Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 26. 12. 2010 17:29

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: 8měsíční rozchod

blade napsal(a):

Ano Kiara má pravdu,vlastně už na jaře jsme zkoušeli obíhat banky,co a jak.A je to složité,byt jsme si vypiplali z ničeho,neměli jsme ani příbor,vůbec nic.Vlastně to bylo krásné.Máme na něj hypoteku,banka nechce slyšet o prodeji,má nás dobře zavázané a ví že spolehlivě platíme.Na vyplacení toho druhého nemáme ani jeden prostředky.Nemohu ji jen tak zbalit a vystěhovat když vím že má stejné právo tu být jako já.Vím jak moc by to věci pomohlo ale nejde to.Ona teď bydlí s matkou v RD tak vlastně žádné věci nepotřebuje.Je to jako čekání na popravu vím jak moc to tu miluje.Asi 100krát jsem jí to vysvětloval jak moc by mi to pomohlo kdyby si vzala co chce a šla.Nemyslím to zle nechci ji o nic připravit.Ani jeden k tomu nenajdem sílu a tak to asi budou řešit právníci,kdyby chtěla mohla to tu dávno vybílit,ani jeden z nás takový není a vím žese to asi nestane,i ona ví ze když řekne:budu se stěhovat,bránit jí nebudu,odjedu a může si vzít co chce v tom problém není,problém je že nechce!!A asi všichni víme jak dlouho to trvá,než se právníci a dva lidé domluví na penězích,pro mě je to teď to poslední co mě zajímá ale přijít to musí.Nikomu nepřeji tohle čekání,je to šílené

tvoje situace se sice zdá šílenou, ale rozhodně ne neřešitelnou. Tahle situace Tobě rozhodně nevyhovuje. Tu hypotéku platíte stále napůl, nebo jen ty?
Chlape, je potřeba začít řešit abys mohl začít novej život - takhle se nehneš z místa a budeš se jen trápit.
Bude nevyhnutelné se s ní sejít a vážně si promluvit o vašem bytě

Upravil(a) PetrHl (26. 12. 2010 17:31)

Není tady

 

#27 26. 12. 2010 17:35

blade
♥------
Místo: karlovy vary
Registrovaný: 23. 12. 2010
Příspěvky: 14

Re: 8měsíční rozchod

Platíme stále na půl,nechce se sejít nechce mě vidět

Není tady

 

#28 27. 12. 2010 7:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: 8měsíční rozchod

Jsou vánoce a ty jsi sám,ona napíše jak je jí to líto že ví jak se cítíš!!!Tak buď tě to srazí na kolena,nebo dost rozlobí a ikdyž bych měl,tak to v tu danou chvíli nešlo potlačit,víš.Je to čerstvé,bolí to a ona nemůže vědět jak.
A co takhle- "Jsou vánoce, jsem sama, je to čerstvé,bolí to a on nemůže vědět jak. Tak mu zkusím napsat - možná pochopí, že mi taky není nejlíp a že bych chtěla, aby to věděl." Jenže tys to pochopil jinak, než to (asi) bylo myšleno.

Nikomu nepřeji tohle čekání,je to šílené.
Tak nečekej na zázrak a začni jednat. To je jedná možnost, jak se přestat motat v kruhu a najít cestu ven. Dokonce ani neuvažuj nad tím, jestli je ta cesta přesně ta pravá - na tom totiž momentálně nezáleží. Nejdřív musíš ten plot prorazit a teprve potom, ve volném prostoru, si vybírat směr. Jinak se o něj umlátíš.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#29 27. 12. 2010 10:30

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: 8měsíční rozchod

blade napsal(a):

Platíme stále na půl,nechce se sejít nechce mě vidět

a když se jí přes sms zeptᚠjestli má nápad jak to řešit tak neodpoví?
Budeš muset začít jednat sám, jak píše Helena - rozbít tu klec ve který jsi uvězněn

Není tady

 

#30 27. 12. 2010 16:05

blade
♥------
Místo: karlovy vary
Registrovaný: 23. 12. 2010
Příspěvky: 14

Re: 8měsíční rozchod

Včera večer psala,dá to právníkům

Není tady

 

#31 4. 1. 2011 9:28

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 8měsíční rozchod

Aj to je riešenie...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#32 22. 1. 2011 13:54

blade
♥------
Místo: karlovy vary
Registrovaný: 23. 12. 2010
Příspěvky: 14

Re: 8měsíční rozchod

Tak v týdnu přišel mail,opět s žádostí o vyrovnání.Včera večer jsem ji potkal,připadalo mi že dělala vše proto abych ji nepoznal,ale to přeci nejde.poznal jsem ji okamžitě.Dnes e-mail s tím že se nechtěla skovávat,že je jí líto pokud to tak vypadalo.Psal jsem že mi to ublížilo a tak.Odpověd byla jak se jí zhroutil svět,že přišla o práci a o vše.Slzy mi tečou snad bez přestání,jak se mám tahat o majetek když vím co jak je,neumím to,neumím jí ublížit.Odepsal jsem že o nic nepřišla stále tu má svůj domov kam může jít,celou dobu se snažím aby mezi námi nevznikla žádná zeď kterou už nebudeme moci překonat.Rozum mi říká že dělám špatně moc špatně!A srdce že to tak má být a já potom budu mít,a už to dopadne jakkoli čisté svědomí

Není tady

 

#33 22. 1. 2011 17:00

majkafa
Host

Re: 8měsíční rozchod

blade nepřeháněj. Už jen to - slzy mi tečou SNAD BEZ PŘESTÁNÍ.

Upravil(a) majkafa (22. 1. 2011 17:01)

 

#34 22. 1. 2011 20:16

blade
♥------
Místo: karlovy vary
Registrovaný: 23. 12. 2010
Příspěvky: 14

Re: 8měsíční rozchod

jo,kéž bych pouze přeháněl

Není tady

 

#35 23. 1. 2011 11:07

zdeněkp
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2011
Příspěvky: 3

Re: 8měsíční rozchod

Souhlasím s majkafa,přeháníš chlape!!!Já rozchod prožil po 9letech vztahu,máme dítě,odešla a už se nevrátila i s mým prckem,musel jsem se o něj soudit,abych ho mohl vídat,protože měla už jiného a já byl zásah do rodiny,ale naštěstí jsem vyhrál a syna můžu vídat aspoň každých 14dnů o víkendu,můžu si ho brát o prázdninách.TO JE TEPRVE PEKLO A BOLEST!!!Taky jsem jí miloval,i svého syna a musel jsem jít dál a pochopit,že mně už nechce,ale syna jsem se vzdát nemohl!!!Ty prostě nechápeš,že ta žena tě už nemiluje???to si tak blbej nebo jen nedokážeš vzít porážku?Brečíš a lituješ se a jí nechceš ublížit,si ty vůbec chlap???to nechápeš,že jedná s tebou přes právníky,protože tě nechce vidět,nechce mít s tebou už nic společnýho????že to jak je jí vše líto je jen to,že ti nedokáže říct do očí,že tě už nechce a mᚠjí dát pokoj???to by se asi těžko schovávala před tebou nebo dělala,že tě nezná!!!to fakt věříš,že se vrátí???kdyby chtěla tak je snad zpět už dávno ne? ONA TĚ NECHCE,VZBUĎ SE!!!A dál se lituj a breč a čekej,za tu dobu co řešíš tohle si už dávno mohl mít vyřešený majetek,bydlení a mít třeba i jinou známost,ale když to tak čtu,tak asi žádná ženská by nechtěla padavku,který si nedokáže přiznat chybu a porážku,vzchop se a nedělej ostudu chlapům!!!nebo breč dál a čekej,to víš,že jo ona se vrátí,dá ti pusinku na pr... a zase ti řekne jak tě miluje,to funguje pouze v amerických filmech!fakt přeháníš,ty jí už taky nemiluješ,pouze si jí idealizuješ,protože tě opustila a nedokážeš to pochopit,to je celý tvůj problém.Zdeněk

Není tady

 

#36 23. 1. 2011 12:07

zdeněkp
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2011
Příspěvky: 3

Re: 8měsíční rozchod

a ještě doplním,jestli si myslíš,že tvůj rozchod je jediný na světě a prostě jedinečný a všechny ostatní rozchody jsou nic oproti tomu tvýmu,tak si na omylu.Každý rozchod bolí,je jedno v jakém věku,v jakém postavení,jestli svobodný,ženatý a nevím jaký,každý jeden rozchod má svojí bolest a svůj příběh,v každém vztahu byli dva lidi co se milovali!!!tak se přestaň litovat,idealizovat si tu tvojí bejvalou a koukej s tím něco radši dělat,litovat se,brečet a čekat ti už nepomůže!!!Zdeněk

Není tady

 

#37 23. 1. 2011 12:43

blade
♥------
Místo: karlovy vary
Registrovaný: 23. 12. 2010
Příspěvky: 14

Re: 8měsíční rozchod

ty blbečku tak strašně tvrdej,pokud tě žena opustila i se synem a ani nechtěla aby tě vídal,tak to svědčí o vašem vztahu něco jiného.Můj příběh je o něčem jiném pokud jsi ho četl celý,miluju tyhle tvrďáky a raději ani nechci vědět jak to bylo u vás doopravdy.Mě zničil ten rok návratů a odchodů,ale pokud jsi dobře četl nakonec jsem to ukončil já!Ano nejsem tak tvrdý abych ji jen tak odstřihl,ale to asi ani nikdy chtít umět nebudu.Tak si schovej ty blbečky,nebo se můžem potkat a povíme si kdo je tvrdší.

Není tady

 

#38 23. 1. 2011 12:47

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: 8měsíční rozchod

blade napsal(a):

ty blbečku tak strašně tvrdej,pokud tě žena opustila i se synem a ani nechtěla aby tě vídal,tak to svědčí o vašem vztahu něco jiného.Můj příběh je o něčem jiném pokud jsi ho četl celý,miluju tyhle tvrďáky a raději ani nechci vědět jak to bylo u vás doopravdy.Mě zničil ten rok návratů a odchodů,ale pokud jsi dobře četl nakonec jsem to ukončil já!Ano nejsem tak tvrdý abych ji jen tak odstřihl,ale to asi ani nikdy chtít umět nebudu.Tak si schovej ty blbečky,nebo se můžem potkat a povíme si kdo je tvrdší.

Blade,ale Zdenek ma pravdu tak se nerozciluj.pussa

Upravil(a) eremuruss (23. 1. 2011 12:48)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#39 23. 1. 2011 12:53

zdeněkp
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2011
Příspěvky: 3

Re: 8měsíční rozchod

Tak přesně tuhle reakci jsem čekal!!!takže tobě fakt není pomoci a milé dámy,zde máte možnost vidět na vlastní oči proč pana blade partnerka opustila-agresivní,sobecký,zřejmě i násilnický.Ta žena se ho zřejmě bojí,tak s ním jedná přes právníky.
A teď k mému příběhu-moje partnerka mně opustila,protože si našla jiného muže,čekala s ním dítě a mého syna mi chtěla odepřít pouze proto,že bych pořád zasahoval do její nové rodiny,myslela,že má na to nárok odepřít mi syna.Tvrďák rozhodně nejsem,brečel jsem taky,prosil,že budu vychovávat i dítě,které není moje,protože jsem jí miloval,ale po dvou měsících jsem si řekl dost,nemá to cenu,musím jít dál a bojovat už jen o syna.Kdybych brečel a litoval se dál jako ty,tak nemám vůbec nic!!!!Ale tobě není pomoci,ještě tady budeš nadávat lidem co se ti snaží pomoct,tak proč žádᚠo radu,když mᚠstejně svojí hlavu a  jen ty si ubožáček a účty by sis tedy raději měl vyřizovat se svojí bejvalkou ano?tak se uklidni

Upravil(a) zdeněkp (23. 1. 2011 13:32)

Není tady

 

#40 23. 1. 2011 12:57

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: 8měsíční rozchod

Vážení - mluvím teď hlavně k pánům zde, bez urážek prosím. Díky za pochopení.

Není tady

 

#41 23. 1. 2011 13:53

Miši
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 3. 2006
Příspěvky: 147

Re: 8měsíční rozchod

blade napsal(a):

.Rozum mi říká že dělám špatně moc špatně!A srdce že to tak má být a já potom budu mít,a už to dopadne jakkoli čisté svědomí

Tohle se mi, blade, líbí. hjarta Pošli rozum do háje a poslouchej srdíčko... a ostatní a si říkají cokoli. Budeš si vážit sám sebe! pussa

Upravil(a) Miši (23. 1. 2011 14:03)

Není tady

 

#42 23. 1. 2011 15:05

Lucina77
♥------
Registrovaný: 23. 1. 2011
Příspěvky: 4

Re: 8měsíční rozchod

Blade třeba dostanu taky vynadáno,ale Já taky dávám za pravdu Zdeňkovi,řekl ti to tvrdě,ale pravdivě a opravdu nejsi jediný kdo prožívá nebo prožil rozchod,není pravda,že tvůj příběh je o něčem jiném,není,je to rozchod jako každý jiný,stejně bolestivý,pouze postavy v něm jsou vždy dva jiní lidi,ale podstata rozchodů je o tom samým-vztah.který najednou skončí,bolí to a teď se musíš z toho dostat.Někdo se z toho dostane dřív někdo později,ale tvůj příběh není ničím výjimečný od těch ostatních,každého to bolí,každý chce vrátit všechno zpět a mít toho člověka zase u sebe,takže neprožívᚠnic jiného co my ostatní co jsme zažili rozchod a vyřešit majetek není žádná katastrofa,jiní musí řešit spory o děti,mně spíš přijde,že ty ani nechceš tohle řešit,přitom stačí zajít za odborníkem,poradit se a už dávno si majetkové vztahy s ní mohl mít vyřešené,plácᚠse v tom 8měsíců jen proto,že nedokážeš pochopit,že ta žena už opravdu s tebou nechce být a že se už nevrátí a to co dělala,že se vracela a pak zase utíkala dělala jen ze zoufalství,protože ti nedokázala říct pravdu do očí.Píšeš jí jak se cítíš jak ti její chování třeba teď ublížilo a co tím chceš docílit?ty opravdu nechceš z toho ven,ani poradit,ty chceš pouze lítost a nedělᚠnic proto,aby ses z toho dostal a byl šastný a ona taky,protože ona to už taky chce mít za sebou a žít,to musíš pochopit,ona není tvůj majetek.

A mluvíš o smrti???nezlob se,ale jsou lidi na tom mnohem hůř,třeba těžce nemocní,bez práce atd. a bojují dál,takže to co se přihodilo tobě je jen jeden z milionu příběhů,který přebolí,ale musíš chtít ty sám a ne kopat kolem sebe,litovat se a přitom nic s tím nedělat.Tím,že urovnᚠmajetkové závazky mezi vámi jí přece neublížíš,chce to ona sama,bráníš se tomu jenom ty.
Nic není lehké,ale tohle co dělᚠty ti ke štěstí nepomůže,je to sebelítost a právě tím ubližuješ a bráníš v šastném životě i jí...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů