Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 1. 2011 18:44

Darjaa
♥------
Registrovaný: 3. 1. 2011
Příspěvky: 1

Přijímací zkoušky na SŠ

S hrůzou zjišuji, že na většině SŠ se budou konat přijímací zkoušky z ČJ a M oproti minulým rokům, kdy se stačilo vejít do průměru stanoveného školou.
Já chápu střední školy, že chtějí kvalitní materiál, sama jsem zkoušky dělala, ale v té době to byla zcela samozřejmá záležitost, na kterou jsme se celou osmou třídu připravovali.
Syn je v 9. třídě, průměr 1,5 -1,8, ale nejsem si zcela jistá, zda přijímací zkoušky zvládne. Někde mají SCIO testy, někde své testy a ve škole nedělají nic, žádná příprava, pouze probírání učiva.
Přiznám se, že jsem z toho tak trochu nesvá když vím, že měl vždy vyznamenání a je možné, že se nedostane na školu s maturitou. Asi jsme zbytečně nervózní, asi ho podceňuji, ale myslela jsem si, že by ZŠ měla žáky připravovat a ono nic.  Jsem celkem naštvaná z toho, že bych měla platit nějaký přípravný kurz na přijímací zkoušky, když učitelé jsou placeni od toho, aby dítě připravili. Zatím mi to připadá, že dělají všechno možné, jen ne to, co mají.
Jak jste na tom s 9. vy?kapitulation

Není tady

 

#2 12. 1. 2011 7:01

barysek
♥♥♥----
Místo: Karlovy Vary Dvory
Registrovaný: 24. 6. 2009
Příspěvky: 190

Re: Přijímací zkoušky na SŠ

já tedy 9taka nemám ale mám v živé paměti moje přijímačky a  doučování dětí.
ve škole jsme se mohli přihlásit přípravu která byla nepovinna. jinak se daly a dají koupit v běžném knihkupectví koupit knížky s testy a výsledky. s těmi jsme pracovali i na onom doučování. jinak mám za to že každá škola uveřejňuje podobu testů z minulých let..


Amélie:
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hpotos-ak-snc6/hs059.snc6/168920_1503936850227_1588419438_31030352_5159667_s.jpg
Madlen v porodnici: http://87.245.195.53/161/5/5/7/146375527/402254/t1262824613/402255_192.jpg

http://metriky.eu/img-m.php?barbuchacha=597&id=597

Není tady

 

#3 25. 1. 2011 9:35

viv1
♥------
Registrovaný: 24. 1. 2011
Příspěvky: 1

Re: Přijímací zkoušky na SŠ

Ahoj, mám pro vás tip nejen pro děti před přijímačkami na SŠ, ale třeba i na důležité zkoušky jako je následná maturita atd. Metoda, kterou bych vám ráda představila je velice vhodná pro děti všech věkových kategorií, pro děti s poruchou pozornosti, hyperaktivitou, pro děti s poruchami chování nebo učení. I když dítě nemá diagnostikovanou nějakou poruchu, přesto mu má problémy s učením, nevydrží u jedné činnosti, má problémy v kolektivu metoda EEG - Biofeedback je pro něj to pravé. V podstatě se jedná o učení mozku. Mozek se učí "jet" na těch správných vlnách a eliminovat ty špatné. Děti hrají hry, ale jen tím, že je ovládají svými myšlenkami (svým soustředěním). Pro více informací se podívejte na www.trenujmozek.wz.cz. Mnoha dětem, které znám tato metoda výrazně zlepšila následnou budoucnost, je to až nevěřícné, ale výsledky jsou úžasné.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů