Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 9. 1. 2011 18:07

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Řekla bych že Vladěna nejspíš směrovala příspěvek na Jirku a ne na Xxxx, abychom se vyhnuly nedorozumění wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#152 9. 1. 2011 18:28

Vladena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 12. 2007
Příspěvky: 1732

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Definitiv napsal(a):

Řekla bych že Vladěna nejspíš směrovala příspěvek na Jirku a ne na Xxxx, abychom se vyhnuly nedorozumění wink

Jasně, že na Jirku! Zvolání ,,heuréka"- znamená v překladu: To je objev! tummenupp Takže XXXX potvrdila jen má slova krásným jedním ,,heuréka! "  lollol

Upravil(a) Vladena (9. 1. 2011 18:31)

Není tady

 

#153 9. 1. 2011 19:21

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Jirka napsal(a):

Při čtení vašich reakcí mám dojem, že hlavní důvod, proč nechcete nový Babinet, je především zvyk na starý Babinet a to především na jeho jednoduchost. Tedy pokud bychom vytvořili pro nový Babinet šablonu stejnou jako mají staré diskuse, starý magazín atd. (pochopitelně by to nebylo identické, ale na první pohled ano), byl by pro vás nový Babinet zkousnutelný?

Jinak nový Babinet není plezír, ale technologická nutnost. Na druhou stranu můžeme vzhled Babinetu zachovat, anebo přesněji řečeno, nedělat tak radikální změnu a co nejvíce původního Babinetu zachovat... Byla by to pro vás přijatelnější cesta?

rozhodně by to bylo super tummenupp


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#154 20. 1. 2011 21:36

Romana.P
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 6. 2007
Příspěvky: 2090

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

My Podzimňata 2010 na novém BB už nějaký čas fungujeme, ale bylo to s velkým sebezapřením. Alespoň u mne.
Taky se mi nelíbil a smajlíci tedy fakt hrůza, navíc nejsou tako po ruce jako tady. Ach jo hmm

Není tady

 

#155 21. 1. 2011 11:25

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Romana.P : Co je to Podzimňata 2010 ? va


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#156 21. 1. 2011 14:00

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

podzimňta 2010.. je diskuze o miminkách narozených na podzim 2010 vissla vissla  lol

na starém babinetu jsem prožila obě své těhotenství... porody.... prostě vše....

nakonec jsme se přesunuly na nový a jsme tam...takže opravdu objektivně můžu porovnat kde to bylo lepší

a pro mě rozhodně tady!!!!!

nový babinet je nepřehledný.... a co mi nejvíc chybí jsou metříky.... naše diskuze je založena na dětech a když radím jiné mamince chci mít přehled jak velké má dítko..je to logické....nebo když se bavíme mezi sebou ve skupině chci mít přehled o kolik týdnů či měsíců jsou od nás abychom mohli porovnat...vím, namítnete že si to přeci můžeme sdělit...ale čekat než mi odpoví a tak..prostě bez metříků to není ono

Upravil(a) jitka2 (21. 1. 2011 14:05)

Není tady

 

#157 21. 1. 2011 14:50

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

jitka2 napsal(a):

nový babinet je nepřehledný.... a co mi nejvíc chybí jsou metříky.... naše diskuze je založena na dětech a když radím jiné mamince chci mít přehled jak velké má dítko

Ted jsi me pobavila smile Ale napisu vecer, nemohu se tlemit v kanclu wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#158 21. 1. 2011 15:02

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

jitka2 napsal(a):

podzimňta 2010.. je diskuze o miminkách narozených na podzim 2010 vissla vissla  lol

na starém babinetu jsem prožila obě své těhotenství... porody.... prostě vše....

nakonec jsme se přesunuly na nový a jsme tam...takže opravdu objektivně můžu porovnat kde to bylo lepší

a pro mě rozhodně tady!!!!!

nový babinet je nepřehledný.... a co mi nejvíc chybí jsou metříky.... naše diskuze je založena na dětech a když radím jiné mamince chci mít přehled jak velké má dítko..je to logické....nebo když se bavíme mezi sebou ve skupině chci mít přehled o kolik týdnů či měsíců jsou od nás abychom mohli porovnat...vím, namítnete že si to přeci můžeme sdělit...ale čekat než mi odpoví a tak..prostě bez metříků to není ono

At zijou metriky !!!!!


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#159 21. 1. 2011 16:16

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

jitka2 napsal(a):

nový babinet je nepřehledný.... a co mi nejvíc chybí jsou metříky.... naše diskuze je založena na dětech a když radím jiné mamince chci mít přehled jak velké má dítko

Sorry Jitko, neber si to osobne, pri vsi ucte k Tobe, ja se v praci tak zacal smat, ze kolegove nechnapali, co mi je, ale pro jistotu jsem zavrel BBN, aby si nemysleli, ze jsem tydyt ( ja jako tydyt jsem, ale nemusi to vedet i v praci, ne ? ) Takze na novem BBN chybi metriky, aby si holky mohli merit deticky ? Zajimalo by me, jak internetovym kanalem lze zmerit detatko. Jak je velke. Jako v centimetrech ? Muzes mi rict k cemu Ti tato hodnota jako bude ? va Uvedu priklad. Merim 190 cm. Jak nalozis s moji vyskou ? Co Ti to rekne, kdyz od Tebe budu chtit poradit zda si mam koupit radeji modrou, nebo cernou bundu ? Mmch, metriky vytvorit a ulozit jdou. Kdyz se podivam na scrap, kazdy tam ma metrik a kdyz maji ony, tak je muzou mit i "Podzimnatka 2010" ( paneboze to je sileny nazev ) A napadlo mi, ze se tam na Vase tema asyk podivam, zjistim, woco tam gou, ale upozornuju, Morph je velice nebezpecny clovek, aby Vam nahodou neudelal neporadek v hlavinkach wink


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#160 21. 1. 2011 18:38

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Morphe, metříky udávají VĚK dítěte, nikoliv jeho výšku.
A na diskuzi Podzimňat se nepodíváš, nebo tato skupina je uzavřená.
Jo a na Scrapu metříky vidíš, protože v neuzavřené diskuzi vidět jdou, kdežto v uzavřené diskuzi to bohužel nejde...

Není tady

 

#161 21. 1. 2011 18:48

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Babucha : Moje mila, tak kdyz mate uzavrene skupiny, taxi musite holt poradit bez metriku. Tam se zrejme nezobrazuje podpis ? Nebo pokud ano, mam pro Tebe vyborny tip. Bohuzel sam to ted ale nevyzkousim, nevim, jestli nejdou jen vytvaret obrazky z netu, nebo nejdou zadne podpisy. Pokud jde textovy podpis, ja si delal metrik sam sleduj, ze nekecam, je to na mou kočku Punu :
----
FuckerFactory.com
|-----------1-----------2-----------3-----------4--------v--5-----------6-----------7-----------|
Puna is 4 years 9 month old


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#162 21. 1. 2011 18:49

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Babucha a jak se mohu stat clenem te skupiny ? tongue


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#163 21. 1. 2011 19:02

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

No my si bez těch metříků poradíme, což o to, Jitka jen psala, že jí (a nejen jí) tam chybí...
A členem skupiny se nestaneš, protože pochybuji, že bys byl ženská a měl miminko, které se narodilo na podzim 2010 tongue

Není tady

 

#164 21. 1. 2011 20:03

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

morpheus napsal(a):

Babucha : Moje mila, tak kdyz mate uzavrene skupiny, taxi musite holt poradit bez metriku. Tam se zrejme nezobrazuje podpis ? Nebo pokud ano, mam pro Tebe vyborny tip. Bohuzel sam to ted ale nevyzkousim, nevim, jestli nejdou jen vytvaret obrazky z netu, nebo nejdou zadne podpisy. Pokud jde textovy podpis, ja si delal metrik sam sleduj, ze nekecam, je to na mou kočku Punu :
----
FuckerFactory.com
|-----------1-----------2-----------3-----------4--------v--5-----------6-----------7-----------|
Puna is 4 years 9 month old

Moc krasny metrik !  Pozdrav Puntovi !


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#165 21. 1. 2011 20:08

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Grainne : Lide jsou malo vynalezavi a pak si stezuji. Staci tak malo:  Prizpusobit se novemu, nebo vymyslet neco, aby to vyhovovalo nebo neremcat protoze uzavrena skupina ma vyssi hodnotu, nez debilni metrik.


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#166 22. 1. 2011 16:34

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

A proč potřebujete vědět, jak máte starý dítko ,když je máte všechny stejně narozené na podzim 2010? gloria


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#167 22. 1. 2011 16:47

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Dusicka : tummenupp Nejdokonalejsi odpoved,m jakou jsem kdy na Babi cetl ! tummenupp


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#168 22. 1. 2011 18:48

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Dušičko ve vývoji dítěte je znát i týden a když jsou dětičky narozeny na podzim některé je v říjnu jiné na konci listopadu to už máme mezi dětmi několikatýdenní rozdíl a když posuzujeme určité psychomotorické věci tak potřebuješ vědět přesně kolik týdnů dítko má...


morpheus...já se začala smát když jsem četla tvůj odkaz a to hodně....přesně jak psala Babu jak velké dítko je samo myšleno jako kolik k má týdnů ale to je pro maminy logické..chápu že pro tebe néé
naše diskuze je uzavřená a tam opravdu vložit metříky nejdou...
nezlob se a ty mᚠděti???..myslím z tvých příspěvků že asi né co?

Není tady

 

#169 22. 1. 2011 18:55

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

dusička napsal(a):

A proč potřebujete vědět, jak máte starý dítko ,když je máte všechny stejně narozené na podzim 2010? gloria

Ahoj Duši, přesně, jak píše Jitka. Já mám třeba mimčo narozené na začátku září a další mamča v polovině listopadu... a rozdíl dvou měsíců je u mimin opravdu znát.
Ale to je jedno, nemusíme to přece řešit. Někdo si posteskne nad smajlíky, někdo nad metříky smile

Není tady

 

#170 22. 1. 2011 18:55

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Jitko - vždyt metříky máte normálně a v soukromí nechápu proč je potřebujete. Vždyt tam žvatláte o tom, o čem nechcete aby šlo na povrch. A neříkej mi, že si mezi s sebou nepamatuje, jak máte od sebe staré dítka. tillfreds Když jsme kecali na jarních miminách a prakticky už od otěhotnění, měli jsme to v malíčku.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#171 22. 1. 2011 18:59

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Duši, metříky nemáme "normálně" - protože jinde se spolu na diskuzích nevybavujeme, jen v té uzavřené. Tam řešíme vše, i soukromé věci, ale především opravdu děti.
A já si pamatuji jen přesné datum narození asi od tří miminek - z toho jedno je holčička právě Jitky, protože se narodila ve stejný den jako můj Lukášek :-)

Není tady

 

#172 22. 1. 2011 19:00

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Duši tak to se fakt pleteš... první dítko mám narozeno na podzim 2006 a další na podzim 2010..v každé diskuzi je spoustu holek a fakt se nezlob ale to bych musela mít hlavu jako pátrací balón pamatovat si kdy se kdo narodil..

ale fakt je to jedno...

mě třeba absolutně nevadí smajlíci ty já k životu fakt nepotřebuju..takže jak psala Babu každý si postěžuje nad něčím jiným

Není tady

 

#173 22. 1. 2011 19:01

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Babu přesně já si zase s jistotou pamatuju pouze Lukáška hjarta tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp

Není tady

 

#174 22. 1. 2011 19:03

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

jitka2 napsal(a):

morpheus...já se začala smát když jsem četla tvůj odkaz a to hodně....přesně jak psala Babu jak velké dítko je samo myšleno jako kolik k má týdnů ale to je pro maminy logické..chápu že pro tebe néé
naše diskuze je uzavřená a tam opravdu vložit metříky nejdou...
nezlob se a ty mᚠděti???..myslím z tvých příspěvků že asi né co?

Ahoj Jitko, jiste ze mam deti smile Sice jsou kocici, ale jsou, beru je jako moje deticky, ony potrebuji stejnou peci ( teda blbost, selma se o sebe postara, ale ne doma ) Proc se ptas na deti ? Na klasicke deti jsem nikdy nijak netrpel roll


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#175 22. 1. 2011 19:08

jitka2
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 10503
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

jen pro zajímavost....

z někerých tvých příspěvků je cítit že je ještě nemáš..nebo je ani neplánuješ???

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů