Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 12. 2010 21:46

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Rozchod-moc to bolí:o(

Dobrý den, druhý týden prožívám dost nečekaný rozchod s přítelem po tříletém vztahu a strašně moc to bolí.Mám mu pořád nucení psát,prosit a ponižovat se,cítím se hrozně zrazena a tu bolest nedokážu ovládat.Zhruba měsíc mně podváděl a pořád jsem byla miláček a zlatíčko než jsem ho neodhalila díky netovým stránkám a pak to už mělo rychlý spád a dost ošklivě jsme se rozešli.Nemá zájem se mnou mluvit ani přátelit.Nedokážu pochopit jak mohl tak rychle zapomenout na to hezké a jít ze vztahu do vztahu.Vím,že kdyby to byl fér člověk tak se ke mně takhle nezachová a aspoň ten rozchod udělá víc citlivěji.Každý mi říká je to prevít,nestojí ti za to,ale bylo to tak nečekané,že pořád dávám vinu sobě a nevím jak se s tím vším smířit,on mně už nechce a já chci taky zapomenout a jít dál,jen nevím jak na to,prosím poraďte mi a zkuste mi odpovědět proč tohle někdo udělá když vám tvrdí že vás má rád.Navíc mi kromě bolesti a slz zůstal dluh 20tisíc který musím splatit a který jsem si udělala kvůli němu a na to mi řekl "vrátím ti to až budu mít,teď je nemám" takže bych je raději oželila a splatila to sama než se mu další měsíce doprošovat a způsobovat si bolest:o(je to naprosto jiný,chladný a bezcitný člověk a já nevím jak se s tím smířit,moc to bolíyikes(navíc ta žena je naprosto nepřitažlivá,takže ho nechápu,vždy pořád říkal jak nikoho nechce a nehledá a že když nebude se mnou nebude s nikým a teď mu nestojím ani za sloíčko:o(

Upravil(a) m2103 (22. 12. 2010 22:17)

Není tady

 

#2 22. 12. 2010 21:49

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

gratergratergrater

Upravil(a) m2103 (22. 12. 2010 22:18)

Není tady

 

#3 22. 12. 2010 22:40

finley
♥------
Registrovaný: 29. 3. 2010
Příspěvky: 18

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Ahoj ...píšeš o něčem co mě potkalo v nedávné době taky. podobné je to v tom,že z čistého nebe (zdánlivě) přišel naprosto nečekaný blesk, který mě otočil do vrtule a já se potácela uplně na dně, obvinovala se, hledala cestu ven, zoufala si a myslela že se zblázním bolestí. na hrudníku bolest nepřetržitá zvládla jsme probrečet a prokřičet zoufalstvím dva dny a dve noci v kuse. byla jsem zmatená a nic nechápala.

co mi pomohlo:
kamarádky, zaktivovala jsem téměř kohokoli a brečela jim neustále do telefonu a tak ale měla jsem se komu vykecat
přírodní antidepky - persen forte...mohla jsem po nich aspon trochu spát a překlenout nejvetsí uzkosti
rodinné konstelace
pracovat a neco dělat

jak to dopadlo?
ted se mám zase fajn, vsechno se nejak vysvetlilo, ale i kdybych s tim clovekem nebyla, dnes uz vim ze to zvládnu sama, vím, že jsem venovala spoustu energie do pryč, že jsem hledala zbytečné cesty a že kdybych zustala klidne ležet a rozdýchávala to, že dnes budu taky tam kde jsem jen ne tak vyčerpaná.

proto radím uklidnit se a nepřemýšlet nad tím. řekni si že to bude dobrý že jednoho dne přijde a vysvětlí ti to. že je třeba nemocnej a nebo na dlouhé služební ceste. funguj a v tomhle období si klidně dělej plané naděje. možná je to blbost ale me to pomáhá v tom, že se méne vyčerpám dokážu se smát a jak neztrácím síly tak jsem po čase schopná se rozumně zamyslet a třeba přijít na to že mi za to ten človek nestojí  a nebo odhalit v sobe chybu která me blokovala...proste nesoustředim všechny svoje síly na tu bolest.

držím palce

Není tady

 

#4 22. 12. 2010 22:45

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

finley moc děkuji,pomáhá mi s někým o tom mluvit,slyšet něčí názor,dokonce jsem si vyslechla i názory z mužské strany a řekli mi prostě,že takový chlap za to nestojí a nemám se ponižovat,že je prostě slaboch,je těžké se s tím smířit a pochybuji,že se ještě ozve:o(té náhradnici už koupil i dárek k vánocům,odemně dostal předčasně dárek taky,protože ho potřeboval k práci,já od něj dostala tohle:o(opravdu moc to bolí a ještě víc jeho chování ke mně a mᚠpravdu musím to rozdýchat,dát se do klidu a zkusím ty prášky,protože nespím už dva týdny a jsem úplně mimo:o(děkuji za každý názor a pochopení

Není tady

 

#5 22. 12. 2010 23:07

finley
♥------
Registrovaný: 29. 3. 2010
Příspěvky: 18

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

přesně tak, pořádně odpočívej a hlavně spi, jakkoli. protože nervy jsou hrozný a vyčerpaný tělo a mozek nepřidaj na náladě a hlavně se nemůžou ani v klidu rozhlídnout a vydechnout.
co se týká těch řečí...víš že mě spíš rozčilovali? jakej je to šmejd a jak ti to mohl udělat a hajzl je to atd...no jo jenže mě to bylo líto a pamatovala jsem si ho jako prima chlapa a v hlave mela jeho usmev a pohlazení...takže no jo holky je to asi pravda ale já truchlim po hodným prima chlapovi a ne po nejakym ..píp...

tak jsem mela tendenci ho obhajovat a tak. víš nikdo ti neřekne co dělat, nikdo ti neřekne jak zapomenout, nikomu ted neveríš že jednou bude líp.
zkus žít den po dni, udělej si radost maličkostí, delej veci tak aby ses aspon jednou za den usmála.
já třeba spala se vsema plyšákama co mi kdy koupil v posteli, povídala si s nima..taky jsem mu ukradla jeho nošený tričko a nosila ho doma, taky jsem pořád čumela na naše fotky a bulela.
chovala jsem se jako blázen? jo chovala ale pomáhalo mi to
co tim chci říct je, že ty sama nejlíp víš co dělat, kámoši i kámošky jsou na pokec ale nemuzou te chápat ..pochlácholej a ponadávaj na něj to jo...já proste mluvila a mluvila ale neposlouchala co mi odpovídaj, vlastne jsem jim i rekla ze jejich názor je mi asi jedno at me proste jen poslouchaji smile
mě nepodvedl vlastne nic neudelal jen zazmatkoval a rozešel se se mnou naprosto nečekaně...takže já to měla jinak...no držím palce...
a nestojí ti za to trápení? blbost, prostě stojí, proto se trápíš...to že je to zbytečný zjistíš pozdějc.

Není tady

 

#6 23. 12. 2010 10:26

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Nejhorší na tom je,že když mu napíšu co cítim mi stejně neodpoví a pak to bolí ještě víc:grater:takže přemýšlím jestli vůbec mu psát přání k vánocům,protože já od něj žádné nedostanu,je to úplně jiný člověk než se kterým jsem byla,chladný a bezcitný,jakoby mu přeskočilo:(a ještě horší je,že i po tom všem ho mám pořád ráda,ale on si už ani nevzpomene:(tři roky vztahu,dva týdny od rozchodu a pro něj už neexistuju:(

Není tady

 

#7 23. 12. 2010 12:06

Hepina155
♥♥-----
Registrovaný: 15. 9. 2010
Příspěvky: 86

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Určite mu nepíš, týraš sama seba. Vydrž to, prejdú tie stavy ako obyčajná chrípka.


"Najodvážnejším činom je myslie sama za seba. A nahlas!"

Není tady

 

#8 23. 12. 2010 13:51

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Hepina 155-děkuji,nebudu,je to týrání kor když ani nemá tu slušnost ti odpovědět,nechápu s kým jsem to ty tři roky byla,oželím raději i ten dluh,jen a už ta bolest a slzy jsou pryčyikes(

Není tady

 

#9 23. 12. 2010 16:36

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

m2103, neboj se, bude líp. Ale ten dluh bych mu jen tak neodpustila. To by měl moc jednoduché. Tobě se snad peníze taky hodí, ne? Nedělej ramena a hezky je po něm chtěj.

Není tady

 

#10 23. 12. 2010 17:12

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Tercila-to potřebuji,ale na to mi napsal že vrátí jak bude mít,teď nemá a dál nekomunikuje,takže bych mu musela měsíc co měsíc psát a prosit a dělat si pořád bolest a ještě se ponižovat:(má pořád navrch:(škoda,že neumím ubližovat já,co jsem byla s ním na jiného jsem se ani nepodívala a tak jsem dopadla:(ze vztahu do vztahu nedokážu jít jako on,nedokážu se momentálně ani s nějakým chlapem bavit,myslím pořád na něj a pořád v sobě řeším proč to udělal,proč už nechce být se mnou,když ještě před měsícem bylo vše v pořádku:grater:

Není tady

 

#11 23. 12. 2010 19:26

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

je mi tělíto, prošel s tím každý z nás a ví jak to bolí. Jen nerozumím ....

Vím,že kdyby to byl fér člověk tak se ke mně takhle nezachová a aspoň ten rozchod udělá víc citlivěji


Jak citlivějí? co tím myslíš? rozchod bolí vždycky, at je jaký je.Bohužel. Na druhou stranu, až bude líp může přijít někdo lepší a ty budeš vědět zase o něco líp, jaký by měl být a jaký ne.

Není tady

 

#12 23. 12. 2010 19:43

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

agewa-samozřejmě,že každý rozchod moc bolí,ale já tím myslela ten způsob jakým se se mnou rozešel a jakým se mnou jednal,přišla jsem na to sama,že mi lže a tím ho hodně rozčílila,prostě to skončil chladně a bezcitně,žádné promiň a měj se,prostě ještě chtěl abych snad jako ta špatná vypadala já a cítila se provinile.Moc chci aby to už přebolelo a mohla jsem jít dálsadjá opravdu nepochopím jak někdo dokáže jít ze vztahu do vztahu a normálně fungovat,já se teď nedokážu na žádného ani podívat nebo spíš si ani představit,že bych byla tak rychle s někým jiným,ale vím,že to je jen proto,že jsem teď ublížená a jeho mám pořád ráda:(

Není tady

 

#13 23. 12. 2010 19:47

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

m2103 napsal(a):

agewa-samozřejmě,že každý rozchod moc bolí,ale já tím myslela ten způsob jakým se se mnou rozešel a jakým se mnou jednal,přišla jsem na to sama,že mi lže a tím ho hodně rozčílila,prostě to skončil chladně a bezcitně,žádné promiň a měj se,prostě ještě chtěl abych snad jako ta špatná vypadala já a cítila se provinile.Moc chci aby to už přebolelo a mohla jsem jít dálsadjá opravdu nepochopím jak někdo dokáže jít ze vztahu do vztahu a normálně fungovat,já se teď nedokážu na žádného ani podívat nebo spíš si ani představit,že bych byla tak rychle s někým jiným,ale vím,že to je jen proto,že jsem teď ublížená a jeho mám pořád ráda:(

ujištuji tě, že i kdyby to řekl, líp ti nebude.Možná naopak hůř. někdy , když ten druhý se chce rozejít "ohleduplně" dává tomu porvnímu pořád jakous-takous naději a to pak bolí ještě dýl.

Není tady

 

#14 23. 12. 2010 20:01

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

bych mu musela měsíc co měsíc psát a prosit

Jak každý měsíc? Napiš jednou, že pokud do určitého data nesplatí, budeš to řešit přes právníka a hotovo.
Já vím..... Člověk si nechce přidělávat bolest.
Ale nevzdávej se svých věcí (peněz).
A neboj se, přebolí to a zase půjdeš dál, o to strach vůbec neměj. A jednou to opravdu zhodnotíš tak, že Ti i ty nepříjemné zážitky k něčemu byly.

Není tady

 

#15 23. 12. 2010 20:19

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Tercila-je s ním fakt těžká domluva,vlastně žádná,ultimátum jsem mu už dala,žádná odezva,ani budu ti to splácet nebo prostě nějaký návrh,jen to jeho "teď nemám,až budu něco mít vrátím" takže to může být taky za rok,prostě to neřeší a ještě se chová jakože co vůbec po něm chci,prostě nepoznávám ho.Právníci by mně stáli další peníze a ještě peklo s nímsaduž bych strašně moc chtěla zapomenout,ale samozřejmě,že když o ty peníze přijdu budu stejně za blbku já,jeho svědomí netrápí.S kým jsem to proboha ty tři roky byla?

Není tady

 

#16 23. 12. 2010 20:22

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

agewa-mᚠpravdu asi si to jen namlouvám,protože mám vztek,ale asi ví proč to takhle udělal,že bych ho stejně zasypala otázkami a výčitkami,takže je to vlastně jedno anebo si pořád nechával mně jako zadní vrátka,protože jsem pořád byla miláček a přitom už oblboval jí,je to už jedno jen a to už přebolííííííííííííííííííí

Není tady

 

#17 23. 12. 2010 22:39

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

No tak vidíš, "emko", tak po takovým týpkovi nesmutni. On si to nezaslouží. Chápu Tě. Tebe v této době prostě jen udivuje, jak se může takhle chovat, ale časem poznáš, že existují různé povahy a už Tě jejich chování až tak udivovat nebude smile. Pak nastane čas, kdy se zaměříš na to, co spíše vyhovuje Tobě a - bude Ti na dušičce líp, uvidíš.
Tři roky nejsou žádná doba. Otázku "s kým jsem to xxx let byla" si kolikrát pokládají i ti, co byli sezdaní třeba 20 let, a to už je horší.
Měj se krásně.

Není tady

 

#18 25. 12. 2010 20:08

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Tak jsem tady zase:o(moje první vánoce bez nějyikes(přáníčko jsem mu nakonec poslala a čekala jestli aspoň to přání dostanu já od něj.Čekala jsem celý den,až večer kolem osmé hodiny mi přišla sms "Veselé vánoce a šastný nový rok přeju" měla jsem z té sms radost jakobych dostala ten nejkrásnější dárek na světěyikes(ulevilo se mi,ale vím,že to poslal jen ze slušnosti a že kdybych mu neposlala přání já vybodl by se na mně.
Dnes mám zase depresi,vím,že je s ní a jdu se utrápit,nic nepomáhá,chce se mi brečet,nedokážu zapomenout,nedokážu se s nikým bavit,nedokážu jít dál bez něj,chybí mi moc:o(nesmířím se s tím,nedokážu se na jiného ani podívat,mám odpor,takže přes nový vztah cesta nevede,myslím pořád na něj,chci ho zase obejmout,mazlit se s ním,nechci jiného,chci jeho:o(tak proč musím té káči ustoupit já?a ho nechá být ona,vždy mi ho vzala:o(umřu steskem:o(nejde zapomenout:o(

Není tady

 

#19 26. 12. 2010 9:54

Hana1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 227

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Je to těžké vím, ale časem to přejde. Neponižuj se, nepiš ,nevolej. Není síla, která by změnila jeho postoj pokud on sám nebude chtít. Je to těžké, ale nic jiného ti nezbývá. Byla jsem v podobné situaci, 15 let manžeství, dvě děti a najednou bylo vše špatně a manžel se choval hodně krutě- jeden den se se mnoi miloval, říkal mi, že mě miluje,druhý den ukradl všechny společné peníze, v bytě co se dalo a pak mi jen řekl, že každý máme svůj život, on já a bohužel i naše dcery. Zhroutil se mi svět, nevěděla jsem, jak žít dál, jak překonat tu bolest. Byl to a je to boj na dlouhou tra, záleží na povaze. Nejhorší bylo, že jsem v něm viděla člověka, kterého jsem milovala, ale on už byl někdo jiný, silně ovlivněný jinou partnerkou. Co jsem ti ale chtěla napsat - ta největší bolest přebolí časem, vzchopíš se a časem budeš ráda, že šel a že jste spolu neměli děti, rány by byly daleko větší. Držím ti palce a to zvládneš. Hledej kolem sebe lidi, kteří Tě podrží a i když tomu možná teď nevěříš, bude to dobré i bez něj.

Není tady

 

#20 26. 12. 2010 10:03

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Hanko,moc děkuji,vím,že nejsem sama kdo tohle prožívá,pomáhá se mi vypsat,hledám útěchu kde se dá jen aby to už přestalo bolet,pořád ho mám ráda a nejde z hlavy ven,pořád si říkám proč to udělal a proč je ke mně tak chladný jakoby to taky ani nebyl on,vím,že s ním už nehnu a budu muset dál bez něj,ale teď to ještě moc bolí a strašně moc mi chybísadv první řadě mu musím opravdu přestat psát,protože najednou mně to chytne a napíšu mu mejl přes celou stranu a za ním další tři,možná to už ani nečte a rovnou maže,ale je to prostě asi jako když má někdo absák,nejde to překonat,hrozná psychická bolest a potřeba mu napsat,ponižuji se,vím to,ale bolí to a bolí a moc bych si sním chtěla aspoň promluvit,ale s ním není rozumná řeč,spíš žádná:butter:nechápu jak se mohl tak moc změnit,vždyt já mu nic neudělala:(jen ho milovala

Není tady

 

#21 26. 12. 2010 10:49

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

m2103 napsal(a):

Hanko,moc děkuji,vím,že nejsem sama kdo tohle prožívá,pomáhá se mi vypsat,hledám útěchu kde se dá jen aby to už přestalo bolet,pořád ho mám ráda a nejde z hlavy ven,pořád si říkám proč to udělal a proč je ke mně tak chladný jakoby to taky ani nebyl on,vím,že s ním už nehnu a budu muset dál bez něj,ale teď to ještě moc bolí a strašně moc mi chybísadv první řadě mu musím opravdu přestat psát,protože najednou mně to chytne a napíšu mu mejl přes celou stranu a za ním další tři,možná to už ani nečte a rovnou maže,ale je to prostě asi jako když má někdo absák,nejde to překonat,hrozná psychická bolest a potřeba mu napsat,ponižuji se,vím to,ale bolí to a bolí a moc bych si sním chtěla aspoň promluvit,ale s ním není rozumná řeč,spíš žádná:butter:nechápu jak se mohl tak moc změnit,vždyt já mu nic neudělala:(jen ho milovala

no děvče, jestli se takhle chováš, pochybuju, že si bude s tebou chtít promluvit. Myslím, že má z toho strach  se stebou setkat, jestli takhle hrozně "vyvádíš" ( promiň).
klidně mu piš, denně, 3-4* , ale neodesílej to.

Není tady

 

#22 26. 12. 2010 10:57

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

agewa-já vím,ale já mu nepíšu nic špatnýho,prostě vzpomínky,jak mi chybí a tak,a pěkně se u toho vybrečímyikes(on si nechtěl promluvit ani předtím,já na to vše přišla sama a od té doby se prostě chová jako vyměněný.Musím přestat psát přímo jemu a psát jen tak do prázdná,prostě napsat a hned vymazat,vím to,ale zřejmě ho už ztratím napořád a ta představa bolí,i když mi neodpovídá,tak to co mu píšu mi dává takový ten pocit,že se mnou mluví,tohle taky nejsem já,jsem sebevědomá žena,vždy se se vším poperu,ale tohle mně srazilo na kolena,zřejmě proto,že jsem to nečekala,nebyl ani náznak že se něco takovýho může stát,bylo vše ok,proto to nesu moc špatně

Není tady

 

#23 26. 12. 2010 12:43

Hana1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 227

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Přesně je to šok, nečekᚠto a stane se. Piš, breč, vztekej se, ale musíš sama bez partnera, s odtupem času nejhorší byly ztráta důstojnosti i hrdosti, manžel s milenkou na mě naházel tolik špíny, že snad horší ženská na světě neexistuje. Stejně jsem to prožívala jako ty, nesnesitelnou duševní bolest, otázky proč.... co jsem udělala špatně, jak se mohl změnit, proč mi tak slovně ubližuje a vlastně jsem ubližovala nejvíc sobě, ponižovala se a nakonec jsem se s tím musela poprat stejně sama, bolest si odžít a žít dál kvůli dětem, sobě, lidem, kteří mě mají rádi. Možná chybou bylo, že jsem manžela viděla moc idealisticky, jiného než byl, ale lidé se mění a vyvíjí a dnes už vím, že je chybou myslet si, že se nám určtité životní situace nemohou stát a že druhého člověka vedle sebe stoprocentně známe. Bojuj s tím a když si myslíš, že se to už nedá vydržet, jdi se projít do přírody, najdi si nějkaou činnost, vypovídej se někomu blízkému, nu se do něčeho a přijdeš na jiné myšlenky. Vím, že ti to v dané situaci moc nepomůže, ale jiná možnost zatím není. Posílám pohlazení na duši. J.

Není tady

 

#24 26. 12. 2010 13:00

m2103
♥------
Registrovaný: 22. 12. 2010
Příspěvky: 21

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

Hani teď si úplně přesně popsala moje pocity.Jsem schopna udělat cokoliv jen aby bylo vše jako dřív,házet vinu na sebe,psát,prostě být taky úplně někdo jiný než jsem,totálně se ponižovat.Vím,že to přejde,přebolí a budu se tomu za čas jenom smát a říkat si jak jsem byla hloupá,ale teď je to moc čerstvý,dva týdny a pořád se v tom plácám a chybí mi moc.A víc než celý rozchod bolí to jak to ukončil a že mi lhal a dělal ze mně blbce a teď je naštvaný jen proto,že jsem na to přišla a že jsem jí napsala,ale v tu chvíli jsem nemohla jinak,byl to šok a přímá rána do srdce,prostě mně vyprovokoval,nechápu co čekal,že řeknu jo dobrý tak buď s ní a až tě omrzí přijd za mnou?choval se jako puberák a ne jako dospělý chlap,ale jak je možný,že i přes to všechno ho mám pořád stejně ráda?a pořád naivně doufám,že se vzpamatuje a vrátí,už a to přebolí

Není tady

 

#25 26. 12. 2010 13:03

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Rozchod-moc to bolí:o(

m2103 napsal(a):

agewa-já vím,ale já mu nepíšu nic špatnýho,prostě vzpomínky,jak mi chybí a tak,a pěkně se u toho vybrečímyikes(on si nechtěl promluvit ani předtím,já na to vše přišla sama a od té doby se prostě chová jako vyměněný.Musím přestat psát přímo jemu a psát jen tak do prázdná,prostě napsat a hned vymazat,vím to,ale zřejmě ho už ztratím napořád a ta představa bolí,i když mi neodpovídá,tak to co mu píšu mi dává takový ten pocit,že se mnou mluví,tohle taky nejsem já,jsem sebevědomá žena,vždy se se vším poperu,ale tohle mně srazilo na kolena,zřejmě proto,že jsem to nečekala,nebyl ani náznak že se něco takovýho může stát,bylo vše ok,proto to nesu moc špatně

já nepředpokládám, že píšeš něco špatného, přesto mu NIC neodesílej. To už není pro něj, on je už jinde.
Chápu, že si to takhle myslíš, ale ty jsi ho už ztratila a myslím si, že tímhle chováním můžeš ztratit i možnou úctu , která mu k tobě , jako bývalé partnerce zbyla.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů