Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 21. 1. 2011 11:37

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Ahoj Miasel, hlásím se k těm,co z Crowleyho tarotu běhá mráz po zádech a to nejen kvůli symbolům. Mám doma Rider-Waite tarot a trochu se mi na něj poslední dobou práší.
Obrázky jsou od Hajného?

Duši, podle mě už někdy během těhotenství a teď se mi zalíbila Pavlina teorie .

Agewo,jak se pracuje s andělskými kartami?

Není tady

 

#102 21. 1. 2011 13:10

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Juicee napsal(a):

Tak já s Tarotem teprve začínám. Mám Tarot snů.

Tak něco napiš smile Jak se s ním pracuje?

Není tady

 

#103 28. 1. 2011 12:05

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Dusi - já si myslím, že tak okolo 5., 7. týdne - v době, kdy si matka už uvědomuje, že je těhotná.

Používám Symbolon a nově Osho zen tarot (ale ten ještě nemám moc zažitý...)


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#104 28. 1. 2011 19:42

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Andělské karty jsou naprosto skvělé, jen mi někdy trochu vadí, že jsou hodně pozitivní.Jsou tedy spíše na uklidnění a povzbuzení. Nejvíc používám OSHO a pak Zeptej se svých průvodců. Ty jsou tak skvělý, že je nechávám "vykládat" i klienty a mám u nich pocit, že obrázky se hýbou a ukazují příběh.

Není tady

 

#105 3. 2. 2011 20:48

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Čarodějničky dobrem povinné

agewa napsal(a):

Andělské karty jsou naprosto skvělé, jen mi někdy trochu vadí, že jsou hodně pozitivní.Jsou tedy spíše na uklidnění a povzbuzení. Nejvíc používám OSHO a pak Zeptej se svých průvodců. Ty jsou tak skvělý, že je nechávám "vykládat" i klienty a mám u nich pocit, že obrázky se hýbou a ukazují příběh.

Mám právě na jedny andělské zálusk big_smile ,tak jsem chtěla vědět, jak s nimi pracovat.Včera jsem měla možnost si na zkoušku vyložit z OSHO a byla jsem naprosto nadšená.
Na průvodce jsem ještě nekoukala,tak to napravím. Děkuju za typ.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů