Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 12. 2010 7:56

kyticka2010
♥♥-----
Registrovaný: 19. 12. 2010
Příspěvky: 27

Krvácení po IVf přesto pozit. test

Ahoj, chci se zeptat mám 8 den po IVF a dnes i když nečekaně jsem začala ráno slabounce krvácet, ms měla přijít až za 4 dny, udělala jsem si Mama test (25) a byl pozitivní sice je tam vidět slabounká druhá čárka, ale je tam pokud je ten test dobrý. Od včerejšího večera mě bolí na levé straně břicha, myslím si, že je to vaječník taky jsem trochu nastydlá, mám rýmu. Nevím jestli to vše se vším souvisí, ale moje otázka je. Měla jste některá z vás ms a přesto se poté zjistilo, že jste těhotná? Děkuji za odpověd.

Není tady

 

#2 21. 12. 2010 8:22

Toja
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 10. 2009
Příspěvky: 209

Re: Krvácení po IVf přesto pozit. test

Ahoj Kytičko, krvácení může být z mnoha příčin a nemusí (ale může) jít o začínající MS...Já čekám mimi také z IVF. Podařilo se to až při 2.IVF. Sama jsem nekrvácela, ale kamarádka po IVF ano a teď už je ve 32tt smile A ty příčiny krvácení:

1. ET 2 embryek, chytily se obě, ale jedno Tě teď opouští (tak to měla ta kamarádka)
2. uhnizdování embryek a prasklá žilka...

Rozhodně nevěš hlavu!! Být Tebou skočila bych na krev a mᚠjistotu, že tam HCG je...
Moc držím palce, a je vše OK hjarta


http://lbdm.lilypie.com/p1ahp1.png

Není tady

 

#3 21. 12. 2010 9:30

kyticka2010
♥♥-----
Registrovaný: 19. 12. 2010
Příspěvky: 27

Re: Krvácení po IVf přesto pozit. test

Děkuji za odpověď, alespoň malá naděje ve mě zůstává.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů