na chatu nebo na dovolenou k moři, do toho tobě nic není. Sděluješ snad otci kam přesně s jeho ratolestí jedeš na dovolenou ty?
V době kdy se kupují dovolené na uplně poslední chvíli to lze docela těžko

Vidíš,Petře a já si myslím,že nemᚠtak docela pravdu.Jestliže je dítě soudem svěřeno výhradně do mé péče,mám pravo vědět,kde se otec s dítětem bude zdržovat,jestliže si ho vezme. Nehledě na to,že mi to přijde i slušné od otce dítěte,když se předem domluví. Protože někdy může mít matka opravdu důvod,proč s tím nesouhlasit.

Víš Rejko, někdy i otec může mít opravdu důvod matce nesdělovat přesné místo pobytu, záleží na okolnostech. Ono to je všechno hlavně o těch právech a povinnostech, o svobodě - proto se o děti vedou takové boje.

Pokud se vrátím k původnímu dotazu vlákna, tak zkrátka dle sdělení odbornic na toto téma - pracovnic OSOPD - není rodič, který si dítě vypujčuje povinen rodiči, který má dítě svěřeno ve výchově, sdělovat přesné místo jeho pobytu v době kdy si dítě vypujčuje. Tak to je. Vynutit se to však nijak nedá, ani soudně, vymnlouvat se dá na ledacos a pod pojem "zájem dítěte" se kolikrát vejdou takové záležitosti, že z toho zůstává rozum stát.

Upravil(a) PetrHl (5. 1. 2011 16:24)

Není tady

 

#33 5. 1. 2011 16:45

Nuni
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 11. 2008
Příspěvky: 162

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

PetrHl napsal(a):

rejka napsal(a):

PetrHl napsal(a):


ale do toho ti nic není. V době kdy je s tatínkem je za díte zodpovědný on. Jestli jede s otcem k babičce, k tetičce, ke kamaríádovi na chatu nebo na dovolenou k moři, do toho tobě nic není. Sděluješ snad otci kam přesně s jeho ratolestí jedeš na dovolenou ty?
V době kdy se kupují dovolené na uplně poslední chvíli to lze docela těžko

Vidíš,Petře a já si myslím,že nemᚠtak docela pravdu.Jestliže je dítě soudem svěřeno výhradně do mé péče,mám pravo vědět,kde se otec s dítětem bude zdržovat,jestliže si ho vezme. Nehledě na to,že mi to přijde i slušné od otce dítěte,když se předem domluví. Protože někdy může mít matka opravdu důvod,proč s tím nesouhlasit.

Víš Rejko, někdy i otec může mít opravdu důvod matce nesdělovat přesné místo pobytu, záleží na okolnostech. Ono to je všechno hlavně o těch právech a povinnostech, o svobodě - proto se o děti vedou takové boje.

Pokud se vrátím k původnímu dotazu vlákna, tak zkrátka dle sdělení odbornic na toto téma - pracovnic OSOPD - není rodič, který si dítě vypujčuje povinen rodiči, který má dítě svěřeno ve výchově, sdělovat přesné místo jeho pobytu v době kdy si dítě vypujčuje. Tak to je. Vynutit se to však nijak nedá, ani soudně, vymnlouvat se dá na ledacos a pod pojem "zájem dítěte" se kolikrát vejdou takové záležitosti, že z toho zůstává rozum stát.

Souhlasím, ale nemyslím si, že návštěva na OSOPD něco změní. Nám chodil každý čtvrtek před víkendem manuál co můžeme, co nemůžeme, kam máme a nemáme chodit, v kolik mají jít spát atd. Paní se tomu pousmála a tím to skončilo. Taktéž se stalo, že jsem holky hlídala někdy já a skončilo to matčinou žádostí u soudu, že nesmím být doma, když tam budou děti, ach jo ......
Pokud to matce vadí asi nemá smysl to řešit ....


Život je boj, tak se klidně pozabíjejte a já bych s dovolením prošla ..........

Není tady

 

#34 5. 1. 2011 16:57

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Nuni napsal(a):

Souhlasím, ale nemyslím si, že návštěva na OSOPD něco změní. Nám chodil každý čtvrtek před víkendem manuál co můžeme, co nemůžeme, kam máme a nemáme chodit, v kolik mají jít spát atd. Paní se tomu pousmála a tím to skončilo. Taktéž se stalo, že jsem holky hlídala někdy já a skončilo to matčinou žádostí u soudu, že nesmím být doma, když tam budou děti, ach jo ......
Pokud to matce vadí asi nemá smysl to řešit ....

nojo, ovšem pokud chce dotyčný otec/přítel pisatelky své dítě vídat nemá jinou možnost než to řešit.
Návštěva na úřadě má smysl v tom že úřad si dotyčnou matku může pozvat nebo ji navštívit a vysvětlit jí jak se věci mají. Pokud je ale ona pošle někam nebo bude dělat že není doma, nikdo s ní nic nezmůže sad

Upravil(a) PetrHl (5. 1. 2011 17:01)

Není tady

 

#35 5. 1. 2011 17:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

PetrHl napsal(a):

Víš Rejko, někdy i otec může mít opravdu důvod matce nesdělovat přesné místo pobytu, záleží na okolnostech. Ono to je všechno hlavně o těch právech a povinnostech, o svobodě - proto se o děti vedou takové boje.
Pokud se vrátím k původnímu dotazu vlákna, tak zkrátka dle sdělení odbornic na toto téma - pracovnic OSOPD - není rodič, který si dítě vypujčuje povinen rodiči, který má dítě svěřeno ve výchově, sdělovat přesné místo jeho pobytu v době kdy si dítě vypujčuje. Tak to je. Vynutit se to však nijak nedá, ani soudně, vymnlouvat se dá na ledacos a pod pojem "zájem dítěte" se kolikrát vejdou takové záležitosti, že z toho zůstává rozum stát.

No to je práve ten problém, že občas ide o diea až v poslednom rade. roll A to u obidvoch rodičov. grater kapitulation

Upravil(a) Selima (5. 1. 2011 17:31)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#36 5. 1. 2011 17:41

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Selima napsal(a):

PetrHl napsal(a):

Víš Rejko, někdy i otec může mít opravdu důvod matce nesdělovat přesné místo pobytu, záleží na okolnostech. Ono to je všechno hlavně o těch právech a povinnostech, o svobodě - proto se o děti vedou takové boje.
Pokud se vrátím k původnímu dotazu vlákna, tak zkrátka dle sdělení odbornic na toto téma - pracovnic OSOPD - není rodič, který si dítě vypujčuje povinen rodiči, který má dítě svěřeno ve výchově, sdělovat přesné místo jeho pobytu v době kdy si dítě vypujčuje. Tak to je. Vynutit se to však nijak nedá, ani soudně, vymnlouvat se dá na ledacos a pod pojem "zájem dítěte" se kolikrát vejdou takové záležitosti, že z toho zůstává rozum stát.

No to je práve ten problém, že občas ide o diea až v poslednom rade. roll A to u obidvoch rodičov. grater kapitulation

Selimo obecně souhlas, ale nepřijde mi že v tomto případě si otec bere dítě o víkendu na truc bývalé a na truc si musí na pár hodin odskočit aby mohlo chvíli být s jeho přítelkyní kterou má dle jejího vyjádření rádo.
Na truc se dělají jiné věci

Není tady

 

#37 5. 1. 2011 17:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

No, ja by som chlapa, ktorý ma pozve k sebe na víkend a potom na celý deň odíde, prizabila. big_smile A nešla by som, samozrejme... Pár neplánovaných hodín preč je niečo iné ako CELÝ DEŇ brigády, o ktorom viem vopred. stolt Neviem, ako sa dá dohodnú s matkou dieaa, ale ak je prístupná, tak by som dohodla náhradný deň, keď budem ma vožno, nebudem brigádova a budem sa môc dieau venova. Zvl᚝ ak som s ním dokopy 4 dni v mesiaci. hmm To nie je nič proti Kuriatku, ani proti nikomu, ale podža mňa ide o to, aby bolo diea s otcom, a nie s niekým, hocikým - hoci aj milým... Dovolenka je z iného súdka, ale aj tam by som sa snažila o nejakú dohodu, vypočula si argumenty a zvážila.

Upravil(a) Selima (5. 1. 2011 18:06)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 5. 1. 2011 18:04

allgebra
Zablokovaný
Registrovaný: 5. 1. 2011
Příspěvky: 2

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Kuřátko napsal(a):

Dita.L napsal(a):

Jenze ty pises, ze dovolena byla s tebou. Ne s otcem. V takovem pripade mam pravo rozhodnou zda dite pustim ci ne a pokud rozhodnu ze ano, tak jen za mnou danych podminek. Nebo jsi snad otec ditete?
Vubec v kazdem pripade mam pravo vedet kde dite zrovna je  kdyz ho sverim nekomu jinemu. Zrovna tak je slusnost povedet otci, kam jedu s ditetem ja, na to ma pravo zase on, to nepopiram

Tak teď nevím ke komu se vyjadřuješ. Já ve svém příspěvku píšu, že otec chtěl jet s dcerou k moři (o mě tam není ani zmínka) a Petr si troufám říct, že asi tím ostcem je wink

Jinak my si s BM sdělujeme kam jedeme s našim synem na dovolenou. Ale je to spíše pro zajimavost nebo z informativního důvodu (nevím jak to přesně nazvat) a dobrovolné. Loni mi třeba BM sdělil, že o dovolené pojedou na pár dní na slovensko. Jak dlouho tam byli a kde byli pak jsme se dozvěvěla až z vyprávění syna a vůbec mi to nevadilo. Je to jejich čas, tak si ho užijí.

Tak upřímně řečeno já bych taky nechtěla, aby moje dítě s tebou trávilo samo čas, ty jsi skutečně neuvěřitelný případ. Sama tady na sebe všechno prozradíš a pochopitelně lidem v reálu se nelíbí, jak se chováš.
Jestli tě třeba tvůj malý syn stojí 30 kč za den jídlo, tak to je šlupka teda.

A pokud tě skutečně nezajímá, kam jede tvoje dítě na dovolenou s otcem, tak o tom by měla vědět sociálka, to je na pováženou . Nedivím se té mamince, že se jí nezdᚠ.
I nick mᚠjako malá, na první pohled je patrné, že jsi nezralá osoba, která si tu jen na něco hraje .

Není tady

 

#39 5. 1. 2011 18:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Vitaj, Rozmarila!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#40 5. 1. 2011 18:12

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

allgebra napsal(a):

Kuřátko napsal(a):

Dita.L napsal(a):

Jenze ty pises, ze dovolena byla s tebou. Ne s otcem. V takovem pripade mam pravo rozhodnou zda dite pustim ci ne a pokud rozhodnu ze ano, tak jen za mnou danych podminek. Nebo jsi snad otec ditete?
Vubec v kazdem pripade mam pravo vedet kde dite zrovna je  kdyz ho sverim nekomu jinemu. Zrovna tak je slusnost povedet otci, kam jedu s ditetem ja, na to ma pravo zase on, to nepopiram

Tak teď nevím ke komu se vyjadřuješ. Já ve svém příspěvku píšu, že otec chtěl jet s dcerou k moři (o mě tam není ani zmínka) a Petr si troufám říct, že asi tím ostcem je wink

Jinak my si s BM sdělujeme kam jedeme s našim synem na dovolenou. Ale je to spíše pro zajimavost nebo z informativního důvodu (nevím jak to přesně nazvat) a dobrovolné. Loni mi třeba BM sdělil, že o dovolené pojedou na pár dní na slovensko. Jak dlouho tam byli a kde byli pak jsme se dozvěvěla až z vyprávění syna a vůbec mi to nevadilo. Je to jejich čas, tak si ho užijí.

Tak upřímně řečeno já bych taky nechtěla, aby moje dítě s tebou trávilo samo čas, ty jsi skutečně neuvěřitelný případ. Sama tady na sebe všechno prozradíš a pochopitelně lidem v reálu se nelíbí, jak se chováš.
Jestli tě třeba tvůj malý syn stojí 30 kč za den jídlo, tak to je šlupka teda.

A pokud tě skutečně nezajímá, kam jede tvoje dítě na dovolenou s otcem, tak o tom by měla vědět sociálka, to je na pováženou . Nedivím se té mamince, že se jí nezdᚠ.
I nick mᚠjako malá, na první pohled je patrné, že jsi nezralá osoba, která si tu jen na něco hraje .

a jéje, opět někdo kdo se dnes zaregistroval a hned zde všechno ví a každého zná... hlavně v reálu... lol

Není tady

 

#41 5. 1. 2011 18:23

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Kuřátko napsal(a):

Děkuji Petře, myslela jsem si to. Jen tady v tom státě jsou některé zákony postaveny na hlavu 8)

Jinak Dito, jsem taky matka  a abych požadovala přesné informace kde bude otec s dítětem na dovolné mně ani nenapadlo. Je jejich věc kde čas stráví a důležitější pro mne je aby si to prcek ve zdraví užil wink

Tak to je teda sila.mad


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#42 5. 1. 2011 18:49

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

eremuruss napsal(a):

Kuřátko napsal(a):

Děkuji Petře, myslela jsem si to. Jen tady v tom státě jsou některé zákony postaveny na hlavu 8)

Jinak Dito, jsem taky matka  a abych požadovala přesné informace kde bude otec s dítětem na dovolné mně ani nenapadlo. Je jejich věc kde čas stráví a důležitější pro mne je aby si to prcek ve zdraví užil wink

Tak to je teda sila.mad

Víš erem, já mám trošičku jiný vztah se svým BM než ty. Má totiž mou plnou důvěru, že se o našeho syna perfektně postará. Nᚠsyn je u něj na prvním místě (tak jako u mě) a proto jsem si ho s ním taky pořídila. A proto taky nepotřebuji kontrolovat jejich každý krok.

A promin, ale myslím, že ty mᚠco nejméně mluvit do výchovy.... co jsem se tady za ty roky dočetla gloria

Není tady

 

#43 5. 1. 2011 18:57

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Selima napsal(a):

Môc môže, ale otázka znie: NAČO je to dobré? (Aby decko nebolo s matkou? roll ) A komu to prospeje? Niežeby to bola tragédia a môže sa také vyskytnú aj nečakane; ale ak otec VIE, že nebude ma na diea čas, načo si ho berie? To je akoby matka zažiadala o starostlivos o diea a vzápätí po priklepnutí ho odviedla k starým rodičom alebo do DD. hmm

K čemu to bude? K tomu, že otec bude s malou v pátek, v sobotu bude se mnou a mým synem a večer opět i s tatínkem a v neděli. Kdyby to šlo, tak by si přítel samozřejmě brigádu zařídil na jiný den....jenže si to nemůže dovolit wink

Jinak malá s námi chtěla být i na štědrý den. Přítel ji vysvětloval, že to nejde, že by měla být s maminkou. Na tomhle alespoň vidíte, jak je u nás ráda. Kolikrát od nás ani nechce domů.

Není tady

 

#44 5. 1. 2011 19:00

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Mě hodně mrzí, že spousta matek myslí jen na sebe (místo na děti) a chtějí všechno. Chtějí alimenty nejlépe celou výplatu svého ex, chtějí aby styk otce s dítětem byla podle nich a nejlépe by dali otci i dítěti čip, aby je měli oba pod kontrolou.

Když je dítě spokojeno, proč nejsou spokojené i ony. Pořád vyžadují pro cebe nějé práva, ale že mají taky nějaké povinnosti je ani nenapadne sad

Není tady

 

#45 5. 1. 2011 19:16

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Kuřátko napsal(a):

Když je dítě spokojeno, proč nejsou spokojené i ony. Pořád vyžadují pro cebe nějé práva, ale že mají taky nějaké povinnosti je ani nenapadne sad

Kuřátko, konkrétně jaké povinnosti mᚠteď v tomhle případě na mysli va ?!?


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#46 5. 1. 2011 19:21

allgebra
Zablokovaný
Registrovaný: 5. 1. 2011
Příspěvky: 2

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Kuřátko napsal(a):

Mě hodně mrzí, že spousta matek myslí jen na sebe (místo na děti) a chtějí všechno. Chtějí alimenty nejlépe celou výplatu svého ex, chtějí aby styk otce s dítětem byla podle nich a nejlépe by dali otci i dítěti čip, aby je měli oba pod kontrolou.

Když je dítě spokojeno, proč nejsou spokojené i ony. Pořád vyžadují pro cebe nějé práva, ale že mají taky nějaké povinnosti je ani nenapadne sad

Ano a přesně v tom mᚠty problém, tvůj kluk je doma hladovej a má vojnu, jak jsi sama přiznala, kterou mu dělá tvůj přítel, aby byl "vychovanej".....ha ha ha.  Přitom podle toho co tu vypisuješ, sama bys potřebovala vychovat a naučit jak se má přistupovat k dětem.

Na kluka vůbec nemyslíš, ale je taky možný, že tu jen machruješ a reálně je všechno jinak .
Každopádně matka musí vědět, kde má dítě na dovolené, to jen ta tvoje hlavinka nechápe.

A pokud vím tak Petr je podle fotek lehce "přičmoudlej" , takže kdyby mi můj lehce "přičmoudlej" bývalej odvezl dítě neznámo kam , taky bych se bránila.

Není tady

 

#47 5. 1. 2011 19:23

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Povinnost dávat dítě svému otci. Konkrétně. Povinnost dbát na to, aby dítě bylo spokojeno a chránit jeho zájmy. Tady v tomto případě není v zájmu dítěte aby se s otcem nestýkalo.

Není tady

 

#48 5. 1. 2011 19:35

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

***

Upravil(a) PetrHl (5. 1. 2011 19:43)

Není tady

 

#49 5. 1. 2011 19:41

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Vrate se prosím k podstatě vlákna a zanechte osobních útoků, todle je právní poradna a ne pavlač. Díky za pochopení.

Není tady

 

#50 5. 1. 2011 20:31

majkafa
Host

Re: Povinosti otce v době návštěv jeho dítěte

Já bych dítě taky k otci nepustila, když jde na brigádu. Tak buď tráví čas s dítětem, nebo si ho prostě nebere. To není pobyt s otcem, když jde otec na brigádu. A jde jindy, nebo si vezme dítě jindy. Na pohovor na pár hodin - to by mi neva, ale když ví předem, že jde na brigádu, to mi va.
A taky by záleželo na vztazích s přítelkyní otce. Pokud by byly dobré a já jí budu důvěřovat, OK. Pokud vztahy mezi námi dobré nebudou, tak požaduju přítomnost otce. když je dítě menší.

Upravil(a) majkafa (5. 1. 2011 20:33)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů