Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 26. 12. 2010 13:09

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

agewa-mᚠpravdu,je jinde a je pro něj sluníčko a miláček jiná,akorát doteď nechápu kdy mi to chtěl říct?byla jsem pořád miláček a už to táhnul s ní,zřejmě to mělo být na zkoušku a já na to přišla dřív než čekal a tak je to teď vlastně moje vina.Budu ráda,když mu aspoň ta úcta ke mně zůstane jestli nějaká zbyla.Díky této zkušenosti jsem aspoň poznala jak chutná zoufalství a beznaděj a že nic netrvá věčně a že jsem pořád stejně krásně naivní jako v 15-ti:D

Není tady

 

#27 26. 12. 2010 13:27

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

jednoduše je to vše ještě moc čerstvé na to,abych přemýšlela rozumem,mám smíchané pocity,střídavé nálady,vše co člověk po nečekaném a bolestivém rozchodu prožívá,nejde to hodit za hlavu a jít dál jakoby nic nebylo,tak rychle určitě ne,až to přebolí budu to vidět tak jako vy co to už máte za sebou,ale po dvou týdnech ještě hrdinka být nemůžusad

Není tady

 

#28 27. 12. 2010 9:29

Hepina155
♥♥-----
Registrovaný: 15. 9. 2010
Příspěvky: 86

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

m2103, držím Ti palce nech to zvládneš, aby si sa pridlho netrápila. Keď som ostala  sama, tak som sa skontaktovala s kamarátkou a spravili sme si program - dovolenku, prihlásili sme sa na angličtinu a teraz na Silvestra cestujeme do Ríma. Pre tie začiatky je treba sa premôc a hžada nové aktivity, aby si myslela na niečo iné. Ale aj ja som prvé dva mesiace prakticky preležala v depkách a zviechala som sa pomaly a presne viem o akých "absákoch" píšeš. Vydrža !!!


"Najodvážnejším činom je myslie sama za seba. A nahlas!"

Není tady

 

#29 27. 12. 2010 12:42

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Hepina155- moc děkuji,snažím se,vím,že čím dřív to překonám a smířím se s tím,tím dřív budu v pohodě a už od včerejší 14.hodiny jsme mu nenapsala ani řádek;)dopoledne jsem měla krizičku a spoustu myšlenek,které jsem mu chtěla říct,ale překonala jsem to:)bojím se jen toho,že mi bude chybět pořád,že ho ze života nikdy nevymažu jako on mně,moc mu to závidím

Není tady

 

#30 27. 12. 2010 16:19

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

m2103: bojím se jen toho,že mi bude chybět pořád,

Neboj, nebude. wink

Není tady

 

#31 27. 12. 2010 17:01

Hepina155
♥♥-----
Registrovaný: 15. 9. 2010
Příspěvky: 86

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

ak mᚠspoustu ...."myšlenek,které jsem mu chtěla říct," tak vezmi papier a píš. Vyrozprávaš sa resp. vypíšeš sa , užaví sa ti .  Niekam to ale odlož, neposiela jemu!!!!


"Najodvážnejším činom je myslie sama za seba. A nahlas!"

Není tady

 

#32 27. 12. 2010 20:37

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

m2103, něco podobného jsem zažila loni po ročním vztahu. Víš co mi pomohlo...pořádně se na něj naštvat. Tahal tě za nos, lhal, podváděl, teď hází špínu na tebe, dluží ti peníze....atd. Myslím, že toho je až moc. Je to ubožák, srab a hajzl. Nestojí ti ani za jedinou slzu. Usměj se, obleč a vyraž s kamarádkami ven. Nebo si zítra zajdi zacvičit wink
A jak mu nepsat? Prostě si smazej všechny kontakty na něj.

Jinak proč ti neodpovídá....mi bylo hodně lidmi vysvětleno, že je to proto, že o dotyčnou osobu už nestojí, nechce aby jej kontaktovala a když by odpověděl, psala by pořád a nepřestala by. Takhle jí to prostě přestane časem bavit wink

Není tady

 

#33 28. 12. 2010 10:16

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Kuřátko-je to čistá pravda a otevření očí,děkuji.Jen škoda,že jsem sem nepsala hned a ty si mi neporadila hned:)v tom šoku rozum říkal tohle co ty,srdce ho chtělo za každou cenu zpět.Veškerá hrdost byla pryč jen díky srdíčku.Od neděle 14.hodiny mu už nepíšu,škoda,že jsem se nepřekonala hned,nedala jsem mu žádný prostor k tomu,abych mu třeba začala chybět,aby třeba začal litovat,ztratila jsem veškerou důstojnost a přitom to nejsem já.Rozchod dokáže s lidí udělat pěkné pitomce a shodit až na úplné dno a ta psychická bolest je strašná bolest,zřejmě bolest jakou prožívají alkoholici a narkomani:(

Není tady

 

#34 28. 12. 2010 15:45

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

m2103 napsal(a):

Kuřátko-je to čistá pravda a otevření očí,děkuji.Jen škoda,že jsem sem nepsala hned a ty si mi neporadila hned:)v tom šoku rozum říkal tohle co ty,srdce ho chtělo za každou cenu zpět.Veškerá hrdost byla pryč jen díky srdíčku.Od neděle 14.hodiny mu už nepíšu,škoda,že jsem se nepřekonala hned,nedala jsem mu žádný prostor k tomu,abych mu třeba začala chybět,aby třeba začal litovat,ztratila jsem veškerou důstojnost a přitom to nejsem já.Rozchod dokáže s lidí udělat pěkné pitomce a shodit až na úplné dno a ta psychická bolest je strašná bolest,zřejmě bolest jakou prožívají alkoholici a narkomani:(

Ano, nabídla jsi mu svou submisivní pozici a ta ho nepřitahuje. Čím víc, tím víc ho nepřitahuje.
Ale , holka, to je moc dobře. Uvědom si, že ten člověk, pokud s tebou takto ukončil vztah, ještě s dluhem, nestojí za zlomek tvé energie, kterou mu dáváš.

Jo, třeba tě prostě přestal mít rád, zamiloval se jinde, a to prostě může.  To musíš vzít jako fakt. Ano, bolí to, ale každý den to bude lepší. Vyplač se, vypovídej se, ale doporučuju ti, aby sis na to vymezila hodinu (bo čtvrthodinu) denně). Nepouštěla to kdykoliv to na tebe padne. Donu se udělat si nějaký režim, práci, fyzickou zátěž. apod. Abys svůj život, své dny nekladla na oltář nějakému troubovi, který se zadlužuje u holky. jednou budeš kroutit hlavou a říkat si, panebože jak já byla pitomá...
Začni běhat, nebo chodit na spining, malovat, uklízet, cokoliv, aby ses zaměstnala a měla ze sebe radost.

Hlavně už neplýtvej energií na něj. I kdyby ti stokrát napsal, i kdyby rovnou přišel s kufrem, tak co? Co z toho? Budeš takového slabocha chtít? Na co? Co ti přinese? Dovedeš si představit, že byste měli třeba rodinu, nyní zadluženou,  a koukaly na tebe dvě malé děti?  A tata v prachu ...
Pobreč si, pak se naštvi, pak odpust, protože byl velmi laskavý když se projevil nyní a začni pěkně novej život. Není to vlastně nádherný? Krásnej čistej začátek...již se zkušeností. smile

Není tady

 

#35 28. 12. 2010 16:21

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

wiki-jojo děkuji to je právě to,že ty tři roky to byl člověk který mně miloval a já jeho,že nebyl ani náznak,že by to mělo někdy skončit takhle,tak zle se ke mně zachoval až teď:(momentálně začínám třetí týden po rozchodu a závěry?je ze mně rozpoltěná bytost:)chvíli ho omlouvám,chvíli nenávidím a tak pořád dokola,to hezké co bylo mi nikdo nevezme,to co je teď chci mít co nejdřív za sebou.Rozum by s tím byl hotový hned,ale srdce se chová jako cvok:(ale už mu nepíšu:Dco jsem měla udělat jako prvnísad

Není tady

 

#36 29. 12. 2010 18:05

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Jsou to tři týdny od mého rozchodu,peru se s tím jak můžu,už mu aspoň nepíšu:-(je pravda,že vše zahojí čas,ale jizvy zůstanou a už nebudu mít v nikoho takovou důvěru jako dřív,protože se budu mít už na pozoru:-(víc než celý rozchod bolí jeho chování,nechápu jak si dokáže někdo bezcitně hrát s něčími city,nemít žádné výčitky svědomí,takový člověk snad ani city nemá,3 roky vztahu jsou pryč jako mávnutím kouzelného proutku,rychle a nečekaně,cítím se ponížená a roztrhaná na tisíce kousků:-(lituji,že jsem tomu člověku dala tři roky svého života,lituji všeho co jsem pro něj udělala:-(vše bral jako samozřejmost a ničeho si nevážil:-(

Upravil(a) m2103 (29. 12. 2010 18:59)

Není tady

 

#37 2. 1. 2011 17:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Ale tak zasa nepreháňaj... A aké "dala", "obetovala" apod.? Niekto a nútil to robi...? Ak si to robila dobrovožne, tak to tak ber, zapsomínaj na dobré, povedz si: 50% toho pekného je moja zásluha, tak až si zasa raz niekoho nájdem, bude to znovu pekné, ak dáme OBAJA sovjich 50%... tak to totiž funguje. A rozchod - no, nepoznám rozchod, ktorý by nebolel aspoň jedného, niekedy obidvoch; ale v určitom bode už sa nedá ís ďalej, lebo by to bolelo ešte viac (časom oboch) a bolo by to vleklé utrpenie. Daj si čas, aby ten rozchod prebolel, a potom choď ďalej, už bez nenávisti a žútosti. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 3. 1. 2011 10:37

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

SELIMA-já necítím žádnou nenávist,právě naopak,mám ho pořád ráda a odpustila jsem mu,vše je příliš čerstvé na to,abych to zahodila za hlavu,nebo necítila lítost a šla dál jakoby se nic nestalo.Nikdo mně k ničemu nenutil,ale taky jsem měla počas našeho vztahu i jiné zájemce a nedala jsem jím přednost a byl to on kdo mně pořád ubezpečoval jak moc mně má rád,jak nikoho jiného nechce a jak mu na mně záleží,dokonce prohlásil,že by mi nikdy jinou ženou neublížil,já neměla důvod mu nevěřit,nedal mi ani náznak,že bych si měla hledat někoho jiného,o to víc to dnes bolí,ale rozhodně mu nepřeji nic špatného,právě naopak.Dokonce mi od něj přišla v noci o Silvestru sms s přáním...

Není tady

 

#39 3. 1. 2011 11:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

taky jsem měla počas našeho vztahu i jiné zájemce a nedala jsem jím přednost
Ale z toho nemůžeš teď dělat zásluhu, že on ano a ty néé - i když jsi mohla. Jen máte každej ty hranice malinko jinde.
byl to on kdo mně pořád ubezpečoval jak moc mně má rád,jak nikoho jiného nechce a jak mu na mně záleží,dokonce prohlásil,že by mi nikdy jinou ženou neublížil
Budeš se divit - ale je téměř pravděpodobné, že v odbě, kdy to říkal, to myslel naprosto vážně a sám tomu věřil http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#40 3. 1. 2011 16:09

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

m2103 napsal(a):

Jsou to tři týdny od mého rozchodu,peru se s tím jak můžu,už mu aspoň nepíšu:-(je pravda,že vše zahojí čas,ale jizvy zůstanou a už nebudu mít v nikoho takovou důvěru jako dřív,protože se budu mít už na pozoru:-(víc než celý rozchod bolí jeho chování,nechápu jak si dokáže někdo bezcitně hrát s něčími city,nemít žádné výčitky svědomí,takový člověk snad ani city nemá,3 roky vztahu jsou pryč jako mávnutím kouzelného proutku,rychle a nečekaně,cítím se ponížená a roztrhaná na tisíce kousků:-(lituji,že jsem tomu člověku dala tři roky svého života,lituji všeho co jsem pro něj udělala:-(vše bral jako samozřejmost a ničeho si nevážil:-(

Ale neboj,potkᚠněkoho s kým najdeš své štěstí,ale na pozoru se mít,to nikdy neškodí. Píšeš,že lituješ.....vidíš,já říkám,že v životě lituji pouze toho co jsem neudělala,ale nikdy ne toho,co jsem udělala.Protože,i když to byly třeba chyby,s odstupem času jsem za ně vděčná.Pomohly mi dospět a dozrát.Člověk se na nich učí.Ty taky.Dej tomu čas,nech věci plynout a žij,protože...Život vždycky stál a stojí a bude stát za to, aby byl dožit. Ono se s ním popravdě ani nic víc dělat nedá. J.Werich


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů