Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 1. 1. 2011 19:23

miasel
♥♥-----
Místo: teď už na vesnici
Registrovaný: 1. 1. 2011
Příspěvky: 36
Web

Čarodějničky dobrem povinné

Ahojky všechny čarodky, které se zabýváte výkladem karet,prací s energií,ženskou magií.
Je tu nějaká? Ráda bych se seznámila a vyměnila si zkušenosti a třeba se i něco naučila.Spřízněné duše vítám.


Aby člověk mohl změnit svět- musí nejdříve změnit sebe.

Není tady

 

#2 2. 1. 2011 10:28

miasel
♥♥-----
Místo: teď už na vesnici
Registrovaný: 1. 1. 2011
Příspěvky: 36
Web

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Tak nevím, asi všechny čarodky spí anebo- že by tu nebyl  nikdo,kdo opravdu praktikuje?Že by se tu jen povídalo?


Aby člověk mohl změnit svět- musí nejdříve změnit sebe.

Není tady

 

#3 2. 1. 2011 10:44

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Čarodějničky dobrem povinné

možná to bude tím, že "tyhle věci" se dost těžko dají nějak vyměňovat po netu. Mám pocit, že osobní setkání je daleko přínosnější.
jinak vykládám andělské karty, pracuji s léčbou pomocí bílého světla a píšu vzkazy od andílků.

Není tady

 

#4 2. 1. 2011 10:55

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: Čarodějničky dobrem povinné

smile možná že se i dají sdílet virtuálně, ale podmínkou bývá dobrá živná půda a kredit důvěry.
Když sem  vlítne rozjuchaný čertík, jehož nick nápadně po vyslovení evokuje podobný zvuk jako Zmijozel lol ,  chu k důvěrnostem tohoto druhu to nevzbudí. Nomen omen.
Tedy alespoň u mě ne, abych byla přesná. Asi jsem moc konzervativní a seriozní . lol

Upravil(a) Johana50 (2. 1. 2011 11:01)

Není tady

 

#5 2. 1. 2011 11:16

miasel
♥♥-----
Místo: teď už na vesnici
Registrovaný: 1. 1. 2011
Příspěvky: 36
Web

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Snad máte pravdu obě-jen jsem si myslela, že by bylo možné,si popovídat o tom, co nás potkává,co dobrého i horšího.a to,že sem zabloudí nějaký " zmijozel" by nás nemělo vyhodit ze sedla.Setkávám se s tím i osobně- takže by to nebylo nic nového.


Aby člověk mohl změnit svět- musí nejdříve změnit sebe.

Není tady

 

#6 2. 1. 2011 11:19

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Johana50 napsal(a):

smile možná že se i dají sdílet virtuálně, ale podmínkou bývá dobrá živná půda a kredit důvěry.
Když sem  vlítne rozjuchaný čertík, jehož nick nápadně po vyslovení evokuje podobný zvuk jako Zmijozel lol ,  chu k důvěrnostem tohoto druhu to nevzbudí. Nomen omen.
Tedy alespoň u mě ne, abych byla přesná. Asi jsem moc konzervativní a seriozní . lol

Řekla jsem si, že tu situaci a některé přispivatele tady nebudu komentovat ale s tímhle musím naprosto souhlasit.

Miasel, je to tak jak to napsala Johana. Čarodějek je to dost, jenže koho baví tu diskutovat, když sem vlítnou ježibaby, které mají potřebu vše shazovat a když je člověk požáda o trochu klidu, tak to okomentují tím, že si můžou diskutovat, kde chtějí a říkat, co chtějí. dumbom
To se fakt pak blbě diskutuje.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#7 2. 1. 2011 12:36

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: Čarodějničky dobrem povinné

miasel napsal(a):

Snad máte pravdu obě-jen jsem si myslela, že by bylo možné,si popovídat o tom, co nás potkává,co dobrého i horšího.a to,že sem zabloudí nějaký " zmijozel" by nás nemělo vyhodit ze sedla.Setkávám se s tím i osobně- takže by to nebylo nic nového.

To není o "vyhození ze sedla" . To co tady po druhých žádᚠje poměrně intimní a na to tady prostě není podhoubí.
Věř mi. Jsem tu hooodně dlouho, déle než je možné zjistit u nicku.
Momentálně se tu vznáší "duch pomsty " a každý dobrý skutek bývá po zásluze odsouzen , zneuctěn, pošlapán , rozcupován na prvočinitele a potrestán. lol

Není tady

 

#8 2. 1. 2011 17:12

miasel
♥♥-----
Místo: teď už na vesnici
Registrovaný: 1. 1. 2011
Příspěvky: 36
Web

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Dobře-dám na tebe.Nevím jestli jdediskuze smazat-ale věřím ti,


Aby člověk mohl změnit svět- musí nejdříve změnit sebe.

Není tady

 

#9 2. 1. 2011 17:18

miasel
♥♥-----
Místo: teď už na vesnici
Registrovaný: 1. 1. 2011
Příspěvky: 36
Web

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Mᚠpravdu, že se na každém diskuzním serveru najdou ti, kteří si potřebují léčit mindráky.Bohužel.Takže- nic.Je mi líto.


Aby člověk mohl změnit svět- musí nejdříve změnit sebe.

Není tady

 

#10 2. 1. 2011 17:43

majkafa
Host

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Ve mně nick miazel a v avataru čertík nebudí důvěru v "čarodějničku dobrem povinnou". Už jen slovo "povinnou" mi staví chlupy do pozoru.
Takže se mi s tímto nickem nechce diskutovat na duchovním "povinně".

 

#11 2. 1. 2011 19:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Čarodějničky dobrem povinné

teda holky, mně je miasel až líto roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 2. 1. 2011 21:52

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Já myslím, že nemusí, Pavli - vypadá, že se o sebe dovede postarat smile
Miasel, dělᚠvlny zbytečně - tady je spousta diskusí na podobná témata. Taky tady každej nevisí od rána do večera, takže když se  divíš, že ti nikdo neodpověděl, tak jsi prostě trošku kách.
Sedni si do lavorku se studenou vodou, čerousi, a si zklidníš raketovej pohon, rozhlídni se a uvidíš wink
A možná, že všechny čarodky spí..... cool je přece novej rok, ne?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#13 3. 1. 2011 17:11

miasel
♥♥-----
Místo: teď už na vesnici
Registrovaný: 1. 1. 2011
Příspěvky: 36
Web

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Sluníčko-nedělám vlny-ani náhodou.Jen jsem si chtěla popovídat s lidmi se stejnými zájmy.Dostalo se mi poučení a já poslechla.Vím, že se na každém diskusním serveru najdou ti,kteří se potřebují vypovídat v dobrém i ve zlém.A jestliže mne děvčata,od tématu varovaly- ne proto, že by bylo nezajímavé-ale z toho,že se dočkám toho,že reakce nemusí být zrovna nejlepší-tak dobře.To víš,že se o sebe umím postarat-můžeš se podívat na mé stránky.Přeju hezký den.


Aby člověk mohl změnit svět- musí nejdříve změnit sebe.

Není tady

 

#14 3. 1. 2011 17:16

miasel
♥♥-----
Místo: teď už na vesnici
Registrovaný: 1. 1. 2011
Příspěvky: 36
Web

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Pro Majkafu- nejsem Miazel-asi koukᚠráda na Harryho Pottera- já taky.Nick je miasel-odvozená od mého nicku na stránkách.A název diskuze-pokud jsi se přišla podívat- je od toho,že by všichni,kdo praktikují tuto činnost- by měli lidem pomáhat a ne škodit.Ale to je v pohodě-ahojky.


Aby člověk mohl změnit svět- musí nejdříve změnit sebe.

Není tady

 

#15 3. 1. 2011 17:18

miasel
♥♥-----
Místo: teď už na vesnici
Registrovaný: 1. 1. 2011
Příspěvky: 36
Web

Re: Čarodějničky dobrem povinné

PPavlaa napsal(a):

teda holky, mně je miasel až líto roll

Ne,ne- to je v pořádku.Jsi hodná- třeba to nebyl ten nejlepší nápad.


Aby člověk mohl změnit svět- musí nejdříve změnit sebe.

Není tady

 

#16 3. 1. 2011 19:40

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Čarodějničky dobrem povinné

miasel napsal(a):

můžeš se podívat na mé stránky.Přeju hezký den.

Ráda bych, ale nemůžu neutral


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#17 3. 1. 2011 19:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Čarodějničky dobrem povinné

ty stránky mi nejdou otevřít ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#18 3. 1. 2011 21:29

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Čarodějničky dobrem povinné

tongue  čarodějnice a prej "nemůžu"... "nejdou"... to je úroveň tohleto dumbom
Tady to je : zeptala jsem se strýca Gůglového:
http://miamia.webgarden.cz/

Miasel, opravdu si myslíš, že by čarodějnice měly být dobrem povinné? Nebo to je jenom taková slovní hříčka do nadpisu?

Není tady

 

#19 3. 1. 2011 23:18

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Gůglování není moc můj obor neutral A ostatně aspoň  vidíme, kdo je Velečarůda cool Jak se ti to povidlo, Draku?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#20 3. 1. 2011 23:28

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Miasel a ty jsi "bývalá" Mia nebo ne?


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#21 4. 1. 2011 14:55

miasel
♥♥-----
Místo: teď už na vesnici
Registrovaný: 1. 1. 2011
Příspěvky: 36
Web

Re: Čarodějničky dobrem povinné

haiel napsal(a):

tongue  čarodějnice a prej "nemůžu"... "nejdou"... to je úroveň tohleto dumbom
Tady to je : zeptala jsem se strýca Gůglového:
http://miamia.webgarden.cz/

Miasel, opravdu si myslíš, že by čarodějnice měly být dobrem povinné? Nebo to je jenom taková slovní hříčka do nadpisu?

Jasně že je to slovní hříčka-sázím na smysl  pro humor u čarodějek.
Nevím proč se duchovní činnost obchází šeptem a božím zanícením.Protože si myslím, že není nic tajemného na tom, že chci vypadat lépe,lépe se cítitm,poradit se se živly.co mám dělat- když jsem v koncích.Nebo pracovat s energií- to je přeci nádhera a trochu tak- návod na lepší život.
A jestli mi pomůžou trpaslící nebo magie- paráda- je to prostě krása.
Jasně zážitky - jsou intimní.ale činnost- ultraveřejná.reta


Aby člověk mohl změnit svět- musí nejdříve změnit sebe.

Není tady

 

#22 4. 1. 2011 14:57

miasel
♥♥-----
Místo: teď už na vesnici
Registrovaný: 1. 1. 2011
Příspěvky: 36
Web

Re: Čarodějničky dobrem povinné

lupina montana napsal(a):

Miasel a ty jsi "bývalá" Mia nebo ne?

ne- buď jsem miamia nebo miasel- což je moje čaroďácký jméno-tongue žádná příšera nebo zmijozelka.lol


Aby člověk mohl změnit svět- musí nejdříve změnit sebe.

Není tady

 

#23 4. 1. 2011 15:14

majkafa
Host

Re: Čarodějničky dobrem povinné

miasel napsal(a):

Pro Majkafu- nejsem Miazel-asi koukᚠráda na Harryho Pottera- já taky.Nick je miasel-odvozená od mého nicku na stránkách.A název diskuze-pokud jsi se přišla podívat- je od toho,že by všichni,kdo praktikují tuto činnost- by měli lidem pomáhat a ne škodit.Ale to je v pohodě-ahojky.

Omlouvám se za nesprávné opsání nicku. Miasel se mi špatně vyslovuje, proto jsem asi napsala miazel. Vím, že je to i tím, že jsem Slovenka, my to máme podle toho, jak se to vyslovuje. Dodnes mám v češtině problém s tím, kdy zkracuju a kdy skracuju, kdy zhlédnu a kdy shlédnu a pod.

 

#24 4. 1. 2011 15:19

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Čarodějničky dobrem povinné

No, abych pravdu řekla, strašně ráda bych si na toto téma početla... ovšem žádným čarodílem nemůžu přispět. Neumím, neznám. Jen reiki. Ale chápu , že je to dost intimní věc a taky mnoha leté zkušenosti, které se asi jen tak zveřenit nemohou.. Ale třeba trošku onoho tajemna by mohlo jít..ne? smile
Miasel - podle tvého psaní bych tipla na hodnou a pohodovou holku, která přece jen důveru vzbudí. Takže je docela možné..že se to tady..pomalounku rozepíše...budu doufat vissla

Stránky mᚠpěkné, zaujala mě metoda "třetího oka"

Upravil(a) Wiki (4. 1. 2011 15:30)

Není tady

 

#25 4. 1. 2011 17:26

majkafa
Host

Re: Čarodějničky dobrem povinné

Když já jak slyším nebo čtu, že je něco povinné, prchám do dáli. A to bylo myšleno jakkoliv. sad

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů