Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 3. 1. 2011 16:18

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Novoroční dárek

Přišel od čarodějky astroložky, tak se sestersky, čarodějky a čarodějové, s Vími  podělím:

Tak a teď malý dárek. Zítra přesně ve 21:07 je historická astrologická konstelace "Čas splněných přání". Jedná se o završení konjunkce Urana a Jupitera, která znamená šastné náhody a příležitosti, ale v esoterním smyslu také hovoří o nových zdrojích života a lásky (Ryby) o ochraně (Jupiter) a vývoji (Uran). Tato konjunkce završuje celoroční vliv Jupitera a Urana, který lidstvo posunul k zcela novým obzorům a urychlil vývoj na Zemi. Teď je důležité se rozloučit se vším starým a otevřít si cestu k novému. O tom také mluví Sabiánský symbol této konjunkce: Úplněk sklizně zalévá jasné podzimní nebe, který upozorňuje na završení a přináší „světlo naplnění a požehnání dobře vykonané práci“.
A co to znamená v praxi? V období mezi 21:06 - 21:08 si něco přej - požádej Vyšší Já o pomoc a vedení, soustřeď se a svá přání v duchu nebo nahlas vyslov. Ale pozor na to, co si přeješ - v časové posloupnosti se to splní yikes) Tato konstelace se bude opakovat opět za dvanáct let, ale už nebude podpořena Venuší, která přidává osobní vliv, takže už nikdy nebude mít takovou sílu, jako ta nynější.

(Teda mudlové si mohou taky přát stoltwink, ale zacházejte s tím prosím opatrně hjarta )


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#2 3. 1. 2011 19:31

majkafa
Host

Re: Novoroční dárek

Pan, díky za zprávu.
Tak mi napadlo, já si raději nebudu přát nic.
Hlavně si nebudu přát toho chlapa, bůhví, co by mi pak bylo zase posláno za exponát, když pořád neumím správně vyplňovat objednávky. dumbombig_smile

Nechám to na vyšší moci. stolt

 

#3 3. 1. 2011 19:37

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Novoroční dárek

Přej si chlapa, "se kterým ti bude po všech stránkách dobře" Majko.
To mám z Bärbel - vypráví krásnou historku, jak zadala nějaký parametry, chlapa dostala - a nevyšlo to. Tak zadala víc parametrů pak ještě, až skončila tuším u 29 a myslela si, že je to už vyčerpávající soupis lol Jenže když nevyšlo ani to, tak pochopila, že na to musí jinak a vymyslela tuhle objednávku.
Ještě bys mohla dodat, aby ti vydržel, nebo tak něco....aby ta krása nevydržela třeba tejden va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#4 3. 1. 2011 19:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Novoroční dárek

jé, to je paráda, já se těším, už vím, co si budu přát smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#5 3. 1. 2011 19:48

majkafa
Host

Re: Novoroční dárek

lupi, dík za námět. Já už mám těch vlastností možná i 50 nebo víc a furt tam něco zapomenu. Třeba věk, zadaný, nebo je v tramtárii na kamionu jak je rok dlouhý, nebo mě jen drží X měsíců za ručičku a jinak nic,...

Raději si budu přát něco jiného a tohle nechám vyšší instanci. Jestli mám potkat toho pravého, tak to vyšší instance určitě v ten správný čas zařídí. A jestli ne, no tak třeba v příštím životě. stoltsmile
Stejně se podezírám, že si někde v podvědomí, i když netuším kde, přeji, aby se vrátil ten můj, aby naše rodina byla zase kompletní. Možná proto se nedaří. smile

 

#6 3. 1. 2011 21:00

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Novoroční dárek

To je krásný, Pan! Díky hjarta
Jen to přání ještě musím zaškatulkovat tak, aby z toho zase nebyl nějakej maglajs


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#7 3. 1. 2011 21:06

giorgino
♥♥♥♥♥--
Místo: Liberec/Jablonec
Registrovaný: 15. 7. 2010
Příspěvky: 514

Re: Novoroční dárek

Zajímavé to s tou astrologickou konstelací. Já si nebudu nic přát, protože už dopředu vím, že si na to zejtra ani nevzpomenu a mobila zrovna nemám, abych si nastavil budík.

To s těma vašima chlapákama, holčiny. No já nevím, no, ale dokonalej kousek asi stejně nesežete. Prostě ten je jen o něco lepší než tamten a tak. My chlapi nejsme dokonalí. To ne-e.  smile Co jsem tady na babinetu četl hafo příspěvků, tak mi přijde, že hodně z vás (teď nemyslím konkrétně majkafu) hledá štěstí v parterovi, mít partnera, pěkný vztah, jako kdyby to byl nějakej orgasmus štěstí. A pak v nějakém příspěvku přijde vyvrcholení typu - já jsem táák moc šastná.

Přesto pokud jsi zejtra vzpomenu, tak do vzduchu té všudypřítomné energii povím, že partnerské záležitosti řešit už nebudu. Totiž vždycky když přišel první impulz z mé strany, nikam to nevedlo. Nějak na to nemám talent bo co. Takže řeknu Božínkovi, kamarádovi, že tuhle práci nechám na něm! Jako to máte v plánu některé z Vás, děvčata. A k tomu dodám, že když mi nějakou vyhlídne, a to hlavně není nějaká nástraha. Táák a já už řešit nebudu!!!.... A pak ještě asi přání všem bytostem, a cesta k trvalému štěstí pro není takovým bludištěm a na své pouti potkávají více příznivějších rozcestí.

Není tady

 

#8 3. 1. 2011 21:37

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Novoroční dárek

takže děvčata, nachystejte si stručný seznam, abyste ho mezi 21:06 a 21:08 stihly přečíst nebo odříkat big_smile

Není tady

 

#9 3. 1. 2011 21:52

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Novoroční dárek

jen škoda, že na to není víc minut big_smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#10 3. 1. 2011 21:59

IŠTAR
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 413

Re: Novoroční dárek

Haiel lol, zrovna po přečtení příspěvku Pan jsem si říkala, jak to stihnu za ty dvě minuty odříkat, když toho mám na půl hodiny lol. No, ale vypadá to, že mi nezbyde nic jiného než se krapánek uskromnit stolt tillfreds big_smile.

Není tady

 

#11 4. 1. 2011 7:18

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Novoroční dárek

Supr Pan smile Když ono je to s těmi přáními problém, když člověk nechce být sobec... smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#12 4. 1. 2011 12:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Novoroční dárek

majkafa napsal(a):

lupi, dík za námět. Já už mám těch vlastností možná i 50 nebo víc a furt tam něco zapomenu. Třeba věk, zadaný, nebo je v tramtárii na kamionu jak je rok dlouhý, nebo mě jen drží X měsíců za ručičku a jinak nic,...

Raději si budu přát něco jiného a tohle nechám vyšší instanci. Jestli mám potkat toho pravého, tak to vyšší instance určitě v ten správný čas zařídí. A jestli ne, no tak třeba v příštím životě. stoltsmile
Stejně se podezírám, že si někde v podvědomí, i když netuším kde, přeji, aby se vrátil ten můj, aby naše rodina byla zase kompletní. Možná proto se nedaří. smile

Ja si želám, aby som dostala to, čo potrebujem (pre svoj vývoj), v tom je zahrnuté asi všetko smile stolt ... Aj pri chlapovi som si želala, aby ten vzah bol pre nás oboch prínosom a učil nás - no a čo som chcela, to mám. big_smile Až mierou vrchovatou.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 4. 1. 2011 12:54

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Novoroční dárek

Selima napsal(a):

majkafa napsal(a):

lupi, dík za námět. Já už mám těch vlastností možná i 50 nebo víc a furt tam něco zapomenu. Třeba věk, zadaný, nebo je v tramtárii na kamionu jak je rok dlouhý, nebo mě jen drží X měsíců za ručičku a jinak nic,...

Raději si budu přát něco jiného a tohle nechám vyšší instanci. Jestli mám potkat toho pravého, tak to vyšší instance určitě v ten správný čas zařídí. A jestli ne, no tak třeba v příštím životě. stoltsmile
Stejně se podezírám, že si někde v podvědomí, i když netuším kde, přeji, aby se vrátil ten můj, aby naše rodina byla zase kompletní. Možná proto se nedaří. smile

Ja si želám, aby som dostala to, čo potrebujem (pre svoj vývoj), v tom je zahrnuté asi všetko smile stolt ... Aj pri chlapovi som si želala, aby ten vzah bol pre nás oboch prínosom a učil nás - no a čo som chcela, to mám. big_smile Až mierou vrchovatou.

Sel, tak jak jsi to napsala....tak je to přesné - ta první věta. tak by to mělo být..
Já ale, srabák, ji neřeknu. Budu konkretnější. Budu to přesto směrovat. A přitom vím, že bych TO měla nechat být a nechat běžet. Myslím si , že je to další vývojový stupeň po umění "přání si". Možná ten nejvyšší - ale já si furt netroufám.... cool

Jiank bezvadné téma - přesně mi sedlo. Dík hjarta

Není tady

 

#14 4. 1. 2011 13:15

IŠTAR
♥♥♥♥---
Registrovaný: 18. 8. 2010
Příspěvky: 413

Re: Novoroční dárek

Sel, jj, tak takhle jsem to přesně formulovala u svého dítka. A někdy jsem z něho na prášky big_smile. No holt co jsem si přála, to mám stolt.

Není tady

 

#15 4. 1. 2011 13:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Novoroční dárek

wink tak nejako - občas sa asi cítime silnejšie styrka a realita nás potom doženie. Ale čo už, vývoj je vývoj.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#16 4. 1. 2011 14:43

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Novoroční dárek

Sel, já si myslím, že je pro nᚠvývoj již vše připravené a to i bez přání. Prostě to tak na světě chodí. Spíš si přej něco, co není tak samozřejmé smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#17 4. 1. 2011 17:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Novoroční dárek

Tak povedzme jasnejšie znamenia big_smile a čím menej rozhodovania, nejasností, tápania a tak. stolt a silu prijíma veci tak, ako prichádzajú.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 6. 1. 2011 12:57

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Novoroční dárek

Jak jste to zvládli?
Já jsem si přála, jak jsem psala, spíše konkretněji. Mám z toho docela dobrý pocit.

Není tady

 

#19 6. 1. 2011 13:36

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Novoroční dárek

Já jsem to zaspalááá - béééé! Žádné přání se mi nesplní - béééé!

Není tady

 

#20 6. 1. 2011 13:38

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Novoroční dárek

Jo, rovněž jsem si přál a doufám, že mě to z druhé strany neklepne big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#21 6. 1. 2011 13:52

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Novoroční dárek

Ivana napsal(a):

Já jsem to zaspalááá - béééé! Žádné přání se mi nesplní - béééé!

Splní, nebreč smile VOS prej funguje nepřetržitě bez ohledu na nějaké konstelace, tak to zkus tam smile

Není tady

 

#22 6. 1. 2011 14:46

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Novoroční dárek

Já taky doufám, přesně jako Kalik lol
Velmi pečlivě jsem formulovala, ale prostě vím, že nemusím vidět teď všechny aspekty toho (těch big_smile) přání. To mám za to, že jsem byla srabák a nepřála si - jak psala sel - všechno pro můj rozvoj a mé dobro (necituji ji) . U toho jsem se bála, zpátečnicky, že si automaticky vykoleduju. roll
Pokud jo, tak se s tím budu muset poprat,  no prostě...jako všichni..big_smile
Ale uvnitř doufám a věřím, že to bude stále lepší a lepší...hjarta

Ivano - ty jsi teda éro ! lol
Já zase visela na hodinách od osmi večer. A mlela jsem raději minutu před a minutu po to uvedeném rozpětí - co kdyby mi šly blbě hodiny big_smile žejo?

Tak si Ivanko udělej soukromej přací "večírek", hezky se omluv za nepřítomnost big_smile  a uvidíš, že povzbuzení /třeba znamení/ dostaneš.... a bude ti udělena vyjímka. smile hjarta

Není tady

 

#23 6. 1. 2011 14:47

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Novoroční dárek

haiel napsal(a):

Ivana napsal(a):

Já jsem to zaspalááá - béééé! Žádné přání se mi nesplní - béééé!

Splní, nebreč smile VOS prej funguje nepřetržitě bez ohledu na nějaké konstelace, tak to zkus tam smile

Já si taky myslím, že napojení funguje neustále, ale tato hodina a minuta byla pro mě takovým umocněním přacího okamžiku

Není tady

 

#24 6. 1. 2011 14:55

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Novoroční dárek

Wiki napsal(a):

Jak jste to zvládli?

To se uvidi. wink


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#25 6. 1. 2011 15:30

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Novoroční dárek

Ivana napsal(a):

Já jsem to zaspalááá - béééé! Žádné přání se mi nesplní - béééé!

Ivano, pokud je NOV v kozorohu, můžeš "čarovat" znovu. Jen to chce co nejvíc zelené barvy - je to barva hojnosti - a přát si spíš něco "materiálního" - úspěch v práci, materiální zabezpečení a pomoc, hojnost příležitostí, přátel, zdraví....


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů