Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 31. 12. 2010 17:14

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

A jak se na ten nový babinet dostanu?

Není tady

 

#52 31. 12. 2010 17:19

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Není tady

 

#53 31. 12. 2010 22:37

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

xxxx napsal(a):

...tak jsem si řekla, že to zkusím a  znovu jsem vlezla na nový BB...pro mě to prostě není, nic tam nemůžu najít, fora jsou tam uplně mrtvá, když někdo založí téma povětšinou žádná odpověď.

Bodej by nebyla mrtva ,když jsou pořád všichni tady!!!dumbom


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#54 31. 12. 2010 22:43

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

sisi21 napsal(a):

xxxx napsal(a):

...tak jsem si řekla, že to zkusím a  znovu jsem vlezla na nový BB...pro mě to prostě není, nic tam nemůžu najít, fora jsou tam uplně mrtvá, když někdo založí téma povětšinou žádná odpověď.

Bodej by nebyla mrtva ,když jsou pořád všichni tady!!!dumbom

asi se jim tam nelíbí vissla, protože to je to děs a běs kapitulation

Není tady

 

#55 1. 1. 2011 1:51

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Asi tahkle, kdyby tam šel Ota, asi by byl důvod tam jít. Možná by tam Ota ale nechtěl. Už při poslední změně archiv šel do kytek a staré příspěvky byl problém najít. Jestli přijdu i o obsah tohoto babinetu, tak nevím, co bych tam hledala. Budu se zase cítit opuštěná. Juraji, nic proti tvé práci. Kdo chtěl tu změnu? Lidičky? Jako ženské?

Není tady

 

#56 1. 1. 2011 9:36

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

aprill napsal(a):

sisi21 napsal(a):

xxxx napsal(a):

...tak jsem si řekla, že to zkusím a  znovu jsem vlezla na nový BB...pro mě to prostě není, nic tam nemůžu najít, fora jsou tam uplně mrtvá, když někdo založí téma povětšinou žádná odpověď.

Bodej by nebyla mrtva ,když jsou pořád všichni tady!!!dumbom

asi se jim tam nelíbí vissla, protože to je to děs a běs kapitulation

děs běs???va to mě nepřijde .Jde o to jestli je člověk pro změnu či né!! a pokud né ,tak nikdy na nový BB nepřijde..tillfreds


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#57 1. 1. 2011 9:41

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Sisi, ted mluvim jen za sebe, ale kdybych prisla na Novy Babinet poprve, asi bych hned z nej odesla a uz se nevratila, pc by me nicim nezaujal. Jak opticky, tak obsahem. Spatne se tam helda, nikam me to nenavede. Titulni strana stareho Babinetu je pekne barevne ledena, novacci se hned dostanou kam chteji, pekne je to navede...Tot muj nazor. smile

Není tady

 

#58 1. 1. 2011 9:49

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Sakura napsal(a):

http://novy.babinet.cz/

Děkuji smile

Není tady

 

#59 1. 1. 2011 10:46

Vějířovka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 8. 2009
Příspěvky: 2490

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Nemohu se zbavit dojmu, že je to kvůli obchodu - nejsou tam sice reklamy, ale poučné články, z kterých to pravděpodobně na obchod povede. Nechci být špatný prorok, ale myslím, že to nebude mít úspěch.


... pomalu se přesunul do světa nočních můr, kde si hodní a zlí hoši, bez nejmenšího varování, tak často vyměňují klobouky ...   Terry Pratchett

Není tady

 

#60 1. 1. 2011 13:34

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Krásný den všem, a hlavně hodně štěstí v novém roce smile Jdu dočíst  vlákno a pokusím se na případné dotazy odpovědět, pokud teda zde naleznu něco nového, než se nachází tady  http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=44447 - vezmu to od konce.

Není tady

 

#61 1. 1. 2011 13:37

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Sakura napsal(a):

Sisi, ted mluvim jen za sebe, ale kdybych prisla na Novy Babinet poprve, asi bych hned z nej odesla a uz se nevratila, pc by me nicim nezaujal. Jak opticky, tak obsahem. Spatne se tam helda, nikam me to nenavede. Titulni strana stareho Babinetu je pekne barevne ledena, novacci se hned dostanou kam chteji, pekne je to navede...Tot muj nazor. smile

Sakuro, titulní stránku bude mít pochopitelně i nový Babinet, pracuje se na tom.

Není tady

 

#62 1. 1. 2011 13:43

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

miaa napsal(a):

Asi tahkle, kdyby tam šel Ota, asi by byl důvod tam jít. Možná by tam Ota ale nechtěl. Už při poslední změně archiv šel do kytek a staré příspěvky byl problém najít. Jestli přijdu i o obsah tohoto babinetu, tak nevím, co bych tam hledala. Budu se zase cítit opuštěná. Juraji, nic proti tvé práci. Kdo chtěl tu změnu? Lidičky? Jako ženské?

Ota tam jít nemůže, to všichni víme. A věř, že mi a nejen mi chybí strašně moc, byli jsme přátelé hjarta Řešit zde ale, co a jak by udělal Ota je za současného stavu pro mě jaksi k nepochopení.
Poslední archiv zanikl, protože byl totálně zaspamovaný.
A kdo chtěl tu změnu? V prvé řadě pokrok, internetový svět jde mílovými kroky dopředu a  dále technické možnosti, či spíše už nemožnosti, tohoto. Prostě už nestačí.
Poctivě pročítáme všechny vaše názory a snažíme se nad nima zamyslet, vyhovět, jak to jen jde, to mi věřte. Záleží nám na Babinetu a máme ho rádi stejně jako vy.

Není tady

 

#63 1. 1. 2011 13:58

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Leri napsal(a):

Nový Babinet se mi nelíbí. Nemohu se do něj ani dostat, resp. do diskuzí, nezobrazují se mi celé přehledy, je to neúplné, nevím si s tím rady.
HLASUJI PRO PŮVODNÍ BABINET! tummenupptummenupptummenupp

Leri, pokud si na novém Babinetu nevíš s něčím  rady a mᚠzájem, obra se na mě, ráda pomůžu, co bude v mých silách.

Není tady

 

#64 1. 1. 2011 14:03

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

mag napsal(a):

Tak já nevím, buď mám dobře nastavený počítač nebo nový bb, ale vypadá podobně jako ten starý, žádné reklamy, dala jsem si modrou barvu, takže je to i příjemné a už jsem objevila i spoustu zajímavých možností v diskuzi. Jediné, co mi fakt vadí, jsou emotikony, ty jsou hrůzostrašné.

Mně teda přijde nejhorší varianta zachovat obě diskuze a úplně tím bb roztříštit, přeci nebudeme přebíhat mezi dvěma diskuzema hmm

Ano Mag, je to tím, že on je skutečně podobný, jediná zásadní změna je ta grafika, a ta se dá změnit na modrý styl, jak jsi sama udělala (beru teď v potaz změny vizuální a ne co se funkčnosti týče). Co se týká emotikonů, jak už jsem psala, je to předmětem diskuze a zřejmě dojde k tomu, že je vyměním za ty naše původní.

S posledním odstavcem se ztotožňuji, mám ale za to, že zachování obou diskuzí je myšleno jen výhledově, než se naplno rozjede nový Babinet, momentálně upřímně netuším, zda došlo v tomto směru k nějaké změně, proberu to s Jirkou.

Není tady

 

#65 1. 1. 2011 14:10

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Anna1 napsal(a):

Mne se ten novy BBN taky nelibi, nesedi mi, nevyhovuje. Jsem sice zaregistrovana, ale nevim, zda tam budu chodit. Poohlizim se po jinych forech a nasla jsem, ktera mi vyhovuji svym designem vice. nez novy BBN.

Můj osobní názor je ten, že Babinet jako takový nedělá design ani nic takového, ale lidi v něm. To je srdce Babinetu, a ne růžová či modrá barva a nebo takový či jinačí smajlík. Co se týká nových fór, je to stejný princip - i tyto budou časem "ladit a měnit" - je to normální přirozený vývoj všech diskuzních fór a celého internetového světa.

Není tady

 

#66 1. 1. 2011 14:15

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

misha88 napsal(a):

Sakura napsal(a):

Ja teda nevim, co je na starem Babi zastaraleho a rezaveho. Treba Magazin je krasne barevne rozdeleny, text na bilem pozadi se krasne cte, je to vizualne atraktivni. Tot muj nazor.

To je spíš o technické stránce - to ci uživatel nevidí, ty kody na kterých to běží atd..

Ano, přesně tak. A to je taky to, co tady pořád dokola opakujeme. Tento Babinet je prostě technicky zastaralý, nestačí.  Jsou nutnější čím dál častější zásahy, aby vůbec fungoval, prostě jeho kapacita a funkčnost je na hranici.

Není tady

 

#67 1. 1. 2011 17:58

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Přiznám se, že mně nový babinet také k srdci nepřirostl a to jsem myslím celkem velký propagátor změn smile
Souhlasím s názorem, že nemá smysl, aby fungovaly dva babinety zároveň. Jeden totiž zákonitě musí padnout a tuším, že to bude nový babinet, protože diskuze bez uživatelů prostě není diskuze.
Vysvětlejí Juraje mi připadá takové jako bych se snažila přesvědčit sama sebe, že ten úžasný kabát, který jsem si vybrala, mi ve skutečnosti těsný není a že je úplně super. Prostě ho tak moc chci a už jsem se pro něj rozhodla, že mě nic neodradí.
Počítačům a aplikacím zas tak dobře nerozumím, ale kdyby se chtělo, myslím, že by se dal najít způsob, jak starý design a funkce zachovat. Zvl᚝ když je vidět, že technické vymoženosti nového babinetu stávající uživatele nevábí.
Někdy je dobré se zamyslet a uvědomit si, že i když jsme na námi vybranou cestu vynaložili velké úsilí, prostě to dál nejde a vrátit se.

Upravil(a) Tulipánka (1. 1. 2011 18:00)


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#68 1. 1. 2011 19:05

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Mě nový babinet nějak žíly netrhá, uvidím, nejspíš si zvyknu. Jen mě pobavil Juraj s tím, jak je bezva, že se dá udělat uzavřená skupina jen pro zvané. To je tak trochu divoký. Na co pak diskuse, když mají všichni podobný názor? Jak mě to obohatí? Jak diskutovat s někým, kdo miluje červenou, když já taky? Hm, červená je pěkná... jo, mě se taky líbí... o ničem.
Ale to bude tím, že já se s přáteli scházím v realitě, pokecat na netu s přáteli je pro mě trochu divný. Já si sem chodím tříbit a obohatit si názory a náhledy. Tak hodně pohody do uzavřených kroužků... roll
To nejspíš teda končím. hmm
Je jedno fórum, kam chodilo a nejspíš ještě chodí pár lidí, protože se jim zdálo, že tady jim nikdo nerozumí. No, bylo hezký číst, jak si neustále psali, že je to tak a já ti rozumím, tam to bylo jinak a my to máme všichni jinak, než oni... Jak dlouho jim to vydrželo? Půl roku. Byla tam nuda a postupně začali nakukovat zpátky. Možná by to nepřiznali, třeba jim to nepřišlo, ale pohled zvenku je jinej. Návštěvnost nulová, nic zajímavýho se nedělo, všichni se měli rádi a rozuměli si... Snad takhle neskončí babinet.

Upravil(a) javena (1. 1. 2011 19:12)

Není tady

 

#69 1. 1. 2011 19:29

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

javena napsal(a):

Mě nový babinet nějak žíly netrhá, uvidím, nejspíš si zvyknu. Jen mě pobavil Juraj s tím, jak je bezva, že se dá udělat uzavřená skupina jen pro zvané. To je tak trochu divoký. Na co pak diskuse, když mají všichni podobný názor? Jak mě to obohatí? Jak diskutovat s někým, kdo miluje červenou, když já taky? Hm, červená je pěkná... jo, mě se taky líbí... o ničem.
Ale to bude tím, že já se s přáteli scházím v realitě, pokecat na netu s přáteli je pro mě trochu divný. Já si sem chodím tříbit a obohatit si názory a náhledy. Tak hodně pohody do uzavřených kroužků... roll
To nejspíš teda končím. hmm
Je jedno fórum, kam chodilo a nejspíš ještě chodí pár lidí, protože se jim zdálo, že tady jim nikdo nerozumí. No, bylo hezký číst, jak si neustále psali, že je to tak a já ti rozumím, tam to bylo jinak a my to máme všichni jinak, než oni... Jak dlouho jim to vydrželo? Půl roku. Byla tam nuda a postupně začali nakukovat zpátky. Možná by to nepřiznali, třeba jim to nepřišlo, ale pohled zvenku je jinej. Návštěvnost nulová, nic zajímavýho se nedělo, všichni se měli rádi a rozuměli si... Snad takhle neskončí babinet.

...mᚠrecht v klubu pochlebovačů nadšení rychle vyprchává a vrací se tam kde slyší i něco jiného než "já ti to říkala"


dum spiro spero

Není tady

 

#70 2. 1. 2011 14:50

Tanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Půlnoční království
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1384
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Me se novy Babinet taky nelibi a mrzi me,ze nekdo kdo o tom rozhoduje nechce roll  nebo nemuze zanechat ten stary pro nas tak jak je..s nasi registraci a s nasim nastavenim barvy a vsim okolo a jen zmenit to pozadi,ktere teda podle nich uz nestaci.
A myslim, si,ze je to kazdopadne spatnej krok stehovat cely forum a vsechny lidi na nem s novou registraci a tak usch
Ale i presto,ze se mi NB nelibi,tak tam chodim,jelikoz pro me neni dulezity jak to tam vypada,ale to ze jsem tam s lidma ktery znam a opravdu (ac to mozna nekdo nemuze pochopit) si dovoluji rict,ze jsme uz neco jako pratele.Nehlede na to,ze je tu spousta holek,ktery se znaji i osobne a setkavaj se na srazech.A to je pro me dulezity..nezlobte se na me,ale me proste pripada povrchni rict,ze tam nepujdu,protoze se mi tam nelibi a vykaslat se na lidi s kteryma denne komunikuju a prozivam jak rostou nase deti.

Ad soukroma diskuse..asi byste se meli vic rozhlidnout po Babinetu,protoze treba mame "svuj chliv" kde se setkavame s maminama s kterejma mame stejne stary deti a rozhodne se jen nepoplacavame po zadech a nepritakavame,jenze si casto sdelujeme i dost soukromy veci a urcite se budeme citit lip,kdyz vime,ze je necte treba tchynina kolegyne z prace (jak se uz taky nekomu stalo usch )
Neni to prece o tom aby se uzaviraly temata diskusi ve kterych nekdo hleda radu.

Kazdopadne jsem pro rozseknuti veci..bud starej nebo novej a to co nejdriv..tohle je pitomy wink


Alex se narodil 10 dní před termínem-27.1.2010 a měl 48cm a 2,75kg
http://img691.imageshack.us/img691/4247/23607107.jpghttp://www.tickerclub.com/cache/7981b060d5.png
Max se narodil 6 dní před termínem-25.10.2012 a měl 48cm a 3,18kg
http://www.tickerclub.com/cache/c1a332b8f2.png

Není tady

 

#71 2. 1. 2011 15:08

Johana50
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2009
Příspěvky: 591

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

javena napsal(a):

Je jedno fórum, kam chodilo a nejspíš ještě chodí pár lidí, protože se jim zdálo, že tady jim nikdo nerozumí. No, bylo hezký číst, jak si neustále psali, že je to tak a já ti rozumím, tam to bylo jinak a my to máme všichni jinak, než oni... Jak dlouho jim to vydrželo? Půl roku. Byla tam nuda a postupně začali nakukovat zpátky. Možná by to nepřiznali, třeba jim to nepřišlo, ale pohled zvenku je jinej. Návštěvnost nulová, nic zajímavýho se nedělo, všichni se měli rádi a rozuměli si... Snad takhle neskončí babinet.

Mᚠna mysli Sallynet? smile

Není tady

 

#72 2. 1. 2011 15:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

AndreaP. napsal(a):

Anna1 napsal(a):

Mne se ten novy BBN taky nelibi, nesedi mi, nevyhovuje. Jsem sice zaregistrovana, ale nevim, zda tam budu chodit. Poohlizim se po jinych forech a nasla jsem, ktera mi vyhovuji svym designem vice. nez novy BBN.

Můj osobní názor je ten, že Babinet jako takový nedělá design ani nic takového, ale lidi v něm. To je srdce Babinetu, a ne růžová či modrá barva a nebo takový či jinačí smajlík. Co se týká nových fór, je to stejný princip - i tyto budou časem "ladit a měnit" - je to normální přirozený vývoj všech diskuzních fór a celého internetového světa.

Andri, sorry, ale pokud nepochopíš, co se ti tu snaží už tolik lidí říct, tak pak v to novém babinetu budeš brzy sama.

taky se mi líbí ten starý.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#73 2. 1. 2011 15:20

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Já chci starý dobrý Babinet, nemám ráda změny, většinou je to vždy k horšímu a člověk už je zvyklý....

Není tady

 

#74 2. 1. 2011 17:35

Adelle
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 7. 2010
Příspěvky: 189

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

Když jsem se v léte 2007 registrovala, na spoustě diskusí zmiňovali lidi nějaký "starý dobrý Babinet", a lehce tam prosakovaly obavy a trocha stýskání, že takové jako dřív to už jistjistě nikdy nebude smile Takže chápu zakladatele, že bere podobné stesky několika desítek uživatelů s rezervou.

Věci se vyvíjí a mění, někdy k podobě nám symptatičtější, někdy méně, a nemusí to být jen grafika. Ale to je život. To, čím se člověk nechal obohatit, navázané nitky a známosti, někdy skutečně přátelské a intenzivní, mohou měnit podobu, ale ne podstatu  par

Není tady

 

#75 2. 1. 2011 18:51

Tanka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Půlnoční království
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1384
Web

Re: Petice za zachovani stareho Babinetu

PPavlaa napsal(a):

AndreaP. napsal(a):

Anna1 napsal(a):

Mne se ten novy BBN taky nelibi, nesedi mi, nevyhovuje. Jsem sice zaregistrovana, ale nevim, zda tam budu chodit. Poohlizim se po jinych forech a nasla jsem, ktera mi vyhovuji svym designem vice. nez novy BBN.

Můj osobní názor je ten, že Babinet jako takový nedělá design ani nic takového, ale lidi v něm. To je srdce Babinetu, a ne růžová či modrá barva a nebo takový či jinačí smajlík. Co se týká nových fór, je to stejný princip - i tyto budou časem "ladit a měnit" - je to normální přirozený vývoj všech diskuzních fór a celého internetového světa.

Andri, sorry, ale pokud nepochopíš, co se ti tu snaží už tolik lidí říct, tak pak v to novém babinetu budeš brzy sama.

taky se mi líbí ten starý.

Pro me je teda Babinet taky o lidech a ne o vzhledu..
Nehlede na to,ze vetsina z vas tam fakt jen nakoukla a ani nezkusila ...ja prispivam a nezda se mi to o moc jiny nez tady.Jako smajliky josu hnusny,to jo..a barevnej vzhled se mi taky nelibi,ale co..zvyknu si..a ze zmeny od prirody nenavidim..


Alex se narodil 10 dní před termínem-27.1.2010 a měl 48cm a 2,75kg
http://img691.imageshack.us/img691/4247/23607107.jpghttp://www.tickerclub.com/cache/7981b060d5.png
Max se narodil 6 dní před termínem-25.10.2012 a měl 48cm a 3,18kg
http://www.tickerclub.com/cache/c1a332b8f2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů